92
Over the Hedge
  • okolade
    #92
    Sziasztok! Légyszi segitsen valaki! a 25-ös pályán akadtam el (Conner House)! Az küldetés utolsó pontjánál amikor dobálom oda annak a sünnek vagy mia a szösznek amit kér! Ő a konyhaszekrényen áll és nem tudja kidobni az ablakon a cuccot mert szétplaccsan az ablaküvegen a kaja!!!!
    valaki segitsen! Előre is köszi!
  • Tatyla
    #91
    hajszáritót a forgó ágy mellett mikor felveszem Hamival azt hova kell dobni?
  • Timy
    #90
  • Timy
    #89
    sziasztok! a 30. pályán elakadtam kéne egy kis segítséég :) minden ellenfél kivégezve meg tárgyak szétütve és nem találom a kijáratot... van 1 doboz amit lehet cipelni de semmi nyíl nem mutatja h hova vigyem és mindenhol ugráltam már a tetejéröl de semmi :( akinek kell a 30. pályáig mentés el tom küldeni és ha megoldottátok akkor irjátok le lécci ide: [email protected] vagy msn [email protected] köszi előre is :)
  • C7
    #88
    köszi
  • arty
    #87
    :) grat!

    chicken little-ről:


    http://pc.ign.com/objects/684/684003.html
  • C7
    #86
    na, én abbahagytam, de azér jó game volt
  • C7
    #85
    na, most csináltam meg minden küldetést de nem kaptam érte semmit, még hiányzik 6 dvd. észrevettem, hogy az optionsban a gamenél át lehet rakni a nehézséget, automatán normalon van, és én meg így toltam végig:D
  • C7
    #84
    ja. az a 4. pálya. hát, az az utolsó, ami a filmről szól, nekem max energyvel sikerült végigmenni, mert az a másodlagos küldetés. amúgy ekég hosszú, 35 pálya.tök jók a minigamek is. én most majd hétfőn megszerzem a Madagascart, is azt fogom nyomni. nem tudod a Chicken Little játék hivatalos oldalát, vagy ki adja ki?
  • arty
    #83
    jah, ami még bejött és csak az utolso harcot nem tudtam lenyomni, az a shrek superslam :)) iszonyat humoros verekedős!!! :)
  • arty
    #82
    29éves vok :))

    chicken little jo, nekem bejött - imádom a zöld terepes mászkálosokat :) kár h ált. mind csak ilyen filmfeldolgozás...

    képregényjátékokat nem csipem, csak a pokembert, abbol is talán az elsőt, ahol még szabadon lehetett a városban függeszekdni :)

    ameddig jutottam: nemtom az melyik pálya, egy ösvényen rohanok, el kell hajolni ágak elöl, átugrani akadályokat, és a medve is benyul néha :D 20x probáltam végigmenni, nem ment. abbahagytam :(
  • C7
    #81
    amúgy hol akadtál el másodjára? Vincentnél?
  • C7
    #80
    te hány éves vagy? nem is tudtam, hogy van Chicken Little. feltétlenül megszerzem. amúgy jó? nekem az ilyenek visszaesésnek számítanak, mert én inkább Marvel + Indiana Jones játékokkal jáccok, a Fantastic Fourban is 6 pálya hiányzott hardon + a három pálya amit azér kaptam volna és 100%. az X-ment 6x toltam végig:D
  • arty
    #79
    sztem akit érdekel végigtolta, végigcsalta vagy megunta :)

    nemtom, ezeket elvileg gyerekeknek szánják, de én sem ezt, sem a chicken littlet, sem az ice age2-t nem tudtam végigtolni :D most akkor én gyogyós vagyok? :D nehéz!!! :D pedig már gamepadom is van :))
  • C7
    #78
    jáccik ezzel még vki egyáltalán? én még kijáccom 100%-ra
  • C7
    #77
    a filmet még augusztus elején láttam
  • C7
    #76
    na, én most vittem végig. nem volt nehéz, sehol nem volt tartósabb gondom
  • arty
    #75
    én spec ujra elakadtam és abbafejeztem :D

    megnéztem pár későbbi pályát mentésekkel és ennyi :) hamarosan a filmet is megnézem :))
  • C7
    #74
    ti már kijáccottátok? amúgy nem értem, hogy ha azt a kajadobálást nem tudtátok, akkor a következő hogy sikerült nektek, mert ott még a szekrényeket is ki kell nyitogatni
  • C7
    #73
    azta, öcsém odadobta a haverjának a kaját, és a gép feldobta helyette!:D
  • C7
    #72
    ti erre rájöttetek?
  • C7
    #71
    na, rájöttem, a Smash gombbal magasabbra dob, nem egyesével kell a dobozokon dobálni.
  • arty
    #70
    ott a kajadobálásnál az egész topik elakadt :D

    csak mentéssel jutottunk át rajta ...
  • C7
    #69
    na rájöttem, hogy kell a kaját adogatni, már csak az idő vel van gondom:D
  • C7
    #68
    ti milyen verziót töltöttetek le? én 2CD-set, és crackelni se kellett
  • C7
    #67
    na, tesóm már ott tart, amikor a sün fenn van a dobozok tetején, és kaját kell neki vinni, de állandóan változtatja, milyen kaja kell, ráadásul felvinni se tudja, eccer az első dobozra feldobta, de amikor újra megfogta, le is esett:D. ha vki tud neki taktikát, lécci szóljon
  • arty
    #66
    én ezzel avattam fel a gamepadom :)
  • C7
    #65
    na végre megvan, már ott vagyok, amikor Verne meg Hammy mennek az erdőben. nagyon tetszik, csak kár, hogy egeret nem lehet használni
  • C7
    #64
    nektek mennyi idő alatt jött le? én 15 órája töltöm, és még 1 nap, de ha a sebesség a mostani marad, akkor 2 is!
  • Spike89
    #63
    Nah. ha, valakit érdekel még h lehet tovább jutni a kajadobálós részen, akkor jah.
    Szóval, én úgy jutottam tovább h kipróbáltam easy-n meg bekapcsoltam a vsync-et.Remélem ez segít, nekem működött:) Sok szerencsét...
  • csanesz
    #62
    nem találok sehol:(
  • arty
    #61
    crackeld
  • csanesz
    #60
    hello:) telepítés után el akarom indítani, de azt írja ki, hogy tegyem be a korrekt cd/dvd-t. pedig benne van a daemoon tollsba. ???
  • hangyikaka
    #59
    ok
    azé kössz
  • arty
    #58
    az a gond, hangyikaka, h ha magadtol nem tudod, hogyan és honnan lehet letölteni játékokat, akkor ezt neked 1-2 sorban itt sem tudjuk elmagyarázni - de ez nem is ezen topik feladata :)
  • hangyikaka
    #57
    lécci segitsetek
  • hangyikaka
    #56
    (#50) mit jelent ez?
  • hangyikaka
    #55
    valaki segitsen
  • hangyikaka
    #54
    honan tudom letölteni a teljes játékot?
  • CS@
    #53
    #50