365
Windows Media Player 11
  • Picar77
    #164
    Ez a végleges vagy csak egy beta?
  • Balazs15
    #163
    az fasza de elöjön 10 szarság amit mind lelelhet szedni akkor azokat miond le kell?(nem vagyok rapidshares torrentes vok:))
  • lolman
    #162
    Hali!

    Akinek kell a windows media player 11 magyar + CRACK (nem eredeti winfoson is müxik [!tesztelve!]):

    wmp_11_hun_crack
  • LAz4rUS
    #161
    Sziasztok

    Van egy olyan problémám, hogy streaming videót próbálok nézni, aztán normálisan be is streamingolja, de valamiért a kép szaggat, a hang meg normálisan megy. Kipróbáltam már k-lite, meg ace megát is hátha a kodekkel van a hiba, de ugy is ugyanúgy szaggat. Ha netes ablakban játssza le akkor viszont nincs semmi baj, csak ha megnyitja hozzá külön a media palyert is. Ha valaki tudja, hogy mi lehet a probléma légyszives segitsen!
  • Addam
    #160
    Haj

    Win2k3ra valami trükkel fel lehet varázsolni, mint anno az IE7 betat? :)
  • DaemoonHunter
    #159
    Hello! Telepíés előtt az írja ki hogy nem eredeti a windowsom:S
    Ez hogyan lehetséges? Ugyanis nekem teljesen jogtiszta windowsom van.
    Segítsetek PLS!!!
  • VJP
    #158
    Helló!
    Mitől van az hogy a Media Player (nem csak a 11) egyszerüen nem reagál semmire, és csak a Feladatkezelőben tudom bezárni! Ja és néha meg müködik!
  • Picar77
    #157
    gondolom csak eredteti xp-vel megy úgye?
  • Microcosmos
    #156
    Már megjelent.
  • Picar77
    #155
    A végleges az mikor fog megjelenni?
  • JB arts
    #154
    Ha most vip tag lenék törölhetném a hozzászólásomat...
    ujjabb
  • JB arts
    #153
    Honnan tudnám hogy a gépes nem eredeti windows xp-t tett a gépemre?!
    Egyáltalán van tört verzió mert jó lenne...
    Ha valaki találna 1000xTHX
  • me and a monkey
    #152
    Oly sok dolgot kellene elmagyarázni, hogy bele sem kezdek. Kérj meg egy hozzáértő barátot aki segít, így kb. 50 hsz. lenne mire felteszed.
  • urbijoe
    #151
    hogy lehet beállitani,hogy mindig középen legyen a lejátszo a képernyön?
    mert ha elinditok egy videot teljes méretben és kilépek a player-böl utána ha megnyitom mindig a monitor bal felsö sarkába rakja
    mert azt akarom hogy mindig itt nyiljon meg
  • sedinababa
    #150
    Próbálom letölteni, rámentem hogy futtatás meg minden, aztán kiírja ezt : Validate your copy of Windows, meg még alatta sok dolgot, és az alján meg van két gomb : Cancel és Validate! Na most mit csináljak ezzel?
  • me and a monkey
    #149
    De egyébként sem megy rá, pl. angol bétára magyar béta...el kell előtte távolítani.
  • urbijoe
    #148
    a full angolra nem fog rámenni a magyar beta
    merthogy még full magyar nincs
  • DjDano
    #147
    A MS letöltőközpontja szerint még nincs magyar végleges verzió...
  • me and a monkey
    #146
    Jól gondolod, először le kellett volna szedni. Vezérlőpult.
  • Totte
    #145
    Sziasztok!
    Nekem is az angol verzió van fent a gépemen és most rá akartam tenni a magyart, de a telepítés végén folyton azt a hibaüzenetetet írja, hogy nem lehet befejezni a telepítést.
    Előtte nem szedtem le, gondoltam frissíi. Ez lehet a baj? Vagy rá lehet tenni valamiként pluszban a magyar nyelvi fájlt?
  • me and a monkey
    #144
    Tessék.
  • sedinababa
    #143
    hehe....naaaaa...lécccccciiiiiikkkeeeeeee....segítseeeen már vki!!! :(
  • vg
    #142
    Egy randiért cserébe segítek... ;)
  • sedinababa
    #141
    ezt nem egészen értem... nem agyok vmi számítógép zseni azért...el tudod nekem magyarázni hogy mit hogy kell, meg ilyesmi?
  • vg
    #140
    Egy kétsoros reg file-t kell elinditani telepítés előtt... akárcsak az ie7 esetében.
  • sedinababa
    #139
    Sziasztok! Én még nem jártam ezen az oldalon, de azt látom, hogy sok embernek az a gondja mint nekem, hogy nem eredeti a windows-ja...Hát nekem sem, és ezért nem tudom letölteni rá a media player 11.. Segítene nekem valaki, hogy honnan vagy milyen trükkel lehet letölteni? Lécccike Köszi Puszi:Edina
  • lck
    #138
    A magyar még az augusztusi BÉTA !
  • urbijoe
    #137
    azt hol lehet beállitani ,hogy kirakja a filmnek az adatait egy OSD menün
    pl:"hang, felbontás"vagy nem tudja?
    ugy mint a nero show time
  • Kaszi46
    #136
    telepít oszt kész
  • repvez
    Szüli
    #135
    Ezzel a magyar változattal is kell trükközni hogy felmenjen?Vagy csak egy szimpla telepités és kész.
  • FLeK0
    #134
    Windows Media Player 11 Released

    angol
    magyar
  • agyhalál
    #133
    Nem állítottam rólad, csak nem értettem, hogy miért nem használsz inkább magyart. Ellenben örülök, hogy segíthettem.
  • Laky
    #132
    Meg van. Nem gondoltam volna, hogy az ilyen kis csilli-villi gombokon is van külön menü :)
    Angol verzióm azért van, mert csak ezzel tudtam megoldani a #119-ben leírtakat. Azt hiszem ehez nem kell akkora angol tudás, és úgy érzem ezzel viszonylag nincs is gond. Nem voltam elég körültekintő, de ezért még nem kell így a képembe vágni, hogy mekkora "balfék" vagyok :)
  • agyhalál
    #131
    Ez esetben a Now Playing/fellülről a második opció... list szó mindenképp szerepel benne.
    Bár azt gondolnám, hogy beszélsz angolul, ez esetben csak letudtad volna fordítani magyarról angolra amit írtam, ha nem, akkor meg miért használsz angolt verziót?
  • Laky
    #130
    Köszi, de sajna angol verzióm van :(
    Már mindent átnéztem, de semmi >.<
  • agyhalál
    #129
    Most játszott/Lista ablaktábla megjelenítése
  • Laky
    #128
    Hogyan tudnám visszahozni a jobb oldali menüt, ahol lehet a számok között válogatni? :D
  • agyhalál
    #127
    Mindezt a Windows Media Player 11-gyel?
  • Desert 12
    #126
    HI olyan kérdésem lenn,hogy haverralpróbálunk Css-ezni látjuk is egymást meg minden de ezt írja ki,hogy:
    LAN servers are restricted to local clients (class C)
    Na most ilyenkor mi a teendő egyáltalán tudunk cs-zni??
  • me and a monkey
    #125
    Igen, itt látható, hogy pl. az angol verzió már beta 2-es.
    MS (angol)