208
Egyre inkább divat, a primitív amerikai társadalom
  • ROKICA
    #88
    Nemmessze Vajdaságban, de errefelé is ugyanazok a dolgok jelentkeztek mint "amerikanizálás".. csak errefelé fajábban fogadják...

    és ismerem magyarországot is..

    milyen 50 postal? nemkevertem bele senkit.. nem adtam okot ara h azt hidd MO n élek..
  • Nuki
    #87
    jó, így 2v1 nem beszélt még hozzám kínai meg japán egyszerre, úgyhogy sry :)

    te tudod mi az a hiragana, de a démosz nem:) nekik mindegy hogy szótagírás vagy házikó, úgyis összekevernék a kettőt :P (tapasztalat:)
  • Shadow_THH
    #86
    szerintem jól elkülöníthető, inkább az írást nehéz megkülönböztetni, ha nem használják a hirogamat a japánok
  • Nuki
    #85
    japán harcmüvészetet többet tanultam mint kínait, de azt sem tagadom hogy jó :P
    szvsz, egy európainak kínai és japán nyelv ugyanúgy hangzik, ha nem ért EGYIKHEZ SE :)
  • Shadow_THH
    #84
    akkor világosits fel minket ha már nekiálltál kb 50 postal hátrábról belekeverni: hol-e élsz?
  • ROKICA
    #83
    ja meg a tudományos műsorokat meg a discovery channelt..
  • Khamwasss
    #82
    a japánokat viszont valamért utálom :D
    csúnyák, szarul hangzik a beszédük, a harcművészetek igazi hazája pedig Kína.
  • ROKICA
    #81
    kimondta hogy magyarországi vok?:D ahol élek onnan tuti nem hiányozna semmi
  • Nuki
    #80
    ha kelet, akkor japán =) manga-harcmüvészet-kaja :D
  • Glpetyus
    #79
    :DD
  • Nuki
    #78
    százalékban lehet, itt a buták %-a ugye kevesebb (nem népcsoportozok, ti is tudjátok:)

    ott kinn több a százalék mert több a bevándorló (dél, és közép-amerikai, és mindenhonnan akik kimennek lezülledni, vagy az ellentétjéért de nem sikerül:)

    szóval annyira nem rossz hely az, csak jó helyen kell élni, ugyanez a hejzet itt magyarországon is ^^
  • Khamwasss
    #77
    Keleti csajok jobbak. ^^
    Én kínába mennék
  • Shadow_THH
    #76
    ez igaz de nyugodj meg ott több hülye van :D
  • Nuki
    #75
  • DJ Skyline
    #74
    sokat nézted az Atlantiszt'
  • The FlashBack
    #73
    nagyon sok az adó, de megnézhetjük, mennyire gazdag is az ország szvsz.
    Bár az adót valamiből fizetni kell:P
  • Nuki
    #72
    najó komojra fordítva a szót:
    maradjunk Amerika-Magyarországnál.
    és még vegyünk mellé példának egy Hírességet-és egy átlagos magyar állampolgárt.

    A híresség középpontban van, well, több pénze van, többet tudunk róla, MINDENKI többet tud róla, mint egy átlagos magyar emberről. Ebbe beletartozik az is, hogyha pl. nem tud fejben osztani hússzal, megesik, nem lehet mindenki zseni, mindenkinek van szégyenfoltja.
    ...nagyobb példával...
    Amerika a középpontban van, több pénze van, többet tudunk róla, MINDENKI többet tud róla, mint egy más országról. Ebbe beletartozik az is, hogyha az utca népe kicsit hüjébb a kelleténél. Nálunk is élnek analfabéták, buták, szakmunkások. Mindenütt. Mindenkinek van szégyenfoltja, de a mienket nem verik nagydobra.
  • Glpetyus
    #71

    Egyébként ha választani LEHETNE,hogy Mo. melyik országra hasonlítson,nem kéne messzire menni... = Svájc.
    szvsz.
  • Nuki
    #70
    Látjátok, primitív társadalommal is lehet Nagyhatalomnak lenni!
    Hajrá Magyarország!!4

    Bármit mondtok, én szívesen születtem volna pl. Dubaiba egy olajsejk fiaként, aki csak azért mert állampolgár lesz, kap kb. havi 2millió forintnyi ottani pénzt havonta:)
    még ha nincs igazam a pénzt illetően, azért szivesen tudnék apámnak egy ojan embert, aki szülinapomra éppíttet egy 200 emeletes szállodát a tengerpartra, hogy legyen egy kis zsebpénzem, amúgy a só és bors mellett aranyporral is ízesítjük ételeinket a 30 személyes uzsonnásasztalnál, satöbbi :D
  • Glpetyus
    #69
    hülyegyerek....Kína mond neked valamit?
    Már most lenyom bárkit....Mi lesz 10 év múlva?

  • Glpetyus
    #68

  • Shadow_THH
    #67
    elmondom mi fog neked legjobban hiányozni az országodtól kivül, bárhova is menj:
    a jó magyar kaja meg a jó magyar csajok

    ezután lehet jönni az észervekkel :D
  • Shadow_THH
    #66
    legjobb = relatív

    igen ott van, és minden ott van a legjobb kutató intézetek is ott vannak

    és akik ott dolgoznak azok elenyésző százaléka született kint, illetve ha ők megszakadnak sem tudják 100fölé tornázni az átlag iq-t

    én ausztráliában, amit nagyon szerettem egyébként, folyamatosan szenvedtem amiatt hogy a 6-ik osztályban már a 10es szórzó táblát vettük és a nevemet egy lapra irva és kiszinezve kellett csinálnom egy űrlényt. persze az a matek feladat amikor török basát kellett rajzolnom szintén nehezemre esett.
  • DJ Skyline
    #65
    inkább Hawaii akkor már...
  • guardian hero
    #64
    magyar egyetemek sehol sincsenek az amerikai top egyetemekhez képest. nem véletlen, hogy nem ide jönnek az amerikai diákok, hanem oda mennek a magyarok.
  • Shadow_THH
    #63
    ezesetben te megtaláltad a neked való országot :D

    majd azért küldj egyszer egy képeslkapot amikor rájössz hogy annyira nem volt kolbászból az a kerítés sem
  • guardian hero
    #62
    tudásszomj? elárulom, amerikában vannak a világ legjobb egyetemei. aki komolyan akar tanulni, annak oda kell kimennie.
  • ROKICA
    #61
    nekem inkább California -i élet mint a magyar egyetemeken a tudás
  • Shadow_THH
    #60
    rosszul tudod, roszul tudod
    #54 kurva rosszul tudod, de inkább japán :D
  • Shadow_THH
    #59

    :DDDD
  • ROKICA
    #58
    és akkora is az országuk? vagy ha jól tudom csak egy kis szigetecske ami talán még 20 évet kibir aztán a globális felmelegedésnek köszönhetően elsüllyed:D

  • nf1
    #57
  • Shadow_THH
    #56
    én meg soha a büdös életben nem bírnék élni amerikában

    van egy bizonyos szintű tudásszomjam
  • ROKICA
    #55
    én is és ezt nemtartom hazaárulásnak---:)
  • nf1
    #54
    lol, Japánoknak van olyan gazdasági helyzetük mint amerikának és nem is olyan romlott a szellemi szintje az országnak. mit kellene irigyelniük?
  • sweech
    #53
    bárki bármit mond, én szerettem volna kaliforniába születni magyarország helyett :P
  • ROKICA
    #52
    szerinted... de kérdeztél már meg egy japánt?
  • DJ Skyline
    #51
    szerintem a Japánok nem!:D
  • ROKICA
    #50
    az USA az aminek a helyzetét minden ország irigyli. gondolom erre gondolt
  • moralosan
    #49
    Egyébként egy "társadalom" hogy tud divatos lenni?