905
  • fsgh
    #825
    feltettem a játékot:) szerintem jó de így magyarosítás nélkül...nagyon nagy szerepe van a történetnek? vagy csak megyünk felődünk és ölünk?:)
  • C7
    #824
    na, újra felraktam, és pénteken rokonoknál kipróbáltam nintendo wii-n is. hát mit ne mondjak ott van moon knight meg colossus, és ha beleszokik az ember a különböző mozdulatokba meg a joystick-féle irányításba jobb mint pc-n... de azér bokszolni meg teniszezni csak jobb a wii-n:)
  • kék
    #823
    Már megtaláltam. Bocsi.
  • kék
    #822
    Elnézést, tudja valaki, hogy a PC-s verzióban a mentéseket hol (melyik könyvtárban) tárolja a gép? Mert "Save" nevű könyvtárat nem találok. Előre is köszönöm a választ.
  • Shiwo
    #821
    elvileg ez az...
  • MCSeid
    #820
    és ezt a törést vmit honnan lehet leszedni?
  • Shiwo
    #819
    az hívatalosan csak konzolon van...pc-re vmi törés vagy mi jött ki hozzá, hogy legyen...annó vki linkelte is..csak az a gáz vele, hogy új játék kezdésekor lesz benne vele..
  • MCSeid
    #818
    Tök jó h csak én írok a témába kérdéseket
    Nah akkor most itt az ujjabb:
    Colossust hogy lehet unlockolni? Mert a tem leírásoknál ott van az X-meneknél.
  • Shiwo
    #817
    nekem az a taktika jött be, hogy jobbra balra száguldoztam minél nagyobb lendületet véve, az ellenfelek meg ugyis nekem jöttek, szal nem foglalkoztam a célzással, meg a kanyarodással, mert akkor lelassultam...ill. csak a legvégén, mikor már csak 1-2 dodzsemes maradt..
  • C7
    #816
    nekimenni annyiszor az ellenfeleknek amíg meg nem halnak és megvan a másik ticket, onnan gondolom megy majd
  • MCSeid
    #815
    Hi kössz a segítséget.
    Most az a bajom h megtaláltam a pinball után a ticketet, meg a dodzsemet is, bele is ültem de utána mit kell csinálni?
  • C7
    #814
    ez leír minden tárgyat amit fel lehet szedni, nekem a simulator discek közül kb 5 ezzel lett meg amit nem tudtam
  • Shiwo
    #813
    1 pályán 1

    mondjuk nem rémlik, de lehet hogy 1 pályán találsz black panther és daredevil figurát is..
  • MCSeid
    #812
    Bocs akkor most átfogalmazom a kérdést mert úgy látom nem volt eggyértelmű.
    A gyüjtögetős figurákból (Pl. black panther figura) csak egy van egy pályán vagy egy pályán van az összes?
  • Shiwo
    #811
    egyszerre 4 kari mehet, abból 1et te irányítasz, a többit a gép..persze a 4 között szabadon váltogathatsz, és a 4 karit is variálhatod bizonyos helyeken...
  • MCSeid
    #810
    Tök jó a játék csak egy kérdésem lenne:
    Az szuperhősfigurákból egy pályán több is van vagy csak egy?
  • C7
    #809
    ha kinyírsz mindenkit, akkor a Kraken csapkod, amikor betörik 1 oszlop, bemész, és nyomogatod a gombokat
  • atmosphere007
    #808
    A magyaritasok.hu-n készül hozzá a magyarosítás.
    2008-ra ígérik a Marvel Ultimate Alliance 2-t.
    Van egy kis problémám: nem tudom Atlantis végén legyőzni Krakent, hiába csinálom azt, amit a végigjátszásokban leírnak. Előre is köszi a segítséget.
  • Arien
    #807
    sziasztok! érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e a mervelhez magyarosítás?ésha van, akkor hol találom? előre is köszönöm!
  • Shiwo
    #806
    elkéne mennie..
  • gladius
    #805
    sziasztok! szerintetek ati radeon 9550-el elmegy, vagy akkor már ne is próbálkozzak?
  • C7
    #804
    bemész farkassal a közepébe és kész.... vixo, naon király lett!!4
  • vixo
    #803
    Egy kis photo shop-os munkám:
  • Pethy23
    #802
    Most töltöm a gémet, és kérdésem milyen mennyire nehéz stb...?
  • SNAKE01
    #801
    könnyen!
  • TheBerzerker
    #800
    Ti, hogy a fszba nyírtátok ki a Wrecking Crew-t, amiben Bulldozer, thundermeg a máik két fasz van az Asgard-i pályán?
  • TheBerzerker
    #799
    Igen? Ezt jó tudni....
  • Shiwo
    #798
    a mentés helyen visszatucc menni az előző pályákra is, és megkeresheted őket..
  • TheBerzerker
    #797
    Nem olyan vészes a dolog, ha azember fordít egy kicsit éskörbejárja apályákat meg lehet találni a dolgokat. Az a baj, hogy én az első 2 Daredevil figuráról lemaradtam (most fejeztem be a Mephisto Realm-et), azóta rendesen körbenézek.
  • C7
    #796
    #525, itt találsz item guide-ot, én ezzel találtam meg azt a 3-4 simulatort, meg 2 black panthert, amit nem tuttam. de ha naon figyelsz, a cirkusz végére megvan az 5-5
  • TheBerzerker
    #795
    Zseniális ez a játék. Miután nagynehezen megoldottam, hogy Ati 9200-ason is tökéletesen fusson nem bírom abbahagyni!!!
  • Örm
    #794
    Hello!
    Pontosan megtudná valaki mondani, hogy hol lehet összeszedni a Daredevil figurákat?
  • C7
    #793
    lesz is, különben mi lenne Galactus szövege a végén?
  • MF DOOM
    #792
    Jó lenne egy második rész :D
  • abalogh
    #791
    nem használtam cheatet. én programhibára gyanakszom, de letölthető patchet még nem találtam
  • Shiwo
    #790
    használtál cheatet ? nem biztos, hogy az okozza a gondot, de előferdülhet..de ez csak 1 tipp, lehet más a gond...
  • abalogh
    #789
    Sziasztok! szerintem is nagyon királya játék, de van egy kis gondom. Nekem ne adja be a játék a hard módot pedig már többször is végigvittem és ha újra akarom kezdeni nem engedi azzal a cspattal kezdeni, amellyikkel befejeztem. ha valaki tud segítsen. köszi4
  • MF DOOM
    #788
    Kezd kopni a játék, nem?
  • MF DOOM
    #787
    Nem tudtok véletlen valami ujj MARVEL játékról ami a közeljövöben fog meg jelenni?
  • Örm
    #786
    Hello!
    Likvidáltam Dr Doom-ot. Miután visszakaptam az irányítást mit kell csinálni? Azt hiszem Odint kellene kiszabadítani, de nem tudom, hogy hol. Hogy lehet újra játszani a játékot, hogy az unlockolt karakterekkel is lehessen menni?