905
  • C7
    #745
    én úgy csinltam normalon, h minden a legpozitívabb volt:) de majd hardon a legnegatívabbat csinálom. amúgy meg sztem jobb, ha nightcrawlert mented meg, mert jeant majd könnyebb legyőzni, de azér nekem jean szimpatikusabb, szal őt szoiktam
  • MF DOOM
    #744
    Há há megvan megcsiáltam.
    Most meg mephistonál akadtam el abban a qrva lávás genyónál ahol 5 szoba van
    Fogalmam sincs mit kell csinálni és ezek a gennyek megcsak rakják a hátamat
  • roblee
    #743
    ok sikerült!!!
    Na, akkor most az igazi!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legjobb benne, hogy TE alakítod a jövőt azzal, hogy milyen küldetéseket csinálsz meg és miket nem. Én sajnos egy kicsit negatív irányba alakítottam, jó néhány szereplő a jövőben meghalt, mert nem segítettem nekik a játék során. Nagyon érdekes!!!

    Legyetek okosak!
  • roblee
    #742
    Végeztem a game-val és nagyon tetszett, főleg a vége. Spoilert próbálok írni,de még nem csináltam, úgyhogx tesztelem előbb.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
  • Shiwo
    #741
    sztem az nem L , hanem vmi másik gomb...tán a use
  • MF DOOM
    #740
    nálatok hogy vannak a gombok?
    Pl ha kiírja hogy az L-t nyomjak az nállatok is az L?
    Vagy valami nállam van nagyon el*aszva.
  • MF DOOM
    #739
    Jah nyomkodni kell.
    Ki is írja hogy az "L"-t csak hiűába nyomkodom semmit nem csinál.
    Olyan mintha nem nyomnék semmit.
  • Shiwo
    #738
    nem lehet hogy nyomkodni kell (már nem emléxem arra a részre én..)
  • MF DOOM
    #737
    Áhh ezt a tengeri oriás gyíkot nem bírom kifingatni.
    Nálatok melyik 4gombot kell nyomni az ugrásokhoz?
    Nálam:
    space
    F
    L
    és mi a 4ik?
  • MF DOOM
    #736
    Jah és itt van atlantiszban ez a nagy óriás "gyik" Mandarin küldterám.
    Nah ezt hogy a retekbe rakjam meg?
  • MF DOOM
    #735
    Sziasztok!
    Először is boldog karácsonyt mindenkinek.
    Ehez a nagyon jó játékhoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy nem nagyon jáccotam még ennél jobb játékkal.
    Már csak azt kéne kitalálnom hogy hogyan tudnám kinyitni az ajtót atlantiszban.
    Ki írja hogy nyomjam az "L" betűt és nyomom is dehát semmi elengedi az ajtót és kész.
    Ugy láccig eléggé béne vagyok eddig sajna.
    Nah mind1 ha valaki tudna nekem tippeket ajánlani azt nagyon megköszönném.
    Addig is sok locsolót mindenkinek
  • C7
    #734
    ha. Buldog Karácsonyt mindenkinek!!!!
  • Shiwo
    #733
    hát..újrakellett telepítenem a windózt, azóta még nem tettem vissza..majd vmikor feltelepítem oszt folytatom..
  • C7
    #732
    na, gondolom, már senki se jáccik ezzel........
  • C7
    #731
    a másik oldal nem kell, amúgy lejjebb mész, lelövögeted a 4 ellenséget, és át tudsz menni
  • Shep
    #730
    Asgardnál, a forstbitebridge-nél egyik helyen helyére toltam 4 oszlopot és fényes lett négy jel a kőben, a túl oldalon 1 db oszlop volt ami csak egy ládát adott, középen van Odin szobra és ennyi, hogyan tovább?
  • Shiwo
    #729
    ha jól rémlik, kék X lesz azon, amelyiket megkell püffölni..kalapács meg van az 1ik sátorban
  • Shiwo
    #728
    van még 1 kiút, amerre lehet kalapácsokat is találni, meg vannak ilyen izék, amit megütnek, és gong.. azt kell megcsapkodni a kalapáccsal..asszem az ütést ha lenyomva tartod mellette, mikor kalapács van nálad, akkor rávág és továbbtucc menni...
  • Shep
    #727
    És utánna? Utt ugyanis semmi nem történt ki lehet még menni egy helyre ott levertem mindenkit és ennyi.
  • Shiwo
    #726
    vissza a nagy sátorba..
  • Shep
    #725
    A cirkuszos pályán kijutottam a flipperből és megint ott vagyok ahol a pályát kezdtem, hova menjek akkor?
  • KlinikaHUN
    #724
  • gta04
    #723
    ok
  • Shiwo
    #722
    itt van, de angol
  • KlinikaHUN
    #721
    sikeredett a dolog,Mephistot is meggyepáltam amíg el nem tűnt Jean Greyel,nem volt gyenge menet.De most irány az ágyikó,jó éjt all.
  • SNAKE01
    #720
    most toltam neten egy amerikai sráccal.hát elég gáz a játék online része+! :|
    de a sráccal eldumáltunk elég jóól. :)
  • SNAKE01
    #719
    :D
    ja!
  • KlinikaHUN
    #718
    ahh ez lesz az,ki is próbálom.tényleg jól lehet fejlődni
  • SNAKE01
    #717
    lol!az kúrva jó rész amúgy úgy kell hogy belekell dobálni a moncokat abba oda középre a lávába is jön lefele az a torony izé.na szóval megfogod és azt az irányt nyomod hogy beledobja.amúgy én ott kúrva sokat fejlődtem a hőseimmel,mert alig jöttem rá hogy kell és addig nemfogynak el azok a kis gecik...
  • KlinikaHUN
    #716
    létezik végigjátszáshozzá?
    elakadtam a "pokol" szerű pályán ahol a pentegramma (csillag) végein lévő gyertyákat kell meggyújtani a kisebb pályarészletek teljesítésével.
    az a rész nem megy ahol egy lávatócsa közepén van egy magas oszlop,és csak jönnek a kis vörös ördögszerűségek folyamatosan.
    mit kell csinálni és kivel-hogyan??
    köszi
  • SNAKE01
    #715
    végigtoltam délután!
    jó kis gém volt tetszett bár a vége felé kicsit monotonná kezdett válni már és hát nem volt nagy durranás a vége sem.összeségében azért nem volt rosz.de mégegyszer nem állnék neki.ja és azt mondja már meg valaki hogy nightcrawlert hogy a picsába lehet megszerezni.és daredevilt meg még kik vannak benne és hogy lehet előhozni őket.htx...
  • Shiwo
    #714
    vagy directx-et kéne feltenni, vagy a legújabb driver-t a videókaridhoz, vagy 1szerüen túl gyenge hozzá a videókarid és nem fog rajta elmenni...
  • bokarota
    #713
    HI!
    Azt mondja meg nekem valaki, hogy találkozott-e Dark Iron Mannel?
    Mert már hardon is végig toltam, de ezzel a taggal még nem találkoztam Hol a f...ba van?
    Csá
  • gta04
    #712
    hy all leszedtem a PROPER-RELOADED verziót és az lenne a baj, hogy amikor belépek a játékba akkor fekete lessz a képernyő és semmi sem jelenik meg sem a menu sem a bevezető videók csak az egérkurzor ami kék színű. Valaki meg tudja mondani, hogy mi lehet a baj.
  • Shiwo
    #711
    reloaded-et ha lehet..
  • Doom 4
    #710
    meik tört verziót szedjem le ? sürgős
  • SNAKE01
    #709
    má rájöttem!
    ma nagyon sokat fejlődtem az embereimmel az egyik pályán már mindegyik emberemnek megvan a harmadik kosztume iron mannek már a negyedik is.és még csak akt 3-t kezdem...
  • Shiwo
    #708
    még annyit, hogy a 4. kosztümhöz az adott kari training-missióját kell megcsinálni..tréning-missiókat játék közbe találsz (kis cd/dvd diskek)
  • SNAKE01
    #707
    köszi szépen a válaszokat!:)
  • Shiwo
    #706
    batman semmiképp, mivel ő a DC-s képregényekben szerepel, nem a Marvelben (kiv 1-2 speciális esetet, mikor 1ütt dolgozott a 2 cég)

    kosztümöt valahogy úgy kapsz, ha adott karit irányítva lépsz pár szintet, tehát nem elég ha a csapatba van, vele kell lenned, mikor szintet lép...

    emberkéket közbe lehet szerezni..van aki simán csapattag lesz, van akihez összekell gyüjteni dolgokat, meg van aki trükkössen el van rejtve..

    hogy milyen időnként..ez attól függ, milyen gyorsan haladsz :)