369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • Mikoyan
    #369
    hy!ez a játék olyan mint a hawx?úgyértem te kezeled pl. a fékszárnyakat meg a futókat?olyan mint a lockon vagy mint a hawx?
  • János13
    #368
    Szia 92koteles volna egy olyan kérdésem hozzád hogy honnan töltötted le a magyar jas-39 gripent mindennel együtt?Előre is köszönöm.
  • 92koteles
    #367
    Lenne egy problémám még pedig az hogy a játékhoz letöltöttem egy jas-39-et fegyverekkel együtt a gripent bele raktam a játékba és tökéletesen működik de a sok fegyvert nem tudom hogy hova kell másolni mert a readme nem írja. A fegyvereket mivel lehet berakni a játékba?
  • MiG29A
    #366
    Köszi szépen!!!:D:D:D
  • Blade2051
    #365
    Hivatalosan csakis és kizárólag a fejlesztő honlapjáról szerezhetők be cirka 30$-ért letöltős formában.

    https://store.thirdwire.com/store.htm
  • Willenbrock
    #364
    576 kbyte üzletben szoktam látni Wings Over Europe-t 2500 körül volt.
  • Willenbrock
    #363
  • Willenbrock
    #362
    Én szoktam vele játszani de a Wings Over Vietnammal csak,ahoz van olyan mod is ami a vietnámi gépeket is repülhetővé teszi,ráadásul egész jól ki vannak a fülkék is dolgozva a mig-21-hez.
  • MiG29A
    #361
    Meg tudja mondani nekem valaki, hogy hol és melyik boltban tiudom megvenni a Strike Fighters 2 bármejyik részét és kb mennyiért??? :D:D
  • Atesz91
    #360
    Én néha repülök vele pár órát, sajna eltűntek a lemezeim, úgyhogy most le kell töltenem őket:S Mennyire van élet még ezek körül a játékok körül?
  • csaba90
    #359


  • csaba90
    #358
    Strike Fighters 2: Wings over Europe
    Sajnálom hogy nagyon kevesen játszanak ezekkel a sorozatok bármelyikével.. szerintem jó kis játék megvan a maga hidegháborús hangulata :) pár kép... bocsi hogy ilyen sok van.. :D








  • MiG29A
    #357
    Választ a kérdésemre a [email protected] várom.
  • MiG29A
    #356
    Szevasztok! Lenne 2 kérdésem!
    1: hogyan lehet fegyvereket beletölteni a játékban lévő repülőkhöz?
    2: hogyan lehet anyahajókat beletölteni a játékba és hozzá küldetéseket?
  • Vardar
    #355
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy a bill+egér irányítás mennyivel rosszabb a joysticknál.
  • Willenbrock
    #354
    Kifejezetten M.O. térkép nincs szerintem,de van egy oldal ahol nagyon sok mod és gép stb.letölthető regelés után-ingyen.Paladrian Mig-21 cockpitjai és Mig-25PDS modellje nagyon élethű pl.Van sok hidegháborús kampány mod is:Itt van a Link.
  • obersepp
    #353
    Köszi.

    Készült már olyan küldetés, ami egy elképzelt hidegháborús konfliktust dolgozna fel magyaroroszág felett?
  • Willenbrock
    #352
    Általában minden mappa tartalmával felül kell íratni a megfelelő erdeti mappa tartalmát és annyi.De van hogy egy kattintásos telepítés van.Readme szövegfájlt nézd meg,ott le van az install menete írva.
  • obersepp
    #351
    üdv!

    A letöltött mod-ot hová kell bemásolni? Illetve szovjet radar irányítású rakétákat honnan lehet letölteni? Köszi.
  • Willenbrock
    #350
    Én Phantomokat szoktam leölni Mig-21-el.Gépágyús közelharc jó tud lenni.
  • Marci19
    #349
    Na valaki egy szervert akár mien csak mondjatok
  • Marci19
    #348
    És JAAS SAAB GRIPEN-t???
  • Marci19
    #347
    Tud valaki Magyar szervert???
    És honnan lehet letölteni MIG 29-est???
  • Marci19
    #346
    Köszi!!!
    Jó fej vagy!
  • Béla9248
    #345
    ...talán itt?!
  • Marci19
    #344
    Helló!
    Honnan lehet letölteni a Wing Over Europába repülőket???
  • Béla9248
    #343
    Sziasztok!
    Volna 1 problémám! Mégpedig az hogy ha ki akarok lépni a menübe alt+q de próbáltam az esc-el is mindíg kidob az asztalra! Vki tudja mi a probláma?
  • csaba90
    #342
    Sziasztok! Valaki nem akar ezzel vagy a Wings over Israelel multizni?
  • csaba90
    #341
    ha valakit érdekel akkor tölthető a JAS-39C Gripen köztük magyar festés

    http://forum.combatace.com/index.php?autocom=downloads&showfile=6074
  • SHARK13
    #340
    Köszi!
    Megoldottam, le lehet szedni 7z típusú zip-et és tényleg a winrar kezeli. Viszont találkoztam egy bosszantó problémával:
    Szépen,minden gond nélkül feltettem a patchet és a NATO fighters I-II is. Az environmental update-et is, minden gond nélkül, működnek is. DE MEGSZŰNT A FORE-FEEDBACK !!!! Ez mitől van? Hogyan orvosolható? Találkozott már valaki hasonló hibával? (Logitech Force3DPro joystickom van, és az alapjátékban szépen volt erőhatás is)
    Köszi.
  • repvez
    #339
    A modoláshoz nem értek de a 7z kiterjesztés egy tömöritési eljárás olyan mint a rar vagy a zip.Tudtommal a winrarr kezeli is csak be kell állitani az opciojába hogy az ilyen fájlokat is tömöritse ki.
    Az SFP meg a StrikeForce Project 1 lesz sztem ami a WOE elödje amolyan alpjáték és a WOE a kiegészitöje.
    A többit nem tudom
  • SHARK13
    #338
    Üdv mindenkinek!!!
    Lenne pár kérdésem,és a türelmeteket, szíves megértéseteket kérem. Nem vagyok nagy infós.
    Szeretném modolni a WoE-omat, ahogy itt ítrátok. Mi az az SFP,amit olyannyira emlegettek? A column5-ról szedtem le csomó gépet, de amint írtátok, tök furcsa a kiterjesztése 7z. Ezzel mit kezdjek,még sosem találkoztam ilyennel.
    Részletes, "ezt meg azt csináld" választ adjatok lépésenként, ha kérhetem. Köszi elpre is.
    CS
  • L Viper #337
    Jó a 29-es, megnéztem.
    Megvan a játék, de az alpban ugye nincs anyahajós móka.
    Én inkább a Falcon 4-ben "utazom"

    Harrierről már volt szó ebben a fórumban, vagy a strike fighter projectesben, keress rá esetleg.
  • L Viper #336
    Nézz be ide esetleg : B.O.P. Fórum
  • csaba90
    #335
    jó lenne ha valaki írna....
    1. hogyan lehet anyahajóról fel szállni vagy arra le?
    2. a Harrierrel hogyan tudok helyből felszállni?
  • csaba90
    #334
    Adder rakétákat pakoltam rá.... mivel az a legjobb nekik :D de lehet a többit is használni.... R-77 Adder rakétákkal legyőzhetetlenek :D F-15-ösöket oly könnyedén szedem le vele :D még rám se tudnak tapadni :D
    az F-18-asok már nagyobb kihívást jelentenek :D
  • csaba90
    #333
    készen van a Mig-29 festése.... www.csabaoldala.atw.hu
  • csaba90
    #332
    nem tudjátok hogyan lehet azt megcsinálni hogy anyahajóról lehessen felszállni vagy arra le...???? kérem valaki segítsen már :D
  • csaba90
    #331
    van egy jó hírem lassan készen vagyok a Mig-29-el :D a sztem jól sikerült már csak apró simítások vannak.... picit átírtam pár dolgot is...
    és jelenleg ez a legjobb gép amivel játszottam a játékba :D nagyon mozgékony és fürge :P
  • Seaweed
    #330
    de az le van irva hogy mit hova masolj...