4171
  • wariorkhing
    #3131
    Cásztok!
    Engem vmié nem enged regizni
    Segitsetek PLSSS
  • attyspocak
    #3130
    Az még mindíg nem tudni, hogy az 500CC-ért ötször mennyi ideig müxik ez a pia. :(
  • attyspocak
    #3129
    Az uj extra large combination potion vagy mifene az Evansion potionnal nem használható egyszerre, márpoedig annak a hatása van kihagyva belőle, ha jól tudom.

    Idézem : "Super Large Mana Potion (500 credits): This potion restores 450 mana when used.
    Combination potion (500 credits): This potion grants all the bonuses of the current potions in the chantra shop but in one drink. This can also be stacked with the Extra Large Giant, Light Speed, Defense and Agility potions. It will not stack with the Extra Large Evasion Potion."

    A dobozokat nem tudod eladni merchant-nak, csak tradelheted más játékosoknak.
    Egy plat doboz 250K körül mozog.
  • bjoee
    #3128
    Ezeket az arany,meg ezüst platina dobozokat hogy lehet kivenni az invertorybol ,mert az NPC-knek nem tudom eladni és foglalja a helyet ,kinyitni se tudom nincs kulcsom?
  • TuxiBuxi
    #3127
    az az 500CC-s dolog nem nayira hülyeség (PvP re ) Mert ad az Evsion hatásából is és még Plusz dolgokat és még rá is ihatod az 50CC eseket.
  • attyspocak
    #3126
    Tehát ha jól értem lesz egy olyan item 450CC-ért amivel szét tudom kiabálni a mondanivalóm az egész szervernek. Hurrá!

    Lesz egy, amivel 300CC-ért becenevet írathatok kia guild neve felé a karimra. Hurrá! Mintha a karim neve nem lenne eélg.

    Lesz extra manna ital és egy az eddigi plusszos italokat egyesítő ital.
    Ez utóbbiból azonban hiányozni fog az evansion poti.
  • TuxiBuxi
    #3125
    Amúgy mondom hogy a Peteket nem teszik be (amik amúyg is rohadt drágák lennének :)) hanem egyéb Chantra cuccokat és még pár dolgot Módosítanak / Javítanak Itt Megnézhetitek angol tudás nem árt :). Ui.: Onnan tudom hogy nem tezsik be mert ki írta a GM abba a Fórumba hogy valami hiba van velük és most ne mrakják be .
  • bjoee
    #3124
    milyen pet-eket?
  • kyle007
    #3123
    Ha éppen nem tudtatok róla akk. elmondom h. ma jó sokáig nem fognak menni a szerók mert patch-elek Asylum 1-ik szintjét bővítik és a pet-eket is ma teszik be!
  • bjoee
    #3122
    müködnek a serverek vagy csak nekem nem jo a jaték?
    Failed blalblabla pach ir ki mindig
  • Nagyhelion
    #3121
    Sajna igen.
  • attyspocak
    #3120
    Úgy látom az extra extra szervertartást vezetett be az este. :(
  • musha
    #3119
    persze hogy lehet fake
  • mama2
    #3118
    Na már meg van, de a telefonszámot muszáj megadni? Vagy lehet fake is?
  • mama2
    #3117
    Haljátok: Hol kell accot csinálni a játékhoz? Metrt én nem találom a játék oldalán:P
  • kyle007
    #3116
    Ez 1 jó kérdés!
  • lg911
    #3115
    Minden hónap minden péntekén van event?
  • Nagyhelion
    #3114
    az Archlord.extra.hu néha azért nem megy mert az extra .hu ilyenkor indítja újra a servergépét. Ez olyan 1-2 perces folyamat.
  • attyspocak
    #3113
    Ilyen nálam is volt és csak a reinstall segített.
  • k4
    #3112
    üdv mindenkinek, felraktam az archlordot sikerült is játszanom , de a következő belépésnél frissítéseket tölt, már lassan egy napja, ja igen és valamlyen koreai nyelv kiegészítést is, belépő ablak (game, setup)korei nyelvre váltott és még mindig tölt.a kérdésem az lenne hogy másoknál is ez előfordult-e válaszokat előre is köszönöm
  • Doomista
    #3111
    háh itt az uj magyar player,estétöl archlord jööövöööööökkkkk !
  • Gubberx
    #3110
    Nekem most nem megy :S
  • acsati
    #3109
    már jó
  • kyle007
    #3108
    A patchel lejön. Lenne 1 kérdésem a www.archlord.extra.hu oldal mért nem jó? Ezt írja: CRITICAL_ERROR:
    Line : generic, class2.php

    Error reported as: [6]: Unable to form a valid connection to mySQL. Please check that your e107_config.php contains the correct information.
  • Marvi
    #3107
    hy all....régebben már nyomattam az archlordot de aztán meguntam és abbahagytam....szal az van hogy ugye van most ez a episode 2 meg nemsoká 3 dolog....ez hogy van konkrétan? ha simán letöltöm a játékot a honlaprol akkor az már tartalmazza a kieget? vaaaagy patchel lejön magátol? vagy azt külön kell leszedni?
  • Gubberx
    #3106
    játszál vele hogy megismerd és ITTolvasgass.
  • acsati
    #3105
    helotok!
    ha kezdö vagyok mit ajánlotok hogy tudnék hamar beletanulni a játékba?
  • Gubberx
    #3104
    Hát ahhoz még igen sokat kell kockulnom hogy elérjek arra a szintre hogy esélyem is legyen ott, de tény hogy azért szívesen kipróbálnám :)
  • attyspocak
    #3103
    A siege pedig (laggtol függúen) igen jó kis szórakozás. :)
  • attyspocak
    #3102
    Hogy együtt legyünk, nem kell feltétlen guild, de majd meglátod, hogy ha már van guild, akkor az előbb utóbb új elvárásokat támaszt magával szemben.
    Már ha aktív a csapat.
  • Gubberx
    #3101
    Nem feltétlenül mindenkinek az a céljha hogy legyen 70 ember és folyton siegre járjon, én pl azért hoztam csak lkétre saját guildet hogy a saját haverokkal egy helyen legyünk és így jól elvagyunk :)
  • TuxiBuxi
    #3100
    Sajnálatos Módon Gaihon on is ez van de mi már feladtuk inkább be vesszük a külföldieket aztán aki meg nagyon raj ember volt hogy csinált guildot az meg legyen boldog a 30 as High level kariajival ( bocsi ha valakit megsértek de ez az igasság)
  • kyle007
    #3099
    Na ezt jól megaszontam XD!!!
  • kyle007
    #3098
    www.archlord.extra.hu ez a főoldal de ha itt az oldalon nézelődsz látod azt a kiírást h. ki van írva ez: ÚJ Magyar Archlord Oldal ha erre rákattintasz akk. elöjön az oldal
  • kyle007
    #3097
    Ja...
  • Angelofbodom
    #3096
    reprezentatív
  • Angelofbodom
    #3095
    Jó kérdés.Lásd a reprezentatíz közvélemény kutatást:fő oldal.De mindenhol van 3-6 magyar klán tuti.Pl.Brunhart már szörnyű,minden nap új magyar klánokat lehet látni...
  • tarti19
    #3094
    melyik sezrón van a legtöbb magyar?:P
  • tarti19
    #3093
    úh aranyos ez a patchelgetős update:)
    viszont max sávszélt biztosít^^
  • Angelofbodom
    #3092
    Természetesen archer,(lehet brumharton a lefnagyobb)ugyanis erre vonatkozott a kérdés.Éssss valamivel fel kell vágni a kaját.