2000
  • szando
    #1197
    télleg mostmár jöhetnének a playboyos képek :PP
  • a zsírkereskedő
    #1196
    1 - tudom h viccelt
    2 - én se szólok bele de te tényleg gyúrsz ha szendvicset eszel:D
    3 - nem feltétlenül hal meg 50évesen de azért az jelent valamit h a férfiak várható átlagéletkora 10év alatt kb 10évet csökkent...
    a nőkét nem tudom h csökkent-e

    na valaki linkeljen virágról képet
    és ne nyavajogjon senki:D
  • Ars3nal
    #1195
    1. viccvolt
    2. aki nem gyúr az se hal meg 50 evesen
    3. en mar majd egy eve gyurok, koros sovanysagbol kezdtem, mar felszedtem 20 kilot azota, ha nem eszek meg egy delelott iskolaba 6 szendvicset megkerdezik hogy beteg vagyok-e?
    4. nem szoktam beleszolni masok eletebe-.-
  • Landren
    #1194
    mert szerinted aki nem testépítő az meghal 50 évesen?
  • jefferson83
    #1193
    csak vitzelt :(
  • a zsírkereskedő
    #1192
    én se mondom meg mit csinálj
    de számomra fontosabb h az unokámnak meg tudjam mutatni majd a dolgokat és ne csak úgy emlegessenek az ember aki meghalt 50 évesen
  • Ars3nal
    #1191
    ne gyúrjal:D
  • a zsírkereskedő
    #1190
    én is tervezem a hygományörző csoportban való részvételt amúgy
    haverom viking és kvajó az egész dolog sok dolgot mesélt(sérülések:D,hangulat,fellépések stb)
    csak egyenlőre nincs 120ezrem felszerelésre-inkább megeszem az árát

  • ugot2know
    #1189
    de miért futsz másfél kilométert?Nem jár arra busz?
    Lovagolni esetleg?
  • Lacika 79
    #1188
    helyes, az kell :D
  • Landren
    #1187
    te sportolsz valamit a testépítésen kívül?
  • Voltan
    #1186
    Há vizet paskolok a képemre, vazze! :D
  • Lacika 79
    #1185
    kamu, nehogymá' füröggyé' :D
  • Voltan
    #1184
    Mondjuk kérdés, hogy mi a tökéletesség. Tökéletesen kinézni a mai "divat" formák szerint az egy dolog, de messze áll attól, amire az emberi izomzat hivatva van. Én sokáig kenuztam, aztán belekóstoltam a középkori haditornába. Szóval lehet, hogy nem úgy nézek ki, mint a fickók a Calvin Kline plakátokon, de azért megnéznék egy olyan palit miközben másfél kilómétert fut teljes vértben, aketonban és fegyverzetben...
    Ja, és fürdök is! :D
  • Bull
    #1183
    Hát..Én ugy gondolom rakhatnék be akár képet is ha akarnék,szerintem van mire büszkének lennem,de ez mellékes.
    Ha valaki öneröböl éri el ahogy kinéz,az eredmény.Ha viszont a doki segitségével...hát az is eredmény,de a DOKINAK!Szal ilyen esetben legyen ö büszke,az illetö meg inkább örizze meg a szerénységét.Sokkal szinpatikusabb jellemvonás mint az "elszállás"!
    Ja és még egy gondolat:Egyetértek Sweetheart-al a természetességet illetöen.(nem keverendö az igénytelenséggel)Aminek semmi köze a plasztikához de számomra nevetséges,az a tüsarku.Tél,minusz tiz fok,20 centi ho az utakon,de annyira nök a nök,hogy tüsarkuban nyomják akkor is ha annak csak fél centi vastag a talpa,ha minden egyes kis hokupacon csuszkálnak...stb.. én meg szánakozok,és röhögök rajtuk,mert a nagy "nöiségben" válnak nevetségessé.Könyörgöm..tél,hideg,hó,jég......->csizma,vagy bakancs!
    Számomra ez mindig egy biztos támpont a nöket illetöen.Télen tüsarku=MAJOM,bakancs=gondolkodo,az eszét is használo nö!(természetesen biztos vannak kivételek,tölük elnézést kérek)
    Na mindegy,a lényeg az hogy szerintem is klasszisokkal jobb a természetesség,de sajnos tény,hogy a tökéletességre valo törekvés,a reklámok világa(ahol minden és mindenki hibátlan) elöidézte ezt a müiséget a divat világában,és a hétköznapi életben is.Ezzel sajna nincs mit tenni.
    A nagyobb hányadnak "Virág tipusa" jön be,az más kérdés,hogy ezek a lányok kissé felborult értékrenddel indulnak az életben,ahol a legfontosabb a külsö.Ennek rendelik alá életüket,táplálkozásukat,párkapcsolataikat,esetenként a gyerekvállalást(pfuj,kövér leszek!!!)tehát képtelenek a hétköznapi emberek életét élni.Az más kérdés,hogy általában nem is erre "használják" öket.
    Inkább legyen egy átlagos csajom,aki intelligens,hétköznapibb,természetesebb és számithatok rá a jövömben,mint egy "müanyag"akinek élete egyik legnagyobb problémája hogy "jahaaahahaaaaj,letörött a mükörmöm!!"
    Majd hegesztek fel neked anyukám acélbol azt az nem törik le bazmeg!!!
  • Tiger007
    #1182
    Ajánlom figyelmetekbe:

    http://abc.go.com/primetime/extrememakeover/bios/90101.html


    Egyébként meg nem kérdés, hogy el van szállva magától - és igenis a külseje miatt. Ugyanis más oka (egyenlőre) nincsen rá - szakmai siker? Tanulmányi siker? Nem igazán. A sulit is nehezen végezte el, pedig a legkönnyebb szakra járt egy NEM nehéz suliban.

    Nem szeretném bántani, de a beképzelt, magamutogató, erőltetett viselkedésével kiprovokálja az emberből. A saját barátait kiakasztja magatartásával!

    Azt nem vitatom, hogy magához képest rengeteget javult külsőleg, és most nem csak az esztétikai műtétek eredményére gondolok – szép, arányos testet kidolgozni és fenntartani nem kis munka (saját tapasztaltból tudom, meg tudom mennyi energiát fordít rá Virág is). A napi edzés mellett nagy fegyelmezettségre van szükség a táplálkozásban is – folyamatosan. (aki egy kicsit is foglalkozik testépítés/fittnesszel, az tudja)

    És szerintem annyira nem mű – hasonlítsuk csak egy Kelemen Annához. Na AZ a mű!
  • desigo
    #1181
    jó képeket lehet róla csinálni az tuti...
  • k O T T A
    #1180
    azért jó csaj a virág bárki is szidja
  • a zsírkereskedő
    #1179
    nájn nem vagyok az
    elvajult sem és barom sem
    csak megvan a saját véleményem és azt megvédem
    nem mondom h mindenki ossza az én nézeteimet
    sőt azt se mondom h feltétlenül jó
    csak vegyék észre h a szilikoncici és ajakfeltöltés duma az már kezd uncsi lenni
    próbáljon meg mindenki jól kinézni rakjon be magáról a galériába képet és utána pofázzon h ő mekkora király
    ennyi
  • franc0
    #1178
    mondjuk engem is szórakoztat, úgyhogy abbahagyom az igazságosztást :D
  • franc0
    #1177
    nem lehet bárkit olyan nővé átszabni mint VV-t.

    Egyébként aki azt hiszi VV a külseje miatt van elszállva magától az téved.
    (márha egyáltalán el van szállva)
  • franc0
    #1176
    ez a post egy hangulatkeltő valami, totál nem értek vele egyet, kivéve az utolsó mondatot.
    na, az a lényeg.
  • ugot2know
    #1175
    zsírkereskedő topik?

    azért ennyire ne sajátítsunk már ki egy topikot!
  • Bull
    #1174
    Szasztok!Komolyan mondom érdemes ide járni!Ez a topic nagyon szorakoztat.Jövök ide,olvasgatok,röhögök azon ahogy szivjátok egymás vérét....van itt minden;humor,düh,irigység,büszkeség,ironia...nagyon király.Csak igy tovább!
    Azért zsirkereskedöt kiemelném:TE egy ritka elvakult barom lehetsz!
    (Bocs,én meg bunko,de akkor is,nekem ennyit megér hogy tudja)
  • a zsírkereskedő
    #1173
    javaslom mindenki nyomuljon sweetheart kisasszonyra és húzzon innen aki nem építő jellegű hszeket ír
    csináljatok neki egy topikot ott nyalifalizzátok egymást-mint gabikát meg hello kittykét
  • ugot2know
    #1172
    mert ez olyan trendy,hogy valaki alkatrészboltba jár
  • ugot2know
    #1171
    kritikus szemmel...
  • Sweetheart
    #1170
    Of course.
  • Sweetheart
    #1169
    Arról senki nem tehet ha csúnyának születik. Arról azonban hogy igénytelen,igen. Nos épp ezért én nem itélem el a csúnyaságot,az ápolatlanságot viszont igen. Szerintem a csúnyaságon pontosan ezzel lehet segiteni. Ha valakinek szép a haja,a fogsora a körme és tiszta normális ruhában van,mindjárt nem is olyan csúnya. Nem hiszem hogy mondjuk a Virág csúnyának született volna,azt inkább elképzelhetőnek tartom,hogy jobban nézett ki akkor,mint most. Van egy barátnőm aki szintén túl van jó pár plasztikai műtéten,de ő abszolut jogosan. Nyúlszájjal született. El tudjátok képzelni ezt a borzalmat? Hát hol van ehhez képest a Virágnak szüksége műtétekre?
  • ugot2know
    #1168
    de ugye a pasikat is megnézed?
  • szando
    #1167
    de mi van azzal aki nem tudja elfogadni azt, hogy csúnya? mert sok olyan van, aki csúnyának születik. a legnagyobb baj a legtöbb ilyen nővel, hogy leszarja, és mellette még igénytelen is. Virágnak sem tetszett a külseje, szebb akart lenni, és más megoldás nem nagyon van erre, mint a plasztikai sebészet. ezt is elfogadhatod ugyanúgy, mint ahogy mi elfogadjuk azt, hogy te pl nem festeted a hajad.
  • Sweetheart
    #1166
    Én nagyon kritikus vagyok,de az én szememmel nézve,mikor kimegyek az utcára 10 méteren belül biztosan szembejön velem egy lány,aki nincsen szétműtve,mégis sokkal szebbnek látom mint a Virágot. Ezt csak az nem látja be,akinek az értékrendjével súlyos problémák vannak.
  • Sweetheart
    #1165
    Köszönöm,de nem szerepel a céljaim közt ilyen jellegű újságban való szereplés.
  • Sweetheart
    #1164
    Jó oké,ezért nem értettem miért irod ezt nekem.
  • Sweetheart
    #1163
    Nos,én például nem születtem szarnak. Bármelyik nőt össze lehet úgy tákolni mint a Virágot,de abban mi az érték? Én nem látom... Nem látom miért lenne nekem az jó,hogy milliókért összetákoljon egy plasztikai sebész azért,hogy szarabbul nézzek ki mint egy átlagos lány?! És itt nem a pénzzel van a gond,mielőtt leirnád,mert sokan megtehetnék,én is,de inkább veszek egy autót abból a pénzből,vagy félreteszem lakásra annak több értelme van. Szóval bárkit átszabhatnak Virággá,még akár téged is,de az egy másik történet,hogy vannak emberek-bármily hihetetlen is számodra,akiket megáld a természet és eleve szépnek születnek. Nem azt mondtam hogy senki ne sportoljon és ne fürödjön,ápolatlan legyen. Csak nem tartom normális dolognak hogy valakinek olyan a plasztikai sebészet mint nekem a reggeli kávé,minden mű rajta,az anyja már meg sem ismeri,úgy néz ki a 10 cm vastag sminkréteg alatt/miatt mint a saját öreganyja...
  • szando
    #1162
    persze, nem minden neked ment (bocs ha ez nem volt egyértelmű), csak elragadott a hév és leírtam mindent ami kijött belőlem :)
  • Sweetheart
    #1161
    Ezt én sem tudtam volna szebben leirni. Látom te pontosan érted miről beszélek.
  • Lacika 79
    #1160
    Hm, te lehet szarnak születtél, én nem.
  • Question
    #1159
    Ez a műmaca dolog olyan lehet, mint a génkezelt, színezőkkel felturbózott, látszatra nagyon tetszetős alma, de amikor megkóstolod, rádöbbensz, a zamata nem az igazi. Egy ipari termék, jellemzően a fiatalabb korosztályok (mondjuk 30 alatt)a célközönsége. De ha egyszer megkajáljuk a mű dolgokat, akkor miért ne próbálhatna vki megélni ilyen módon a testéből? Kereslet-kínálat.
  • ugot2know
    #1158
    ő valóban nem olyan okos,mint Hefner úr!