22516
10634785601162328892.gif

FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

NFS Carbon Garage Topik

Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!


Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!


Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
Ott a FAQ vagy olvass vissza!

  • anonym21
    #22356
    mivel?
  • Andora
    #22355
    Én már hoztam ki több mint 400-at is.
  • anonym21
    #22354
    mentem picit..

  • SNlPS
    #22353
    Miért van az, hogy kinyírtam a 2 bandát, és mikor már lehet menni a 3. banda ellen a hegyekben, rohadtul nehéz lett a játék... akármilyen kocsival megyek, full tuningal, mégis mindíg utolsó vagyok, talán kanyarokba utolérem őket, de egyenesben lazán elhúznak mellettem. Reggel óta próbálkozok egy vesenyt megnyerni, de eddig nem jött össze. 2szer sikerült megtartani az első helyet, de egyik esetben 92%-nál megjelentek a rendőrök, bejöttek elém, és mivel nagyon lelassultam, megelőztek. Ezután még egyszer sikerült első helyen lenni, de valahol a verseny közepén újraindult a gépem :D

    adjatok valami tippet pls :)
  • anonym21
    #22352
    #22350!!!!

    ''FAQ | Mielőtt kérdeznél olvasd el!!!

    NFS Carbon Garage Topik

    Olvassátok a FAQ-t MINDEN infót megtaláltok ott!!!
    Mindennemű warezzel kapcsolatos hozzászólás, kérdés tilos!

    Ha warezolsz, intézd magad minden problémáját, vagy max kérdezz valakit PRIVÁT ÜZENETBEN.
    Aki ezt nem érti meg elsőre, büntetőpontot kap. Aki másodikra sem, az bannolva lesz.
    NE tegyétek fel ugyanazt a kérdést százszor!
    Ott a FAQ vagy olvass vissza!''

    Ezen mit nem lehet érteni?
  • Hay
    #22351
    HI!
    Fiammal nyomnánk a Carbont itthon, hálózatban. MIndkét gépen XP van, a 2 gép között router. A játék menüjében nem találtunk LAN módot, csak netest. Tudja valaki, hogy lehet-e, és ha igen, hogyan lehet játszani helyi hálózatban a Carbonnal?
  • GX25
    #22350
    miért van az hogy a játék egy bizonyos játékidő után hibaüzenettel kilép? (1.2-es patch fenn van)
  • remus500
    #22349
    Azt kérdezném még meg, hogy milyen betűt kell ebben a menüben nyomni hogy elinduljon a játék ? vagy nem is betűt kell ?
  • remus500
    #22348
    Hali ! Olyan bajunk lenne hogy nem tudunk online-gamelni,mert nem tudjuk mit kell nyomni ! Fenn vagyunk mind 2-en online és bemegyünk a game-be ! Bejelentkezünk az EA -azonosítónkkal és bemegyünk a Quick match-be és Rangsorolt játékot választunk. Benyomjuk, és bejön a játék beállítása menüpont. Nah onnan nem tudunk tovább menni . a nagy M betűvel bejön a game-ben a Messenger és megtaláljuk egymást , Kiírja h ONLINE vagyunk . De nem tudjuk h kell onnan tovább menni és elindítani a játékot , mert fogócskát akarunk vagy kiütéses üldözést .

    Itt van pár kép hogy hol járunk ....


  • 16gaborm
    #22347
    Hy LEhet a Carbonba Multizni már régen nyomtam vele és nem emlékszem?Törtszerver?
  • sure
    #22346
    Idle timeout.
  • underground2
    #22345
    valaki nem tudja véletlenül, hogy miért lépki magátol időnként?
  • RAZOR27
    #22344
    nemfeltétlen, annak rosszabb az memo időzítése, meg amugyse mulik rajta sok (carbon esetében) inkább a ram.
  • Anubis73
    #22343
    Ezt a 128-as VGA-t én lecserélném egy erősebbre:pl 7600 GT
  • bust
    #22342
    hi all.

    hol tom megnezni h milyen verzió a game?(gondolok itt Uk vagy US vagy nemtom mienek vannak....)

    ja meg mutkó főtöttem ujra és gondoltam 1.2 röl lepeccselem 1.3 ra aztn 1.4 re. de a peccs alatt, amikor megy az a DOS-os kutyaf@sza akkor mindig olyasmit ir h old file cannot found vagy mi. es mikor elinditom kilep hibaüzenettel :S(habár lehet h rosz a pecs).

    u.i.:meghálálnám ha vki tud megoldást netes játékra eredeti cd key nelkül :P
  • ZmaR
    #22341
    hy lehet h hülye kérdés de mikor el akarom indítani a gamet kijön ue elfeketedik a képernyő, mintha elindulna aztán kapásból kilép windowsba, leáll a játék és nem ír ki semmit, driver friss, directx friss, eredeti a game. Mit csináljak? pls help!
  • mikrofonhead
    #22340
    Ahham, hát nem tudom.Az a fura h a Crysis-on sokat segített ez a fél giga memó...nah mind1.Azért köszönöm szépen az okosítást :)
  • Schwarz
    #22339
    Gondolom az 1G RAM két 512-es modulból volt felépítve és dual channel módban ment, most beleraktál egy darabot, ami miatt valószínűleg a dual channel nem megy, mert páratlan modul van. Vagy pedig selejtes vagy lassú a modul, amit vettél és nem megy stabilan nagy frekin, ezért lassabban megy az egész memóriakezelés.
  • mikrofonhead
    #22338
    Az meg a másik...valaki tud segíteni?Nemtudom mi a baj :(
  • RAZOR27
    #22337
    nemazért, de gfx5600-asommal bőven futott high-on (- a funkciók amiket nemtud) 1g rammal
  • mikrofonhead
    #22336
    Nah de ennyire?

    Az a fura h eddig 1 Gb memóriám volt eddig és mióta azt a plusz 512-őt bele tettem az autós játékok szaggatnak.De nem folyamatosan csak akkor amikor új pályarészeket kell betölteniük.TDU is tök jól ment mediumon most szaggat a kereszteződéseknél...ez is most minden kanyar előtt szaggat...nem értem. :( régen majdnem HIGH-ra feltudtam tenni...
  • Katun
    #22335
    Hát a videókártyád gyengus ahhoz a feladathoz.
  • mikrofonhead
    #22334
    Hello!

    Mért van az h az én gépemen alig fut a játék?Tudom h nem egy atom erőmű de azért mediumon 1024x768-ba simán el kéne mennie.Rosszul gondolom?Patch segít rajta valamit?
  • csabika6630
    #22333
    senki?
  • csabika6630
    #22332
    8400m notebook vga (pro street is elfut igaz minimum grafon)
  • Viktor9202
    #22331
    Videókártya?
  • csabika6630
    #22330
    Sziasztok.
    letöltöttem a carbon demot és elinditom bejon az ea games logo utána hibát ír ki. vista 64bit van felrakva.
    légyszives segitsetek.
  • Viktor9202
    #22329
    Csinálni kell Accaunt-ot és úgy lesz jó csak
  • gergobaby
    #22328
    Sziasztok! Köszi, LANban hogy lehet? mert ha bemegyek az egyedi meccsbe ott EA Nationshoz kapcsolodni akar meg be kell jelentkezni iesmi...
  • Viktor9202
    #22327
    Most is felenged, de most nem talál játékosokat:S 1 hónapja meg dugig volt
  • RAZOR27
    #22326
    mesélj!!
  • Viktor9202
    #22325
    Nem... Én is játszottam már neten rajta, és nekem sem eredeti :)
  • DARYL
    #22324
    Interneten csak eredetivel tudod nyomni. LAN-ban próbálkozz.
  • gergobaby
    #22323
    Sziasztok! a Faq-ban nem találtam rá választ: most éppen meik az a patch + crack amivel lehet interneten játszani? Pls vki irja meg ( akár privátba, akár itt...)
  • Viktor9202
    #22322
    Kivan minden karrir mod, cseléndzsek is megvannak
  • RAZOR27
    #22321
    Nemlehet megvenni, csak vezetni lehet, ha kipörgetted a karier módot.
  • Viktor9202
    #22320
    Valaki mondja má meg hogy az Audi Le mans hol lehet megvenni? Mert még sehol nem találtam meg, mer egy másik mentést tettem be
  • Viktor9202
    #22319
    Sziasztok. Valaki tudna segíteni? Direct X et már frissítettem de úgy se jó:S Valaki segítsen má mer MW topicba nem ir senki :S

  • Higany
    #22318
    Szasztok! Egy kérdésem lenne. Lehet-e ebben a játékban osztott képernyővel játszani? Vagyis ketten egy sz.gépen? Köszi!
  • titan15
    #22317
    Hali!
    Tesommal szeretnenk jatszani NFSC-t LAN-on, viszont semilyen programot, vagy frissitest, ami ezt lehetove tenne. Tud vki segiteni?