2000
  • mateus33
    #1237
    Egy kép a Bordáról:
  • gregorg
    #1236
    Ez lehet,hogy így van ahogy elmondod,báááááár...de ha mégis neked van igazad,ez akkor sem "menti fel" a viselkedése alapján.Mert bár lehet hogy magánéletben ismerősök/barátok között másmilyen,kedves,kevésbé lenéző vagy öntelt,de közszereplő vagy legalábbis arra törekszik,hogy az legyen.Márpedig ha közszereplő akar lenni és azt akarja hogy elsimerjék őt és kedveljék őt karrierje során mint fotó modell,akkor igenis a médiában történő megnyilvánulásainak egészen másnak kéne lenniük,akármilyen helyzetben/környezetben van.Ugyanis az emberek többsége igeni csak a médiából,az ottani szerepléseiből fogják őt ismerni és megitélni,hisz nem találkozhat Virág mind a 10millió emberrel hogy megmutassa,hogy nem is olyan mint a médiában...
  • JGTC
    #1235
    :D

    Sokan sokfélét írnak itt úgy látom, de ha valaki személyesen ismerné, nem csak azt amit a médiából lehet levenni az változtatna sokat a dolgon. Az hogy hol mit mond, hogy szerepel az nagyon sokban függ az adott helyzettől, környezettől .....
  • Ars3nal
    #1234
    Aki a virágot szereti rossz ember nem lehet.
  • Sugam
    #1233
    csak viragra irom ezt amit most irok, egyre rondabb.. egyre kurvasabb,egyre mubb.. lassan kelemen ANNNUSKAra fog hasonlitani...bar az mediasztarnakhiszi magat (mindeki csak kop fuj ra de azaz mediaszarsag :O), roviden ennyi a benyomasom flémet meg nemnagyon olvasom
  • GabcsiManó
    #1232
    hagyd is meg azt a pocakot... jó lesz később a gyerekeknek pattogni rajta (legalább még vannak normális felfogású emberek :D )
  • Lacika 79
    #1231
    ennyire látszik?
  • ugot2know
    #1230
    ja,látom rajtad,hogy betojtál !
  • Lacika 79
    #1229
    a jányka a zélienbül?
  • Voltan
    #1228
    Az biztos is! :D
  • Voltan
    #1227
    Ha már duplikálod a nicked legalább próbálj stílust is váltani, ne csak nevet, te szerencsétlen...
  • Voltan
    #1226
    Ööh...
    Most mi van?
    Én is ugyanezt írtam.
  • ugot2know
    #1225
    gyengék vagytok mindannyian,Ripley hadnagy mindannyiótokat kinyír! :D
  • k O T T A
    #1224
    a testépítő nem fut (tudniillik az szívedzés-kardio-és egy idő után szépen izmot bont nagyokoskám-mi aerob edzést végzünk zsírégetésre)
    téged is meg a többi "hitetlent" is várunk nagyon szivesen a testépítőtopikban kis oktatásra
    mert aki nem tudja mit miért csainál az nem igazán nevezhető testépítőnek
    akikről te beszélsz azok a gyúrunk vazze emberek
    olyan zsírospopiju emberekből áll ez a csoport mint pl akik ideirogatnak
    a testépítő képzi magát folyton tanul és kitartó és vasakarata van h a kőkemény diétát véghezvigye pl
    zsíros testépítő és nem pedig gyúrunk vazze tudja mit beszél
    eskü nem is érdemes veletek se vitázni se semmit csinálni-aki hülye haljon meg
  • Darth Sith
    #1223
    vizilabdázó lévén én kevés időt töltök konditeremben, ott is inkább csak saját súllyal edzem(fekvő, húzóckodás), inkább a medence. De a sportból kifolyólag volt "szerencsém" megismerni jónéhány testépítőt, és mit ne mondjak, én világosítottam fel őket arról hogy rengeteg gyakorlatot rosszúl csinálnak, vagy egyáltalán szabad e, mert sérüléshez vezethez... Olyan über sötét akadnak közöttük.. legjobb az volt, amikor elkezdtek cikizni mert csak 6 kocka volt a hasamon a 8 helyett, majd amikor mondtam hogy mérjük össze hogy a külső vagy az erő számít e, a srác 40db lábemelésnél összeesett és én még el sem kezdtem izzadni... :) Szval ennyit arról hogy mennyit ér egy kockás has. A külső rohadtúl nem minden. Lehet valaki nagy darab, szétgyúrt, nem biztos hogy erős, sőt... Az erőnlétről nem is beszélve. Mikor láttál utoljára testépítőt margitszigetkört futni 20 perc alatt? :) Csak sajnos az ilyen idióta, kocka szteroid gépek miatt hiszik azt a sportolókról, hobbi testépítőkről hogy mindegyik "izomagyu" és ha már izmosabb mint az átlag, az csak sötét és gyökér lehet..
  • k O T T A
    #1222
    "zsíros menni művelődni amerika ti meg maradni szar kazahsztánban"
  • szando
    #1221
    ok akkor most lécci pléjbojos képek ide! :PP
  • Lacika 79
    #1220
    úúú, most mi lesz velünk?
  • prezi
    #1219
    de most ki lett banolva, már nem fog "pörögni" a topic :D
  • G_ArchAngel #1218
  • Voltan
    #1217
    Hát ezért van a favoritok között a topik. :D
  • Voltan
    #1216
    1. "te tényleg szar vagy én viszont leküzdöttem"

    2. "lehet h nagy az arcom de van is mire"

    3. "2-a testépítés nem a szteroidokról szól-tehát lófaszt se tudsz az egészről"

    Na ezen már tényleg fölb*sztam az agyam.

    1. Akkor a te elméleted szerint mindenki szar, akinek nem úgy néz ki a hasa, mint egy négyzetrácsos füzet? Gratulálok, ez már szempont.

    2. Hát lássuk csak, mire is... Lejársz heti 765 alkalommal a konditerembe, és gyúrsz, hogy aztán fotózd magad a tükör előtt, és a saját habtestedre izgulj fel. Igen, ez már tényleg valami. Te aztán elmondhatod, hogy elértél valamit. (Bár ezt valószínűleg komolyan fogod venni, ugyanis eddigi válaszaid alapján gőzöd sincs arról, hogy mi a szarkazmus.)

    3. Nem. Archangel nem ért a testépítéshez sajnos. Tudom, a te logikád szerint innentől belekerült a "szar zsírember" kategóriába, amibe filozófiád szerint rajdad és a PVC Virágon kívül mindenki beletartozik.
    De akkor most áruld el, van valami, amihez még értesz a testépítésen kívül? Bármi. Egyvalami. Na?

    Amúgy ismerek néhány normális testépítőt, akiknek -veled ellentétben- ez nem életcél, csupán időtöltés és sport. Az ő véleményük is az, hogy pont a hozzád hasonló fanatikus agyhalott gyúrómatyik miatt veszi semmibe, és nézi le őket az emberek többsége.
  • prezi
    #1215
    ez már hihetetlenül szánalmas :DDDDDDDddddddd
  • G_ArchAngel #1214
    ok...

    (zsk: van rólam fotó az sg.hu-n, a legegyérteműbb helyen, radiátorkám - idén télen állítólag nagyon hideg lesz, talán ismét merevedésed lehet)

    befejeztem...
  • szando
    #1213
    flém off
  • a zsírkereskedő
    #1212
    1-nem vagyok fotós
    2-a testépítés nem a szteroidokról szól-tehát lófaszt se tudsz az egészről
    3-rólad még kép sincs zsír*
    de most már nincs értelme f*kodnod buzikám
    te meg verd a pöcsöd zsírsunákra és legyen a gyereketek zsírpacni
    nem tudsz ész érveket felhozni semmijen ügyben tehát nem vagy elég tájékozott ezügyben azt se tudod mitől marad mozgásban a szép kis zsíros segged
    na szia
  • G_ArchAngel #1211
    "lehet h nagy az arcom de van is mire"

    voltam olyan bátor, hogy a galériádban megnézzem a fejedet - jobb lenne még sötétíteni azon a képen: egyben kíméletesebb és reálisabb is lenne...:)
  • G_ArchAngel #1210
    És hogy lesz unokád, ratyikám? Letöltöd a netről vagy gyúrsz egyet magadnak fehérjéből?:)

    Normálisabban élek ezerszer, mint Te, normális élettárssal és nem Művirágra lógatom a nyelvem:)

    A hozzád hasonló gyíktestű kisgyereket csak mutogatni szokták, mert a nagy egészséges szétinjekciózott életedben egy dolog veszik ki belőled: a nemzőképesség!

    Ja, a tescoban van olcsó papírzsepi, kezd el gyűjteni az unokádat tégelybe, te kis Adonisz:)))
  • a zsírkereskedő
    #1209
    különbözőek vagyunk
    te tényleg szar vagy én viszont leküzdöttem
    amúgy én is dolgozok suliba is járok mégis van hobbim és normális életcélom
    te valószínüsíthetően "picivel" hamarabb fogsz elhalálozni ami nem baj
    ha normálisan élnél te is észrevehetnéd h ami azt hiszed neked most jó az éppen h önpusztítás
    lehet h nagy az arcom de van is mire
    kellemes hízást és nehéz korai halált
    én meg majd röhögök rajtad mert mint nagyszülő majd szépen élek és focizok az unokámmal és nem pedig az ablakból fogm nézni
    ennyit rólad zsírsegg
  • Lacika 79
    #1208
  • G_ArchAngel #1207
    Te olyan hülye vagy, hogy ez menti meg a fajodat a kipusztulástól...

    Megnézném a gyúrós nagypofádat, mikor nekem kellene segítened 40°C-ban a szőlőhegyen, hogy mennyire illatozna az a borotvált ratyi feneked...

    Gondolkodjál, hogy lehúzod-e a sliccedet, mielőtt elkezdesz széllel szemben pisálni - bár gondolom azzal a két elektronnal a fejedben lévő légüres térben nem tudsz mit kezdeni...

    A hozzád hasonló kis öntelt patkányok nehogymár bemerjenek szólni a hozzám hasonló SÖRHASÚ MUNKÁSEMBERNEK, mert míg Te a tükörben nézegeted a fehérjék átalakulását a testeden, addig én DOLGOZOK!
    Tudod mitől van például nekem SÖRHASAM, emberszabású? Attól, hogy napi 3-4 órát alszok, mellette dolgozom és iskolába járok. Nincs kockás hasam, de van saját autóm, lakásom és családi házam. Mellette segítek a szüleimnek - igaz nincs formás testem, de a gerincsérves apámnak nem kell megemelnie semmit, mert egyedül elviszek egy mosógépet, ha van rajta fogás. És nem az ad erőt, hogy kopaszra borotváltam a hónaljam, hanem az, hogy segíthetek másoknak, Tudod, én elégedett vagyok, hogy egyszerű vidéki srácnak születtem, aki a meglévő kevés erejét munkával szerezte, de ez arra elég, hogy felvágjam a fát, kapáljak, ássak, vagy hordókat emeljek.

    Kisfiam, Te valószínűleg burokban élsz, vagy hígfosnak születtél, mert hozzád hasonlókat 30 évesen az első komolyabb tavaszi zápor elmossa, míg én - aki szarnak született - megkeményedek a napon és életet adok millió rovarnak...

    Üdvözlettel,

    ArchAngel
    "aki szarnak született"
  • desigo
    #1206
    szép a mosolya:)
  • a zsírkereskedő
    #1205
    új frizurája van...
    jó - tetszik
  • jefferson83
    #1204
    Remélem ő az :P Egy kis pókerösszejövetelen.

  • jefferson83
    #1203
  • Ars3nal
    #1202
    nem egesznap szendvicset:c delelott kurvara nincs idom normalis kajat enni:c amuty meg kepet mar hadd fikázzák le azt menjen flém:D
  • JGTC
    #1201
    képek?
  • JGTC
    #1200
    ték

    ejj de sok üzenet van itt sneciek
  • ugot2know
    #1199
    sztem röhögj!
    [csak viccel]
  • Denniske
    #1198
    lolbazdmeg mi van itt, sírok:D