208
Egyre inkább divat, a primitív amerikai társadalom
  • nf1
    #48
    ha "ennyire bunkók + tahót" a magyarok akkor miért laksz magyarországon? szvsz költözz haza romániába
  • Shadow_THH
    #47
    ezt könnyü mondani, de próbáld majd megmondani a gyerekednek, hogy nem nem nézheted a majkát amikor az osztályában a másik 30 gyerek éjjel nappal azt nézi és kiröhögik, hogy ő nem elég kemény mert nem szereti a majkát
  • Shadow_THH
    #46
    szerintem nem sok olyan ember van az országban aki nem menne el szvsz

    persze ezek túlnyomó része azt hiszi hogy kint kolbászból van a kerítés
  • Shadow_THH
    #45
    nos azt aláirom, hogy a gyerekek egyre hülyébbek - és ezalól én illetve mi sem vagyunk kivételek. nézzük csak meg az oktatásban, nem feltétlenül a tanulmányi eredményekre alapozva. mi is lükébbek voltunk az elöttünk lévőknél és a mögöttünk lévők még inkábban azok. de ez még annyira nem durva szerintem, inkább generációs ellentét és kinevelhető

    de szépen fogalmaztam mindjárt bevágok egy macskát :D
  • ROKICA
    #44
    Ne beszélj hülyeségeket ha nemismered az okokat.. nemmontam miért mennék át..
  • guardian hero
    #43
    A valóságshow európai találmány.
  • Bandee1987
    #42
    az hogy valami divat, az NEM jelenti még azt, hogy kötelező is...igen, én pl. nike cipőt hordok, de nem járok mekibe, max félévente...
  • B0B0
    #41
    A kiskölykök sajnos azt nézik ami a menő és az ő korosztályukban az a menő. Ebben fognak felnőni, a valóságshowkban a McDonald'sban a gyilkolászós filmek előtt, stb..
  • Shadow_THH
    #40
    kicsit szüklátókörü vagy
    csak azért mert az onnan jövő zenét kedveled
  • ngcsnet
    #39
    hajrá
  • iko
    #38
    lol, akkor ne nézzetek tv-t mert a filmek 90%-a az amcsi kultúrát sugározza.
  • ROKICA
    #37
    tervezem az átköltözést:)
  • guardian hero
    #36
    Istenem, de szívesen "süllyednék" az USA szintjére!!! :D
  • Takezó
    #35
    Mindig az lesz, amire a nagy többségnek szüksége van. Ez ellen harcolhatsz, de azt hiszem, hogy az erőforrásaid ehhez a harchoz kevesekxD
  • B0B0
    #34
    Ezt csak azért mondod, mert nem jártál még ott!
  • Shadow_THH
    #33
    nem fog sikerülni akárhogy akarják, max a proli lakótömbös bérmunkás tömeg gányul el, de azoknak olyan mindegy, hogy milyen korszak van úgysem érzik jól magukat soha és úgyis majmolnak mindent amit csak lehet.

    úgy gondolom aki sok időt tölt a neten az már alapból ellenzi ezt a túlzott majmolást: itt nem sokan nézünk tv-t

    és igen még mindig van távirányitó, amivel el lehet kapcsolni az RTL klubról
  • B0B0
    #32
    Egyetértek. Jellegtelen népség
  • ROKICA
    #31
    arra a gyorskajára értettem ami itt van EURÓPÁBAN de az 1 hozzászólásban mondta is hogy az is átjött tudnilik arra válaszoltam:)
  • B0B0
    #30
    Akkor járj oda és élvezd a fertőt! :)
  • ngcsnet
    #29
    szerintem költözz oda, biztos hogy változna a véleményed
  • B0B0
    #28
    Angol nem egyenlő amerika (mellesleg egy angol együttes slágeréből idézet)
  • ngcsnet
    #27
    talán mert 1részt sokkal nagyobb...
  • ROKICA
    #26
    az USA sokkal szervezettebb ország mint Hungary... és a MIX társadalom csak javít a kuturájukon...

  • ngcsnet
    #25
    biztos hogy nem jártál még amerikában, még én sem jártam ott igaz, de te nem tudod mit beszélsz...nem vagy tisztában vele amit mondasz, hogy a gyorskaja jó..
    ismerőseim jártak nyáron amerikában, és meséltek róla-.-
  • Mr Csé
    #24
    magassabb szinten voltunk?
  • ChevyG work
    #23
    ö=o
  • Glpetyus
    #22
    vááá...
    delpls
  • ChevyG work
    #21
    pöntosan, a hüjjjeségre nem vagyok (v)evő
  • ngcsnet
    #20

    de csak hozza a formáját..-.-
  • ChevyG work
    #19
    jajj, és majd el felejtettem, NHL és NASCAR RULZIK!!!!
  • ROKICA
    #18
    behatárolt emberke vagy te de nagyon--.
  • ChevyG work
    #17
    tudtam!!! biztos voltam benne, hogy még nem vagy tizenyóc!
  • Aspyrin
    #16
    Ismerem te bugyuta De ez nem változtat a lényegen.
  • ROKICA
    #15
    én maradnák a gyorskajáldánál:D

    és Magyarország örülhetne ha tényleg kezdene hasonlítani...
  • ChevyG work
    #14
    amerikának nincs is saját kultúrája! egy nagy mix az egész, mindent össze lopkottak

    az igazi kultúrájuk a vadnyugat és az indián társadalom

    rühelem az usát meg bust meg stb de az a zenéjüket (rock, blues, stb), autoikat imádom!
  • Mr Csé
    #13
    :)
  • ROKICA
    #12
    oda csak emelkedni lehet nem süllyedni:D



    Ja!



    és a 3# ast komolyan gondoltam...
  • DJ Skyline
    #11
    de van! pizza(nem a mirelit),gyros,frankfurti leves,brassói,és még sorolhatnám
  • ChevyG work
    #10
    Queen Te ostoba
  • DJ Skyline
    #9
    én a kettő között vagyok...nem zárkózhatunk el az amcsi dolgoktól,de viszont van ami meg tényleg túlzás...gyorskajádákba nagyon ritkán járok,kb 2 havonta 3x...pl a volt oszt.társam álltalánosban minden reggel mekdöncis zacskóval állított be a suliba...és nem az otthonról hozott uzsit hozta benne,hanem a frissen sült hambikat...meg is látszott a csaj külsején a sok mekis kaja!:))