369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • csaba90
    #289
    Sziasztok na megint repülőzni volt kedvem hát elővettem :D
    még nem állítottam be rendesen joy-ra...a g25-ömmel irányítom a gépet de nem is olyan rossz csak szoktalan :D elkészült már a gripen hozzá?
    valami modot hallottam hogy van már de nem tudom leszedni :S esetleg másik linket tudnátok adni?
  • neuro
    #288
    kapcsold ki az árnyékokat az nagyon belassítja a játékot
  • BF109
    #287
    Radeon 9600 XT 128 MB és 128 Bit, mittoménmilyen gyártmány. 550/350 mhz. A cerka d nem a leggyorsabb CPU de ez meg nem a legújabb gém. Csak csodálkozom h a full növényes farcry fut mint az álom ez meg szaggat rajta. Majd letkarítom a gépet szűzre hátha segít rajta, má úgy is tervezem egy ideje.
  • Bucser
    #286
    Mondjuk celeronnal nem tudom mit akartál.... Irodai gépekbe való és nem játékra...

    Meg a 128-as RadeonXT sem oksat mond arról, hogy milyen videokártyád van.
  • BF109
    #285
    Feltettem a peccset ami van a neten, aztán kicsit mintha jobb lenne. Csak csodálkozom, h azért nem egy új gém és gyönge neki a konfigom...
  • Blade2051
    #284
    Esetleg segíthet, ha az Effect Quality-t mediumra állítod, és kikapcsolod az árnyékokat meg a Cockpit Reflectiont.
  • BF109
    #283
    Kinek hogy fut a játék? Az én konfigomban 2.66 os Cerka D, 1 GB Ram meg 128 as Radeon XT van mégis beszaggat közepes beállításnál is. Normális ez? Mondjuk elég régi már a rendszer vagy 3 éves tele szeméttel...
  • BF109
    #282
    Bocs benéztem. Nem crack kellett csak direct x telepítés. Azt nem tudod hogy lehet több repcsit feltelepíteni a gémre, ha van ilyen lehetőség 1általán?
  • Seaweed
    #281
    crack?! minek a crack?!
  • BF109
    #280
    Sziasztok!
    Crack fellelhető valahol a gémhez, én nem találtam. Letöltöttem egy német torrent oldalról de nincs semmi crack file a csomagban.

    Szépen feltelepül a gém, elinul aztán kampány beállítások után, mikor már az eksön jönne kilép... szívás.
  • Charly
    #279
    Jó kis progi ez csak merre van bent anyahajó??
  • Seaweed
    #278
    Szagerto a gyerek...ha nem tunt volna fel a "langolo forszazs effektnel" akkor egybol lejon arrol hogy milyen frankon ra tud konyokolni a smiliegombokra....
  • Bucser
    #277
    Grat:)

    Egyébként azt ugye tudod, hogy az évek során olyan szintű moddoláson ment át az engine, hogy szépségre nincs igazán gondja szerintem (IMHO legszebb 3D-s modellek és repülők vannak a progiban.. hát jó a táj csúnya de ki nem szarja le?? csak immelman közben látom:D


    Egyébként meg 1 órára leülni és lőni pár oroszt kifejezetten jó móka vele:)
  • Seaweed
    #276
    "Nos,tömören elmondom milyen is ez a játék"

    Nah de kit erdekel a te velemnyed az WOE-val kapcsolatban?!
  • Half Life 2
    #275
    Nos,tömören elmondom milyen is ez a játék. Az elején,képek és videók alapján nagyon tetszett,bele is kezdtem a letőltésbe,amikor felraktam,és elindítottam,már a hangok tőltéskor és maga a menü is eléggé ilyen Windows 95 vagy DOS-os játék szintjére utaltak,semmi modern nem volt benne. A repülők úgy szarok ahogy vannak,a hajtómű lángját megoldották egy bitmappal paintbe oszt jóvan,csak oda van rakva,nem is mozog semmi,a hangok szintén gagyik,a fegyverek talán amik még jók benne de azoktól sem vagyok elszállva,én mit ne mondjak nagyon csalódtam benne,még a borítója is szép,dehát maga a játék még egy elmegy-jelzést sem érdemel meg,tehát nemtudok róla nagyon jót mondani semmit,nem akarom lerombolni senki játék kedvét,egy próbát megér,de nem fogja sokáig lekötni az illetőt,ezt előre megmondom!!!

    Grafika: 2/5
    Irányítás: 3/5
    Hang: 1/5
    Játékmenet: 0,0000/5
    Összviszz: egy nagy rakás FOS!
  • Seaweed
    #274
    Nocsak!

    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=13021
  • Seaweed
    #273
    (bocsika leszakadt a netem...anyira armaztam hogy eszre vettem hogy a netradio a masikon elcsendesedett :D)
  • Seaweed
    #272
    BoPack SFP1-hez keszult. Mashoz is hozza lehet passzitani de kizarolag kezzel es egyenkent minden benne levo dolgot le kell ellenorizni hogy mukodik e ugy ahogy annak kell! ez azert van mivel az installjat SPF1-hez csinaltam, tehat mivel ahhoz keszult azon lett kirpobalva stb-stb

    WoE-se rakja egybe oket hanem csak atmasolja dolgokat a telepitett WoV-bol!!! (duplikal gyakorlatilag! ez nem olyan klasszikus ertelemben vett "egybe" mint IL2 sorozatnal a merged install!!!!

    (egyebirant vannak(!) difik SFP1 es todai kozt! bar a patchek ezen javitanak, illetve ha mar patchrol van szo, mint azt a bop forumon leirtam a bopack 100%-osan csak egy regebbi patchen fog mukodni! azon lesz minden ugy ahogy annak lenni kell, utana jovo patchek bekavarhatnak egyes addonok mukodesebe!!!! ezt csak ugy lehetne orvosolni, mint haogy tettem anno a BoPack keszitsenel is hogy minde patch utan atvizsgaltam mindent tovirol hegyire es ahol gubancot vettem eszre azt en kijavitottam es "kiadtam" egy ujjabb BoPackot vagy patchet! Persze ezt midenki maganak is megcsinalhatja...tehat a kerdes hogy vegulis ra lehet e aplikalni? "Igen!"...de mindent meg kell egy-tol egyig nezni hogy mukodik is e?! Ezt vegulis barki megtehet maganak is. )
  • repvez
    #271
    Na ha ennyire fellendult a topik és seaweed is visszatért akkor megkérdezném ujra hogy lehetséges-e az SP1 a WoV és a WoE-t egybe telepiteni?Mert a WoE az alapbol felajánlja a Wov-hoz valo telepitést, de SP1-hez már nem.Ill hogy az egyéb addonokat hogyan lehet rá feltenni vagy ezt a BopPackot?
    A lényeg hogy minél több repülhetö gép és terület legyen benne és ne kelljen külön-külön inditani mindegyiket.
  • Seaweed
    #270
    Nem gond..nalami is fut torrent meg es fel savszel sincs mind kiosztva, mert ezzel a geppel attol meg szeretnek netezni es ha full kitolti a fel-savszelt egy remalom a netezes...(majd jovore jobb lesz, remelem mivel kozel vagyok a kozponthoz jo tapos netet upgradel a szolg nekem ;))
  • Seaweed
    #269
    siraly
  • Trucker39
    #268
    Nálam is elindult. 2 Seed (Azureus).
  • Bucser
    #267
    NA megy a seed. Sajnos gyorsabban nem megy mer még rajtam kívül 3-an neteznek itthon.
  • Seaweed
    #266
    http://www.azureuswiki.com/index.php/Torrents_stop_at_99_percent
  • Seaweed
    #265
    1.02 meg fentvan filefronton szedd le nem nagy ;)
  • Trucker39
    #264
    Kár érte. Szívesen seedeltem volna. Van egy kis gépem, aminek csak ez a "dolga". Sajnos az Azureust nem "komálja".
  • Seaweed
    #263
    Amugy en latok passziv portban 1 keszforrast es 2 ugyfelet azaz ugyfest rendben van minden! Aktiv portban nem is fog menni szvsz a tuzfallam miatt azon meg portot ha az elmult 8ev alatt nem nyitottam ezutan se fogok Turelem szvsz megfelelo kliensel atvalt dht-ra es menni fog...de jelzem elore kurva lassan, lesz vagy 3 nap mire lecsorog! (nalam 24/7 megy a gep szal ejjelre is tessek bekapcsolva hagyni ha valaki tolti!)
  • Bucser
    #262
    Na bakki tehetem fel megint az azureust:D
  • Bucser
    #261
    Úgy tűnik nálad a BoPack 1.02-ből újabb verzió van. Az 1.0 szemre megegyezik de mikor beteszema kliensbe csak 99,9%-os letöltöttségett mutat a file-ra.

  • Seaweed
    #260
    uTorrent egy jokis kliens..de az azureus nem igazan komalja....foleg tuzfal mogul seedelve (magyarul kifogja kozositeni dht-bol a kliens!...ergo csak azureus kliensel fog menni!)
    Az meg hogy en seedeljem mondjuk utorrentel az nehezen lenne elkepzelheto, mivel linuxon nem fut az a kliens (egyenlore nativ portja nincs wine alol meg kurvalassu es eszi a rendszermemoriat...)
  • Trucker39
    #259
    utorrent alatt biztosan nem vagy seed. Sőt, egyáltalán nincs seed jelen pillanatban.
  • Seaweed
    #258
    Nem tudom hogy anno a filefront belebaszkuralt e a ti letolteseiteknel de ez a kep alapjan konnyen beazanosithato ez! (foleg a letrehozas datumabol)

  • Bucser
    #257
    MOst nézi. a nagyot. a kicsire checksum error-t nyomott. A nagyot pedig ellenőrzi.
  • Seaweed
    #256
    Mind2re hibat ir ki az sfv?!
  • Seaweed
    #255
    Hat nem tudom...arra tudok gondolni csak hogy volt anno valami ami miatt ha jo lemlekszem ujracsinaltam valamelyik csomagot...de mar nem tudom melyiket....lehet regebben is volt mint 1.0....regen volt nem emlekszem..de ha a csomagok stimmelnek akkor jonek kell lennie amugy lefuttatva az sfv filet egybol kiderul hogy a ket exe kozul melyik difis, vagy epp stimmel e mind2?!!!!
  • Bucser
    #254
    Az SFV file is azt mondja hogy nincs meg minden teljesen...pedig mindkét file installerje elindul... valami ötlet?
  • Seaweed
    #253
    Jah es en mivel tuzfal mogul torrentezek igy lehet csak dht-vel fog menni....es az is csak Azureusal(mivel a kliensem ez es ezzel is csinaltam a seedet)...
  • Seaweed
    #252
    nekem is adsl van szal nem lesz lent senkinek 10 perc alatt
  • Trucker39
    #251
    Valami gond van, mert nem Seed-ként vagy jelen és csak 99,8% vagy jelezve.
  • Bucser
    #250
    BOcsika most keltem:) már seedelve is van:) igaz csak dsl-de jobb mint a semmi:)

    hmmm... 99,8 százaléknál azt mondja, hogy nem teljes a csomag.. elcsesztem volna valamit?? pedig bent vagy az 1.02 és az 1.0-is.