88
elegem van belőlük:(
  • mila69en
    #48
    jaaaa, hogy a sipolást:DD azt hallja:-)
  • mila69en
    #47
    hátő izé mitis kéne hallani?:DD
    /nem hallja
  • kulabácsi
    #46
    figy sztem is elég jó a raid cucc!! a folyadékos frankón olyan szinten kinyírta a dögöket, h láttam egy csomót a földön "fetrengeni"!! de ismerősöm csinálja jól, ő lapkásat használ, plusz ha van vmi zümögés, akkor fogja és öngyújtóval alápörköl egy lapkának, azt annyi is!! sztem elég intenzív megoldás, kb 2 perc múlva kuss:D
  • Calver
    #45
    tetőtéri ablakhoz én csináltam szunyoghálót, simán lehet. ha az ember nagyon lusta csak felrak egy fa keretet, rá ilyen tépőzáras fasságot és arra szúnyoghálot, v. összerak egy fél fokkal jobbat ha van türelme, az se nagy művészet...
  • BlackShadow
    #44
    nálunk oyan szauna van itthon h még a szúnyogok sem jönnek be :) kiváló szúnyogírtó de egyben gyilkos meleg ^^
  • Mr_no_NaMe
    #43
    Rohatt dögök esznek engemis megfele...Tegnap este épp sikerülne a rohatt melegtől elaludnom erre elkezd zümögni egy légy a fülemnél. Olyan ideges lettem, hogy tegnap jó ha aludtam vagy fél órát :D
  • Dj Faustus #42
    Az Indexen közölt cikkben leadott MP3 48 kHz-es mintavételezési frekvenciájú (az audio CD-é 44,1 kHz), a bitrátája 192 kbps (nem annyira alacsony), valószínűleg újabb fajta Fraunhofer kódekkel lett betömörítve - így összegészében a minőség nem romolhatott annyira.

    Másrészt a sípolás frekvenciája körülbelül 15 kHz, amit egy átlag jól halló embernek megfelelő lejátszórendszer birtokában hallania kell (ez nem ultrahang, még 16 kHz-en alul van).

    Harmadrészt: a szúnyogok az ilyesmin csak röhögnek...
  • akyyy
    #41
    és semmit nem ér aszunyogok ellen.D
  • Barney Tech
    #40
    Na most mondta annyám hogy minen 20000hz fenti hangokat meghall vagyis a hallása olyan mint egy gyermeké,pedig 41éves.
  • bens
    #39
    tóba nehezen...esetleg szúnyog lárva szvsz
  • Shadow_THH
    #38
    a mobilos nem hat igazából mint hack szokták használni játékokhoz, hogy ne sisteregjenek amikor nem megfelelő symbian telón játszák le őket :D
  • Shadow_THH
    #37
    ááááá ez rohadt hangos és idegesítő

    ne mondd hogy ezt van aki nem hallja szét robbantja a fejem
  • Dj Faustus #36
    Itt a csengőhang, amit csak a fiatalok hallanak - cikk az állítólag csak fiatalok által hallható csengőhangról.
    A cikkben benne van az egésznek a cáfolata is:
    A hangmérnök szerint egyértelmű, hogy fiatal korában jobban hall az ember, a titokzatos csengőhang működőképességében viszont erősen kételkedik. "A mobiltelefonok hangszórói 5-6 kHz fölött nem szólnak" - mondta Ottó.

    Illetve:
    A másik szűk keresztmetszet maga az mp3: ebben a tömörített formátumban lehet letölteni a hallhatatlan csengőhangot. Az mp3-as tömörítés lényege éppen az, hogy a takarékosság jegyében megszabadul az emberi fül számára felesleges magas és mély hangoktól, így a felső tartományban a legtöbb tömörítés esetében a 14 000 hertz fölöttiektől. Aki tehát azt állítja, hogy egy legfeljebb 10 kHz frekvencia átvitelére képes telefonon, egy legfeljebb 14 kHz átvitelére képes tömörítési eljárással előállít egy 17 kHz frekvenciájú hangot, valószínűleg vízből is tud bort csinálni.
  • akyyy
    #35
    az mobilos szunyogriasztó, én meg nem csak a mobilla akarok foglalkzoni hanem kenceficékkel, raiddal, sprékkel és egyebekkel... melesleg az amobilos hüyleség nem sokat ér, meg a legtöbb symianos, ami családba nincs!
  • Barney Tech
    #34
    60wattrms maxon majd megsuketültem én is
  • SeLFisCH
    #33
    :DDDDDDDD
    anyád ien fiatal?
  • Barney Tech
    #32
    Anyám már kiabál :D
  • Dj Faustus #31
    "akkor legalább az oldalt nézd meg, ahonnan belinkelted:)"
    Nézzük csak mit is ír az oldal:
    Insetos dípteros (moscas e mosquitos)
    Ez magyarul kb. annyit tesz mint:
    Párosszárnyú rovarok (legyek és szúnyogok) ajánlom figyelmetekbe a spanyol-magyar szótárt

    A belinelt kép (http://www.silvionihei.hpg.ig.com.br/gifs/mosquito.gif) nevében ott a mosquito szó - ami szúnyogra utal, másrészt ennek a lénynek hegyes "orra" van.
  • nf1
    #30
    lol, ez tök jó! elinditom és látom hogy a hangfal mellett repked egy szunyog... na ennyit ért
  • Shadow_THH
    #29
    nekem a tetőtérben 40 fok van mer feljön a meleg, este meg ha kinyitok minden ablakot akkor bejönnek és codozás közben csípkednek orvul

    gecyk :(8
  • Prank
    #28
    akkor legalább az oldalt nézd meg, ahonnan belinkelted:)
    legyek
  • 0ppika
    #27
    ez moszkító
  • SeLFisCH
    #26
    it ta pontos link
    akinek sikerült mp3be megszerezni az írjon privit v tölcse fel ide
  • OPM
    #25
    jaja, megvolt mp3-ban, de ahogy emlékszem nemsokat ért :D
  • Thanatos
    #24
    vazzeg, gazdit keresünk topic után azt hittem már a szunyogoknak is gazdát keresnek...
  • Cuchulainn
    #23
    Nekünk volt, nem vettem észre, hogy zavarná a dögöket...
    Amúgy sztem is a konnektorba dughatós cucc a legjobb, illetve most már van szunyogháló is minden speckó ablakra...
  • SeLFisCH
    #22
    LOL , és itt a link amit elbaszott lama
  • Barney Tech
    #21
    Ezs szar.
    Még johogy ezek a keci rovarok nem tudnak forumozni.
  • REALista
    #20
    Nem leszek ez!!!
  • Prank
    #19
    ez légy
  • SeLFisCH
    #18
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    ha naygon szeretnek akkor meg csrélj vért max AIDS-es leszel. Ha nem akkor meg megyek bp.-re és én is egy éces késsel végigrohanok a pályaudvaron
  • 0ppika
    #17
  • PíszLávJuniti
    #16
    A raidnak én éreztem a szagát, tudtam tőle aludni, de zavart.
  • REALista
    #15
  • akyyy
    #14
    keresseteg a googlebe képként rá hogy szúnyog
  • Zséé
    #13
    Mellettünk is van 1 tó. A Balaton :)
    szóval ittis van elég, de én jóba vagyok velük :)
  • SeLFisCH
    #12
    tökjó. próbáld ki
    szállodába külföldön is raid volt ,bedugtad konnektorbe 2 hét alatt nem csíptek meg
  • akyyy
    #11
    mer ez olyan speciális ablak hogy ha vmit csinálnának vele, akkor ha kinyitom éjszaka egykis szellő és a fejemre esik:D
  • hup
    #10
  • 0ppika
    #9
    te nem lenni magyar?