4171
  • attyspocak
    #2971
    Sok magyar van valóban a Gaiahon szerveren és jópár olyan klán, amiben szinte csak magyarok vannak, de klánt nem adnak, hanem te kéred a jelentkezésed a játék során. Persze meghívhatnak, de ez a ritkább. A játék alatt a "G" metüre kattintasz ésr keresel a klánlistán egy neked szimpatikus klánt, majd alul a "JOIN" vagy milyen gombra kattintasz és vársz hogy jóváhagyja a vezér. Ha nem online a vezére és kérdezni akarsz tőle, akkor megjegyzed a nevét és veszel a Merchans-tol levélpapirt, majd az "U" metüre kattintva előhívod a levelezőt és írsz neki egy levelet. :) Ha szimpatikus vagy be fog venni.
  • dragon11
    #2970
    Jah, am a Gaihon vagy milyen szerón vok, valaki játszik ott, hogy guildot adjon?:D thx:) am a nevem: Dragonhun pm me pls!Thx a LOT
  • dragon11
    #2969
    Okés, már megy!Este újra patcheltem egybe(eddig letöltött párat, bezártam, folytatta..) már megy!Köszönök mindenkinek mindent!:) ja am Human Archer vok, tetszik a bow-om:)
  • dante3
    #2968
    Milyen codeket hsználsz?
  • dragon11
    #2967
    Visszraktam, nem jó, most újra teszem, patch, remélem fog menni..:) thx!!!
  • dragon11
    #2966
    Visszateszem az ALAP drivert, ha nem jó újra pakolom a gamét..és felpatchelem újra ^^grr..:)
  • attyspocak
    #2965
    Bocs, hogy az alárásod nem olcastam, nem szoktam azt böngészni, kicsit figyelmetlen dolog, de ez van. :)

    A képpel az a baj, hogy egy "halott" karakter kell legyen a játékos karaktere, aki csupa nullás szintű játékossal van egy partyban, akik mind szintén halottak. Ez ugye egy kissé zavaros.
    Nullás szintű játékos nem létezik tudtommal a gameban. Mint ahogy a revial ablakban is a legfelső gombnak elérhetőnek kéne lenni. Itt nagy gáz van.

    Nekem volt olyan, hogy órákig akart patchet letölteni, majd semmit nem csinált. kénytelen voltam letörölni és ujra rakni a játékot.
    A telepítése szerintem nem befolyásolhatja más játékok elindulását. Bár ki tudja. A driverrel kapcsolatban annyit, hogy én ilyen hiba esetén azonnal vissza szoktam tenni a kártyához kapott lemezen lévő drivert. Nem mindíg a legfrissebb a legjobb sajna.
  • dragon11
    #2964
    Btw, legfrissebb videókártya driver van fent, viszont ITT hova menjek, hogy lássam a karakteremet hogy néz ki, és tudjak vele menni ölni?:)
  • dragon11
    #2963
    LOL, konfigom az aláírásomomban van, sry az idegessegért, de tudod feltettem, patchelte 3,5órát,letöltötte 3órát,és ott tartok, hogy nem megy..... mitöbb: minden játékból kivág error-ral azóta mióta fent van, szal^^ elegem..bánom feltettem...am eredeti Windows XP Home Edition 32bit-es, frissítéssel..
  • attyspocak
    #2962
    dragon: Ha tudnánk a megoldást, leírtuk volna. De hogy követelőző hangnemben feészólítasz minket a segítségnyújtásra, az kissé érdekes! :(

    Hogy más ne mondjak, az utolsó kommented kapcsán: Nekünk müködik, neked nem. Ez van.
    Egyébként: Nem írtad le a konfigurációdat, az oprendszered, amik egy kicsit befolyásolják az, hogy milképpen megy vagy nem megy a game.
  • dragon11
    #2961
    Jah, és megjegyezném: mostmár minden játékból kilépek, azóta, mióta feltettem ezt a sz** játékot...nem tudom a letörlés megoldaná-e a gondot...mivel a patchhel valamit biztos h feltett és error-ral kibax minden játékból.senki ne tegye fel ezt a xart..
  • dragon11
    #2960
    Kurv**-ra öröülnék ha valaki méltóztatna segíteni...
  • TuxiBuxi
    #2959
    Vagy ez is a bug része ? :) Mert most hogy jobban megnézem még a Siege Nek a visszaszámlálóját is ki rakta :)
  • TuxiBuxi
    #2958
    Te jó ég ! Nekem ez a szép hátterem volt egyszer hogy a Bersimmel a levegőbe (Pontosabba napiros szerü izébe vagyok lebegve :) )De utána helyre is állt. Jah és acuccaid nagyon világítanak vidd el őket a Blacksmith hez és repairold meg mert ha nem teszed tönkre megy.
  • dragon11
    #2957
    [URL=http://images.netbag.hu/20080222/14231212085.jpeg]itt mire kell menjek, hogy lássam végre a karakterem, és tudjak menni fejlődni?Plz help^^[/URL]
  • TuxiBuxi
    #2956
    Igen Mert amúgy 20:00 tól 2:00 ig tartana de mivel más időzónába vagyunk így 21 től 3 ig van.
  • dragon11
    #2955
    Amint belépek és próbálnék játszani(kép nélkül.. mert valami hülye rev valami jön elő..) ezt írja,és kivág a gémből........Thx^^

    van fent nyelvi csomag, most eltávolítottam, újra kell indítani a gépet, megnézem úgy is.. thx^^
  • Gubberx
    #2954
    A mi időnk szerint ma este 9-től kezdődik az xp event?
  • Gubberx
    #2953
    várj vagy kezdd ujra
  • dragon11
    #2952
    Megáll a patch, és nem megy tovább.Mit csináljak?köszi.
  • dragon11
    #2951
    Letöltés volt 3,3 óra, feltevés 15perc, patchet már 5órától viszi..és még mindig megy, megéri várni omg?:D meddig tart még?^^ btw, melyik szeróra menjek?:)
  • kmarton
    #2950
    jelenleg 12 es vagyok ha eljön az idő keresni foglak
  • mega
    #2949
    Sziasztok!
    A gaihonon a phoenix klán a legerösebb magyar klán. lvl35van felvétel, phoenixguild.extra.hu , ott tájékozodhattok.Keresni Assurcica, Zsolt, Veresfog, Tuxi, M4ilm4n,
    Jo fejlödést . .
  • Marcinko
    #2948
    Szevasztok !

    Már kijavítottam mindent és mégsem engednek vissza.
    Küldtem három emilt mind kulturált hangvételű. Kértem , hogy aktiválják az accountomat. Válasz semmi.

    Egy gondolatom van még, hogy hogy lehet TICKET et küldeni ?

    Segítsetek kérlek !

    Előre is kösz.
  • William90
    #2947
    Sziasztok! Én is keresek magyar guildet gaiahonon vki megmondaná kit keressek? Köszi.:)
  • dragon11
    #2946
    Értem, wow nem rossz..:) lehet kikéne próbálni..:D
  • kmarton
    #2945
    A gahaion szerveren keresek guildot abbol olyat amiben nagy számban vannak magyarok, alacsony szintű vagyok (7). A ranstacking skillt (biztos nem irtam helyesen) , hogy kell használni, olvastam hogy le kell huzni a tálcára de nem megy, bicskám már van hozzá de sehogy sem sikerül lehuzni a tálcára iiletve használni. előre is kösz a segitséget.
  • Gubberx
    #2944
    inkább wow szerű, van warrior, mage , archer
  • kmarton
    #2943
    valakinek van human archer pvp buildje, illetve hol tudok egy jót nézni?
  • dragon11
    #2942
    Erre pls válaszoljatok..:)
  • Angelofbodom
    #2941
    egyértelmű => Brumi :)
  • kmarton
    #2940
    akkor most melyikre :D :
    ---Brumhart
    ---Gaihon

    ja és melyik faj?
  • Duskorc
    #2939
    Hol lehet jelentkezni ? :DD
  • Angelofbodom
    #2938
    öhmreklám?
    Mindenki aki él s mozog Brumhart serveren felvételt nyerhet a WSS klánba.
    Feltételek:játsz de ne hetenkánt egyszer.Ennyi
    Hogy mi vár rád?:hentelés siegen,szabadba,archlordságért...és Izi

    Így jó?
  • Duskorc
    #2937
    Noymjad reklámozz minket :)
  • attyspocak
    #2936
    Tudtommal csak azért alakul ujra a HunAngels Hun4Ever néven, mert bannolták gyurgyanyt a vezéröket. Ezt egy tagtól hallottam.
  • Angelofbodom
    #2935
    szerény véleményem ez:Brumhart
    kapásból tudok mondani 5-6 magyar guildet szerintem itt a legtöbb a magyar
  • TuxiBuxi
    #2934
    Am Pocak az lett volna a Nagyképüség ha be sem írom őket és azt mondom hogy PhoeniX vagy semmi.Jah am lett még egy Guild a HUN4Ever akik HUNAngeleses tagokból lettek .A Belső viszály okát nem tom de jó lenne ha valaki leírná.
  • mega
    #2933
    Gaihon tudom ajánlani tudtommal eddig ott van a legtöbb magyar.
  • kmarton
    #2932
    üdv nektek. most töltöm épp a játékot. még mielött elkezdeném segitsetek a szerver választásban. Hol van a legtöbb magyar játékos?