4171
  • Sir Quno Jedi
    #3211
    ???

    Simán mászkáltak szisztematikusan és időnként screen capture egy FRAPS-sal (ezért mindig látszik az indikátor kismmillió helyen, hogy hol áll a kari és merre nézett éppen). Azután jó sok kézimunka ezeket beilleszteni egy nagy képbe és/vagy szétdarabolni szegmensekre. Utána javaból, vagy ajaxból, avagy amiből jólesik dinamikusan kiírni azokat a szegmenseket, amiket éppen nézel.

    De amúgy mezei google maps van alatta, mintahogy írják is a sarokban...
  • Nenrandil
    #3210
    és arról hogy azt a térképet milen techinkával hozták úgy össze?
  • attyspocak
    #3209
    Rendelkezik valaki valamilyen információval arról, hogy a ?aldb.info oldalon a térkép miért nem működik
  • Marcinko
    #3208
    Szevasztok !

    Segítsetek van egy lvl 31 human archer karim Gaiahon szerveren.

    Van olyan jó build , amit pve re ajánlotok ?

    http://mmodata.org/archlord/db/?s=build&link=HAfaaaaafepaaaa4aaa

    jelenleg ez buildem ! 1 skill point még van.

    Vélemény ?
  • attyspocak
    #3207
    Most azért meglestem pár PW képet a gúgliban és azt kell mondjam jockey, hogy a PW grafikája simán gagyi.
  • attyspocak
    #3206
    Jockey: mit keresel ezen a fórumon, ha nem ezt, hsnrm PW-t játszol?
  • TuxiBuxi
    #3205
    Laggol Nagyon , naaaaaagyooooon lasssssúúúúúúúan SKillel, ja és ami a Poénok Poénja ! BÉTA És mit jelent a Béta ? Azt hogy törölik a karid ha Vége a BÉTÁNAK !! És utána Fizetős lesz ha jól tom :) Szóval Jó Perfect World Özést :)
  • Gubberx
    #3204
    tényleg :D mondjuk nekem az ugy laggolt hogy 10 perc után töröltem
  • Jockey
    #3203
    Perfect World
  • Jockey
    #3202
    és ami minőségben veri a fizetőseket meg az archlordot is azt ki ne hagyd, a Prefect World-t:p
  • Gubberx
    #3201
    Tudsz és gaiahon server elvileg, de a többin is sok a magyar.
  • Harkat 89
    #3200
    De tudok jácani vele normálisan ugy hogy a crediteS Shopba nem kell
    venem semmit?Meg magyarok meik szeron vanak sokan?
  • Gubberx
    #3199
    lol annyi van ilyen hogy Dunát lehetne rekeszteni vele:) Silkroad, Last Chaos, Knight online, Hero online, RF online, 2 moons, stb.. és Archlord is :)
  • Harkat 89
    #3198
    Ez a játék teljesen ingyen letölthető és játsZható? Abba
    mi a haszna a cégnek? Vagy láttam hogy írtak valami credites
    boltot, és ott majd kötelező vásárolnivagy mi? Nem akarom
    elhinni hogy van olyan game mi ingyenes teljesen:)
  • Gubberx
    #3197
    Ha erős pve sorcit szeretnél ami gyorsan fejlődik akkor azt a leírást használd amit msn-en átküldtem neked.
  • kyle007
    #3196
    Vagyis lenémítod.
  • kyle007
    #3195
    Rock Spider sok helyen van: elfeknél, humanoknál és orc-oknál. Az a dolog amit kiír neked esetleg azzal lehet korigálni(nekem bevállt) h. a játék beállításoknál(a játékban) leveszed az EAX hangot.
  • attyspocak
    #3194
    Itt meglesheted, hogy mi hol van:
    Archlord database map
    A Rock Cpider emlékeztem szerint és a map szerint is a Forgotten Tomb nevü dungiban van Lizardsman Clave nevű hely felett.
  • dragon11
    #3193
    Bocsi a sok hsz-ért, de kihalt a topik :D:D:D http://archlord.extra.hu/page.php?18 itt a legkisebb spell lvl-je ami ki van fejlesztve 22-es, nos én most 6os vok 37%-al..akkor 22ig ne is fejlesszek, v. mi ?:D (Sorcerer.) help please.THX.
  • dragon11
    #3192
    Am hol van az a RockSpider mob?:s
  • dragon11
    #3191
    Jah értem, viszont a városban mindig ez fogad ~15percenként:
  • attyspocak
    #3190
    Nem tudom, mér sosem volt Sorcim.
    Van egy íjászom és egy lovagom, meg egy kicsi mage, de ez csak Raktáros.
  • dragon11
    #3189
    Jah okés, köszi.Most kezdtem egy sorcerert, szted erős, jó?:) a bowerem nagyon unom!!!
  • attyspocak
    #3188
    Dehogynem lehet kidobni! Az inventorid bal alsó sarkán van a kuka, húzd rá.
  • dragon11
    #3187
    Jah értem, multkor neked akartam eladni, de közbe jött egy dolgom..nos akkor azt kérdezném meg, hogy lehet tőlük megszabadulni?Mert kidobni nem lehet..
  • attyspocak
    #3186
    Persze most nem ennyi a CC ára, hanem a duplája!

    Gaiahon szerveren. (a többin nem tudhatom)
  • attyspocak
    #3185
    Plat kulcsot (és Gold, illetve Silver kulcsot is) Chatra Credit ellenében a Credit Shopban vehetsz. Chantra Creditet vagy gold ellenében sellertől, vagy igazi pénzért a CM-től vehetsz.
    Az Elite dobozok egyébként nem érik meg. Elég nagy az esély rá, hogy értéktelen vacak van bennük.
    Még Plat Tresure Chest esetén is elő fordul néha, hogy nem éri meg kinyitni, amit persze csak utólag tudhatsz meg.
    Amikor normális volt a Gold/CC árfolyam, akkor 3000Gold volt 1CC. Egy Plat key ára (4-ös csomagból) 60CC, nos számold ki, hogy megéri-e kinyitni, ha mondjuk egy olyan elit cucc lesz benne, ami 20000Goldárt is alig adható el.
  • dragon11
    #3184
    OK, de akkor milyen rucit vegyek?=)


    Kíváncsiságból kezdtem egy Elementalistet, lvl6os még nincs idézett szörnyem, majd lvl8on.Viszont droppoltam valami Elite Weapon Chest-et dobozban, és valami Platinum kulcs kell, hogy kinyithassam.Hol szerezhetek?:)


    Bower-től elment a kedvem, 20ig sima bow-om van, most 18as átvittem 17ről, de már unom a bowert:S
  • Angelofbodom
    #3183
    Sárkányuhaság!!
    a critical archernek naon fölösleg...
    szép hogy 20as unique fegyvered lesz de hogy 21es normal armor?
    na =>KUKA normal nem jó
  • soma22
    #3182
    köszi!
  • kyle007
    #3181
    Helótok!

    Dragon: Hát én őszintén erre nem tok válaszolni mert én l. a (új)(lvl:18)bersimmel is ennyit csapok de viszont haver a 22-es (Ranger)karijával meg 220-at.

    Soma: Nézegess körbe EZEN az oldalon.



    Remélem sikerül a link XD
  • soma22
    #3180
    sziasztok!
    ujrakezdem a játékot, és érdekelne hogy melyik szerveren lelem a legtöbb magyar játékost:)
  • dragon11
    #3179
    130, 140 volt a max buffal..buffok nélkül 95-110 crittel.:S
  • dragon11
    #3178
    Köszönök mindent.=) Gaihon serveren vagyok, Dragonhun néven.Most vettem Unique bow-ot 50k-ért:) meg most raktam köveket a 21es armoroba mert készülőben van.=) hát 150et sebez a tőle 3 szinttel nagyobb mob-ba, jó v. nem?Help :D
  • attyspocak
    #3177
    Nem tudom.
  • kyle007
    #3176
    Vagyis mondtál.
  • kyle007
    #3175
    Bocsi lemaradtam megint XD mit tudtál? :)
  • TuxiBuxi
    #3174
    Nah látod mondtam én :D
  • kyle007
    #3173
    Pocak: nekem semmilyet (pl.www.izébié.hu) nem fogat el. Na ez miért lehet?
  • kyle007
    #3172
    Az Archer 1 nagyon jó kaszt, h. ha gyenge akk. az 3 okból lehet:
    1, Rosszak a cuccaid vagyis keveset védenek stb...
    2, Rossz skil-eket használsz
    3, Gyenge fegyót használsz

    Ha ez nem így van akk. mond meg melyik szerón vagy mi ingame a neved és vki segíteni fog pl. Evengardán nagyon sok embert tudok aki segíthet!(neveket azért nem mondok h. hátha vki megsértődne)