84
  • winnie
    #1
    most indul harmadjára a topik, sorry a moderátor nevében is, hogy az eddigi hozzászólásokat szó nélkül törölte (régebben még indoklós volt a módi, hiába, nem jó, ha hozzászokik az ember:)

    (állítólag csúnya a fehérbetűs szöveg - ha valakinek van egy bannerje, akkor megköszönöm:)

    Szóval, a lényeg, hogy már idejekorán érdemes elkezdeni keresni azokat a sorozatokat, melyekről kiderül, hogy akkor sikerek lesz, mint 2004-ben a Lost, vagy 2005-ben a Prison Break. (És azért van értelme a topiknak, mert valahogy nncs kedvem 50-60 egyelőre ismeretlen sorozatnak külön topikot nyitni. Majd, ha elkezdődnek.:)

    Mostanára főleg az említett két sorozatnak köszönhetően egyre népszerűbbek az amerikai sorozatok, az emberek töltik őket (néhányan persze a hype miatt a csakazértsem elven kerülik ezerrel a hype-os cuccokat:)

    Vajon melyik őszi sorozat lesz a legdurvább? Legjobb? Legnépszerűbb?:)


    Lost-topiknyitó

    | 2004. okt. 01. 20:39 | #1
    Akinek van lehetősége, csekkolja az eddig leadott elő két részt, szerintem, és a feliratok.hu némely fórumozója szerint is érdemes.


    Hát, igen. Nyáron már lehetett tudni, hogy valami készül, de az jellemző, hogy 30 napon át mindössze 2 post volt a topikban, de idővel rátalált a közönség és most 6511 hozzászólásnál tart a topik és a legnépszerűbb sorozat idehaza is a töltögetők között, mese nincs.

    Uálni is lehet, de ezt el kell ismerni,.


    Prison break-topiknyitó:

    | 2005. aug. 30. 01:55 | #1
    nyilván az idén kell lennie olyan kultsorozatnak, mint tavaly a lost vagy a desperate housewives volt.

    az idei egyik legnagyobb esélyes a nyáron kiszávárgott első részek alapján

    PRISON BREAK

    tavaly bejött a jóslat, idén miért ne? (ld. az október elsején nyitott LOST-topikban már kultnak neveztem azt a sorozatot, amelyből csak az első két részt láttuk még akkor - mondjuk már júliusban, a kiszivárgott pilot láttán lehetett tudni, hogy valami készül:)

    ha nem lesz kult - üssetek!:)


    senki nem ütött - elindult lassan a topik, amely már 2044 hozzászólásnál tart már most jóval több postot termelt, mint tavaly a Lost és már most jóval többen nézik, mint tavaly a Lost-ot. (Hatalomátvétel lesz ősszel?:)

    A PB (akár szeretted, akár nem) a hazai netezők között a legnépszerűbb idei sorozat és összesítésben is a második legnézettebb. (Külföldön is hasonló a helyzet, szerencsére jön a 2. évad)
  • winnie
    #2
    Mindenestre két csatorna már bejelentette őszi ászait.

    Az eddig ismertté vált sorozatokról A sorozatjunkie 2006-07-es szekciójában lehet olvasni. (részemről odaírtam, hogy melyiket mennyire várom:)

    Az NBC 10 sorozattal bombáz majd meg minket.
    Az ABC 13 sorozatot tervez ránkzúdítani.
    Ma a CBS jelenti be új sorozatait.


    Kíváncsian várom a véleményeket, hogy tartalom, szereplők, képek alapján ki melyiket várja.

    Nyáron jó pár sorozatnak ismertté fog válni majd az első része, a pilotja is - ez alapján újabb benyomásokat lehet alkotni (és be fognak indulni a hallás után fordítók is, a terv szerint:)
  • winnie
    #3
    mert éber vagyok:)

    winnie | ma 08:50 | #8
    nem is lesz olyan sorozat, amiről nem olvasol majd negatív kritikát:) max arányaiban kevesebbet.
    Válasz 'Blasta' üzenetére (#4)

    winnie | ma 08:49 | #7
    ezért jó, hogy nem csak hype-olt sorozatok vannak:)

    idén mondjuk ott volt a love monkey, ami szerintem az egyik legjobb idei sorozat volt.

    vagy már jó ideje ott van a monk vagy a house vagy a scrubs, ha röhögős kell.
    Válasz 'Sir Quno Jedi' üzenetére (#6)

    Sir Quno Jedi | ma 08:39| #6
    Nos a Lost, Invasion és hasonló szemetek (amik csak egy fokkal élvezhetőbbek, mint egy Született feleségek, vagy egy Szex és New York) végleg betették a kiskaput. Ha idén is ezt kapjuk a képünkbe, akkor végleg leszoktam a hype-olt sorozatokról (term. a régi klasszikusok kivételek)...

    sapkafej | ma 08:32 | #5
    winnie, ez a sorozatjunkie egy annyira jó blog. gratulálok hozzá.
    (nem szoktam így dícsérgetni, de most muszáj - ezzel azt akarom kifejezni, hogy akkor már tényleg megérdemled, ha megdícsérem :P)

    Blasta | ma 08:31 | #4
    Én most fejezem be a 24 ötödik évadját. Nekem ez annyira nem jött be, de semmiképpen nem rossz.
    Láttam a LOST első évadot, a másodikkal szeretném folytani a sorozatnézegetést a 24 után. Aztán talán jöhet a PB, bár arról hallottam már negatív kritikát is.
  • bazs1
    #4
    Nem volt tegnap egy ilyen topic?
  • winnie
    #5
    csekk az #1-es post elejét:)
  • Met
    #6
    ezt már nem fogják törölni?
  • winnie
    #7
    nem.
  • bazs1
    #8
    Mer?
  • winnie
    #9
    azt mondták:)
  • bazs1
    #10
    ki? a moderátor?
  • Phat Smoker
    #11
    továbbra is a Day Break c. sorozatot várom legjobban a felsoroltak közül! :)
  • mukika
    #12
    szintén! :) bár nekem a Traveler is szimpi. mondjuk a tegnapi topikban felsoroltam vagy 6 sorozatot amik így látatlanban bejönnek eddig... :)
  • Aspyrin
    #13
    Aranyos kis önreklám.
  • #14
    Én miért lettem kimoderálva?

  • Phat Smoker
    #15
    így első körben az alábbiakat néztem még ki:

    Traveler
    Vanished
    The Nine

    ..de messze van még az ősz! :)
  • #16
    Oké.olvastam.

    Nekem a The nine és a Traveler jön be,igy elsőre.Kiváncsi leszek rájuk.
  • winnie
    #17
    most mit csináljak?:) adsz másik magyar linket, az is mehet felőlem, ezen ne múljon.
  • Phat Smoker
    #18
    csak irigyek a sorozatjunkie-ra :))
  • _Vegeta_
    #19
    Ejj winnie :D
  • [NST]Cifu
    #20
    MASTERS OF SCIENCE FICTION
    KIDNAPPED
    DAY BREAK

    Így elsőre ezek fogtak meg.
  • Gabe18
    #21
    The Black Donnellys
    The Nine
    Day Break

    Igy olvasva ezek,talán...
  • RaveAir
    #22
    winnie: Esetleg nincs kedved majd valami szerint kategorizálni a sorozatokat? ;)

    (krimi/sci-fi/fantasy/dráma/stb.)
  • winnie
    #23
    meglesz természetesen, de egyelőre még homályosak a leírások és csak akkor tenném meg, ha teljes lesz az étlap.

    viszont scifi, a masters of scifin kívül nem lesz. (csak nyáron, a scifi channel-en indul két új scifi sorozat: az eureka és adresden files. avalamikor már írtam róluk.)
  • RaveAir
    #24
    Köszi a választ!
  • Roll
    #25
    Elég sci-fi ínséges idők lesznek ezek.
  • Bandee1987
    #26
    Én is a Day Breakre vagyok kíváncsi :)
  • seriesfanatic
    #27
    Day Break, The Nine érdekesnek tűnnek, viszont a Heroes nekem is nagyon 4400 illetve X-men "másolatnak" tűnik remélem tudnak majd valami újat mutatni ebben a témában is.
  • Phat Smoker
    #28
    Day Break-et a népnek! :)
  • AtiRadish
    #29
    Day Break!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon jónak ígérkezik!!A kedvenc sorozatom a Prison Break amúgy, és mivel ez a névrokona ez is jó lesz!!:P:P
  • The FlashBack
    #30
    Sziasztok!

    MASTERS OF SCIENCE FICTION-ről sok jót olvastam, mind az ABC által közzétett hírekben, mind hivatalos fórumokon. Az ABC emberei többet várnak tőle, mint az Invasiontól.
    Őszintén, nem tudom, nekem az Invasion tetszett, és sajnálom, hogy cancel lett...
    Ezekszerint arrafelé nem csípik a sci-fiket.
    Akkor szerintük ez sikeres lesz? Angol fórumon olvastam, hogy kevés sci-fi volt igazán sikeres arrafelé...
    Mindenesetre, a magyarok többsége várja, ezért, énis.
  • winnie
    #31
    scifi sorozat régen volt nagy tévén. most a lost sikere miatt is bepróbáltak 3-at idén - mindhármat lelőtték és levonták a következtetést, hogy nem ez kell a népnek...:(
  • RaveAir
    #32
    Egy kicsit tartok attól, hogy a sorozat túl komolyra veszi a figurát (már csak a szerzők neveiből kiindulva), és ebben az esetben gyaníthatóan nem lesz olyan nagy a nézettsége, hogy hosszú távon sikeres lehessen. De legyünk bizakodók!
  • RaveAir
    #33
    OFF
    winnie: Szoktál te egyáltalán aludni? :)
  • vg
    #34
    Te winnie! Miért nem veszel egy saját domaint(ha nem véded le, valaki le fogja, mert egyre többen ismerik az oldalad...), és csinálsz saját oldalt a freeblog baromság helyett?
  • The FlashBack
    #35
    igen, ettől tatok énis, de mint azt ahogy mondtam, várok egy két sorit:P
    Megaztán az ABC-nek abból is lehet üzlet, ha eladja az Invasion-t, nem?
  • The FlashBack
    #36
    nemtudom, az Invasiont (az én környezetemben) elég sokan nézték.
    Persze Walkernál nem többen:C
  • The FlashBack
    #37
    Biztos láttad:

    Május, 2006:

    Rejtélyek városa - 1,211 millió néző
  • winnie
    #38
    múlt héten itthon is csak 950ezren látták, de nem ez a lényeg nyilván, hanem a kinti nézettség.
  • winnie
    #39
    kijöttek a FOX új sorozatai is - van benne egy-két érdekes, és több annyira nem érdekes.
  • The FlashBack
    #40
    igen, igen, persze. Csak a mi kedvünkért nem fogják folytatni. Főleg ennyiért. Szeirntem ami nekik kevés, volt, az az itteni négy ötszöröse is kevés volt. De merészek belevágni még egy sci-fibe