92
Over the Hedge
  • hangyikaka
    #52
    honan tudom letölteni a teljes játékot,
  • arty
    #51
    crk: www.gameburnworld.com
  • CS@
    #50
    Bár már rég letöröltem, de azt tudom javasolni, hogy esetleg próbálkozz a zinterneten.
  • bauer15
    #49
    hogyan jáccatok vele? honnan van crack
    ű
  • Attila8805
    #48
    Szerintem könnyű volt.
  • Attila8805
    #47
    #42hsz

  • bauer15
    #46
    crack van?a game hez?
  • arty
    #45
    van mind2, olvass vissza
  • Amigoss
    #44
    hi!
    Olyan NYOMORÉK EZ A JÁTÉK!
    OTT akadtam el amikor a sünnek kell dobálni a kaját smith-házában!
    DE NEM ELÉG AZ HOGY IDŐRE MEGY,MÉG 2 MÁSODPERCENKÉNT MEGGONDOLJA MAGÁT HOGY NEM EZ A KAJA KELL NEKI,ÉS MÉG BELE IS KELL TALÁLNI A MÁSIKNAK A KEZÉBE!!!!!!!:@Ezt minek kellett belerakni???:S:S
    Valami megoldás??,vagy mentés?
  • arty
    #43
    nem semmi megoldás :) érthetetlen h függ össze a kettő :O
  • bon
    #42
    Van egy megoldás azokra a pályákra amikor haját kell dobálni a sünnek és soha se akarja elfogadni hanem visszaesek. Elég furcsa megoldás de az activision forumában találtam. A képernyő képfrissítését átkell állítanni 60hz-re és a függöleges szinkronizálást meg bekell kapcsolni. itt a link is a hozzászolásról: link
  • arty
    #41
    géped rossz... vagy driverek... directx ... ez elég megfoghatatlan igy :)

    alaplapi a hangkártya? annak a driverét frissiteni? esetleg letiltani a hangkarit a windowsban h hang nélkül megy e?
  • createev
    #40
    inditáskor kéri az 1. CD-t
    és nem tom miért!!!
  • createev
    #39
    ha van itt vki
    segitsen!!!
  • vixo
    #38
    Hali!

    Nekem lenne egy olyan problémám,hogy amikor elindítom a játékot,akkor elindul,de a dream works introjánál megakad és abszolút lefagy ez mitől van?
  • schumanic
    #37
    Sziasztok!
    A pincés részen (16.szint)sikerült valakinek túljutnia? Ugyanaz a gond: feldobom a kaját a sünnek, az kidobja az ablakon, de az visszacsúszik (azt dobom ki, amit kiír). Van valakinek ötlete?
  • Gerbill
    #36
    Nálam tök mindegy mit dobok oda így is úgy is vesztek, az ablakon ki tudja dobni a kaját csak utána visszacsúszik
  • arty
    #35
    azért megnéznék egy ötévest ezzel a játékkal :D
  • CS@
    #34
    pff de jó, hogy észrevetted.
    Az nem tűnt fel, hogy pont annyi kaja van mint amennyit oda kell dobni?
    Úgyhogy nem tudsz rosszat dobni
  • heliosz007
    #33
    pff LÁMÁK :D kinn van a kép hogy milyen kaját kell dobni:D ha rosszat dobsz nem kell neki és eldobja:D pedig az a game 5 éveseknek tök jó :D nagyon könnyű !
  • arty
    #32
    kösziiiiiiii :D
  • vrobec
    #31
    Koszi a mentest. :)
  • strebacom
    #30
    Köszi a segitséget....
  • CS@
    #29
    Mentés az Inside Gladys’ House –után(konyhás kajalopós).
  • strebacom
    #28
    Kösz, megpróbáltuk, de nem megy,inkább ha lehet dobna valaki egy mentést...privi...és dobok egy mailcimet..., ja és számlálni kellenene azt hogy milyen élelmiszert adsz oda a sünnek, mert nekünk a számláló mindig 0...bár már mindent odadobtunk, és "örültként" csapkodunk de semmi....
    Köszi mégegyszer...
  • Jhon Balu
    #27
    sziasztok!
    van ehhez a gaméhoz valami crack féle mert mintha install után azt kérne,hogy a game induljon.
  • Gerbill
    #26
    Kösz, majd megpróbálom. Ez a konyhás rész vagy a pincés?
  • CS@
    #25
    Miután eldobtátok(nem letesz, hanem dob!) a tárgyat a sündisznó felé utána, nyomkodjátok tovább a dobás gombot, mint az őrült(csapkod a levegőbe) és akkor tovább dobja ő is, egyébként csak ledobja maga mellé(én nyomtam mellé az irányt is a biztonság kedvéért, úgyhogy lehet, hogy ezt is kell).
  • strebacom
    #24
    Nálunk is itt akadt el a család, már mindent megpróbáltunk, de nem történik semmi a kaja odadobása után, aki esetleg túljútott ezen a részen küldene nekem mentést, dobjon egy privátot és adok egy mail cimet.
    Köszi....
  • Gerbill
    #23
    A konyhában minden kaját oda kell neki dobni, és kész a küldetés. Ha jól emlékszem nekem is csak maga mellé dobta de amint odadtam neki az összeset kész volt a küldetés
  • arty
    #22
    nekem a konyhánál :(

    minek kell történnie, amikor odadobod a konyhában a sünnek? mit csinál a kajával?

    nekem maga mellé dobja :(
  • Gerbill
    #21
    Annál a résznél amikor a pincében vagy és a polcról szeded le a cuccokat, vagy amikor a konyhából pakolsz ki? Mert nekem a pincénél nem megy.
  • Crazy Mate
    #20
    Nekem jó,odadobom neki,ő tovább dobja,és kész.
  • Gerbill
    #19
    Én tegnap jutottam el odáig, de én is elakadtam, hiába dobom oda annak a sünnek vagy minek nem törtnik semmi
  • arty
    #18
    nos, senki nem játszik? kajarablós részen túljutott vki .... ?
  • Daniel
    #17
    A film naon jó lesz.. én moziba láttam az elözetest egyből megakartam nézni de asszem valami július 21 től vetitik itthon
  • Gerbill
    #16
    Én az idióta egy sablonra készülő Disney animációs filmeket unom, a Dreamworks általában jókat csinál. A filmet tuti hogy megnézem.
  • Csibe001
    #15
    Ez még NintendoDS-en is egész szórakoztató játék ^_^
  • sapkafej
    #14
    én má úgy unom ezt az animációs film dömpinget :|
  • arty
    #13
    mégcsak nem is hallottam róla :)

    de a tréler alapján a film is kötelező lesz :D