161
AlphaPrime
  • Vass Gábor
    #161
    Most kezdek el játszani vele remélem jó lesz.
  • Optimus Prime
    #160
    Üdv, bár látom a topic kihalt. Érdekes a játék fogadtatása, a játékosok egy része utálja, egy másik (kis) része pedig imádja. Én az utóbbiak közé tartozom. Az angol demóhoz volt szerencsém és nagyon bejött. Főleg a csilli-villi grafika miatt. Steamről nemrég be is szereztem, onnan a legolcsóbb (5 euró). 8600 GT-vel még szebb a grafika, ámde a demóval ellentétben pár helyen kicsit be-beszaggat a játék.
    A sztori és a szinkron tetszik, a megvalósítás is jó. Egyébként a francia PATHEngine-t használja a játék és PhysX Ready. De tényleg Doom 3-szerű, ám attól jóval szebb és élénkebb. Több a szín és stílusosabb, még bánya mélyén sem volt nyomasztó. Az MI meg tényleg nagyon kemény. Nagyon okosak az ellenfelek és szinte sose hibáznak. A szinkron nem rossz, Arnie és Paolo hangja kifejezetten tetszik, á Livia hangja túl statikus, még rádión kívül is. A zene szintén el van találva. Olyan generic Sci-fi FPS játék, de nem is akar többnek látszani.

    A játék több okból nem tett szert nagyobb ismeretre: nem amcsi fejlesztés, nem az EA karolta fel és hypeolta, az ilyen már-már indie játékokhoz nehéz disztribútort találni ezért sokáig kétséges az angol nyelvű megjelenése vagy a játék komolyabb elterjedése.
  • Anteris
    #159
    tegnap beszartam: voltak ezren ellenség nekem meg volt egy szál balta a kezemben :D tényleg nagyon mellélőtték a kiegyensúlyzottságot.
  • Anteris
    #158
    nincs hozzá valami rontás vajon? : )
  • Maxtreme
    #157
    Jaja. De 1ébként nem lenen rossz cucc. Csak hát a 100%-os találati arány (soxor komolyan még kanyarba is jön a golyó :)) ) elég zavaró, és nagyon nehézzé teszi a gamet.
  • Anteris
    #156
    tényleg kurva idegesítő a cucc. Éppen az előbb örjöngtem én is. Ebben vaze mindenki mesterlövész, tényleg még az a szemét cérnavékony bádogdoboz is, olyan nincs hogy mellétalálna valamelyik nyomorult, a legkisebb rést is megtalálják, hogy szarrá lőjenek. Barmok.
  • Qwerty4
    #155
    Nagyon feldühített ma ez a játék.
    Elsősorban azzal van a probléma, hogy rengeteget bele kell lőni a nyomorult robotba amíg kifekszik a retkesse.Nem lehet normálisan fedezékből osztogatni az áldást, így is úgy is eltalálnak.
    Ez még semmi, OK, megemésszük a fenntieket, de hogy töltény is alig legyen amikor rengeteg kell?A 2. pálya végétől már ezzel gyűlt meg a bajom.
    Na hát ebből elég.
    A hangok meg egyszerűen rettenetesen gagyik, szinkronnal együtt.
    Pocsék, ócska az egész játék.Ezért ment is a g*cibe.
  • Qwerty4
    #154
    Gagyi.
  • zozox333
    #153
    A 8. pálya után (Asteroid surface) mennyi van még hátra?
  • JackSparrow88
    #152
    Hát ilyen sz*r játékkal már rég nem találkoztam. És h miért az? Íme: Rohadt nehéz, mivel általában 10 v. több ellenfél is ránk támad, ráadásul elég sokat is visz le ha eltalálnak és még a fal mögül való kikukucskálásos módszer sem igen jön be, az ellenfelek nagyon okosak sztem, mivel nekem általában vagy odajönnek ahol én bújkálok a fal mögött és szétlőnek vagy elmenekülnek, fedezék mögé bújnak. Persze talán 10 próbálkozás után megszoktam azért csinálni egy nehezebb részt, de sztem még így se modható jó game-nek. Kb. 65 %-ot adnék neki max., pedig ennél sokkal jobbra is megcsinálthatták volna....
  • devotee32
    #151
    Hogyan kell elpakolni a kiskocsival a ládákat?Mert én csak irányítani tudom.Légyszi segítsetek.Köszi!
  • DarkSector
    #150
    Tab
  • wid22
    #149
    Hogyan lehet elindiotani azt a kiskocsit ami a ládákat pakolja? Kösz
  • gettobuxa
    #148
    no igen... nem nagy szám a játék, semmi egyedi nincs benne...
    én félúton meguntam...
    nem csoda h a topik is behalt :)
  • DarkSector
    #147
    Egy haverom kérne segítséget.
    Nekem csak annyit mondott, hogy a végefelé van egy gorillaszerű főellenség, aki mindig újratöltögeti az életét....és nem tudja megölni...
  • bladex
    #146
    Sziasztok!

    Belefutottam egy problémába.Egy ajtóhoz értem ami mögött egy mágnesvasút jellegü kocsiba lehet beszálni némi lépcsőzést után. Az a gondom hogy a ajtó mögötti első ör aki az ajtó mellett áll nem lehet likvidálni. Ha lemegyek a lépcsőn a többi örrel már nincs ilyen gond. Hiába próbálok lefutni stb szétlőnek hála a fenti őrnek. Valaki belefutott ebbe a gondba?
  • DarkSector
    #145
    Ez a végboss?????????
  • wedge31
    #144
    Spoiler !! Lödd amig vissza nem megy feltöltödni az energiamezöbe ekkor szaladj körbe vagy hackelj és kapcsold be a fuvokákat asszem három helyen kell vagy négyen attol kifekszik elsöre.
  • helga1986
    #143
    HALI!HOGY KELL KI IKTATNI AZT A NAGY SZÖRNYET A BARLANGBA.MÁR MINDENT AKTIVÁLTAM LÖVÖM RAKÉTÁVAL SEMMI.VALAMI HASZNÁLHATÓ CSALÁS IS JÓ VOLNA.ELL:KÖSZI HA VALAKI TUD SEGITSEN.
  • shootme99
    #142
    Hú télleg, tisztára kiment a fejemből, hogy lehet manipulálni elektromos dolgokat.... de ez is azért van, mert nem tudom egyhuzamba játszani a gammát, nincs rá idő meló mellett, szal nincs ráhangolódva az ember... de azért nagyon köszike !
  • wedge31
    #141
    A kocsival félre rakod a ládákat,majd a kocsival is félreállsz ennyi.
  • shootme99
    #140
    Hali !

    Én is elakadtam itt (124-es hozzászólás) ennél a vonatozós résznél, ahol a ládák előttem elzárják az utat. Hogyan lehet túljutni ezen? össze-vissza mászkáltam, de semmi okosat nem találtam. Próbáltam a ládákat szétlökdösni, szépen egy sor magasságba löktem őket, mégsem megy el felettük a vonat, pedig elférne. PLEASE HELP !!!
  • mickeymano
    #139
  • mickeymano
    #138
    Sziasztok!
    Volt már vkinek ilyen problémája a játék mentésénél? HELP

    http://images.netbag.hu/20070617/1182108484968.jpg
  • DarkSector
    #137
    FIGYELEM!!!!!!!!

    Egy érdekes megoldás a játékokkal kapcsolatban felmerülő problémákra, vagy hibákra!!!!!!!!!!!!!!

    Van egy egyszerű megoldás a legtöbb játék hiba kiküszübölésére!!!
    Példaképpen:
    Volt egy X nevű játék, ami az istennek sem akart feltelepítés után elindulni, de tudtam, hogy semmi baja, hiszen eredeti DEMO játékról volt szó, ami egyik havernál felraktuk, és normálissan elindult!
    Viszont én már vagy 10x próbálkoztam és feltelepítés során mikor el akartam indítani a játékot mindjárt hibaüzenettel fogadott, hogy totális hiba történt és megkér, hogy telepítsem újra.....
    (És utánaérdeklődtem, és már ismerőseimnek is segített ez a módszer egyébb hibák kijátszása szempontjából....)

    [A megoldás a hibákra az volt, hogy a havernál felraktam a játékot, mert ott ugye elindult, ezután csak maga a feltelepített könyvtárat egy lemezre kiírtam és hazavittem. Ezután már meglepetésemre a lemezről is simán indult a gém!!!!!!!!!
    Ezután felraktam a könyvtárat a gépemre és azóta rendessen műkszik a játék!!!!!]

    Ezt csak érdekességképpen tettem fel hátha valakinek megoldást tudok ezzel nyújtani a problémáira.....
  • MaggotCorpse
    #136
  • MaggotCorpse
    #135
    menj oda ahhoz a kapuhoz nyomj egy TAB-ot miközbe ránézel és elkezdi kinyitni!ennyi
  • infernaltx
    #134
    Én is itt akadtam el mi a megoldás Help!
  • Seth
    #133
    hát hl2 havok rendszerénél jóval gyengébb, de doom3-nál mérföldekkel jobb, lévén abban kb semmi fizika nem volt
  • Mikiller
    #132
    Jaa ez csak a fizikai engine
  • Mikiller
    #131
    Egy interjú részlet:

    "Does this mean we may also expect an enhanced physics engine like Half-Life 2 introduced?
    J.R.: The engine is based on the Meqon engine, it's very powerful and I'm sure you can compare it to the Half-Life 2 or Doom 3 engines if you talk about physics."

    Szerintem nem FEAR engine ez.

    Teljes interjú
  • BladeW
    #130
    Hát tobbet vartam volna ettol a jatektol a grafika meg egesz pofas (es gyors is!), de a hangok katasztrofalisan rossz minoseguek, es nagyon gagyik. A jatekmenet pedig csak pusztan idegesito. Az ellenfelek is csak annyira kepesek hogy mozogjanak par elore scriptelt pont kozott. Kar erte. Pedig a sci-fi fps mint olyan bejovos lenne.
  • logfree
    #129
    Ismét elakadtam ... :(
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Help Me!
  • DarkSector
    #128
    Attól még, hogy Fear motor fut alatta, még lehet gyengébb a grafikája....
    U3-as pl a Rainbow Six Vegas is mégsem olyan a grafikája, mint az U 2007-nek....pedig ugyanaz a motor hajtja....erről ennyit...
  • DarkSector
    #127
    Köszönöm sikerült...
  • jemo69
    #126
    a FEAR motorját használja? pf... hol hallottad ezt a baromságot?! akkor el sem futna maxon a gépemen mert a fear se tudott... sz'al erről ennyit...
  • logfree
    #125
    Senki nemjárt még erre ??
  • logfree
    #124
    Nagyon elakadtam egy résznél vagy 2 napja....
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3

    Help!
  • Djemba
    #123
    nagyon jó kis game!!!
    csak nem nagyon értem a sztorit
  • infernaltx
    #122
    célkereszt a rossz beléptetőre TAB és F