191
by Blizzard
  • Nuki
    #111
    szerintem a fél világ ezen röhögne XD
  • Csirke4
    #110
    És képzeld ha tényleg csinálnak egy ilyen filmet aztán csak nézünk :D
  • Nuki
    #109
    ez komoly?! remélem csak a mesében van ilyen :Ð - mármint játékos akinek ilyen agyszüleményei vannak
  • PiszkosFred
    #108
    Csakhogy a filmhez és annak forgatókönyvéhez semmi köze annak, hogy vérpistike a wow film kapcsán azt hiszi, hogy a film lényege az lesz, hogy a bájos nyálelf elkezd gyűjteni 20 rákollót, 12 murloc szemet és 6 db üres üveget, majd később, a film csúcspontján főz belőle valami piát, megveszi a mountját és széles mosollyal elüget UC előtt. Vagyis akik ezt látják a wow filmben, azok majd idővel talán a fejükhöz kapnak. Remélhetőleg.
  • Nuki
    #107
    milyen igaz :| -.-
  • Shiwo
    #106
    lehet mert sok "nagy" wowos az életbe nem hallott a Warcraft 1-3 ról..
  • PiszkosFred
    #105
    Majd ha felfogja az ember, hogy nem a WoWból készül a film, hanem a Warcraft mindenki számára ismerős univerzumában lesz egy történet, akkor rájön, hogy lehet filmet belőle csinálni. Ha a Tolkien ME vagy Lucas SW világából lehetett, ebből miért ne?
  • hen-tes
    #104
    látod hogy lehet, csak az a kérdés, hogy milyet :o)
  • Heimdall
    #103
    Nem értem, sztem a WoW pont az a játék amiből nem lehet filmet csinálni...
  • Nuki
    #102
    ehh :D
  • Csirke4
    #101
    De baj lett volna mert akkor az elveszett frigyláda lenne a quest!
  • Nuki
    #100
    UPDATE #2: We've received word from SpielbergFilms.com (who received word from Spielberg's offices) that this rumor has been confirmed to be untrue. Thanks to that site's editor, Steven Awalt, for the heads up. The WORLD OF WARCRAFT project is still in development, just without the involvement of Steven Spielberg. To read more about it, head HERE.

    vagyis mégsem ő fogja rendezni. pedig nem lett volna baj, ha ő kapja meg :D
  • REALista
    #99
  • Csirke4
    #98
    Még jó hogy nem ő rendezi loál is lenne nem is csinált még ilyen filmet :D
  • Csirke4
    #97
    Huhh?:O
  • Nuki
    #96
    á ilyen hamar szerintem nem. jó ha 3-4 év alatt elkészül :\
  • Prof William
    #95
    Végül is alig tudunk valamit.
    nagyjából annyit hogy lessz és a WC világában játszdik. Ebből még akármi lehet. Még az islehet hogy az 1-2-3 történetét csinálják meg. :)

    Elkezdték már a forgatást, vagy még nem?
  • Nuki
    #94
    preferálnám a wowhoz képest :DDD

    szivesen végignézném ahogy egy hydralisk leharapja egy márinnak a fejét vagy egy zergling lakmározik a medic néni hullájából :Ð
  • Nuki
    #93
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • berlinboy6329
    #92
    Régi jó játék.Emléxem,h nem volt kód a CD-n én meg a STARCRAFT betűi fölött lévő számpkat írogattam be és maradt 1 téglalap üresen ahova 1 évszámot beírtam és Elsrőre sikerült beírnom a kódot.Jó film lwhwt ebből isa meg a Warhammer:mark of chaosból is.Ahogy elnéztem a trailrt inek színészek?Az tökéletes graf volt.olyat bele ozst kész.
  • Black Hawk
    #91
    Starcraft lehet?:D
  • Bucser
    #90
    Gyerekeknek valammi jó kis tündérmese szerű Warcraftot a komoly felnőtteknek pedig egy jó kis Epikus dark Warhammer Fantasy filmet:) Ezlenne a tuti:) A Warcraft lenne a GYU:D A WH fantasy meg a Sin City:D mindenki döntse el melyik kell neki
  • berlinboy6329
    #89
    Atóól h az a címe lehet h a warcraft3 storija lesz benne v akármelyik másé.Míg hír nincs addig csak találgatunk,meg itt vannak ezek töréneti viták,h mi lesz.Majd ha lesz akor úgyis kiderül.
  • QuippeR
    #88
    igen, és ha anno Warculaft néven hozzák ki az első játékot, akkor meg most World of Warculaft lenne a film címe...
    miről is beszélünk?
  • Shiwo
    #87
    ugyanezen infokkal rendelkezne, ha WoW helyett annó warcraft 4-et adtak volna ki..szvsz tökmind1, hogy melyikből csináltak volna filmet..
  • QuippeR
    #86
    "egyszerüen 4 év eltelt a Frozen Throne óta, és élik háboruskodással teli mindennapjaikat..a WoW film-cím a viágra utal, nem a történetre.."

    erre reagáltam, mivel ez igaz, de a világnak is van egy története. tehát a WoWban is folyamatosan formálódik a világ, ezért aztán az hogy ez egy WoW film lesz bizony rendelkezik információtartalommal.
  • Shiwo
    #85
    "...nem egy történet van, hanem egy világ, amiben történnek dolgok, kisebbek és nagyobbak egyaránt..."


    erről beszélek..a WoW-nak nincs olyan kimondott története, mint az első 3 rész valamelyikének..történnek a dolgok..ha csinálod a küldiket..ha egész nap csak bányászol, akkor "nincs" történet.. szval ha kimondottan a WoW-ból csinálnák a történetet, akkor kikellene ragadniuk egy olyan küldit, ami egy egész estés mozifilmre elég történetet ad, vagy hasonló lenne, mint a Sin city-ben, hogy egymáshoz nem feltétlen kapcsolódó kis történetekből áll (bár ezt inkább sorozatban lenne jobb akkor megcsinálni...)
  • Prof William
    #84
    Ja. Remek kétórás filmet lehetne csinálni arról, hogy a hős paladinnak kezdőküldetésként 30 rókabőrt kell szereznie. :) A legjobb stzekmbereket veszik, a legjobb mozgáskoreográfusokat használják hogy még élethűbb legyen a nyúzás. :)
  • QuippeR
    #83
    melyik részét? több ezer quest van, az nem egy történet, hanem nagyon sok.

    ha olyasmire gondolsz, ami az egész világot befolyásolja, akkor pl ott van, hogy a horda és az alliance összefogott a quiraji teremtmények ellen, vagy a kiegben pl lezuhannak a draeneiek egy kis szigeten Kalimdor mellett, és csatlakoznak a szövetséghez.

    nem egy történet van, hanem egy világ, amiben történnek dolgok, kisebbek és nagyobbak egyaránt.
  • Shiwo
    #82
    nah, akkor regéld el nekem a WoW "történetét"...
  • QuippeR
    #81
    WoW-ban folyamatosan történnek dolgok, ahogy hozzák ki az újabb instákat.
  • Shiwo
    #80
    van a WoW-nak története ??? sztem nem nagyon..egyszerüen 4 év eltelt a Frozen Throne óta, és élik háboruskodással teli mindennapjaikat..a WoW film-cím a viágra utal, nem a történetre..lehet a történet elöbb, lehet ebben az időben, lehet késöbb fog játszódni.. a játék és a regények története ismert (annak aki kijáccotta/elolvasta őket), ezért miért azt filmesítenék meg ? inkább írnak hozzá valami 1edi sztorit, ami szervesen "bekapcsolódik" majd a világ történelmébe...
  • Nuki
    #79
    egyetértek, de csak azért mondták hogy WOW hogy mégjobban eladják, a Wownak mi a története egyáltalán? :D
    más mint a warcraft játékoknak? szóval.....:P
  • Prof William
    #78
    Egyik szemem sír a masik üveg...

    Egyrészt WOW FILM!

    Másrészt.

    Miért nem a War2 vagy War 3 sztoriját csinálják meg? Azok olyan jól ki voltak dolgozva hogy csak na. Silvermoon bukása stb...

    Abban viszont nagy bizodalmam van hogy a Blizzard nem fogja hhagyni hogy elbénázzák a dolgot. Lehet hogy mint sokan mondtátok pénzéhes banda de a MINŐSÉGRE ad!
  • QuippeR
    #77
    igen, a biznisz miatt fognak bele, de tudják nagyon jól, hogy a legjobb biznisz a jó termék...
  • Moyko
    #76
    Nagyon fogunk figyelni a filmváltozat elkészítésénél az eredeti játék hangulatára és világára. Úgy fogunk eljárni, mintha egy bestsellert, egy sikeres könyvet adaptálnánk: maximálisan tiszteletben tartjuk az eredeti mű esszenciáját és motívumait, de mindezt lefordítjuk egy másik médium nyelvére" - nyilatkozta a Legendary Pictures szóvívője.

    ezt valahogy így kell elképzelni:

    - Fönök, van egy ötletem... itt az a várkráft vagy mi.. 6 millióan jáccák.. csináljunk filmet belőle.. ha csak a fele bejön a moziba.. már jó!

    szvsz... csak biznisz miatt fognak bele, amúgy is kiégtek hálívúdban a forgatókönyv írók...

  • Nuki
    #75
    maximum jót alszok rajta =)
    apai örökség hogy egy-két filmen hajlamos vagyok elaludni, pl. a Desperadon, Alkonyattól pirkadatig-on és az Ponyvaregényen iszonyat jót aludtam :Ð
  • Nuki
    #74
    attól még hogy nem látni mi zajlik a háttérben nem biztos hogy napi 24 óra herevakargatás megy... ?:|
  • shaba23 #73
    ha valamire igeny van, akkor ez asszem bocsanatos bun
  • hen-tes
    #72
    jah elnézést :p