4171
  • TuxiBuxi
    #3171
    Nem mondom mire való a két kaszt mert az archernél maradsz :P
  • TuxiBuxi
    #3170
    Három szó : Maradj az Archernél :)( feltéve ha jó karit akarsz késöbb :)
    ez a két másik kaszt elég hát hogy is mondjam sikerült kiválasztanod a legerősebbet (archer) és a két leg gyengébbet :)
  • dragon11
    #3169
    Nekem Archerem van, asszem 19es=) viszont elég gyenge.Melyik a legjobb kaszt?Sorcerer, elementalist?Ezek mit csinálnak?Please help:(
  • attyspocak
    #3168
    A csupasz linkben (http://izébizé.hu) egy deka kód nincs.
  • kyle007
    #3167
    H. ha én akarom beírni nekem ezt írja: HTML kód nem engedélyezett v. vmi hasonlót XD
  • attyspocak
    #3166
    Ezt írják: Aláírás (max. 200 betű, nem tartalmazhat
    HTML, vagy UBB kódot, és 2 soremelés megengedett)

    Azonban simán beírtam a linket és lásd alább.
  • kyle007
    #3165
    De nekem nem enged oldal címet beírni.
  • attyspocak
    #3164
    kyle007: hiszen neked is van és volt aláírásod.
  • Gubberx
    #3163
    fórum menü/beállítások/aláírás
  • kyle007
    #3162
    Gubberx te h. írtad ki aláírásodnak a http://archlord.extra.hu/ címet?
  • kyle007
    #3161
    Én eddig 3 siegen voltam az 1. atom LAGG fogadott aztán a másik 2-n már egész jól tudtam mozogni. Ölni nem mert vhogy nem vitt rá a szívem :)
  • TuxiBuxi
    #3160
    Én Ovis Módszerekkel Lerarjolnám Traqua Térképére hogy mitt kéne csinálni és hiába szerzi meg az ellen nem tud ellene semmit sem tenni csak azt hogy nagyon max próbál áttörni . a PKU4LIFE Nak megvan a Koreográfiája és be is válik nekik mindig akárhányan mennek támadni akárhány Guildból.
  • attyspocak
    #3159
    Elmodom neked, hogy szerintem taktikai hibákat követünk el, de én egy senki vagyok, így nem szólok bele. Azt nem irom itt le, hogy mi lenne a megoldás, hátha az ellenség is "hallja" ! :)
    De nem bonyolult a dolog, csak komolyabb szervezés kéne és még pár dolog a védők részéről, hogy ne legyen piros a saját olalon lévő szövetséges sem. :)
  • TuxiBuxi
    #3158
    Nem is Lesz az 100 . Nézd Én a StromBringer be voltam (támadó ) és betámadtuk várat kapu be verve (2 perc).És Utána meg vártuk hogy Mikor tünik el ( 14 perc) Ott áltunk én Speciel El beszélgetem a többiekkel hogy mindig ez szokott lenni ? Azt mondták hogy jah . A Poén az hogy miután nagy nehezen meg sikerült indulnunk be akadt egy pali és szét zúzták az agyunkat.Jóh újra. Sebaly majd mingyárt bejutunk hát nem . Akkora lag volt hogy egyszerüen nem tudtunk bemenni a lagg miatt. Arról meg már Nem is mesélek hogya Revival-t nem értükel mert szépen egyenként kiszedtek minket .Pedig én láttam kik támadtak és ki van most jelenleg a Rebirth be és hidd el hogy ha nem lenne lagg kérdés se lenne kié legyena vár.Nem azt mondom hogy jó lenne hogy megszerezzék de ha nem lesz lagg be kell hogy keményítsen a Rebirth.
  • attyspocak
    #3157
    Hát Tuxi, azért az a lagg segít a támadók ellen, mert még soha nem jutottak be a vár belső termeige, ha nagy volt a lagg. Igaz, hogy a game majdhogy nem élvezhetetlen, de nem is tudnak támadni. :P

  • Angelofbodom
    #3156
    szerintem már nem téma
  • TuxiBuxi
    #3155
    Utálom Siegen a Laggot ( nah most legalább 2-3 fórumozónak témát mondtam :D)
  • kyle007
    #3154
    Na mi lesz valaki dobjon fel 1 témát!
  • Angelofbodom
    #3153
    De,már kezdett unalmas lenni és elmultával lehangoló
  • kyle007
    #3152
    Nem volt elég h. 2 hónapon keresztül volt?
  • kyle007
    #3151
    Nem lesz!
  • donsanya
    #3150
    Aprilisban nincs dupla droop,vagy xp?
  • kyle007
    #3149
    Javítsd ki a rossz adatot és akk. csak tudnak beszélni veled. JA és csak bank kártyával lehet venni cc-t.
  • Marcinko
    #3148
    Szevasztok !

    Van egy kérdésem:

    Gondoltam veszek egy kis cc t, ,miért ne alapon. Olvasom az oldalt bejelentkezek, rákattintok Purchase in-game credits re. Kérdi minden adatot stimmel ? válassz naná, ( persze nem , de nagyon nagy hülyeségeket nem irtam )

    Erre azt irja, hogy a 6 napon belül felveszik velem a kapcsolatot ! MI VAN ? Ami adatot megadtam, ha azok alapján felveszik velem a kapcsolatot ahhoz gratulálok nekik.
    Azt hittem lehet valami bankkártyás módon vásárolni, de ezek szerint nem !

    Vagy csak én csinálok valamit rosszul

    Ötletv. segítség a tapasztaltabbaktól ?

    Woodyhun lvl. 47 elementalist
  • donsanya
    #3147
    thx,idokozben rajottem.
  • Gubberx
    #3146
    A sniper skill csak bow-al működik az összes többi mindkettővel.
  • attyspocak
    #3145
    Heli én naiv vagyok. :)
  • donsanya
    #3144
    thx. crossbowom van,es arra is tettem de meg csak eggyet,ettol fugene a skillem?
  • kyle007
    #3143
    skill-t*
  • kyle007
    #3142
    lehet h. nem ahoz a fegyóhoz használod amihez kell. pl. nem használhastz crossbow-os kill-t bow-hoz
  • donsanya
    #3141
    Sziasztok.Van egy lvl 24 archerom és nemtudom hasznalni a sniper comb.skillt tudja vki mi kell hozza vagy ???
  • Nagyhelion
    #3140
    Lol Pocak ebben a gamben semmi nincs a playerekért. Erre lvl 61-esen már rájöhetél volna.
  • attyspocak
    #3139
    Nos félreértettem a leírását. Az extra large combination potion-t rá tudod "inni a többi CC-s italra, kiváve az Evansion potit. Igy megnő, összeadódik elvileg az erejük. Szerintem kibabrálás, mert így is előnybe voltak azok, akik CC-zne, de most ár ne csodálkozzon senki, ha egy 5-10 szintel alacsonyabb kari fogja betámadni és simán leveri. :P
    Ez sem értönk van, hanem a pénzről szól. :(
  • attyspocak
    #3138
    Ha jól értettem a leírását, akkor ráadásul csak 3-at helyettesít az ötféléből és 500CC az ára, míg az öt együtt azt hiszem 250CC. Hát akkor nagy átverés ez megint. :(
  • Nagyhelion
    #3137
    Ez a poti is 30 perces mint a többi sajna.
  • attyspocak
    #3136
    Próbáltam már, de neki inkább lens-re kellett a lé. :)
  • TuxiBuxi
    #3135
    Nah Látod ez az amin már egy Hete filózunk De sebaly Majd Ezüstöt Rávesszük hogy vegyen :P
  • attyspocak
    #3134
    Tuxi: olvastam, hogy mire képes az uj ital, de érdekelt volna, hogy mennyi ideig müxik egy-egy adag.
  • TuxiBuxi
    #3133
    Ha elolvasod mire képes akkor meglátod hogy hasznos az . MIvel add TÖbb dolgot mint a SIma Potik és csak picivel kevesebbet ad mint az Evasion.De am KUrvára drága :)
  • attyspocak
    #3132
    Miben segítsünk? Van egy problémáds, aminek a részleteit nem mondtad el éde segítséget kérsz. Nem tudjuk, hogy hol és miként kakadtál el.