84
  • bazs1
    #4
    Nem volt tegnap egy ilyen topic?
  • winnie
    #3
    mert éber vagyok:)

    winnie | ma 08:50 | #8
    nem is lesz olyan sorozat, amiről nem olvasol majd negatív kritikát:) max arányaiban kevesebbet.
    Válasz 'Blasta' üzenetére (#4)

    winnie | ma 08:49 | #7
    ezért jó, hogy nem csak hype-olt sorozatok vannak:)

    idén mondjuk ott volt a love monkey, ami szerintem az egyik legjobb idei sorozat volt.

    vagy már jó ideje ott van a monk vagy a house vagy a scrubs, ha röhögős kell.
    Válasz 'Sir Quno Jedi' üzenetére (#6)

    Sir Quno Jedi | ma 08:39| #6
    Nos a Lost, Invasion és hasonló szemetek (amik csak egy fokkal élvezhetőbbek, mint egy Született feleségek, vagy egy Szex és New York) végleg betették a kiskaput. Ha idén is ezt kapjuk a képünkbe, akkor végleg leszoktam a hype-olt sorozatokról (term. a régi klasszikusok kivételek)...

    sapkafej | ma 08:32 | #5
    winnie, ez a sorozatjunkie egy annyira jó blog. gratulálok hozzá.
    (nem szoktam így dícsérgetni, de most muszáj - ezzel azt akarom kifejezni, hogy akkor már tényleg megérdemled, ha megdícsérem :P)

    Blasta | ma 08:31 | #4
    Én most fejezem be a 24 ötödik évadját. Nekem ez annyira nem jött be, de semmiképpen nem rossz.
    Láttam a LOST első évadot, a másodikkal szeretném folytani a sorozatnézegetést a 24 után. Aztán talán jöhet a PB, bár arról hallottam már negatív kritikát is.
  • winnie
    #2
    Mindenestre két csatorna már bejelentette őszi ászait.

    Az eddig ismertté vált sorozatokról A sorozatjunkie 2006-07-es szekciójában lehet olvasni. (részemről odaírtam, hogy melyiket mennyire várom:)

    Az NBC 10 sorozattal bombáz majd meg minket.
    Az ABC 13 sorozatot tervez ránkzúdítani.
    Ma a CBS jelenti be új sorozatait.


    Kíváncsian várom a véleményeket, hogy tartalom, szereplők, képek alapján ki melyiket várja.

    Nyáron jó pár sorozatnak ismertté fog válni majd az első része, a pilotja is - ez alapján újabb benyomásokat lehet alkotni (és be fognak indulni a hallás után fordítók is, a terv szerint:)
  • winnie
    #1
    most indul harmadjára a topik, sorry a moderátor nevében is, hogy az eddigi hozzászólásokat szó nélkül törölte (régebben még indoklós volt a módi, hiába, nem jó, ha hozzászokik az ember:)

    (állítólag csúnya a fehérbetűs szöveg - ha valakinek van egy bannerje, akkor megköszönöm:)

    Szóval, a lényeg, hogy már idejekorán érdemes elkezdeni keresni azokat a sorozatokat, melyekről kiderül, hogy akkor sikerek lesz, mint 2004-ben a Lost, vagy 2005-ben a Prison Break. (És azért van értelme a topiknak, mert valahogy nncs kedvem 50-60 egyelőre ismeretlen sorozatnak külön topikot nyitni. Majd, ha elkezdődnek.:)

    Mostanára főleg az említett két sorozatnak köszönhetően egyre népszerűbbek az amerikai sorozatok, az emberek töltik őket (néhányan persze a hype miatt a csakazértsem elven kerülik ezerrel a hype-os cuccokat:)

    Vajon melyik őszi sorozat lesz a legdurvább? Legjobb? Legnépszerűbb?:)


    Lost-topiknyitó

    | 2004. okt. 01. 20:39 | #1
    Akinek van lehetősége, csekkolja az eddig leadott elő két részt, szerintem, és a feliratok.hu némely fórumozója szerint is érdemes.


    Hát, igen. Nyáron már lehetett tudni, hogy valami készül, de az jellemző, hogy 30 napon át mindössze 2 post volt a topikban, de idővel rátalált a közönség és most 6511 hozzászólásnál tart a topik és a legnépszerűbb sorozat idehaza is a töltögetők között, mese nincs.

    Uálni is lehet, de ezt el kell ismerni,.


    Prison break-topiknyitó:

    | 2005. aug. 30. 01:55 | #1
    nyilván az idén kell lennie olyan kultsorozatnak, mint tavaly a lost vagy a desperate housewives volt.

    az idei egyik legnagyobb esélyes a nyáron kiszávárgott első részek alapján

    PRISON BREAK

    tavaly bejött a jóslat, idén miért ne? (ld. az október elsején nyitott LOST-topikban már kultnak neveztem azt a sorozatot, amelyből csak az első két részt láttuk még akkor - mondjuk már júliusban, a kiszivárgott pilot láttán lehetett tudni, hogy valami készül:)

    ha nem lesz kult - üssetek!:)


    senki nem ütött - elindult lassan a topik, amely már 2044 hozzászólásnál tart már most jóval több postot termelt, mint tavaly a Lost és már most jóval többen nézik, mint tavaly a Lost-ot. (Hatalomátvétel lesz ősszel?:)

    A PB (akár szeretted, akár nem) a hazai netezők között a legnépszerűbb idei sorozat és összesítésben is a második legnézettebb. (Külföldön is hasonló a helyzet, szerencsére jön a 2. évad)