4171
  • attyspocak
    #3051
    itt írhatsz nekik:COG
  • kyle007
    #3050
    Valaki tudja h. mi a GM-ek mail címe???
  • Gubberx
    #3049
    -_-'
  • dragon11
    #3048
    Dehogynem, asztal, tulajdonságok beállítások->monitor->beállítod olyanra amilyen kell..hidd el úgy marad..:D
  • Gubberx
    #3047
    Valaki tudja hogy a képernyő frissítést hol lehet átállítani mert sztem archlord alapból 60 Hz-en megy és kiégeti a szemem lassan.
  • Nagyhelion
    #3046
    Karban tartás van azért nem tudsz belépni. Asszem egészen 3-ig.
  • peteragoston
    #3045
    Az user id az ugye ugyanaz amivel a https://cogaccounts.codemasters.com/ oldalra lepek be?!
  • peteragoston
    #3044
    Subscription To: Archlord Status Open
    szoval stimmelnie kellene
  • peteragoston
    #3043
    Hello! en most regisztraltam be, meg most toltottem le...
    de nem akar belepni
    amikor
    enter user id
    ***
    pass
    ***

    beirom akkor> cannot access the login server -t irja ki
    ez miert lehet?
  • Gubberx
    #3042
    :S ez fura, tényleg nagyon sok cucc esett pont akkor mikor az event lett volna :D lehet akkor csak szerencsém volt
  • attyspocak
    #3041
    Mert ugye azt is tudni lehet, hogy az ilyen eventek indulását ki is írják game közben. :)( Most ugye nem írtak ki túrót sem.

    Viszont a Siege lagg megint dupla volt. :(
  • TuxiBuxi
    #3040
    Nem volt Dupla Drop aki Figyeli a Hivatalos Fórumot az tudhatja ki is van írva hogy majd egy másik időben be lesz pótolva.
  • attyspocak
    #3039
    Hát erről megoszlanak a vélemények. :)
    15-től 19-ig több droppom volt, mint szokott, de utána...
  • Gubberx
    #3038
    ha a droprate-s eventre gondolsz akkor az megvolt tegnap, fél óránként jártam üríteni az inv-em.
  • attyspocak
    #3037
    Úgy tűnik, a februárra meghírdetett pénteki eventek közül az utolsót elfelejtették elindítani. :(
  • attyspocak
    #3036
    Dehogy vettem támadásnak. Miért gondolod ezt? Mert leírtam az én tudásom szerinti dolgot? Vagy mert azt írtam, hogy inkább segítettél volna, mint kritizálsz? Ettől még nem vettem támadásnak.
  • attyspocak
    #3035
    Van egy knight quest valahol 40lvl körül, amiben a hely van rosszul jelölve, de későbbis talátam ilyet. Votlt, hogy ele mob nevét írta ölés ransacking-olásra, de sima brain mob is jó volt. :)
  • Gubberx
    #3034
    Tegnap elég sokáig keresgéltem a dark bat-eket mire kiderült hogy guard-okat kell valójában ölni :)
  • Gubberx
    #3033
    Ti észrevettétek hogy elég sok quest hibás? mármint hogy más szerepel a leírásban mint amit ölni kellene vagy például más helyet ír mint ahol le kell adni ha befejezted? :S
  • Angelofbodom
    #3032
    sörhas márcsak ilyen
  • Gubberx
    #3031
    Jah és sry hogyha te egyből személyes támadásnak vélted a hozzászólásomat, ne hari.
  • attyspocak
    #3030
    Nem ugrottam a torkodnak, csak leírtam a véleményem. Illetve az általam ismert adatok alapján idéztem. :)
    Egyébként nekem a kettőspont és nagy "d" betű a teliszájjal röhögöst jelképezi. Az nem feltétlen a viccet, mint inkább a "rajtad nevetek"-et jelenti. Persze lehet, hogy félreértettelek.
  • Gubberx
    #3029
    Viccből irtam ezért volt utána szmájli,nem tudom miért kell egyből a másik torkának ugrani.....
  • attyspocak
    #3028
    Ha visszaolvasod látni fogod kinek írtam. :)
    Természetesen nem mind gépeltem, hanem tudtam mit és hol keressek.
    Gondolod, ha én gépeltem volna akkor nagyobb lenne az ereje a szavaknak?

    Éppen elget gépeltem a szakdolgozatomba a napokba. :)
  • kyle007
    #3027
    Ezt mind te gépelted vagy csak kikerested és beillesztetted?
  • kyle007
    #3026
    Jah bocs csak nem figyeltem és nem vettem észre a jobb alsó sarkot
  • kyle007
    #3025
    Ez kinek írtad?
  • Nagyhelion
    #3024
    OMFG
  • attyspocak
    #3023
    Megjegyzem, hogy a manna az istenek eledfele, nem az angyaloké- Ezt kapták a vándorló törzsek amikor nem találtak élelmet és hitük megrendűlt az ő urukban.

    OFF

    De hogy lásd:
    részletek a z ószövetségből:

    "És mondta az Örökkévaló Mózesnek: Íme, én hullatok nektek kenyeret az égből; menjen ki a nép és szedje a napravalót a maga napján, hogy megkísértsem, vajon jár-e tanom értelmében, vagy sem? És lesz a hetedik napon, akkor készítsék el amit bevisznek és lesz kétszerese annak, amit naponként szednek. És mondta Mózes meg Áron Izrael minden fiainak: Este majd megtudjátok, hogy az Örökkévaló vezetett ki benneteket Egyiptom országából; reggel pedig majd látjátok az Örökkévaló dicsőségét, mivelhogy meghallotta zúgolódásotokat az Örökkévaló ellen; mi pedig mik vagyunk, hogy ellenünk zúgolódtok? És mondta Mózes: Azáltal, hogy ad az Örökkévaló nektek este húst, hogy egyetek és kenyeret reggel, hogy jóllakjatok; mivelhogy hallotta az Örökkévaló zúgolódásotokat, mellyel zúgolódtok ellene, mi pedig, mik vagyunk? Nem ellenünk van a ti zúgolódásotok, hanem az Örökkévaló ellen. És mondta Mózes Áronnak: Mondd Izrael fiai egész községének: Lépjetek oda az Örökkévaló színe elé, mert meghallotta zúgolódásotokat. És volt, midőn, Áron szólt Izrael fiai egész községéhez, a puszta felé fordultak; és íme, az Örökkévaló dicsősége megjelent a felhőben.

    És szólt az Örökkévaló Mózeshez, mondván: Hallottam Izrael fiai zúgolódását; szólj hozzájuk, mondván: Estefelé esztek majd húst és reggel jóllaktok majd kenyérrel, hogy megtudjátok, hogy én vagyok az Örökkévaló, a ti Istenetek. És volt este, fölszállt a fürj és elborította a tábort; reggel pedig volt harmatréteg a tábor körül. Midőn fölszállt a harmatréteg, íme, a puszta színén valami apró szemcsés, apró, mint a dér a földön. Midőn látták Izrael fiai, mondták egymásnak: Mi ez? Mert nem tudták, hogy mi az. És mondta nekik Mózes: Ez a kenyér, melyet az Örökkévaló adott nektek eledelül. Ez az a dolog, amit parancsolt az Örökkévaló: Szedjetek belőle, kiki étke szerint, egy ómert fejenként, lelkeitek száma szerint, kiki a sátrában levők számára vegyetek. És így cselekedtek Izrael fiai és szedtek, ki többet, ki kevesebbet. És megmérték az ómerrel és nem volt fölöslege annak, ki többet szedett, aki pedig kevesebbet szedett, annak nem volt fogyatkozása; kiki az ő étke szerint szedett. És mondta nekik Mózes: Senki se hagyjon meg belőle reggelig. De nem hallgattak Mózesre és meghagytak némelyek belőle reggelig, de megférgesedett és megbűzhödött; és haragudott rájuk Mózes, Így szedték azt minden reggel, kiki az ő étke szerint; midőn pedig melegen sütött a nap, elolvadt. És volt a hetedik napon, szedtek kétszeres kenyeret, két ómert egynek; és eljöttek a község minden fejedelmei és tudtára adták Mózesnek. És ő mondta nekik: Ez az, amit szólt az Örökkévaló: Nyugalom, szent szombat lesz az Örökkévalónak holnap; amit sütni akartok, süssétek meg és amit főzni akartok, főzzétek meg, az egész fölösleget pedig tegyétek el magatoknak megőrzésre, reggelre. És eltették azt reggelre, amint parancsolta Mózes és nem bűzhödött meg és féreg sem volt benne. És mondta Mózes: Egyétek meg ma, mert szombat van ma az Örökkévalónak; ma nem találjátok azt a mezőn. Hat napon át szedjétek azt, de a hetedik napon szombat van; nem lesz azon. És volt a hetedik napon, kimentek a nép közül, hogy szedjenek, de nem találtak. És mondta az Örökkévaló Mózesnek: Meddig vonakodtok még megőrizni parancsolataimat és tanaimat! Lássátok, hogy az Örökkévaló adta nektek a szombatot, azért ad nektek a hetedik napon két napi kenyeret; maradjatok kiki a helyén, ne menjen ki senki az ő helyéből a hetedik napon. És nyugodott a nép a hetedik napon. És elnevezte Izrael háza mannának; az pedig olyan volt, mint a koriandrum magva, fehér és íze olyan, mint a mézeskalácsé.

    És mondta Mózes: Ez a dolog, amit parancsolt az Örökkévaló: Egy tele ómerrel legyen belőle megőrzésre nemzedékeiteknek, hogy lássák a kenyeret, melyet enni adtam nektek a pusztában, midőn kivezetlek benneteket Egyiptom országából. És mondta Mózes Áronnak: Vegyél egy palackot és tegyél bele egy tele ómerrel mannát, és tedd azt az Örökkévaló színe elé megőrzésre nemzedékeiteknek. Amint megparancsolta az Örökkévaló Mózesnek, odatette Áron a bizonyság elé megőrzésre. Izrael fiai pedig ették a mannát negyven évig, amíg elérkeztek lakott földre; a mannát ették, amíg elérkeztek Kanaán országának határára. Az ómer pedig egy tized éfó volt."

    Idézet és OFF vége. :)

  • attyspocak
    #3022
    Jaj jaj mit tettem! Segíteni akartam és elrontottam a dolgot! Jaj jaj mi lesz velem!

    Csak halkan jegyzem meg, hogy ahelyett, hogy az én hibáat kritizáltad volna, inkább a feltett kérdésre válaszoltál volna.

    Vagy segíteni snasz, kritizálni jobb?
  • kyle007
    #3021
    Szal azt mondod h. várhatunk kb. 1 hónapot?
  • sermonizer
    #3020
    Hmm. Ha jól gondolom még Márciusban sem lesz ep3.
    Kitettek egy hírt az archlordgame.com-ra, hogy akik a Connect nevű okosságon benéznek az Archlord standjához is azok az "Episode3 exclusive First look" nevű élményben részesülhetnek. Az meg még 20nap az alatta lévő hír szerint...

    Szal' ha sajnos igazam lenne akkor még márciusban sem lesz....
    Higgadjunk...:-(((
  • Marcinko
    #3019
    Mire legépeltem addigra , megoldódott.
  • Marcinko
    #3018
    Sziasztok !

    Nagyon nagy segítséget szeretnék kérni. A sztori röviden:

    Játszon az Archlorddal nyomok egy AlT+Tabot , majd visszalépek a játékba és látom, hogy Deribelleben a hídról bekerültem a híd alá a vízba. UPPSZ. OK.

    Kijönni nem tudok. MOndom kilépek majd ujra belépek hátha jó lesz.

    Login képernyőn megadom a felhasználói nevet és a jelszót belépek minden gond nélkül. Szerver választásnál kiirja, hogy a gaiahon szerver zárva , ( ott a karakterem ) . Megnézem a honlapjukon megy a gaiahon szerver . Szóvaé lehet, hogy csak nekem van lezárva a szerver.

    Mi a megfejtés ?

    Köszönöm a segítséget előre is.
    Woodyhun 38 elementalist.
  • Gubberx
    #3017
    Üdv!

    Arra lennék kiváncsi melyik orc hunter skill / combat/class/buff/ használható crossbow-wal és melyik nem mert már egyszer ráfaragtam a sniper skillel. Köszi!
  • Nagyhelion
    #3016
    Ez elméletileg az Ep4 skilljei.Legalább is az mmodata azt írja.
  • Gubberx
    #3015
    az mana és nem manna :D a manna az angyalok eledele :D "78,24 Mannaesőt hullatott rájuk eledelül, mennyei gabonát adott nekik."
  • markmor
    #3014
    már mind1! megoldottam csináltam 1 másik accot
  • markmor
    #3013
    beregeltem az oldalra és nem fogadja el a felhasznevemet és a jelszomat pedig jot irok be!!!Mit csináljak?
  • kyle007
    #3012
    De a legnagyobb okádék az egészben az h. a Kóreaiaknál má van ep5 ha jól tom.(ez valahogy nem jön ide sehogy :) )