2000
  • prezi
    #1637
    ki látta a balázs sóban ?! kajak még poénjai is voltak.......
  • desigo
    #1636
    csak a rombolás, az megy...
  • szando
    #1635
    elvégezett már egyet.
  • Voltan
    #1634
    Nem szeriznék megismizni vele! Inkább elküldizném egy felsőisibe tanizni, hogy ne legyizzen egy ilyen sötét rózsaszín paraziti.
  • ugot2know
    #1633
    ismizzetek meg vele!
  • Voltan
    #1632
    Akármikor a szőkét választanám helyette.
  • desigo
    #1631
    up
  • Oli95
    #1630


    http://www.missofashion.hu/pdf/09.pdf

    http://www.missofashion.hu/pdf/44.pdf

    http://www.missofashion.hu/pdf/38.pdf
  • CheAteR88 #1629
    vótmá?
  • desigo
    #1628
    nanemár:)
  • ugot2know
    #1627
    ide nem írok,mert megfigyelnek :-/
  • max11
    #1626
    ha olvastad volna,sosem tagadtam,hogy nem csak ismerem személyesen,de jóban vagyok Virággal.
    de ha már itt tartunk,én úgy vettem észre,hogy TE vagy érdekesen nagyon "up to date" Virág témában...honnan ismered őt ennyire?..
  • kkomisz
    #1625
    max 11
    Kicsit furcsa, hogy hasonló stílusban és ugyanazokkal a helyesírási hibákkal írsz, mint a mi kedvenc virágunk. Talán ennyire kedveled, hogy még ezt is átvetted tőle?
    Az is fura, hogy a Voksán családnak van egy Max nevű kutyája... és még érdekesebb, hogy te mindig "up to date" vagy virág témában... kicsit sok az egybeesés.
    Lehetsz persze egy lelkes rajongó, vagy egy kedves barát(nő), családtag stb.
  • Voltan
    #1624
    A vicc az, hogy én már itt tartok.
  • Pete Small
    #1623
    Hát én meg már olyat is hallottam, hogy a anyuci, apuci büszkesége mit kap 18. szülinapjára a szülőktől? Hát nagyobb melleket!
    Az idők változnak. Mi is olyanok leszünk mint a nagyszüleink mindenen hülledezünk majd, ami akkor elfogadott lesz de ma még durva viccnek is rossz
  • max11
    #1622
    na igen,Virág nekem is bejön,mind alakra,mint fejre.
    sajnos a szépségversenyeken meg a legtöbbször tényleg nem a legszebb nyer:(de hát nem is mindíg arról szól..de hát itt sem szabad azért általánosítani.
  • K.András
    #1621
    Sokszor olyan lányokat látok az utcán, hogy mellette ezek a nagy szépségek elbujhatnak! Persze nekem mint nő tetszik Virág is, mert igen jól néz ki.
    Ami biztos, amikor nézem a szépségkirálynö választásokat sokszor röhögök, nálunk ezerszer szebb nök vannak mégsem jut be egyik sem sehova, ez érdekes.
  • max11
    #1620
    hát igen,másra ne akarjon senki se hasonlítani,maximum magából hozza ki a maximumot,de mindenki őrizze meg az egyediségét.
    és ami jól áll valakinek,az nem biztos hogy jól áll a másiknak.
  • gregorg
    #1619
    Azon szerintem sem érdemes vitatkozni,hogy kinek mi a mű,ez valóban izlés kérdése.Itt szerintem egy probléma van,hogy valóban csinos fiatal lányoknak az a képi zavar van a fejében,hogy akkor lesz valóban vonzó,ha úgy néz ki mint Voksán Virág,még akkor is,ha esetleg az ő testalkatához egyáltalán nem is illene egy akkor implantátum,illetve eleve felesleges is lenne,mivel megmondta a doki,hogy szép formás mellei voltak...
  • max11
    #1618
    hát igen,egyénfüggő hogy kinek hány plasztikai műtéttől/beavatkozástól mű egy nő,én ahhoz viszonyítottam,hogy rengeteg Virágnál "műbb" (=2nél több plasztikai beavatkozáson átment)nőt látni,ill.ismerek.

    hát azt én sem támogatnám,hogy 18 év alatt bármilyen plasztikai műtétet csináltassanak,hiszen akkor még alakul egy lány.
  • jefferson83
    #1617
    Az egyénfüggő, hogy ki mit tekint már műnek. Ezen kár vitatkozni szerintem.
  • jefferson83
    #1616
    ja persze biztos a szülők fizették volna a műtétet. Erre már nem tudok mit mondani.
  • jefferson83
    #1615
    Én csak azt kérdezném meg, hogy annak a kislánynak ilyenkor hol az anyukája, apukája? 1-2 pofon után meggondolná magát és lehet, hogy kicsit később még meg is köszönné. Az a szerencse, hogy 18 év alatt véleményem szerint nem végeznek ilyen műtéteket.
  • max11
    #1614
    most komolyan:azért mű mert a mellét meg a száját megcsináltatta?
    szerintem az nevezhető műnek,ha valaki már pl. másodjára csináltatja a mellét,amellett,hogy megcsináltatja az arccsontját,orrát,száját,zsírleszívás,stb.annyi sok TÉNYLEG mű nő van,
    csak pl. a zsírleszívás és az arccsont plasztika nem olyan feltűnő,és levágós,mint egy mell műtét,vagy egy száj feltöltés.
  • gregorg
    #1613
    Na most aztán tényleg kiakadtam,ez már vér ciki!
    Most volt az egyik reggeli műsorba meghívva egy plasztikai sebész,akinek a mai plasztikai trendekről kellett mesélnie,majd kérdeztk milyen megdöbbentő illetve extrém esetekkel találkozik a pályája során,mire elmondta hogy nemrég besétált hozzá egy nagyon szép 17éves kislány,akinek az ég adta világon semmi baj nem volt a cicijével(szép forma,arányos a testéhez,stb) és mikor megkérdezte a doki tőle hogy mégis miért akarja a mellműtétet mikor szép mellei vannak,az volt a válasza,hogy azért mert OLYAN AKAR LENNI MINT VOKSÁN VIRÁG!
    Nekem semmi gondoma plasztikai műtétekkel,sőt sokszor tényleg sokat javithat egy nőn,arról nem is beszélve hogy az önbizalmát is növeli az adott nőnek,de ez viszont már nagyon rossz út,mikor már 17éves valóban szép lányok is művirágok akarnak lenni...szánalom,ha valóban ez a nő és társai lesznek a követendő példa
  • JGTC
    #1612
    Folynak a stúdió munkák... :D ehh
  • desigo
    #1611
    Semmi fellépés?
  • max11
    #1610
    hehe:)ez vicces,hogy tényleg azzal találjátok be,hogy előre össze volt mixelve 1 cd..:)) pont ezért van neki külön cd-re felírva minden 1es szám,hogy bárki aki elmegy hogy lássa,benézhet a keverő pultba,és látja hogy ott helyben történik a keverés ÁLTALA.
  • jefferson83
    #1609
    Van ahol nem így csinálják?
  • prezi
    #1608
    nekem is ilyen érzésem van :D
  • ugot2know
    #1607
    amúgy nem tudtátok,hogy nem is volt bekapcsolva a keverő,hanem beraktak egy mixcd-t és azt játszották le?
  • jefferson83
    #1606
    Ezen tényleg.
  • szilikee
    #1605
    ezen is!:)
  • öregember
    #1604
  • szilikee
    #1603
    kurva jól néz ki ezen a képen!!!
  • JGTC
    #1602
    nem nézek aktívot :D LOL
  • prezi
    #1601
    most is az megy, nem ?! :D
  • JGTC
    #1600
    hát nem nézted az aktívot? kósza hangfoszlányok hallhatók voltak az évszázad bulijáról
  • prezi
    #1599
    meghallgatnám mit "csinál" :)
  • öregember
    #1598