161
AlphaPrime
  • infernaltx
    #121
    Mikor legelőször találkozok az első emberrel, aki egy ajtót bütyköl (aminek szét van törve a kapcsolója) azzal beszélgettem, és mondott valamit, de onnan nem tudom, hogy mit kell csinálni...
    Én is itt akadtam el.
  • DarkSector
    #120
    Most kezdtem el.
    Nagyon cool....
    Nem hiszem hogy túl rövid lenne...mert a RED OCEAN is egy hasonló kis próbálkozás, és az azért nem olyan rövid....
    Feltelepítve pár megával kevessebb.

    Ja és úgy tudom, hogy ez a Fear motorját használja, de közös ismerős lehet a két játékban az az injekciós szerkezet a kék színű folyadékkal, amitől ugyanúgy ebben is le lehet lassítani az időt....nem rossz...

    A grafika is pofás, de azért egy élsimítás opció jól jött volna...

    Szerintem próbáld meg te is....
  • 6600GT
    #119
    hy! na ki próbálta már? jó? és szerintetek amilyen kicsi,azért rövid is? vagy feltelepitve mennyit foglal? na ennyit akartam kérdezni.kösszi elöre is.
  • DarkSector
    #118
    Csőtök!
    Mikor legelőször találkozok az első emberrel, aki egy ajtót bütyköl (aminek szét van törve a kapcsolója) azzal beszélgettem, és mondott valamit, de onnan nem tudom, hogy mit kell csinálni...

    Amúgy az a kék folyadék meg tiszta Fear-es cucc...
  • logfree
    #117
    Akit Érdekel még a csalás -->>> http://www.zshare.net/download/2131243ff972b3/
  • grebber
    #116
    Ennek már barátibb a mérete is!
  • ricsa008
    #115
    Milyen a masina igénye?
  • wedge31
    #114
    Kint van az angol változat: Alpha Prime VITALITY 21x50MB.
  • DanRyu
    #113
    Lehet, hogy nem lesz angol verzió? Május 1.-én ki kellett volna már jönnie. Ráadásúl még mindíg semmi hír róla.
  • strebacom
    #112
    Na akkor játsz sok sikert és jó szórakozást, ha kell cheat akkor itt van:#84
  • Imperat
    #111
    ÓÓÓ!!!^_^Sikerül minden, ezer köszönet mindenkinek, igazán örülök, hogy nem kell mág1x letöltenem! :D
  • Kaslerka #110
    Leszedtem én is. A pass a cOBRa.
  • strebacom
    #109
    Én a coBRa , és a obr szavakat találtam az oldalon amit linkeltél!!
  • gigyix
    #108
    probáld ezeket



    tupac
    password please
    Password:cOBRa
    qayxc
    q
    aaa
    ashghi
    000000
    7890pm
    123456 [2 jelentések]
    ocasek
    Nestahovat! Není heslo!
    player
  • Imperat
    #107
    Hát én a torrent reactoron kerestem rá... :(
    http://www.torrentreactor.net/view.php?id=701046
    Itt, nem tudom ez mennyit segít, mert én sajnos nem találtam meg a jelszót, de elképzelhető, hogy én vagyok figyelmetlen, vagy nem elég ügyes a dolog megkereséshez. De ha megtalálod, akkor nagyon szépen megköszönném. :)
  • strebacom
    #106
    Nem, ahonnan töltötted ott próbáld megkeresni a jelszót, biztos ott lesz, honnan töltötted, add meg a linket....
  • DanRyu
    #105
    Hát ez nem igaz. Még mindíg nem jött ki az angol verzsön!
  • Imperat
    #104
    Hümm hát sajnos ez nem jó. Hát ez nagyon rosz... olyan sokáig tötlöttem le. Ami azt illeti, kér egy jelszót, utána tökmindegy mit írok be elkezdi kicsomagloni, de minden egyes fájlnál hibaüzentet ír ki hogy: helytelen vagy sérült hitelességi bizonyítvány
    Ehh lehet rosszak a fájlok? Próbáljam meg ezt a máshonnan letölteni más verziót???
  • strebacom
    #103
    Nekem ez (ropovod) volt a jelszó a kicsomagoláshoz, de neked lehet más nézd meg az oldalt ahonnan töltötted, hátha van ott infó a torrenthez!!
  • Imperat
    #102
    Hello, én letölöttem a cuccot torrenten, azzal az egyetlenen ami fent volt, de amikor össze kaarom csomagolni akkor valami kódot kér... nézegettem, itt a fórumon is ez a torrent volt meg amit ajánlottak, nem tudja valaki mi a kód? Vagy csak én rontottam el valamit?
  • DanRyu
    #101
  • strebacom
    #100
    Ja ha igy akkor OKÉ!!
  • DanRyu
    #99
    A menüje ha nem angol akkor ugrott a beállítás!
  • DanRyu
    #98
    Elolvastalak! Honnan tudod, hogy én nem olvaslak el figyelmesen! Ne állíts rólam ilyet, hogy nem olvaslak vissza.
  • strebacom
    #97
    Na hát ilyet ne mondj, mert nem olvasol vissza te sem mint a több millió társad, alant le van irva hogy mi mit jelent, tán azt hiszed hogy én is megtanultam csehül, naaa neeemmmm!!!!
  • DanRyu
    #96
    Az a baj, hogy ha cseh verzió akkor nem tudom beállítani maxra a grafikát, mert nem értem a nyelvet! Mert maxon az igazi a játék!
  • strebacom
    #95
    DirectX frissitést próbáld csodákat tesz!!!!innen!!!!
  • strebacom
    #94
    Nana, én már végignyomtam a cseh/angol verzsönt, nekem tetszett, töltsd le valahonnan ha ilyen ideges vagy!!!!

    ui:cseh feliratok, angol duma!!!
  • DanRyu
    #93
    Jöhetne már az Angol verzió, már épp ideje. Kúrva annyukat.
  • Alwares
    #92
    Ma olvastam gamershellen hogy már elérhető, a warez már csak idő kérdése..
  • grebber
    #91
    Nemsokár jön angol nyelven !
  • kokos
    #90
    Szasz!Nekem nagyon bejön a game szerintem nagyon jol megcsinálták.Ja és játszottam a Stalkerrel is meg a Doom 3-al.Nemtudtok valamit arrol,hogy van hozzá Angolositás mert csak a Cseh verzio van meg?
  • Anteris
    #89
    azt hittem a gépem szórakozik de a fiam gépén is fagy.

  • Rage47
    #88
    sztem is elég ratyi játék. nem sok sikere lesz az tuti...
  • DanRyu
    #87
    Mostmár hamarosan jöhetne a játék!
  • Anteris
    #86
    a 2.demópálya másnál is fagyogat random vagy csak nálam?
  • Anteris
    #85
    most próbáltam a demót de valahogy nem tudott magába szippantani a játék. Meg azok a libafos színek, hát...
  • strebacom
    #84
    Én már végig nyomtam a cseh változatot, nekem tetszett!!!

    Egy kis segitség az új játákosoknak:

    A konzol elöhivása: [Ctrl]+[Alt]+[F3]

    A kódok:

    CheatImmortality 1 - Sebezhetettlenség vagyis godmode
    CheatWeapons 1 - Összes fegyver engedélyezése
    CheatAmmo 1 - Nem fogy el a löszer soha, soha
    CheatHealth 1 - Max. egészségi szint
    CheatNextLevel 1 - Következö szintre lépés....

    Jó játékot!!!!
  • DanRyu
    #83
    Állítólag 5 nap és 2 óra a megjelenés!
  • Evin
    #82
    Valószínűsítheti, mert ha nem, akkor elég nagy piaci részesedértől esnének el.(Meg volt angol demo is)