905
  • C7
    #785
    azért kapsz vmilyen karit?
  • MF DOOM
    #784
    Jó volt hardon is :D
  • C7
    #783
    act 1 ben doki stranget, act 2ben ghost ridert, ha végigviszed, nick furyt, ha kész az act 4 és megcsináltál minden simulator küldit éremre, a silver surfert
  • Örm
    #782
    Hello!
    A lockolt karaktereket, hogy lehet unlockolni? Mindegyiket úgy mint a Blade-et minijátékkal, vagy a játék előre haladtával automatikusan megkapom őket?
  • Shiwo
    #781
    tedd fel a legutóbbi directx-et meg a legújabb driver-t a videókaridhoz..ha nem segít, lehet, hogy nem elég combos a videókarid a gémhez..
  • ZsakosFrodo
    #780
    az miért van,hogy elinditom a játékot és a hősök és elenségek helyett ilyen fekete árnyékok vannak?
    help pls
  • C7
    #779
    igazad van, ott jean van, ha felszecc minden kincset, és elmész a végére mész, majd a pinball pályán lesz a jegy
  • C7
    #778
    az nem Odin. menni kell a kapukon át, el kell jutni oda, ahol Loki van befagyva, és a páncélos izét ütni, amíg fel nem megy a sárga csík. ha eccer nem nyílik k iajtó, nem tucc hova menni, akkor is ütni kell
  • Örm
    #777
    Hello!
    Annál a résznél mit kell csinálni amikor 4 kard segítségével kiszabadítottam Odint? Meg kell vele küzdeni, de nem tudom megsebezni mert páncélban van?
  • sztomy69
    #776
    Már 3x végigvittem, szal nem ott van úgy néz ki.
  • ZsakosFrodo
    #775
    az miért van,hogy elinditom a játékot és a hősök és elenségek helyett ilyen fekete árnyékok vannak?
    help pls
  • Shiwo
    #774
    meg a 4. rucit is a training missiókban lehet megszerezni... + jó fejlődési lehetőség..
  • Shiwo
    #773
    mondom, hogy elvileg a sátorban lévő kis oldalnézetes ugra-bugra játékban..asszem..
  • C7
    #772
    itt sok marvel hőst megtalálsz

    ez a silver surfer

    sztem az 1ik legjobb ari a játékban, és a legerősebb, naon brutál, érdemes megszerezni. a fantastic 4-hoz kötődik is, a 2. filmbe lesz benne
  • sztomy69
    #771
    Mi az a silver surfer?

    Én a fantasztikus négyessel megyek a játékban, abban is legfőképp a tűzgyerekkel:P
  • C7
    #770
    nincs, ha mindet megcsinálod éremre, meg már legyőzted Galactust, akkor megkapoda Silver Surfert
  • Örm
    #769
    Azt hiszem ott ahol a jegyárus van ott kell baloldalon bemenni flipperezni és annak a végén kapod meg a másik jegyet.
  • Örm
    #768
    Hello!
    A training disc küldetések teljesítése vagy nem teljesítése hatással van a történetre? Ha nincs akkor mi a szerepúk?
  • sztomy69
    #767
    Nah végre megtaláltam az egyik jegyet, (dodgemezés után kaptam) nemtudnátok megmondani hol a másik? Köszi a segítséget.
  • sztomy69
    #766
    Hát nemigaz, sehol nemtalálom azokat a hülye jegyeket:( Mindenesetre Pengét már kiszabadítottam, így ő is játszható karakterré vált:P
  • Shiwo
    #765
    amúgy a jegy az pénzérmére hasonlít sztem...az 1ik a játékautomatában lesz asszem..oszt ellehet menni a flipper fele, meg van egy cirkuszor rész a végén dodzsemmel :)
  • MF DOOM
    #764
    2 jegyet kell összeszedni.
    Járjkörbe mindent és meglesz mind a 2 jegy.
  • sztomy69
    #763
    Hy. Nem tudnátok segíteni? Elakadtam, ott tartok h egy illen cirkuszba vok, és amikor be akarok menni a fun houseba, akko a jegárus aztmondja, h adjak neki 2 vmi, de nemtom honnan lehetne megszerezni azokat, szal megmondanátok hol van?
  • MF DOOM
    #762
    Nah sikerült kijáccani.
    Nagyon jó volt.
    Most megint elkezdem szerintem. :D
  • ZsakosFrodo
    #761
    sziasztok!
    feltettem,de mikor elinditom hang van,de kép nincs.szar a gépem hozzá vagy vmi hiba?
    köszi
  • raven505
    #760
    Lesznek más karik is Colossus és MK kívűl???
  • MF DOOM
    #759
    Hopsz véletlen volt 2x :D
  • MF DOOM
    #758
    Ott vannak a teremben ahol járkálsz.
    Csak bele kell esni.
  • MF DOOM
    #757
    Ott vannak a teremben ahol járkálsz.
    Csak bele kell esni.
  • Örm
    #756
    Kösz a választ! De hol vannak ezek a csapóajtók?
  • C7
    #755
    vannak csapó ajtók, mindig 1 van nyitva, beleesel, kilő az ágyú, ráesel a robotra, és nyomod a gombot ami kell, ezt 5x
  • Örm
    #754
    Hello!
    Arcade-ot, hogy kell likvidálni?
  • MF DOOM
    #753
    Köszönöm szépen
  • Shiwo
    #752
    a bázison vagy a mentő-ponton..behozod a kari-választót, oszt ott asszem szóköz a karira, majd tán a 2. menü
  • MF DOOM
    #751
    amugy hol a retekbe tudod ruhát váltani?
  • MF DOOM
    #750
    köszönöm a segitséget sokat segitett
  • Shiwo
    #749
    #722-ba linkeltem végigjáccást..igaz angol..abban megtod nézni, hogy mit kell csinálni..
  • MF DOOM
    #748
    Jah
  • vixo
    #747
    hi all!

    Most nézegettem a game trailereket,atom jó játéknak tűnik,már le is szedtem,majd holnap kipróbálom.Nekem már az X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse 2 is bejött,akkor sztem ezt imádni fogom.Jó ötletnek tartom,h egy gamebe belezsúfoltak egy csomó marvel hőst.Csinálhatnának filmet is belőle!!!
  • MF DOOM
    #746
    Én árnyékot választottam.
    Jobb arc