84
  • The FlashBack
    #44
    LoL
    szerintem winnie-nek vennie kéne egy domaint:-)
  • RaveAir
    #43
    Érdekes módon a nagy hírportálok is rákaptak a témára. Lehet, hogy olvassák winniék blogját? ;)
  • quack
    #42
    én az ősziek közül a Smith-t várom, szeretnék már egy jókis rablós sorozatot mag a Day Break, de az tavasszal jön ha jól tudom
  • RaveAir
    #41
    Hááááttt... ezektől én annyira nem fogok beindulni. Talán ez a Day Break lesz jó valamire, de ha jó lesz, akkor az amerikai közönség el fogja intézni, hogy csak évad legyen belőle... Ismerve az izlésüket. :(
  • The FlashBack
    #40
    igen, igen, persze. Csak a mi kedvünkért nem fogják folytatni. Főleg ennyiért. Szeirntem ami nekik kevés, volt, az az itteni négy ötszöröse is kevés volt. De merészek belevágni még egy sci-fibe
  • winnie
    #39
    kijöttek a FOX új sorozatai is - van benne egy-két érdekes, és több annyira nem érdekes.
  • winnie
    #38
    múlt héten itthon is csak 950ezren látták, de nem ez a lényeg nyilván, hanem a kinti nézettség.
  • The FlashBack
    #37
    Biztos láttad:

    Május, 2006:

    Rejtélyek városa - 1,211 millió néző
  • The FlashBack
    #36
    nemtudom, az Invasiont (az én környezetemben) elég sokan nézték.
    Persze Walkernál nem többen:C
  • The FlashBack
    #35
    igen, ettől tatok énis, de mint azt ahogy mondtam, várok egy két sorit:P
    Megaztán az ABC-nek abból is lehet üzlet, ha eladja az Invasion-t, nem?
  • vg
    #34
    Te winnie! Miért nem veszel egy saját domaint(ha nem véded le, valaki le fogja, mert egyre többen ismerik az oldalad...), és csinálsz saját oldalt a freeblog baromság helyett?
  • RaveAir
    #33
    OFF
    winnie: Szoktál te egyáltalán aludni? :)
  • RaveAir
    #32
    Egy kicsit tartok attól, hogy a sorozat túl komolyra veszi a figurát (már csak a szerzők neveiből kiindulva), és ebben az esetben gyaníthatóan nem lesz olyan nagy a nézettsége, hogy hosszú távon sikeres lehessen. De legyünk bizakodók!
  • winnie
    #31
    scifi sorozat régen volt nagy tévén. most a lost sikere miatt is bepróbáltak 3-at idén - mindhármat lelőtték és levonták a következtetést, hogy nem ez kell a népnek...:(
  • The FlashBack
    #30
    Sziasztok!

    MASTERS OF SCIENCE FICTION-ről sok jót olvastam, mind az ABC által közzétett hírekben, mind hivatalos fórumokon. Az ABC emberei többet várnak tőle, mint az Invasiontól.
    Őszintén, nem tudom, nekem az Invasion tetszett, és sajnálom, hogy cancel lett...
    Ezekszerint arrafelé nem csípik a sci-fiket.
    Akkor szerintük ez sikeres lesz? Angol fórumon olvastam, hogy kevés sci-fi volt igazán sikeres arrafelé...
    Mindenesetre, a magyarok többsége várja, ezért, énis.
  • AtiRadish
    #29
    Day Break!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nagyon jónak ígérkezik!!A kedvenc sorozatom a Prison Break amúgy, és mivel ez a névrokona ez is jó lesz!!:P:P
  • Phat Smoker
    #28
    Day Break-et a népnek! :)
  • seriesfanatic
    #27
    Day Break, The Nine érdekesnek tűnnek, viszont a Heroes nekem is nagyon 4400 illetve X-men "másolatnak" tűnik remélem tudnak majd valami újat mutatni ebben a témában is.
  • Bandee1987
    #26
    Én is a Day Breakre vagyok kíváncsi :)
  • Roll
    #25
    Elég sci-fi ínséges idők lesznek ezek.
  • RaveAir
    #24
    Köszi a választ!
  • winnie
    #23
    meglesz természetesen, de egyelőre még homályosak a leírások és csak akkor tenném meg, ha teljes lesz az étlap.

    viszont scifi, a masters of scifin kívül nem lesz. (csak nyáron, a scifi channel-en indul két új scifi sorozat: az eureka és adresden files. avalamikor már írtam róluk.)
  • RaveAir
    #22
    winnie: Esetleg nincs kedved majd valami szerint kategorizálni a sorozatokat? ;)

    (krimi/sci-fi/fantasy/dráma/stb.)
  • Gabe18
    #21
    The Black Donnellys
    The Nine
    Day Break

    Igy olvasva ezek,talán...
  • [NST]Cifu
    #20
    MASTERS OF SCIENCE FICTION
    KIDNAPPED
    DAY BREAK

    Így elsőre ezek fogtak meg.
  • _Vegeta_
    #19
    Ejj winnie :D
  • Phat Smoker
    #18
    csak irigyek a sorozatjunkie-ra :))
  • winnie
    #17
    most mit csináljak?:) adsz másik magyar linket, az is mehet felőlem, ezen ne múljon.
  • #16
    Oké.olvastam.

    Nekem a The nine és a Traveler jön be,igy elsőre.Kiváncsi leszek rájuk.
  • Phat Smoker
    #15
    így első körben az alábbiakat néztem még ki:

    Traveler
    Vanished
    The Nine

    ..de messze van még az ősz! :)
  • #14
    Én miért lettem kimoderálva?

  • Aspyrin
    #13
    Aranyos kis önreklám.
  • mukika
    #12
    szintén! :) bár nekem a Traveler is szimpi. mondjuk a tegnapi topikban felsoroltam vagy 6 sorozatot amik így látatlanban bejönnek eddig... :)
  • Phat Smoker
    #11
    továbbra is a Day Break c. sorozatot várom legjobban a felsoroltak közül! :)
  • bazs1
    #10
    ki? a moderátor?
  • winnie
    #9
    azt mondták:)
  • bazs1
    #8
    Mer?
  • winnie
    #7
    nem.
  • Met
    #6
    ezt már nem fogják törölni?
  • winnie
    #5
    csekk az #1-es post elejét:)