2000
  • jefferson83
    #1157
    Kelemen Anna
  • Voltan
    #1156
  • ugot2know
    #1155
    Ki az igazi playmate?
  • Hugh Hefner
    #1154
    Voksán Virág meg még mindig elég ócska, hát ez van, nem kell mindenkinek szépnek és okosnak lennie.

    és sikeresnek mint én
  • Hugh Hefner
    #1153
    Sweetheart, kérek egy képet és beszélhetünk az újságban szereplésről.
  • Tiger007
    #1152
    Szerintem ott van az ellentmondás Virágnál, hogy úgy van elszállva magától, mintha tényleg egy szép lány lenne, nem pedig egy „összerakott” nő, aki reggel, mikor felkel, úgy néz ki, mint egy vizsla. :)

    Szerintem is elengedhetetlen része az igényességnek a mindennapi sminkelés (akár egy öt perces) – még olyan természetes szépségeken is sokat dob, mint például Angelina Jolie vagy Jessica Alba, csak hogy felhozzak két példát.

    Hajfestés, műköröm/természetes köröm, stb – ez már saját ízlés kérdése, a lényeg, hogy szép, ápoltak legyenek ezek a dolgok. Műköröm is lehet elegáns, visszafogott, ha nem 3 cm hosszú karmok.

    Persze az, hogy ki mennyi időt, energiát és pénzt fektet ezekbe a dolgokba, mindenkinek (nők és férfiak egyaránt) a személyes döntése.

    Az meg tény, hogy Virág a külsején kívül sok mással nem foglalkozik…
  • jefferson83
    #1151
    Teljesen feleslegesen próbálsz vitatkozni. Vannak olyan emberek akiknek a véleménye nem egyezik meg a tiéddel, ezt el kell fogadni. Te azt szeretnéd beállítani, hogy neked van igazad, pedig nem. Ez két álláspont, más-más nézőpont, itt nincs igaz és hamis. Egyébként születnek ezen a világon olyan emberek akiknek egyáltalán nem kell megdolgozni a "szépségért". A természetes szépségeknek nincs szükségük hókusz-pókuszra, hogy kinézzenek valahogy. Ilyesmire gondolhatott Sweetheart. Ezzel együtt a természetes szépségek is fürdenek, hajat mosnak, néha napján ki is csípik magukat (smink...stb.).
  • gabber_saviola
    #1150
    pikcsört :P
  • a zsírkereskedő
    #1149
    te hülyézel nem én és ne mond h nincs igazam a nagy átlagot nézve
    mindenki fikázik mindenkit de fingjuk sincs milyen nehéz normálisan kinézni
    az meg h ki mit csinál a testével magánügy
  • Voltan
    #1148
    Ki álított ilyen dolgokat, te szerencsétlen? Komoly fóbiáid lehetnek...
  • a zsírkereskedő
    #1147
    az a hülye aki meg van elégedve azzal a szarral amivel született
    nekem nem tetszett kiskorom óta és jól érzem magam így h önerőmböl kimásztam a szarból
    ha neked tetszik a zsírhasad és hogy nem tudsz hazavinni 10kilót mert ratyivagy meg h szőrösödsz mindenhol és bebüdösödik fél óra alatt a zsírsegged mert tele vagy méreggel-akkor nosza legyél igénytelen
    de ne támadja senki azokat akik ezt nem fogadják el és küzdenek az igazukért
    további szép estét
  • 5w0rdf15h
    #1146
    képet
  • desigo
    #1145
    Mivel kevés a lány az sgn ezért minden új jövevény le van támadva...
  • JCSR ODIN
    #1144
    Azért mekkora poén, hogy írt egy csaj, és egyből mindenki leszarja Virágot, kivéve Zsír-t
  • Voltan
    #1143
    Hát bazmeg, te hülye vagy...
  • jefferson83
    #1142
    Neharagudj, de nem vagy normális :)
  • a zsírkereskedő
    #1141
    21vagyok 18nak nézek ki 182centi 90kg fiú
    szedem a szemöldököm szőrök sincsenek rajtam és a legyünk természetesek duma nem állja meg a helyét mert akkor mi a fasznak sminkeled magad? az természetes?
    a természetes ha nő mindened s leszarod, ha már valamit változtatsz az mesterséges szóval te is műnő vagy
    szilkon nincs vagy van nem számít
    ajakfeltöltés van vagy nincs nem számít
    hozd ki magadból a legjobbat: EZ számít
    mert ha nem, akkor 40 évesen arra fosz ébredni h lószart sem értél el azzal a mentalitással amid van
    amúgy meg állj mellé megnézzük milyen lányka vagy
  • desigo
    #1140
    legjobb:)
  • ugot2know
    #1139
    Köv. kérdés az lett volna,hogy hányszor fürdesz...de inkább be tudod linkelni a posztert?
  • Sweetheart
    #1138
  • ugot2know
    #1137
    Jack Bauer fíling (24)
  • Sweetheart
    #1136
    24
  • ugot2know
    #1135
    kérjük áldásod a fanklubhoz!!!:)
  • desigo
    #1134
    Hány éves vagy?
  • Sweetheart
    #1133
    Te tudsz olvasni? Szerinted én azt irtam hogy egy állat vagyok és nem foglalkozom magammal?! Nem erről van szó,járok manikröshöz például,és szőrtelenitem is magam,a hajam is szép jólápolt. És a férfiaknak is eléggé tetszem,ahogy észrevettem,szóval nem értem mire reagáltál igy,mert én nem ezeket a dolgokat itélem el...
  • JCSR ODIN
    #1132
    nem hiszem hogy a teljes ápolatlanság mellett szólt volna, mint amire te reagáltál
  • jefferson83
    #1131
    Én is így gondolkodom, annyi a különbség, hogy 70 kg vagyok, ja és pasi :-)
  • szando
    #1130
    nem akarlak leszólni, de nekem ez a "legyünk természetesek" ugyanúgy nem tetszik, mint a szarrávakolt plázacica sztájl.

    egy nő igenis adjon magára, ha megy valahova igenis rakjon fel egy szolid sminket (szemceruza, szájfénynél tényleg nem kell több), ha őszül, vagy a hajszíne nem szép, fesse a haját.
    szőrtelenítésben detto legyen igényes. szemöldökét szedje, lábát epilálja/borotválja, ha erős a szőre, akkor a kezét is szőrtelenítse - hipp hopp megvan ám, és nagyon taszító tud lenni a sötétbarna szőr egy lány kezén.
    a körme legyen szintén ápolt, színtelen körömlakk szintén jó, ha van.

    a sminkelés nem tart 2 percnél tovább, egy hajfestés hajhossztól függően kb 1-1.5 havonta kell (és akkor még keveset mondtam), ez ha otthon csinálod szintén szinte semmi időt nem vesz el. szőrtelenítés emberfüggő, gyanta/ epilálás kb 3 hetente-havonta egyszer 45-60 perc (se), szemöldökszedés szintén nem sok idő (bár én ezt mindenképp kozmetikusra bíznám ha nő lennék). körömlakkozás szintén semmi, (max) kétnaponta (max) 20 perc. ez a pár óra havonta klasszisokat tud dobni egy nőn.

    szóval sry, én nem tudom ezt a hozzáállást értékelni, egy nőn sminkkel kivétel nélkül mindig lehet dobni (hangsúlyozom, egy 2 perces szolid smink is már sokat számít). ha te nem akarsz jobban kinézni, az a te dolgod, de tetszeni a férfiaknak évezredek óta a női nem egyik legfontosabb küldetése.
  • JCSR ODIN
    #1129
    Fan topicot neki!!! Hatalmas szöveg
  • Lacika 79
    #1128
    vagy alá :)
    csak hogy neki ne a szemét szúrja :P
  • desigo
    #1127
    800 x 600 -assal beérem és a ruhák se nagyon kellenek :)
  • ugot2know
    #1126
    fullposztert kérsz vagy vmelyik alkatrészről?
  • ugot2know
    #1125
    Szandi is beállt fenyő mellé,az nem szúrt szemet?
  • desigo
    #1124
    képet !
  • Lacika 79
    #1123
    Jugáccsunó, te vén kujon :D
  • ugot2know
    #1122
    ne Virág mellé állj,inkább mellém!:)
  • Lacika 79
    #1121
  • Sweetheart
    #1120
    Ja,és még annyit,hogy mindig ugyanúgy nézek ki,még ébredés után is. "Az aki szép,az reggel is szép." Megnézném Virágot vakolás előtt.
  • Sweetheart
    #1119
    Csak annyit tennék hozzá a vitához,hogy én:24 éves vagyok,de mindenhol 18-nak néznek,52 kg vagyok tehát nem tehén,nincs műkörmöm,nem sminkelem magam és nem festetem a hajam,minden eredeti rajtam,soha semmilyen plasztikai műtétem nem volt és nem is lesz,de bármikor oda merek állni a Virág mellé.
  • Aegis
    #1118
    misspartygirl.hu a videot érdemes megnézni