208
Egyre inkább divat, a primitív amerikai társadalom
  • sweech
    #128
    anarchista punk szar
  • _Vegeta_
    #127
    A legjobb dolog magyar milliomosnak lenni. :P
  • Vlala #126
    Szerintem nem pont a vasfügönyről beszélt, hanme a saját kultúránk amerikai kultúrával való elnyomásáról.
    1. Zene. Már itt is egyre többen rappelnek, olyanok is, akiknek semmi közük a zenéhez, csak pénzük van rá, hogy összedobjanak egy lemezt...

    2. Kaja. McDonalds, Burger King, hambi, hotdog, ebben is van valami, mert egyszerűen parasztnak nézitek azt, aki jó kis paprikás krumplit eszik, vagy jóízűen elfogyaszt egy-két zsíroskenyeret zöldhagymával. Pedig a mekiben is csak kenyeret kapsz hússal meg zöldséggel, ha mázlid van, egy kis sajttal is, de ez divatos, mert amerikás.

    3. NYELV!!! Gyönyörű nyelvünk van, mindent ki lehet rajta fejezni, mégis mindenki angolul, lattinul próbál beszélni, mert tudományosabban hangzik a "gém felkerekkelése", mint a játék feltörése, a "computer installálása", mint a számítógép telepítése, ez csak pár "szak"kifejezés, de sorolhatnám még.

    Nem akarok senkivel flamelni erről, de tényleg q-ra amerikanizálódunk.
  • Shadow_THH
    #125
    sg.hu

    most már kikapcsolhatja a számítógépt
  • Khamwasss
    #124
    akkor már inkább magyar anarchista punk :D Csináljunk egyet ^^
    De azért a legjobb dolog a világon indiában egy palotában élni, saját háremmel =)))
  • Shadow_THH
    #123
    WOULD YOU LIKE A TEA MY DEEEEEEEARRRR :D
  • _Vegeta_
    #122
    Te jo ég mifolyik itt? Jéézusom. Amerikaiak az okosok magyarok a hulyek? Hovakerultem? :D
  • Khamwasss
    #121
    NEmö. Bejárok órára és fülelek :p
    Előző életemben sztem angol voltam, csak fel kell elevenítenem hogy akkor hogyan beszéltem :D
  • sweech
    #120
    legjobb dolog lehet a világon egy fasza befutott kaliforniai punk bandában lenni :D
  • Nuki
    #119
    wowozol egész nap, mi-e? :D
  • Khamwasss
    #118
    Én nem.
    Nem fejlesztem, fejlődik az magától :D
  • Gladiator
    #117
    jaj, de nevetséges vagy....
  • DJ Skyline
    #116
    pfejj
  • Nuki
    #115
    magyarázták is lelkesen hogy tudnak oroszul, lestünk nagyokat, hogy mi ez valami divatnyelv ott? XD aztán rájöttünk :Ð
    (mármint angolul beszélgettünk:)
  • Nuki
    #114
    bah!!4 ők leálltak a krézi frognál o_O azt hittem megőrülök, a csapból is az fojt XD
  • ROKICA
    #113
    nem tart vissza semmi csak annyi hogy egyáltalán sulit be akarom itt fejezni..
    15 éves vagyok... most megyek majd középsuliba aztán azután lehet kimegyek kicsit magyarba aztán meg az USA-ba..
  • Gladiator
    #112
    lol. mért? csak amerikában beszélnek angolul, vagy mi?!
  • ROKICA
    #111
    összefüggnek az ilyen nyelvek..
  • Shadow_THH
    #110
    ződszar? :DD
  • Nuki
    #109
    Lengyelországban voltam, az ott felszedett tudást próbáltam Szlovákiában értékesíteni, kissebb nagyobb sikerrel :D
  • Shadow_THH
    #108
    és mi tart vissza rokica hogy kimenj egyátalán hány éves vagyol
  • Nuki
    #107
    illedelmes ték, mert nem röhögtam mindenki arcába...bezzeg egy amerikai...!!4
  • ROKICA
    #106
    Hát szerbet legjobban,,de persze ha valaki tud szerbül az tud még Horvátul, Szlovénül, kicsit Oroszul, Makedónul stb ezek kábé ugyanolyan szavakra épülnek..
  • mod
    #105
  • Shadow_THH
    #104
    ott röpül a ték -.-
  • Shadow_THH
    #103
    16 év mulva érjük el max a mostani ausztria szintjét :D
  • akyyy
    #102
    jó a magyar kaja, de mostanába igen rászokot a kínai kajákra, hmmmmm
  • ROKICA
    #101
    Persze élnek Vajdaságban magyarok úgy is hogy egy szavat sem tudnak szerbül..
  • Nuki
    #100
    mindenki azon van ált :D
    [ő is]
  • Nuki
    #99
    szláv nyelvek alatt mit értesz, melyiket a legjobban?
  • ROKICA
    #98
    angolt még tanulom,, próbálom perfect-re fejleszteni a tudásomat:)
  • Nuki
    #97
    akkor kezdem érteni a rejtett összefüggéseket ^^
  • Fülüke
    #96
    Én magyarországon élnék jobban mint az usában, mert remélem hgy ez az ország is lesz olyan szinten mint svájc vagy norvégia, németország stb... Csak az a bajom, hogy nagyon kicsi az országunk, amerikának meg akkora mint európa. Elvileg 16 év múlva érjük el Ausztria szintjét. :)
  • ROKICA
    #95
    Angol
    Szláv nyelvek
    Magyar
  • Nuki
    #94
    milyen nyelveket beszélsz? :)
  • Nuki
    #93
    de sokat tudsz amerikáról, a magyarok ennyivel okosabbak lennének? :o
  • Khamwasss
    #92
    Biztos vagy benne hogy amerikában jól éreznéd magad?
    Persze ha oda születtél volna, és azt szokod meg...
    De így hogy hozzászoktál a magyar oktatási rendszerhez, lehet hogy furcsa lenne, hogy pl. átlag felnőtt ember nem tud számológép nélkül számolni. Hülyék mint a segg, az átlag IQ minimum egy tizessel a magyar szint alatt van, jóval nagyobb a crime rate, egészségtelenebbek az emberek, szűk látókörűek, stb. És ezt azok az amerikai állampolgárok is el tudják mondani, akinek felnyílt a szemük. Hallgass egy kis politikai töltetű amcsi punkot, és rájössz hogy ott is nagy a rendszerrel való elégedetlenség =)
  • sapkafej
    #91
    hát, magyarul beszélsz, szóval volt rá kis sansz
  • ROKICA
    #90
    ezt nemtom kitalálni h hogy jöhet ide:) de mindegy
  • Nuki
    #89
    Megnyitott témák: 2006. 04. 27. - A legjobb szláv rapp számok :o