369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • BF109
    #329
    A redme-ben sincs egy szó se a hangról...:-(
  • BF109
    #328
    Ja, lustaság fél egészség.:-) Elolvasom akkor
  • Seaweed
    #327
    oszt azt hogy akarod?! at vannak konvertelva..azt atkonvertal filokkal mar semmit se tud kezdeni a 3dmax
  • DJ Skyline
    #326
    hali
    valaki próbálta már megnyitni a gépeket 3ds max-ban?
  • Seaweed
    #325
    hat amit leirtal abbol a legfontosabb hianyzik az olvasas! Readme olvasas...ertelmezes abban leirtak kovetese.
  • BF109
    #324
    Nem tudom. letöltöm unrar aztán be az object alkönyvtárba a többi közé. Érdekes h csak ennél a 2 típusnál, de az összes alváltozatuknál van ez a probléma.
  • Seaweed
    #323
    ha kesz lesz...ugyfets hogy lealltak a projectel...
  • Seaweed
    #322
    valamit eltoltal.
  • BF109
    #321
    Jó lesz a Gripen! Kár, hogy Mig-19 nem repülhető, elég fontos gépe volt a VSZ légierőinek. Meg talán az volt a legsikeresebb hidegháborús Mig a győzelem-vereség adatokat nézve (ha jól emléxem)
  • BF109
    #320
    Köszi! És mi a helyzet a hajtómű hangokkal? F14 hez és F5 tigerhez abszolúte nincs hang...
  • Seaweed
    #319
    nincs limit
    weaponpack

    de meginkabb SFP1-hez a BoPackot is ajanlom:

    bop.agria.hu
  • BF109
    #318
    Töltögetek 1000L gépeket a combatace.com lapról és volna egy-két kérdésem a tapasztaltabb fórumtársakhoz:
    Pl. jól érzékelem azt, h le van fixálva a gépek száma ami egyszerre betehető a játékba?
    A másik meg az h egyik 2 vh-s géphez sincs fegyverzet. Vmi plusz kiegészítőt kell letölteni?
  • csaba90
    #317
    meglesz csak most kicsit pihentettem az ügyet mert megvettem makettba-is és azt csinálgatom szabadidőmbe :D
  • VL1
    #316
    ok de azért küld el
  • csaba90
    #315
    igen de nem garantálom hogy hibák nálkül fog működni....
  • VL1
    #314
    ha kész lessz elküldhetnéd nekem
  • VL1
    #313
    eddig jó
  • csaba90
    #312
    nah hát per pillanat így néz ki de még dolgozok rajta... és elnézést a rossz képminőségért jobban nem tudtam megoldani
  • VL1
    #311
    kösz
  • csaba90
    #310
    hát pontosan én se tudom.. de nyomogatod az Ű Á É betűket akkor átvált a bombára és akkor a rakétekilövő gombbal le tudod dobni..
  • VL1
    #309
    Akkor valki azt mondja meg nekem hogy lehet bombát ledobni.
  • VL1
    #308
    hajrá
  • csaba90
    #307
    készítek egy magyar festést a Mig-29C-re majd hozok képeket.. ne várjatok profi munkát :D
  • VL1
    #306
    Ja bocs látom már kérdezte valaki
  • VL1
    #305
    Valaki segitsen nemtudom hogy kell kilőni az aim7es rakétákat.
  • csaba90
    #304
    #300
  • BF109
    #303
    Köszi szépen!
    Az elsőt nem ismerem, a másodikat próbáltam, onnan se a Mig 21 F se a Mig 17 nem működött. Vagy csak én bénáztam.
  • Seaweed
    #302
    www.combatace.com
    www.column5.us
  • BF109
    #301
    Köszi!
    Ha egy linket tudnál adni azt megköszönném mert így semmi használhatót nem ad a google ha beírom h "combater".
  • csaba90
    #300
    egyébként ezzel a játékkal valaki nem indított egy virtuális repülőbázist? mert elég sokmindenben többre becsülömm int a Lock-on-t! :)
  • csaba90
    #299
    egyszerűen letöltöm a combateről kicsomagolom és bemásolom ide:
    \Wings Over Europe\Objects\Aircraft
  • BF109
    #298
    És hogy tudsz Mig 29 est vagy bármi más gépet berakni a játékba? Update, vagy vmi más? Help mí plíz!
  • Seaweed
    #297
    ebbe most ne menjunk bele...ize azaz en nem fogok az tuti..nem fogok nagy eloadast tartani thirdwire szimmotor/weapon pack/stb editbol...olvass utana a neten pl Bunyap-nal.
  • csaba90
    #296
    oké és melyik fáljban? :S mert a Lodaut-ba vannak talán a fegyverek de nem ott kell szerintem ....
  • Seaweed
    #295
    "kezzel"...notepaddal pl.
  • csaba90
    #294
    és azt hogyan tudom?
  • Seaweed
    #293
    mert a fegyverepackod is szerkeszteni kell.
  • csaba90
    #292
    ohhh.. de gondoltam a játékba ha átírunk valamit akkor lehetséges :S na mind1 ha van valami akkor majd szólok :D és azt hogy tudom megcsinálni hogy ha átírom a repülőgépnek a hova tartozását mondjuk Soviet hellyett Hungarian-ra akkor miért nem tudok fegyvereket rá tenni? :S
  • Seaweed
    #291
    sehogy...igazira se lehet.
  • csaba90
    #290
    hogyan tudok egy Mig-29-esre Aim-9-es és Aim-7-es rakétát áttenni???
    Mert csak Apex Atoll és Aphid rakétákat enged fel tenni.. ami nem olyan hatásos :S :(