161
AlphaPrime
  • Djemba
    #81
    lesz angol verzió is?
  • Deajka
    #80
    Hmmm... A demo alapján:
    -grafika OK
    -Nálam a hangok : medium
    -gameplay: nagy átlag
    de sajnos nagyon műanyag lett és az enemy valami rém hülyén mozog, élettelen az egész. Igényesek kerüljék.
  • Evin
    #79
    Én megvárom az angol full-t.
  • strebacom
    #78
    Ok! Én azt hittem hogy a Full angolról beszélsz, na mindegy már tolom a cseh változatot, nagyon jó, csak néha sok benne a duma!!
  • Evin
    #77
    Az nehéz lenne, mert 1db 460MB-os fájlban van minden.
    AP English Demo
  • strebacom
    #76
    Na EZ A LINK müxik!!!
  • strebacom
    #75
    Bocsi, de közben meg törölték a fájlokat, majd keresek másikcimet!!!
  • strebacom
    #74
    Az oroszverzióst a crackre értettem, mert azzal tökéletesen megy a game, amúgy ez is a Cseh feliratos, angolul beszélö változat, de akkor is JÓ!!!
  • strebacom
    #73
    Hú megvan a full nagyon fasza game, olyan mint a Doom3 még a graf is, jó izgalma játékmenet meg ilyesmi, Fps guruknak kötelezö darab:

    Én INNEN szedtem, crack a Gamecopy-n, az oroszverziós tökéletesen megy!!!






  • strebacom
    #72
    Esetleg az angol nyelvi fájlokat feltöltenéd valahová, vagy elküldenéd mailben??

    Köszi!!
  • Evin
    #71
    Nem, van már angol is, én azt töltöttem le! :)

    Megnéztem, de szerintem nem fordítható. Ismeretlen tömörítést használ. De talán vki okos csak rájön hogy lehet megoldani.
    (egyébként az előző játékuk sem volt fordítható)
  • strebacom
    #70
    Ja azt szedem, de a múltkor, mikor irtam neked, majnem azon voltam, hogy küld el nekem postán egy dvd-n utánvéttel, mikor megláttam, hogy torrentröl, milyen lassan jön, szerencsére találtam, egy másik forrást!!
  • grebber
    #69
    Angol nyelven még nem jelent meg csak CSEH nyelvű tölthető!
  • strebacom
    #68
    Na most akkor azt kérdezném, hogy megjelent már ez a game, mert én lassan-lassan szedem a rapidshare-röl(39*100Mb), vagy akkor mit szedek én??
  • Evin
    #67
    Hát nem tudom, remélem.
    Még ezzel a linkkel is gondom van, mert 25k-val jön max. :(
    Majd holnap rááldozom a holnap délutánt, hogy 4óra alatt lejöjjön.
  • grebber
    #66
    Remélem a magyarításást meglehet oldani majd! :D
  • Evin
    #65
    Thx az infót. Szedem és próbálom...
  • STREEX
    #64
    angol demo
  • rexplo
    #63
    Letöltöttem,de csak az alphaprime.mdf jött le.Mds nem is volt.Segítsetek honnan tudnám az alphaprime.mds - t letölteni?
    köszi
  • aaatttika
    #62
    Nem tudom milyen easy-in, en mediumon nyomtam,de meguntam az allando mentes-vissza toltogeteseket.Amugy csalas van hozza, de ugy meg mar nem ertelmes jatszani.Amugy van egy masik ilyen,nem nagy dobra vert jatek:Instinct, en azt vegigvittem az nem volt olyan rossz.
  • Maxtreme
    #61
    Hehe én is ott hagytam abba anno :)
    Az a rész szvsz lehetetlenség csalás nélkül. Hiába van ott 1-2 élet, tökmind1.. A lángszórós katonák elintéznek se perc alatt.
  • svédcsepp
    #60
    pacsker

    zoli zoltán kösz a tippet,igy fút a gamma.
    Mindenki probálja ki a #45ben leírtakat.Nekem se indult ,se lehúzott meghajtóval, se így ,se úgy,de a #45. szerint fút a játék simán.
    Mondjuk remélem nem lesznek benne bonyolult szöveges fejtőrők
  • aaatttika
    #59
    Minek az? Nekem nem kert /legelabbis ugy emlekszem/ Amugy lehuzott dvd-vel sem indult minden alkalommal nalam, 10-bol 8-szor nem.
  • zole72
    #58
    HY

    Valaki tudna nekem hozzá cd kay-t adni.
    Előre is köszi.
  • aaatttika
    #57
    Koszi!Mar jatszottam vele,de mar abba is hagytam!Jopar palyat atvittem, eszrevetelek:a grafika szep, es az egesz jo is, csak egy hatalmas hibaja van, hogy NAGYON NEHEZ!!!/es ez a jatekelmeny rovasara megy/ En normalon nyomtam/sajnos/ es azt uzenem mindenkinek, hogy aki elkezdi az easy-n kezdje, mert kulonben belefog faradni es abbahagyja /nem kezdo jatekos vagyok ebben a mufajban/ Az elejen meg elmegy a nehezsege normalon /sok mentessel/ de pld. kesobb van egy szoba amit tartani kell, meg a tarsunk bajlodik a sz.geppel nahat megneznem ki csinalja azt meg normalon csalas nelkul! Amugy van csalas hozza keresetek ra a neten! Nem lenne ez rossz jatek, csak elszurtak a nehezsegevel, es ha utananez valaki a neten a hozaszolasokban lathatja, hogy nem csak az en velemenyem ez.Amugy mindenkinek jo jatekot vele, de easy-n kezdjetek!/En szoltam idoben/
  • grebber
    #56
    Többnyire azért nem tolják mivel cseh nyelvű.
    Amúgy egy átlagos FPS semmi extra szerintem!
  • Boroskóla
    #55
    Kösszzzz !!
  • grebber
    #54
    Innen szedtem le jó lassan!
  • Boroskóla
    #53
    Nincs egy torrent címed véletlenül,elfekvőben ahonnan lejönne ?
  • aaatttika
    #52
    Sracok, aki jatszik vele irjon mar valamit rola, hogy milyen, a demoja nem volt rossz, most szedem ,nagyon ul ez a topic.Tobben itt elkezdtek vele jatszani,es azota semmi hir, hogy milyen.
  • grebber
    #51
    Daemon 4.08-ba mountoltam feltelepítettem leszedtem cseh torrent oldalról a normális mds-t és fut a game simán.


    Fizika benne az fasza márha a kosárlabdát nézzük mert felveszem "beleállok egy 3-asba" :D persze mellé megy de a labda ahogy földetér lol lesik és még véletlenül sem gurulna el vagy pattogna ottragad ahova esik :(
  • djcom
    #50
    Nekem egyáltalán nem indul, még fel sem tudom twelőíteni.:(
    Kiírtad vagy mountoltad?
  • grebber
    #49
    Na a game már megvan már csak az angol megjelenést kell kivárnom a crack miatt mert nem indul a game cd/dvd rom lehuzás nélkül :(
  • grebber
    #48
    Valakinek sikerült már angollá tenni a menüt?
  • grebber
    #47
    Na ezekszerint nem kell hozzá feltétlen lehuzni a meghjatót.
    Na elkezdem szedni a gamet (bár nagyon lassan jön) azt kiprobálom.
  • Glpetyus
    #46
    ejha,jól néz ki :o
    [letölti a demót]
  • Zoli Zoltan
    #45
    A játékot mountolod a deamontools 4,08-as verzióba. Elindítod, restart a játék fált hagyod a deamonban és simán megyen. Jó játékot.
  • Maxtreme
    #44
    Nmetom, én még nem próbáltam rákapcsolni. Magában a játékban nincs llyen opció az 100.
    Driverből lehet hogy engedi.
  • grebber
    #43
    A game támogatja az élsímitást mert nforce forumán irtak valamit erről csakhát nemnagyon értem ?
  • Maxtreme
    #42
    Nemtom majd meglesem :)