92
Over the Hedge
  • k8bal
    #12
    LINK (imdb)
    Szóval...

    Túl a sövényen

    A moziban láttam előzetest az tetszett arra emlékszem! :)

  • k8bal
    #11
    A Sövényen túl vagy mi lesz a címe a filmnek itthon...
  • arty
    #10
    nos, én asszem egy bugba futottam :( ki kell rabolni a házat, ám hiába dobom oda a 3. társnak a kaját, ő továbbdobja a földre és nem történik semmi... megint felvehetem és hozzávághatom, de megint nem történik semmi ...

    ha valaki eljut idáig, irja be neki is előjött e a gond - persze az is lehet, h kevés vagyok agyilag a játékhoz és valamit nem jól csinálok :D
  • ThugEdge
    #9
    hát gameplay videók alapján sokkal jobbnak tűnik nekem mint pl az ice age2,azt meguntam,sztem unalams volt
    ezt kipróbálom aszem
  • sweech
    #8
    a coop miatt érdekel =))
  • arty
    #7
    elvileg ez valami képregényből indult, cg filmről nem tudok.

    konzolra és PC-re jött/jön ki, ill. még kézigépekre is (NDS pl.)
  • arty
    #6
  • Shadow_THH
    #5
    ez nem egy új cg film?
  • Fido4life
    #4
    menő.. Konzolra van ?
  • arty
    #3
    [IMG][/IMG]
  • arty
    #2
    A legfontosabb, am kimaradt: coop is lehet játszani, 1 gépen ! (pl bill+gamepad)
    HA egyedül játszunk, társunk automatikusan követ minket, de lehet váltohatni a két állatka közt :) ill felugorhatunk egymás nyakába is, ekkor komolyabb kombokkal lehet harcolni. A harc mondjuk kimerül a sima ütlegben, ugrálásban, én spec kombokat egyedül nem tudtam kivitelezni. A lövöldözés jópofa: fegyverünkkel (pl hokiütő) célkereszt segitségével ütünk egy labdát...

    Gyerekesnek hangzik igy az egész, de sztem az idősebek is találnak majd kihivást a játékban :))

  • arty
    #1
    Meglepő, h nem volt topikja a játéknak ... Chickem little korongján volt egy rövid animácio a játékrol, azota várom :)

    A game ilyen mászkálós, lődözős, ugrabugra ügyességi.



    sajnos ezt az egy képet csináltam, nagyon az elején vagyok (2. pálya)

    további képek:

    http://pc.ign.com/objects/803/803264.html

    Mozgásban ezerszer jobban néz ki, sztem simán megüti az ice age vagy a chicken little szintjét!