450
  • HöfEE
    #250
    Erről az orosz esetről nem tudsz valami pontosabb leirást vagy valamit? mert érdekelne
  • HöfEE
    #249
    De ha tényleg ugy van ahogy ő mondja akkor te soha a büdös életbe nem fogsz kézzel fogható bizonyitékot kapni
  • Mardel
    #248
    Szerintem irjál egy könyvet róla... Mondjuk biztos van, sok ember elolvassa aztán "jéé feltalálták a spanyolviaszt"....

    További sikeres tanulmányozást e téren. Bírom, hogy még azt sem tudjuk, nicsenek rá kézzel fogható hiteels bizonyítékok, hogy léteznek, már egyesek azt ecsetelik, hogy néznek, ki és hogy hogyan érzékelnek. Téged nem raboltak el véletlenül?
  • HUmanEmber41st
    #247
    Mondom, kiderítették, h az olajfúró tornyok tetején levő őrlángokat nézték UFOk-nak...ehh...
    Ennél már csak az 198-valahanyadik évi orosz UFO volt csak "csúnyább" eset.
    Egypárszor már leírtam, de hátha valaki még nem ismeri. Aki pontosabb tényeket tud, jelezze pls!!!
    Vagy ha utána tud nézni valamely könyvtárban az akkori magyar újságok elég sokat foglalkoztak vele..
    Nos az történt, h egy éjszakai repülőjáraton észlelték:
    Egy felhő kezdte követni a repülőgépet, majd lassan felvette a repülőgép formáját és párhuzamosan kezdtek egymás mellett repülni.Ez kb fél órát tartott. Majd utána elkezdett olyan intenzív zöld fényt kibocsátani ( kúp alakban), h a fél ország ( amelyik felett repültek) felébredt, mert olyan világosság támadt. A repcsi utasai gyakorlatilag nappali világosságnál látták az alattuk levő tájat. Ez nagyon sok ideig ( talán több órát is? )tartott Az is szerepelt a hírekben, h az utasok fényképezőgépeit "elkérték"...

    Itt már muszáj volt bevetni a jólismert ritka természeti jelenség magyarázatot, hiszen rentgetegen látták, az éjszaka közepén ébredtek fel a nagy fényességre..az emberek kíváncsiak voltak..valamit mondani kellett nekik, persze a magyar sajtó is "megmagyarázta"..
    Vankérdés? Nincskérdés?
  • grebber
    #246
    De azért szeretem ezeket a cáfoló cikkekek jókat lehet rajtuk visitani méghogy fizikai meg ilyen olyan lol apjuk picsája az!
  • Goth
    #245
    Az univerzum végtelenül nagy és ismeretlen, ezért az ember, ha valamire nem tud választ adni, hogy honnan jött és mi is az, akkor kifelé mutogat a világűrbe. Pedig a saját közeli világunkat sem
    ismerjük igazán. Az érzékszerveink, látás, hallás, szaglás stb. működése a mi 3 dimenziós világunkra jellemző, és a fizikai síkon található információ befogadására szükséges. Mivel mi 3 dimenzióban élünk a 3 dimenziót felfogó 5 érzékszervünkkel, ezért képtelenek vagyunk érzékelni azt, ami a mi fizikai síkunkon kívül folyik --> nincs rá érzékszervünk. Ezzel szemben, idegeneknek egy magasabb szintű létformát nevezünk, akik egy általunk érzékelhető valóságon kívül, vagy egy általunk érzékelhető valóságot is magában foglaló tágabb létsíkon léteznek. Így rendelkeznek a mi 5 érzékszervünkkel is, plusz még néhánnyal, amelyeket mi el sem tudunk képzelni, hogy mi mindent lehet velük érzékelni a fizikán kívül.
    Képzeljetek el 5 sávot egymás mellet.mi állunk jobbról a másodikban, és belátjuk a két mellettünk lévőt. a két baloldali sáv szemeink számára nem látható. Van egy felsőbbrendű létforma, amely mind az öt sávot képes belátni. ezt a felsőbbrendű létformát, amíg az általunk beláthatatlan szélső kettőben tartózkodik, nem érzékelhetjük.

    Az idegeneknek transzdimenzionálisnak kell lenniük. A világűr, ugyanolyan anyagi, mint a földgolyó, ahol élünk. Az anyagi világnak pedig határai vannak. Ilyen például az, hogy nincsen semmi, ami a fénytől gyorsabb lenne. Ebben az anyagi világban a fizika törvényei szerint élünk, nem vagyunk képesek a saját határainkat áttörni, lehetetlen például a teleportáció. A teret csak olyan valami győzheti le, ami önmagában is a tér-idő szintje fölött áll. Minden térbeli testre, erre a fizikai világra jellemző, egy hányados: adott idő alatt megtett út. Azt mondják, hogy a tudomány számára semmi sem lehetetlen, meg hogy mennyi határt áttört már a tudomány. Ha belegondoltok, ezek a határok: gyorsabb, gyorsabb, gyorsabb, és méggyorsabb. A teleportációnak viszont nincsen sebessége, nem jellemző a térre, ezért térben kivitelezhetetlen. Amiben fejlődni tudunk, az annyi, hogy gyorsabb, gyorsabb, és méggyorsabb. De egy térben élő lény a saját tere legyőzésére képtelen, mert önmaga is a tér része. Ezért van az, hogy a saját világunkon át nem látunk ki kívülre, nem érzékeljük azt, ami már nem a mi terünk része. Ha az észlelt UFO hirtelen eltűnik, csak a mi szemünk elől tűnik el. Csak a mi tér-idő síkunkról tűnik el, talán egy olyan síkra vált, amire nem tér és idő, hanem két általunk elképzelhetetlen, más fogalom jellemző. A tudósok, az ufókutatók azt próbálják megérteni, hogyan lehetséges ez a fajta teleportáció. Aminek valójában semmi köze a teleportáció.
    Ez a kis jelentés pedig semmi másra nem való, csak arra, hogy csöndre intsék vele a tömeget. A valódi infó államtitok.
    Vannak emberek, akik az ilyen jellegű dolgokat egyszerűen vonzzák, és vannak, akik kevésébé. Akik gyakran tapasztalnak ilyesmi jelenséget, azoknak egy bizonyos hatodik érzéke fejlettebb az átlagnál, ezzel születni kell. mert az egyetlen módszer, hogy a mi síkunkon túl lássunk, az ESP |extrasensory perception|. Az erre szolgáló érzékszervet szokták harmadik szemnek nevezni, itt a szem persze jelképes, mert egy ilyen, nem a mi síkunkra jellemző érzékszervnek nincsen térbeli kiterjedése. Amikor egy fejlettebb ESP-vel rendelkező ember próbálja megmagyarázni a kőkemény realistának azokat a dolgokat amiket érzékel, az kb. ahhoz hasonlítható, mintha egy szemeivel jól látó ember magyarázna egy olyan valakinek, aki a szemeit még soha nem is próbálta meg használni.
    Van két ilyen ismerősöm, akik elég gyakran megélnek Ufós sztorikat, meséltek is sok izgalmas dolgot, de azt már nem írom le, úgysem hinnétek el =) Csak furcsa, amikor tapasztalom, hogy miket látnak olyan emberek, akik nálam fejletteb ESP-vel rendelkeznek. Furcsa, pedig csak olyan dolog, mint hogy én 30 méterről nem tudom elolvasni a kisbetűs szöveget, de van, aki el tudja...
  • Mardel
    #244
    Mert addig jó, míg sok ember elcsámcsog ezen, van sokkal fontosabb amit jobb ha nemtudnak az emberek. Ha tudnák, hogy van bizonyíték az etk létezésére, akkor a világ szem más "titkos" anyagokra helyeződne...
  • grebber
    #243
    Csak azt nem értem miért titkolják mi lenne másabb ha nyilvánosságra hoznák hogy vannak?
  • TommoT
    #242
    isi tök jó az avatarod vagymiaz
  • TommoT
    #241
    kíváncsi vagyok ez a jelentős mit szól a mexikói esethez, a 2004eshez, mikor összevissza repültek a vadászrepülök körül fényes tárgyak... vagymikor a discovery kamerája rögzítette, amikor egy űrszemétnek minősített valami hirtelen pár mp alatt elhagyta a föld légkörét és úgy elhúzott a semmibe mint a fene... az is biztos meteorit, ami megáltt a föld légkörében nem égett el, űrszemét lett belőle, majd meggondolta magát a meteorit és visszafordult... szerintem is... nc
  • Mardel
    #240
    Utána olvasd el te miket írkáltál eme nagyszerű témában azt gondolkodj...
  • isi
    #239
    lehet fosik a kormány és egyszerű pszichológiát akarnak alkamazni avagy, "minél közelebb az oroszlán barlangjához" az emberek lehet már túlsok mindent tudnak és így próbálják őket megnyugtatni hogy mégsem úgyvan.
  • roliika
    #238
    Egye fene reagálok rá...olvasd el figyelemsen, vagy legalább 1* végig amit írt! Gondolkodj is kicsit.
  • Mardel
    #237
    Az lehet, de te eddig pont az ellenkezőjéről beszéltél...
  • roliika
    #236
    Szívemből szóltál! :)
  • HöfEE
    #235
    AMugy azon a honlapon tényleg sok a fake
  • nearo
    #234
    "A "képtelenek azonosítani" még nem jelent ufót"
    De igen. Tudtommal az UFO az az azonosítatlan repülő tárgy. Max. földönkívülit nem jelent.
    Amúgy marha jó ez a téma, időnként jókat röhögök a hozzászólásokon...
  • Fenrir
    #233
    Én biztos vagyok benne, hogy nem vagyunk egyedül És miért? Mert az univerzum végtelen, ha mi csak véletlenek egybeesésével jöttünk létre akkor is létre kell jönnie még "végtelen" számú értelmes életnek mert ugyebár 1 x végtelen = végtelen.

    Lehet, hogy összeesküvéselméletnek hangzik, de ha valamit nagyon titkolnak vagy cáfolnak akkor annak lehet alapja. Az utóbbi 50 évben már túl sok kép vagy videó jelent meg állítólagos ufókról, nem lehet mindet racionálisan megmagyarázni vagy meghamisítani. Kell lennie Földön kívüli civilizációnak.

    Erről eszembe jut a MiB1 amikor a végén amikor a szörny "labdázott" a világegyetemekkel. Érdekes és elgondolkoztató, hogy mennyire keveset tudunk arról ami körülvesz minket.
  • HöfEE
    #232
    Az általad holdfogyatkozásnak mondott képen ha nem csak a képeket nézted volna meg elolvashattad volna hogy az utolsó képen tényleg holdfogyatkozás van épp ezért különleges az az izé mert az első 3 képen nem a HOLD látható. Oda is van irva hogy a kép készitésének idején a hold attól a bizonyos fától jobbra helyezkedett el mig a világitó tárgy attól balra, mellesleg ha megnézed a képeken a a vezetékeket érdekes hogy az utólsó képen ahol tényleg a hold van másképp állnak a vezetékek.
    Na még igy is arra gondolsz hogy az a hold?
  • Mardel
    #231
    Azt a mondatot pont nem neked címeztem, hanem pár embrenek akik még nem jártak a monitoron túl. "Az igazság odaát van!"
  • Bankrupt #230
    "De ennyire teret engedni a képzelgéseknek nem kéne...."

    Most viccelsz? Épp azt mondtam, hogy szinte lehetetlen, hogy egy ilyen civilizáció fejlődjön ki, ami ennyire hasonlít az emberre... max. egysejtűek vagy növények élnének ott..
  • Mardel
    #229
    Nem is mondhat, és sztem felesleges is. Vagy az vagy nem, még nem jutottak el arra a pontra, hogy el tudják dönteni, hogy mit látnak néhány képen vagy videón. Addig meg az emberek azt képzelnek bele amit akarnak...
    Nem vetem el azt afeltevést, hogy nem egyedül vagyunk az univerzumban. De ennyire teret engedni a képzelgéseknek nem kéne....
  • HUmanEmber41st
    #228
    Nos, csak egy kis párhuzam:
    A mai napig is élnek különféle őserdőkben olyan embercsoportok ( törzsek) melyeket még nem "fedezett fel" a nyugati "kultúra". ( Mint az Istenek a fejükre estek c filmben) Tehát adottak olyan emberek, akik nem tudják, h az a kis csillogó valami az égen 1 repcsi és abban emberek utaznak. Régebbi példa is akad: vasparipa , lónélküli szekér stb stb..
    Manapság tudományosan gondolkodunk: elnevezzük azt is, amiről amúgy halvány fogalmunk sincs, h mi is az. Így született meg az U F O kifelyezés is. Azonosítatlan repülő tárgyak. Ó persze nem mindegyik marad később is azonosítatlan! A mexicói UFOkról is kiderültek, h valójában olajfúró tornyok tüzei "követték " a határőr repülőgépet,és űztek csúfot sok okos emberből, tévesztették meg a kezelőszemélyzetet.
    De térjünk vissza a kis primitív körülmények között élő embercsoportunkra! Mi történne, ha kilesnénk egy a falutól messzebb elkódorgó vadászt és altatópuskával leterítve elszállítanánk mondjuk New Yorkba. Ott betennénk 1 multiplex moziba és levetítenénk neki 1-2 részt a StarWars-ból.. Majd elvinnénk helikopterrel egy kört a város felett. Aztán egy újabb altatás után visszatennénk egy kicsit messzebb ugyanabba az őserdőbe. Persze mindezt mindeféle magyarázat nélkül.
    Ugyan mi lenne a faluközösség reakciója ?
    Lennének olyanok, akik elhinnék, h azok a kis csillogó izék az égen valójában hatalmas gépmadarak ( egyáltalán hogyan mondaná azt, h gép??? ha nem is használnak boton és kövön kívül más eszközt??? kb ahogy Ezékiel próféta írja le az ő "látásait" a Biblia c könyvben). Talán el sem tudná mondani, vagy csak azt hinné, h valami álmot látott és mindezt úgy is mesélné el.

    Mit lehet válaszolni ilyen kérdésekre: miért engem vittek el? Miért rakták belém ezt vagy azt a fémet? Egyáltalán megtörtént ez velem? Mi az a fényes pötty ott fennt az égen? Műhold? Akkor miért világít ilyen nagy fénnyel? És miért megy cikk-cakkban? Repülőgép? De akkor miért narancssárga színű fényei vannak??? És most hova tűnt el hirtelen?

    Ezekre a kérdésekre nem lehet válaszolni a mai fizikai tudás alapján. A "racionalisták" ( materialisták) azt az egyszerű magyarázatot adják, h mindezt csak te láttad, tapasztaltad, akkor ez csakis a fejedben játszódhatott le. Ha többen látták, akkor csoportos halu. Ha meg nagyon sokan látták, akkor "ritka természeti jelenség". És kész.
    Ezek a magyarázatok kb egyszinten vannak a fent említett törzs varázslójának magyarázataival. Amennyiben "eltérített emberünk megkérdezi a véleményét. Itt is és ott is csak ilyen sztereotip válaszok vannak.

    A harmadik problema a jelenség megismételhetetlensége. ( Ezért is a nevük "ritka term. jelenség" )
    Miért nem veszik fel a kapcsolatot, ha már itt vannak? átrepülnek ki tudja mennyi fényévet és akkor csak itt légibemutatóznak, meg antennát dugdosnak az emberek seggébe titokban ? ( South Park I.seson/1. ep.) :) :) :)
    Mire jó mindez? Ezt csak ők tudják. Hiába is mondanák el a saját szavaikkal, h hogyan is működik az ő hajtóművük, miért ilyen titokzatosak, mik a céljaik stb..
    1.Mert meg sem értenénk!
    2 Ha meg elmondták és meg is lehet érteni, akkor pedig az kormányzat a felelős amelyik mindezt nem modja el, és ilyen tököm-bököm jelentéseket írogat...
  • Bankrupt #227
    Na, én is tudok írni: *múzeum

    Egyébként maga a cikk nem sokat mond..
  • Bankrupt #226
    1. Épp nem rég voltam egy műzeumba, ahol egy olyan meteorit darab van, ami szén-hidrogént tartalmaz, vagy mit, ami azt jelenti, hogy adott az univerzumban más bolygón is az élet feltétele. Persze nem az egysejtűek fogják UFO-kal meglátogatni a földet.

    2. "A bizonyítékok szerint a meteorok ismert és kevésbé ismert hatásai a felelősek több azonosítatlan légi jelenségért" - Jah, minap láttam egy meteort, amiből alacsony szürke emberkék voltak, és elraboltak néhány falusi öregembert. Gondolom ők is ilyen meteorokra gondoltak.

    3. Nemere István - UFO a láthatáron c. könyvéből:

    Repülő csészealjak régen és ma
    840-ben-ben frank parasztok állították, hogy állataikat, sőt a termést is "felhő-hajókból" megmérgezték. Állítólag láttak is ilyen szerkezeteket az égen repülni. Aki feljegyezte, elmondja azt is, hogy egy ilyen hajó a földre esett. A benne ülő három férfit és egy nőt a felháborodott parasztok agyonverték.
    Ezzel kapcsolatban én azt nem értem, hogy honnan tudták hogy ki férfi és ki nő, hogyha ufonauták ültek benne?

    A könyvben sok dátumot leír a középkorból, ami azért fontos, mert eddig azt hitték az emberek, hogy csak a Roswelli eset után kezdtek el ezzel "foglalkozni" az emberek.

    Az Amerikai kormány mindent tagad, miközben nemzetközi UFO-kutató szervezetek jönnek létre, és olyanokat állítanak, hogy a kormány kapcsolatban áll az idegenekkel, és próbál kommunikálni velük, kézmozdulatokkal. Szerintük a kormány rá akar jönni arra az elvre, amivel az univerzum pontjaiba lehet "ugrálni", valami univerzum görbével, vagy mi. Ha valahogy tényleg kiderülne, hogy egyedül vagyunk "ilyesmi" élőlény az univerzumba, akkor felsülnének ezek a csoportok, ha pedig nyílvánosságra kerülnek egyértelmű bizonyítékok, akkor kitör a pánik.

    Mégis szerintem az az igazság, hogy van élet más bolgyókon, ahol adottak az életfeltételek, de még fejletlen élőlények tarkítják az ilyen bolgyókat, ráadásul lehet hogy olyan fizikai hatások vannak a bolygójukon (ami nekünk természetesen szokatlanul lenne, pl. nagyobb vagy kisebb gravitációs erő), ami miatt a testfelépítésükben nagyon eltérnek.
  • Mardel
    #225
    "Csak neked!
    Igen, karácsony volt, és a lopakodó gépet szépen kivilágították, hogy 100km-ről is jól lehessen látni!"

    Azok a képek szinte kivétel nélkül fakek. Van oylan kép az oldalon amin a hold fogyatkozása látszik. holdfogyatkozás szerintem :D



    Szal kb. 6000-7000 ilyen "UFO-t láttam vazze" képből max 100 az amiről nem lehet tudni, hogy mi is az. Szal vagy ufo vagy nem....Még a képen is ott van, hogy HOAX
    kifejezetten fake Csak rá kell nézni az utolsó linken lévő első és harmadik képre és látni, hogy a lámpa eltakarja a faaágat! Te hiszel az ilyen oldalaknak, és azt hiszed, hogy az ott található képek (vagy videók) mind úgy voltak, ahogy te olvasod a leírásban?
    Komolyan mondom kevesebb gipszaktákat és több baywatchot kéne nézned, és akkor nem csészealjakra gerjednél, hanem nőkre..
  • BiroAndras
    #224
    "A magyar Hadügy Minisztérium mellesleg elismeri, hogy vannak a légtérben olyan ojóbjektumok, amalyakat képtelenek azonosítani, és maga a hadügy minisztert sem veti el a lehetőségét, hogy léteznek ide látogató értelmes életformák."

    Naugye. Pontosan ezt mondtam én is.
    A "képtelenek azonosítani" még nem jelent ufót. Még azt sem jelenti, hogy nem is azonosítható a jelenség. Csak annyit jelent, hogy nekik nem sikerül (azt nem tudjuk, hogy milyen erősen probálkoztak).
    A "nem veti el a lehetőségét" meg igen messze van attól, hogy "biztos".
  • BiroAndras
    #223
    "Csak neked!"

    Mit nézzek rajta? Eddig is tudtam, hogy mi az. Mit gondolsz, honnan ismertem fel?

    "Igen, karácsony volt, és a lopakodó gépet szépen kivilágították, hogy 100km-ről is jól lehessen látni!"

    Csak ellenséges területen kell lopakodnia. Saját légtérben teljes nyugalommal világíthat (hogy a többi gép láassa, és ne menjen neki véletlenül, meg ilyenek). Különösen, ha leszálláshoz készül.
    Ha jól megnézed a felvételt, akkor látszik a gép körvonala is. Szóval látunk a képen egy repülőgép szerű dolgot a repülőgépeknél szokásos kivilágítással. Hát akkor nyílván ufó lesz az. Szeretem az ilyen logikát.
  • BiroAndras
    #222
    "És ha lefényképezed, akkor a kép mágneses lesz amit ha mozgatsz, akkor újra lértejön az effektus, nem?"

    ???

    "Amúgy szinte az összes implant megvizsgálható, megvannak és nem ismert összetételűek! Még itt kis hazánkban is vannak ilyen minták!"

    Muti!
  • BiroAndras
    #221
    "de mikor szúrásnymok vannak rajta"

    Inkább nem is mondom, hogy az mitől szokott lenni.

    "és mint már párszor említettem, itt a Földön nem található pár centis anyagokat találnak bennük"

    Amiket megvizsglátak, azokról kiderült, hogy teljesen hétköznapi anyagok. És emlékeim szerint inkább miliméteresek, nem pár centisek szoktak lenni.
    tudsz esetlen bővebb infót, esetleg képeket?
  • BiroAndras
    #220
    "Csináltam már én is otthon lifert tényleg működik."

    Tényleg persze. Ugyanis egyszerű, ismert fizikai jelenségen alapul (ionszél). Ha feltöltessz egy darab fémet, akkor az elektromos tér a környező levegőböl a port polarizálja, és magához vonzza. Amikor érintkeznek, akkor a töltés átadódik, és taszító erő keletkezik. Erősebb tér akár ionizálhat is.

    http://small.zmitac.iinf.polsl.gliwice.pl/ion.htm
    http://www.ap.stmarys.ca/demos/content/e_and_m/ion_wind/ion_wind.html

    "1 ilyen kütyüt bevittek a NASA-hoz és lilájuk nem volt mitől működik"

    Ezt nem hiszem.

    "mert oldal irányú tolóerőt is ki tud fejteni"

    Mért ne tudna? Mellesleg ez épp ellene szól annak, hogy valamiféle antigravitációs cuccos lenne, mivel az csak felfelé ható erőt tudna produkálni.

    "nagyobb hatékonysággal, mint az ő ion hajtóműveik"

    Csakhogy ez vákuumban nem működik, az övék meg igen.
  • HöfEE
    #219
    FIgyelemmel követtem az eddigi hozzászólásaidat és nagyrészte egyetértek veled, de azon a fényképen tényleg egy SR 71 van
  • BiroAndras
    #218
    "No most azokat a felvételeket a Mexikói hadserek legmodernebb katonai felszerelésével, kameráival vették fel."

    Azért a mexikói hadsereg és a modern felszerelés kifejezések egy mondatban kissé megmosolyogtatók.
    Egyébként sima infra kameráról van szó, semmi űrtechnika.

    "Különböző tartományokban ráadásul."

    Milyen tartományokban? Én 1 db infra képről tudok.

    "Az ügyel kapcsolatban egyébként még senki nem foglalt állást, mert egyszerűen nem tudnak."

    De igen, foglaltak állást. Távoli olajkutakat filmeztek. A filmen egyébként remekül látszik is, hogy a fények egymáshoz képest mozdulatlanok. És az is látszik, hogy egyszerű fénypöttyök, amik nagyjából bármik lehetnek (ezer féle földi eredetű dolog is).

    "Vannak valamik a felvételen, ami nem ember gyártotta eszköz és nem is természeti jelenség."

    Ez igen, te egy fénypöttyből képes vagy megállapítani, hogy nem ember készítette, és nem is természeti jelenség. Ha még nem hallottál volna róla, most elárulom: Az ember már feltalálta a tüzet, és a lámpát is. És természeti jelenség is tud világítani (pl. Nap, Hold, csillagok, stb.).
  • BiroAndras
    #217
    "Szerinted hány méterről okozhat egy plazmadarab ilyen szintű hallucinációt? Hát biztos nem okoz semmit még 100 méterről sem, és nem sok olyan ufó észlelés van, ami 100m-nél közelebbről látszott. Szóval akkor hányad részét is magyarázza meg ez a nagyszerű elmélet az észleléseknek?"

    Nem feltétlen esik egybe az észlelt ojjektum az elektromágneses zaavr forrásával. Épp az a lényeg, hogy halucinálsz tőle, vagyis olyat látsz, ami nincsen is ott.
    Nem tudom, hogy milyen észleléseket magyaráznak ezzel, nem olvastam az egész jelentést. Majd ha elérhető lesz, akkor elolvasom (javaslom neked is).
  • cipo000
    #216
    Az is lehet hogy láthatatlanok és beköltöznek az emberekbe és az összes ország vezetőiben idegenek vannak és már rég óta ők irányítanak minket. És ezt is csak 1 idegen írta.
    Ja és az ufo nem = az idegenekkel
    UFO = azonosítatlan rrepülő jármű
  • Windforce
    #215
    Mindenki azt gondol, amit akar. De belegondoltatok abba, hogy milyen kovetkezmenyei lennenek (marpedig lennenek) ha egy allam, orszag, nemzet elfogadja az idegen lenyek letezeset?
  • vincuska
    #214
    "Idegenek tenyleg leteznek... csak nem mernek a foldre jonni, amig itt van Chuck Norris."
  • roliika
    #213
    A magyar Hadügy Minisztérium mellesleg elismeri, hogy vannak a légtérben olyan ojóbjektumok, amalyakat képtelenek azonosítani, és maga a hadügy minisztert sem veti el a lehetőségét, hogy léteznek ide látogató értelmes életformák. Láttam 1-2 interjút vele.
  • roliika
    #212
    Csak neked!
    Igen, karácsony volt, és a lopakodó gépet szépen kivilágították, hogy 100km-ről is jól lehessen látni!
  • roliika
    #211
    Persze. És ha lefényképezed, akkor a kép mágneses lesz amit ha mozgatsz, akkor újra lértejön az effektus, nem? LOL Amúgy szinte az összes implant megvizsgálható, megvannak és nem ismert összetételűek! Még itt kis hazánkban is vannak ilyen minták!