2000
  • bens
    #1680
    meg
  • Szega87
    #1679
    feje meglett photoshoppolva? elég torz lett az orra körül
  • Szega87
    #1678
    rá hánynék
  • Oli95
    #1677
    http://borda.ca/showthread.php?ltr=V&filter[20]=Modell&t=121528
  • Oli95
    #1676
    "Itt is kötelességem leírni bevezetésként, hogy az alábbi életrajzot Virággal közösen írtam, annak minden szavát Virág elolvasta és rábólintott, tehát hitelesnek tekinthető."

    Életrajz


    Voksán Virág 1983 augusztus 15-én, egy hétfői napon született Budapesten. Egyke gyermekként nőtt fel, nincsenek testvérei. Saját bevallása szerint visszahúzódó, csendes kislány volt, sokszor kiközösítették vagy piszkálták, de ma sem érti miért. Nem volt az a tipikus népszerű kislány, akibe az osztály összes fiúja szerelmes. Inkább tinédzser korában kezdődött nála a smink és az öltözködés utáni érdeklődés. A fotózkodás élvezete is ekkor kezdődött, gyakran csináltak olyat a barátnőjével, hogy kisminkelték magukat, összeszedték a jó rucijaikat, és egész nap egymást fotózták. Lettek köztük egész jó képek is…

    A tanulmányait a második kerületi Fillér Utcai általános iskolában kezdte, majd a szentendrei II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban folytatta. De a gimnázium utolsó egy évét már Californiában járta egy ottani High Schoolban, és Amerikában is érettségizett. Miután hazajött, az International Business School budapesti központjába került, ahol angol nyelven hallgatott marketinget és kommunikációt.
    Angolul felsőfokon, németül középfokon beszél, és ehhez jött hozzá az angol üzleti felsőfok, amit 2007 elején tett le.

    Egy testépítő versenyen figyeltek fel rá először a fotósok, majd jöttek az első magazinos megjelenések: Fitmuscle, Muscle Fitness stb.
    Korábban szépségversenyeken is indult, de az ismerősei lebeszélték róla. Azt mondták neki, ő egy olyan csaj, akiért döglenek a pasik, nem az a babaszépség, akik az ilyen versenyeken vonulnak. Valahol ennek hatására döntött úgy 2006 május 18-án, a Playmate válogató előestéjén, hogy mégis elmegy másnap, pénteken a Dokk Clubba, ahol délelőtt 10 órától tartották a neves magazin éves versenyének castingját. Először idegenkedett a dologtól, mert addig még félakt képek sem készültek róla, de az a tudat, hogy egy színvonalas magazinba készülnek a művészien érzéki képek, bátorságot adott neki.
    Már eldőlt, hogy bejutott a 21 legszexibb Playmate-jelölt közé, amikor júniusban fotózást vállal Vanicsek Péterrel (ld. Virág hivatalos oldalán).

    Virág lételeme a sport, ezért nem kellett hülyére gyúrnia magát a verseny és a fotózások kedvéért, hiszen az alakja már azelőtt is tökéletes volt. Heti négy edzés szerepel a programjában, és azt vallja, hogy a változatosság, akárcsak a szexben, a testmozgásban is a legjobbat hozza ki az emberből. Több edzéstervet gyúr egybe, így minden porcikáját karban tudja tartani, és ennek bámulatos erdménye látszik is Virág dögös alakján. Ugyanakkor mindig is érezte a vérében a modellséget, hiszen már az IBS megkezdésekor is modellkedett, csak nem olyan intenzíven, mint a playmate-verseny után.
    De haladjunk sorban! A következő nagy dátum 2006 augusztusa, amikor Nánási Pali megrendezte a Belmondo zenekar „Mégis remél” című dalához azt a fekete-fehér videót, amiben Kocsis Orsi és Voksán Virág játszatta el a két női főszerepet. Az a mozdulat, amikor Virág leveszi a kalapját, és kiderül, hogy a férfiruha alatt egy szuperdögös bombázó lapul, mindenkinek az agyába beleégett, aki csak egyszer is látta a klipet.

    Aztán 2006 szeptember 28-án egy színvonalas gálán nyilvánosságra hozták, hogy Virág nyeri az év Playmate-közönségdíjasa címet, amit egy évvel azelőtt Kocsis Orsi kapott meg. A nyeremény egy Samsung D900-as mobil telcsi, egy címlapos nagyanyagos megjelenés a Pla***yban (ami egyébként egy fehér témájú képsorozat, és Virág kedvenc szórakozóhelyén, a Bed Beachen fotózta Nánási Pali), és egy sárga Dodge Caliber egyéves ingyenes használata volt, ez idén októberben lejár.
    De kanyarodjunk vissza még egy bulvárhír erejéig 2006 októberéhez. Ekkor kapott ugynis Virág az egyik titkos rajongójától egy közel 70 kis ékkővel díszített fehérarany gyűrűt. A Blikk híre szerint Virág egy szórakozóhelyen vehette át az ékszert, amit a rejtélyes hódoló nem mert személyesen átnyújtani.

    2007 április 5-én tartották meg a Miss Hawaiian Tropic Hungary döntőjét a Mammut bevásárlóközpont tetején levő Tabu étteremben. A döntőbe 11 lány jutott be, és bár nagyon erős volt a mezőny, az első helyet Virág magabiztosan hódította el. Nyereménye egyrészt 2000 dollár (mintegy 370 000 forint) pénzjutalom volt, másrészt pedig kiutazhatott a május elején rendezett Las Vegas-i világdöntőre a második helyezett lánnyal együtt.
    Még az amerikai kirándulás előtt azonban várt egy nagy feladat Virágra.
    A CKM felkérésére Nánási Pali objektívje előtt pózolt egy vadóc, tüzes sorozata kedvéért. Mintegy ellentételezve a nyuszis magazin ártatlanul fehér képsorozatát. És bár a júniusi magazin, amelyben megjelentek a tüzes képek, csak május közepén jelent meg, a laza hangételű interjúból kiderül, hogy az április végén készülhetett.
    Virág gépe május 8-án indult Las Vegasba, ahol élvezetes másfél hetet töltött. Sajnos a világdöntőn nem termett babér a külföldi szépségeknek, így Virág is díj nélkül, ámde élményekkel gazdagon utazott vissza.
    Mindeközben pedig motorkiállításokon találkozhattunk Virággal, mint például a debreceni Fönix csarnokban megrendezett Autó- és Motor Show-n, ahol Laky Zsuzsival közösen voltak a rendezvény házigazdái.

    Ha éppen nincs komoly kapcsolata, a pasik közül a sportos alkatúak mozgatják meg leginkább a fantáziáját, persze nem a kopasz, kétajtós szekrények, hanem az elegánsan sportos férfiak. Lényeges szempont nála az is, hogy jóképű legyen a kiválasztott, mert hiába vannak egy hullámhosszon, ha külsőre nem jön be neki a srác, akkor nem lesz kapcsolat a dologból… Érdekes, hogy Virág egy 2005-ös interjúban még a szálkásan kigyúrt pasikat tartotta ideálisnak, de azóta már érett annyit, hogy újabban nem teszi ilyen magasra a mércét. Ez kicsit annak is köszönhető, hogy mióta több férfimagazinban is címlaplány volt, híresebb lett, és bár a fentebb említett 2005-ös Partypeople interjúban is említi, hogy a pasik nem kezdeményeznek eleget, ez mostanában méginkább így van. Amióta ismert lett, félnek tőle a srácok.

    Kedvenc virága a kék rózsa, ételekből pedig inkább az egzotikusakat (például tenger gyümölcsei) eszi szívesen.
    Tériszonya van, ha alacsony a korlát, kellemetlen kilépnie az erkélyre, és a pókoktól is irtózik.
    Egy kutyát tart, egy Raffyka nevű bolognese kutyust. A Cicus és a kutyus jól megférnek egymással.

    Virág nem tartja magát 100 százalékosan tökéletesnek, nincs elszállva magától, és hosszú távon nem a modellkedésből akar megélni. Legújabb elképzelése a jövőjét illetően a keverőpult mögé vezet, ugyanis profi DJ szeretne lenni. Az első fellépése ilyen minőségben július 14-én volt Siófokon, ahol DJ Flower néven mutatkozott be.
    2007 szeptember 21-én éjjel a Tabuban, Buda egyik legelegánsabb szórakozóhelyén Virág egy egyedülálló majdnem kétórás DJ-szettel lépett fel a fővárosi közönség előtt először. Személyesen is jelen voltam a fergeteges bulin (a keverőpultja melletti VIP-részen ülhettem), így tanúsíthatom: Virág igazán különleges hangulatot teremtett. Zenei stílusával, szépségével és a pult mögötti vadóc mozgásával teljesen felpörgette az embereket, és egy felejthetetlen élményt nyújtott mindenkinek, aki ott volt."

    Mi a véleményetek?
  • Voltan
    #1675
    Bár itt tényleg jó.
  • Voltan
    #1674
    Fujpázeg... Ez már nem is emberi lény...
  • bens
    #1673
    valamicskét javít rajta, h itt nem csücsörít az amúgyis virsli szájával
  • Matthew Prosac
    #1672
    nem semmit időt photoshoppolhattak mire ezt a képet összedobták
  • desigo
    #1671
    na ez már ott van
  • prezi
    #1670
    ez a mélytorok virág!
  • gabber_saviola
    #1669
    itt szerintem világbajnok

  • desigo
    #1668
    Érdekes figyelemmel kísérni,hogy hova lehet még ezt a fejet rontani...
  • Matthew Prosac
    #1667
    nálam ez minimum egy deltopic
  • OrioN the S
    #1666
    omfg
  • 5w0rdf15h
    #1665
    :DDDDD
  • bens
    #1664
    ilyesztően ronda...
  • öregember
    #1663




  • jefferson83
    #1662
    Persze, sok pénzzel szinte minden nőt széppé lehet varázsolni és ezzel nincs is semmi baj. Virággal sokaknak az a baja (köztük nekem is), hogy egy szép lányból sok pénnzzel egy kevésbé szép (finoman fogalmazva) lányt sikerült összehoznia.
  • jefferson83
    #1661
    Lekjopp :ASDSDD
  • prezi
    #1660
    "Apukád mit szól ahhoz, hogy csak szopós szájú képek készülnek rólad? Büszke rád? [loiu789]
    Nem tartom szopósnak a szájamat, a szüleim pedig nagyon büszkék arra,..."



    :D::AS:SAD:SD:?:D?:A:S::SAASD EZ A KÉRDÉS :D:SA?D:?AS_:DS
  • bens
    #1659
    "Hány műtéted volt eddig? [kaf]
    A cicimet csináltatattam meg.

    Ugye a szádat is megcsináltattad? Nem hinném, hogy ez természetes... [loiu789]
    Igen, fel lett egy kicsit töltve. "

    akkor most hány műtéte is volt...?
  • gabber_saviola
    #1658
    Minimálbéren vagy bejelentve, és fizeted-e a tb-járulékot? [scum]
    Nem nyilatkozom.

    http://www.origo.hu/vendegszoba/tabu/20070504voksan.html
  • magus
    #1657
    hátezen mekkorát röhögtem : D
  • bens
    #1656
    már csak át kéne operálni feketére, és mehetne lakni bármely afrikai törzs szalmakunyhójába
  • wenike
    #1655
    bocs hogy megzavarom a társalgást, de aki az alsó képen látható.. ő nem utánzat ő egy személyiség. közel sem akar úgy kinézni mint ez a művirág (hozzá teszem ő természetesen szép). és szerintem ő a képen puszit küld nem csak úgy csücsörít nem is szokott, de mindegy. ezt az üzit ne vegye senki sértésnek, csak leírtam amit gondolok és tudok.
    egyébként így olvasgattam amiket írtatok........egyik szépségverseny sem a szépségről szól.....
    és ha már voksán virágról van itt szó....valaki azt mondta hogy két dolog van rajta ami mű hát szerintem sokkal több. ezekkel a dolgokkal rengeteg nőt széppé lehetne varázsolni én úgy gondolom.
    egyébként nem itélem el a műtétet, csak ez már sok. bár ezt sokan leírták előttem is.
  • öregember
    #1654
    TV 2 !
  • Voltan
    #1653
    Azért lol volt :D
    A japánokkal tényleg valami baj van... Mindig is volt :D
  • desigo
    #1652
    sok alreged van-e?
  • desigo
    #1650
    hát te most mész pihizni egy ideig...
  • PíszLávJuniti
    #1648
    szép lett :DDDDD
    kajak mint valami transzi..
  • Voltan
    #1646
    Hehe, ez már igencsak overloaded :D Főleg az ajkai. De most tényleg, nézzétek meg a bannert! Középen egy csinos, szép arcú lányt látunk, alant meg egy szerencsétlent, akinél a gyerekkorában lenyelt wc-pumpa most lökődik ki...
    Mit tett magával ez a szegény lány?! Tényleg nem értem, mire volt ez jó...
  • Matthew Prosac
    #1645
    jáááááááááááááááááájdecsúnya vattttttttyyyyyy!!!!!!!!
  • RatBaG #1644
    voksán virág reloaded? vagy csal a szemem...
  • desigo
    #1643
    feje kuka
    többi faja...
  • prezi
    #1642
    szopóvirág :D

  • Voltan
    #1641
    Már nem.
  • szando
    #1640
    aha
    eltés-e vagy?
  • Voltan
    #1639
    Az IBS-t? Az nem iskola, hanem közröhely.
  • desigo
    #1638
    semmi bulis kép?

    csak nem araboknál van a drága :)