4171
  • tarti19
    #3091
    na sikerült regelni meg minden egyéb:)
    meglessük ezt a klienst is:)
  • kyle007
    #3090
    Mért te milyen kasztal is nyomod, ja és attól h. megeszed a kaját attól nem lesz kard a kezedben(vagy igen? XD)
  • Angelofbodom
    #3089
    Hmmm...jó kérdés.Mikor is használok kardot?Mondjuk mikor megeszem a +35%HP-t adó főtt medvét.ennyi "rottyyyyyy"
  • kyle007
    #3088
    Tudom mire gondolt Tuxi barátod Pocak de valamit mégis kell írni h. ne haljon meg a forum ja és én nem úgy kérdeztem h.: az íjászod hanem; az íjász.
  • TuxiBuxi
    #3087
    Sztem nagyon nics olyan kari aki ne lenne magyar ( vagy külföldi ) guildban . Jó Példa erre Pocak Aki Rebirth Be( az külföldi) van Én az Inferno ( hát ez meg a magyar ) ban de egy valami összeköt . a Szombati vár védés XD
  • TuxiBuxi
    #3086
    És én azt is értem hogy Ő erre a 3082es számu kommentel válaszolt amire én rákomenteltem a 3083 es számuval Kedves Pocak Barátom :)
  • tarti19
    #3085
    tényleg szép:)

    Ingyenes altt mit értünk? mitna silkroad?:(
    és sok magyar tolja guildokba
    meghozta a kedvem:P
  • attyspocak
    #3084
    kyle007: Ismered azt, hogy ha halgattál volna bölcs maradtál volna?
    Tuxi barátom a te értelmes 3076 számú megszólalásodra reagált csuzpán.
    Az ő általad most kritizált 3077 számu kommentjén ott az XD. Tudod mit jelent?
  • TuxiBuxi
    #3083
    Fúúúúú Hát most erre nem mondok semmit vagy enyire nem vágod vagy enyire nem vágod (am meg nézd meg ott az aláírásomat....)
  • kyle007
    #3082
    LOL Tuxi szted az íjász mikor használ 2 kezes kardot?
  • attyspocak
    #3081
    Grafika kiváló, ha feltolod a beállításokat, de ez sok gépen és gyenge nettel laggot okoz. :)

    Mész oszt ölsz! :)
  • TuxiBuxi
    #3080
    Ingyenes Jó graf sztem és mész oszt őlsz :)
  • mama2
    #3079
    jah és:ingyenes?
  • mama2
    #3078
    őőő... ez milyen játék? Ugyan olyan mint a többi ilyen online? "Mészosztölsz" játék? Grafika??
  • TuxiBuxi
    #3077
    Archer vagyok miért Nem tudok két kezes kardot használni ? XD
  • kyle007
    #3076
    Valaki kérdezzen már itt mert ki fog halni ez a forum
  • attyspocak
    #3075
    Sejtettem én is. Hát akkor nevelgetem én tovább a ásodik karim. Pedig lett volna vevője.
  • kyle007
    #3074
    Ilyen sajnos nem lehetséges.
  • attyspocak
    #3073
    Arra vajon van lehetőség, hogy egy karateremet átadjam úgy másnak, hogy a másik karimat megtartsam? Értem ez alatt, hogy aki megkapja az adott karaterem más jelszóval és felhasználónévvel tudjon belépni így nem fér hozzá a raktáramhoz és a másik karakteremhez.
  • Gubberx
    #3072
    jah és Gaiahon szerveren :D
  • eXequtoR
    #3071
    Üdv mindenkinek. Az Evengarda szerveren, ha létezik vmi titokba jól működő magyar guild dobjanak egy pü-t pls. Bár erősen kétlem, hogy bármilyen össze fogás is létezne ezen a magyarok között, de azért hátha.. Addig is jó játékot.
  • Gubberx
    #3070
    Hali

    Warsong guild aktív játékosokat keres, 100% magyar guild, /w Dharton vagy dobj egy privit.
  • attyspocak
    #3069
    Egyrészt azért ment fel az ára, mert csökkent a vételi lehetőség. Másrészt a C&B rendszer nem ingyenes, mint a Péjpál, így többe van annak aki vesz a COG-tól.
  • Nagyhelion
    #3068
    Hát olyan 5 misi körül/1000cc de én már vettem 7 misiért is ha nagyon kellet
  • Marcinko
    #3067
    Sziasztok !

    Csak 1 kérdés, hogy a CC mennyibe kerül goldban a Gaiahon szerveren ?
    Nem akarom, hogy nagyon átverjenek.

    Előre is köszönöm a helpet.
  • Gubberx
    #3066
    Minden játékban így van, van 100 kis magyar guild és mindegyikben van 2-3 aktív ember :)
  • Nagyhelion
    #3065
    - egy magyar ,csak még reggel van.
  • Nagyhelion
    #3064
    Ez az legyen a Gaihonon 15 magyar kis magyar klán véletlenül se 1-2 nagy.
  • dragon11
    #3063
    Én már ott vok mind a két karimmal(17es bow-os, meg a lvl3as sorcerer, hunangel vagy kivel beszéltem jófej:D) am jó clán..:) majd leszünk többen is.
  • lg911
    #3062
    A gaihon szerveren 18 as szint felett várja a játékosok jelentkezését a ?A MAK4ever klán!!
  • dragon11
    #3061
    OK.Roger, thx.
  • attyspocak
    #3060
    Ig911 ingame nevét nem kell ismerned. Ha játék közben nyomsz egy "G" betüt, feljön a guild lap és ott meg tudod keresni akármelyik klánt, amivel egy szerveren vagy. Aztán a klánt megtalálva meg lehet nézni a góré nevét és írhatsz neki, vagy simán nyomsz egyet a "join" gombra és várod, hogy jüváhagyja a jelentkezési kérelmedet.
  • dragon11
    #3059
    17es vok, akkor luppolok 18ra és mek XD ingame mi a neved?:)
  • attyspocak
    #3058
    Vélhetően én vagypk figyelmetlen, de melyik szerón? Ezt a másik lap chatboxánál sem írtad oda. :P
  • lg911
    #3057
    Minden játékost szerettel vár 18-as szint felett a MAK4ever!Jelenkezz most!
  • attyspocak
    #3056
    Igen kékkel írtam. :)
  • Gubberx
    #3055
    lol
  • kyle007
    #3054
    Bakker azt hittem h. csak simán kékkel írtad
  • Gubberx
    #3053
    Nem is, csak ritkán irnak :D
  • Angelofbodom
    #3052
    Ecsém ez a fórum meghalt