294
www.glory-of-rome.fr
  • Gyocsika
    #214
    Ez igaz!!!!!!!!!!!!
  • Gerbill
    #213
    Ezt nem hiszem el. Már majdnem megcsináltam a barakkosat, pontosabban meg is csináltam csak éppen akkor támadtak a barbárok és pont egy olyan útvonalon jöttek ahol cssak egy őrtorony volt, persze hogy felgyújtották, a katonák pedig nem mentek és nem védték meg a várost, akármit csináltam velük. Természetesem menteni elfelejtettem nehogy visszatöltsem és megerősítsem azt az útvonalat.
  • Serpa
    #212
    nem árt ha először a déli bányához építesz egy raktárat, hisz az aranybánya.
    veszed a rabszolgákat, azt jöhet a vas.
  • Realtibi
    #211
    csak az volt nálam a gáz hogy én délre terjeszkedtem nem északra a vas bányához
  • Serpa
    #210
    én se építettem ki semmit, 6 őrtorony azt csókolom.

    igaz a következőben megizzattam, h minél gyorsabban kiképezzem a katonákat, de sikerült, sőt ...
  • Realtibi
    #209
    én is igy rontottam el az egészet
    minél gyorsabban végig akartam tolni a küldit
    csináltam 6 őrtornyot oszt annyi
    2/3 masnál pedig jól megszívtam mert a barbárok lerohantak :@@
    nem volt időm barakkra
    és ugyenez volt londiniumnál

    uj kampányt kezdtem és most megpróbálok lassan lépegetni
  • TIBI
    #208
    Még mindig semmi.Ma délután teljesen belelkesültem, mert a hivatalos fórumon valaki azt írta, hogy amennyiben a C:\ meghajtóra installáljuk a progit(amelyiken az op.rendszer is van), akkor működik a dolog.Nosza, kipróbáltam, de minden maradt a régiben.Demóval, full verzióval egyaránt.Vagyis egyelőre homály fedi, hogy egyes konfigokon miért fut hibátlanul, másokon miért jön elő a Runtime error?Ráfogták már a SP2-re, a driverekre, a directx-re, a virtuális meghajtókra, sőt lassan az időjárásra is, de megoldás még nincs.A röhej az, hogy amikor a hivatalos fórumon valaki beír egy jónak tűnő megoldást, akkor a moderátor lelkesen ezt javasolja minden reklamálónak.Aztán valaki más beírja, hogy neki ez sem vált be, és újra csend lesz.Azért klasz, nem?Pedig olyan szívesen tartanék már akár a legelső küldetésnél, vagy legalább a demó elindulna...!
  • Serpa
    #207
    nem is kell visszaverni őket.
    20 zsoldost kell kiképezni, azt tovább léphetsz.
  • Gyocsika
    #206
    Van valami jó megoldás a runtime errorra?
  • Gerbill
    #205
    Csak most ott vagyok egy kicsit gondban ahol a 2/3 küldetésben a barakkot kell megépíteni, mert az 1/3 missziónál a gazdaságot nem építettem ki teljesen, csak gyorsan megépítettem a hat őrtornyot, és vége volt, most meg mikorra felépül a barakk addigra már lázong a nép, hogy ez kevés az kevés, ha meg nem a barakkot építem meg elsőnek akkor meg nem tudom visszaverni a barbárokat. De majd megoldom valahogy.
  • Gerbill
    #204
    Igen, már rájöttem azóta már ugyanott már 150 lakos küldetést is megcsináltam. Kösz a segítséget.
  • Serpa
    #203
    nem lesz szükség herbalistre.

    elég ha van bőven kaja, no és BOOOR :)
    mert ugyebár napi egy pohár bor egészséges.

    no meg egy fürdő se árt ha van.
  • Sephi
    #202
    Ott is.
  • Gerbill
    #201
    Én még a játék előtt kezdtem el nézni, de ott a kövér nő nem a város közepén ült csak úgy simán az utcán?
  • Serpa
    #200
    azt én is láttam, beugrott.
    meztelen is volt.
  • Sephi
    #199
    Jah nem rohogni fogol de a jatek lattan elkezdtem nezni a Rome c. sorozatot es abba volt benne :D
  • meril
    #198
    nah sikerült!!! Köszi
  • Serpa
    #197
    nemcsak hülyülni lehet itt, az ember még tanul is; hamár az ember úgy se tud mindent elolvasni.
  • NeoMaN
    #196
    fülbe súgó ikon
  • meril
    #195
    azt tom de hol írja hogy mennyi elégedetlen ember van???
  • NeoMaN
    #194
    ne legyen több 10 elégedetlenkedő embernél...
    Fogadó mutatja mi kell nekik...
  • meril
    #193
    Hello!!! Én nem tom hogy melyik pályánál tartok de az a feladat hogy építsek egy Arch of Triumph nevü épületet!!! És ott van még1 feladat de azt nem tom megcsinálni!!! Lécci segítsetek!!! Ez a feladat: Make sure you have no more than 10 unsatisfied citizens. Lécci segítsetek!!!
  • FrezeR
    #192
    köszi
  • NeoMaN
    #191
    az épületeknek látod a hatósugarát...
    kajálni az emberek a fogadóba járnak, úgyhogy legyen a központban 1 fogadó
    rabszolgát meg venni kell ha fáradtak, ill. warehouse-kat kell építeni (2-3 db.), ill. rabszolga sheltert
  • Gerbill
    #190
    Szerintem nem számít, amúgy a gamershell.com-ról töltöttem.
  • TIBI
    #189
    Meg tudnád mondani, hogy a demót honnan töltötted le?Már az is felmerült bennem, hogy az is számít...
  • FrezeR
    #188
    ti hogyan oldjátok meg azt, hogy minden emberhez eljussanak a megfelelő élelmiszerek? pékárú, hús stb. gondolok itt arra, hogy az ezeket termelő és árusitó épületekből mennyit és hová épitsek (a lakóházak helyzetéhes képest) hogy jó legyen?
    Valamint az érdekelne még, hogy a rabszolgák kihasználtságát a főépületnél hogyan lehet csökkenteni?
    köszi
  • NeoMaN
    #187
    Mit jelent a legfrisebb DirectX? Ugyanis havonta jlenik meg új, így van júniusi is.
  • Gerbill
    #186
    Fogalmam sincs, nekem a demo is ment és a teljes is. Bocs hogy nem tudtam segíteni.
  • TIBI
    #185
    Örülök, hogy többen már a küldetések felénél jártok, de esetleg tudnátok adni valami tippet azoknak, akiknek még mindig a "Runtime error"-nál tart a játék?!Én speciel még a demót se tudtam kipróbálni.A konfigom bőven a minimum fölött van, legfrissebb directx és driverek.Gondolom, ha a Prey-demó elfutkosott rajta, ennek is illene...
  • Gerbill
    #184
    Nemtudom hogy megy e kereskedelemmel, mert másik várost kezdtem, de kösz a választ, majd kipróbálom.
  • NeoMaN
    #183
    esetleg kereskedelemmel szerezz herbet, és építs piacot ahol megvehetik
    Vagy kereskedelemmel ez nem megy?
  • Gerbill
    #182
    Londiniumnál tartok annál a küldetésnél ahol 70 főre kell növelnem a lakosságot és kevesebb mint 4 beteg embernek kell lennie. Namost a 70 fő gyorsan megvan, de nem lehet herbáriumot építeni, szóval az érdekelne hogy mit tegyek, mit építsek hogy ne legyenek betegek, vagy meggyógyuljanak?
  • Sephi
    #181
    Nem akarok en kotekedni. De hogy ennek koze sincs a stonehengenek az is tuti. Butasagot mondol :D

    Ez egy regi romai kivansag kor ahova egy , altaban borzalmasan tulhizott , oreg bolcs holgyet ultettek , aldozati verrel leontottek m korberaktak mindefele ajandekokkal es akkor oda mentek hozza a nep kivanni erot egesegget , gyereket meg ilyenek.
  • Serpa
    #180
    Londiniumnál leltem eme "kőépítményre",

    Stonehenge

  • Kope
    #179
    Tudja valaki, hogy hány villától számít a város metropolisznak?
  • Sephi
    #178
    Nekem nem :D
  • Serpa
    #177
    nekem teccik a napszakváltás.
    főleg amikor a kakas kukorékol.
  • meril
    #176
    Van már vmi Patch??? Mert elkéne!!! :D
  • Sephi
    #175
    Egyebkent ha nem tudnatok akkor meg lehet allitani a idot... ugyertem ha valakit idegesit hogy egyszer nap van egyszer sotet akkor a kis templomokba be lehet alitani hogy mindig az a napszak legyen amit akarunk.