4171
  • Angelofbodom
    #3011
    Kész öröm lesz a játék ezután.Mindenki mindenre immunis,mindenki mindenkit erősít!!!Mikor jön máááár???
  • Angelofbodom
    #3010
    ne akkor itt van
  • Angelofbodom
    #3009
    http://community.codemasters.com/forum/showthread.php?t=262159
  • attyspocak
    #3008
    Manna potion.
  • Madmano
    #3007
    Ugyan ezzel nem sokat nyomtam még,de gomdolom magic potion.Hmm?Vagy point.
  • markmor
    #3006
    mi az az mp?
  • attyspocak
    #3005
    Szerintem a Magyar Archlor oldalon kelő részletességgel lehet infóhoz jutni, mind a leírásokból, mind az ottani fórumból.
  • markmor
    #3004
    Kössz! Még annyit hogy melyen karit érdemes kezdeni? vagy hogy melyik jo..?(bocs ha idegesitelek vele titeket de nem naon ismerem a gamet az oldalakon meg nem sok mindent irnak le)
  • Nagyhelion
    #3003
    Szerintem nem biztos hogy látja a karid és így nem tudja kijelölni.
  • kmarton
    #3002
    ahoj
    csak az én accountomat zárolták vagy más is járt igy? http://www.codemasters.co.uk/support/appeals.php ezen a cimen bejelentettem a hibát. Mindent rendesen kitöltöttem aztám mégiscsak zároltak ez érdekes
  • csapblue
    #3001
    A kérdésem az lenne, hogy egyesek miért kérdezik meg, hogy lvl?, amikor ha kijelölök egy játékost, kiírja a szintjét?
  • attyspocak
    #3000
    Dragon válaszoltam.
  • attyspocak
    #2999
    Senki nem áll senki oldalán. Horom faj fajonkánt 3-2 kaszt.
    A játékban Player vs Player küzdelem megengedett ,sőt egyesek szerint PVP alapu a game. A normál esetben Arénában folyik az ilyen csata, kivéve a PK-s tagokat, akik Player killerek és tisztességtelen orvtámadásokkal ölnek.
    Vasnnak az un. MOB-ok, amig gépi karakterek sok formában és szinten. Ezek ölésével lehet pénzhez és tárgyakhoz jutni.
    A tapasztalati pontod növekedésével nő a szinted és szintenként kapsz egy skill pontot, amit különféle plusz tulajdonságokra fordíthatsz a saját fajod és kasztod trainereinél.
    Pár szóban ennyi a lényeg.
  • markmor
    #2998
    Hellosztok!Valaki nekem ezt elmegyarázná hogy az orkok meg az emberek meg a hold tündék 1 oldalon álnak? vagy 2 oldal van? és hogy 1 fajhoz csak 1 kaszt tartozik?
  • dante3
    #2997
    Jah, látam, hogy 4-5 ember csapkodta egyszerre, de még így is szívtak vele!
  • attyspocak
    #2996
    Sarvingolás a késeddel a mob holtestét kifosztod, lenyúzod, feldarabolod. Három crafting skilled van. Ezek közül az egyik kifoszt, a másik nyúz, a harmadik húst vá
    g ki a mobbol.

    Polgo ráér, mert kettécsap téged egy ütéssel. :)
  • Gubberx
    #2995
    mármint a küldetés mobokat :)
  • Gubberx
    #2994
    azokat vagy magasabb szinten egyedül vagy partyban tudod megölni
  • dante3
    #2993
    Van egy olyan küldim, hogy nyirjam ki a Polgo-t! Még azzal sem bírok!
  • dante3
    #2992
  • Gubberx
    #2991
    megnéztem, lvl 52-esek, pont akkorát üt mint amennyi a max hp-m lvl 31-en XD
  • dante3
    #2990
    Akkor, arra még gyúrnom kell, mert eddig csak lvl. 18-as volt a max. ellenfél!
  • Nagyhelion
    #2989
    Dungi=Barlang.Énorc Bersi vagyok szal embeföldön nem tudom hol van. de az www.aldb.info -nmegtudod nézni. Asszem lvl 31-esek.
  • dante3
    #2988
    Most ezt magyarítva is elmagyaráznád?
    Griffin-t holtalálok, és milyen erősek, mert engem a barlangban élő csontvázak is meg tudnak szivatni!
    Még egy kédés: Human Knight vagyok, melyik skill-t érdemes jobban fejleszteni?
  • Nagyhelion
    #2987
    Gyors fejlődésre dungi,gyors pénzkeresés farmolás egyszintű vagy kisebb mobokkal.Ill carvingolás talán alacsonyabbszinten pl 10 griffin husit olyan 200k körüli áron el lehet adni.(Gaihonon ennyimost az ára)
  • dante3
    #2986
    Van valami titka a gyorsabb fejlődésnek?
    Hogyan gyűjtenek az emberkék ebben a játékban több millió pénzt, 19-es szintű vagyok, de csak 25k pénzem van! Az árusoknak nagyon sok mindent eladtam! Vagy nem jól csináltam?
  • dragon11
    #2985
    Ok, htx.Akkor megmarad ez 17ig..:) 3-4 el sebez többet..de 50 000-ért na nem..:)
  • attyspocak
    #2984
    Jó kérdés!

    Nekem van egy lvl47-es unique Bluntom, ami 124-132-es ütésre képes alapből. A következő lvl55-re (szintén unique) már meg van. Köztes szintre Unique nincs egyáltalán, de néztem rare 53-as fegyőt, ám csak négy pontal üt nagyobbat a kapható legjobb, mint a mostani fegyóm és 20M az áram így nem vettem meg.

    Vagyis azt kell eldöntened, hogy a kapható cucc ér-e neked annyit, amennyit kér a gazdája érte.

    Szerintem pár ütéspontért sok aranyat kiadni nem érdemes.
  • dragon11
    #2983
    13as vok, lvl8as fegyóval, szép stattal, kék színű(elementeztem..) a tőle 1lvl-el kisebb mobba belerak 90eket, a kérdés: Érdemes-e venni 14re új fegyót, mert 17re van új elementezett, jó statokkal ellátva bow-om?THX!
  • dragon11
    #2982
    Jaja, hentelek a lvl5ös disznóknál, és szedem a potit meg a zsét, már 2,2k-m van 50hp potivel, meg 10manával..manát nem naon ad...:( thanks.
  • attyspocak
    #2981
    Szerintem elmondta Heli és én is, hogy mi a megoldást. :)
  • dragon11
    #2980
    OK.Majd keresek valami megoldást..
  • attyspocak
    #2979
    Szoval szerinted LOL amit írtam? Hát nem tudom, de szerintem az a LOL ahogy te itt reagálgatsz.

    Mellesleg egy lvl1-es kari is kap küldetéseket, amiért pénzt kap. Továbbá a lvl1-es mob igazán semmilyen veszélyt nem jelent. Könnyedén potik nélkül is ölhetőek. Viszont dobnak kevés goldot és potit is. :)

    Én több karit is elindítottam és mindegyik saját erejével fejlődött. Pénzt sosem kunyeráltam. Volt, hogy 27-es karim ajándékba kapott unique szettet, de ez csak plusz és anélkül is életképpes volt.
    Sőt a guild érdekében minden unique droppomat beadom a közösbe.
  • Nagyhelion
    #2978
    Ha ennyire nincsen zs-d akkor csinálj meg egy két küldit. Van amelyikben nem kell mobot ölni csak elmenni egy helyre és ott megtalálni valamit.
  • Gubberx
    #2977
    Tudod erre van a grindelés..... Én elvből nem adok a kunyerálóknak egy vasat se.
  • dragon11
    #2976
    Aha, se baj.Öljem a velem egyszintű mobokat, még is hogy?poti nélkül megölnek, és nincs potim ember..:D lol..
  • attyspocak
    #2975
    A játékban már sokszor találkoztam olyan karikkal, akik ácsorognak a városban és "koldulnak", ahelyett, hogy kitn ölnék a mobokat.
    Szánalmas dolognak tartom!
    Farmolj! Ölj mobokat és lesz goldod!
    Ha magaddal egy szintü mobokat ölsz, akkor gyorsan fejlődhetsz az első 20 szinten. Sőt még tovább is. Egyre több és több goldod lesz így , de hogy kéregess!?! :(

    Klánt ajánlanom meg nem lenne tisztességes. Hozzánk csak 35-től van felvétel, mást meg had ne reklámozzak.
  • dragon11
    #2974
    Valaki nem tudna nekem goldot adni?Armormom hiányos, 1goldom van..lvl6os vagyok, se potim csak skillem van, alap bow..pls valaki goldot adjon már..
    Nevem: Dragonhun Gaihon server.Thx^^:S
  • dragon11
    #2973
    Ok tudsz valami jó magyar clánt?:D
  • attyspocak
    #2972
    metüre = betüre