191
by Blizzard
  • Bucser
    #71
    Te én nem a számítógépes adaptációra gondoltam:D Hanem a könyvszabályalapú Games Workshop által kiadott fém/műanyagbábú gyűjtögetős Warhammerre. Akkor még se híre se hamva nem volt semmilyen Blizzardnak meg Warcraftnak:) Úgyhogy Pls ezt a Warcraft über dolgot most felejtsd el pls mert kb 10 év különbség van korra a 2 világ között:D ÉS a WC nagyon sokmindent lopott a WH Fantasyból:)
  • PiszkosFred
    #70
    Persze, világos, de ilyenkor megadja a választ arra, hogy tényleg rossz egy film mások szerint is, vagy csak én vagyok hülye és értékeltem félre ;] Előbb megnézem a filmet, aztán elolvasom a véleményeket, hogy mások mit gondolnak a filmről - ez a folyamat sorrendje nálam, sosem fordítva. Ezért sem temetem a WC filmet, hanem bízok benne ;]
  • hen-tes
    #69
    hát én játszottam warhammert és warcraftot is, nem is egy résszel, warcraft über..
  • hen-tes
    #68
    nem attól jó egy film, mert az imdb min. 8/10-et ad rá..
    csak megjegyeztem. -.-
  • Bucser
    #67
    Hát ha a GY.Ü. fantasy reneszánzot indított akkor szívebben látnék pár Warhammer Fantasy filmet a a szélesvásznon mint újabb mese Fantasyt:D Na azok aztán sötétek keményen és ütősek is:)
  • magus
    #66
    az, mert most wow kapcsan gyakorlatilag semmit sem tesznek azert a penzert amit elkernek erte, de war3-al csinaltak egy szinvonalas versenyjatekot. az mas kerdes, hogy nekem abszolut nem tetszik a frozen throne, mert tulbonyolitottak, de ez csak az en problemam. ezzel meg azert nagy a kockazat, a final fantasynal is az volt...
  • Cat 02 #65
    Postal film :P
    a macska a sotgunra érdekes lesz :D
  • PiszkosFred
    #64
    Ajánlom figyelmedbe a Bloodrayne-t és az Alone in the Dark mestermunkáját ;] Előbbi filmmel vigyázz, nézése közben komoly esély van rá, hogy kárt teszel magadban. Az Alone in the Dark ennyire már nem önpusztító, az csak szimplán gagyi és szar. Tudom, könnyű ócsárolni másokat és miért nem csinálok jobbat, de az imdb-n tapasztalt 2/10es osztályzatok alapján azt hiszem bátran lehet szapulni a filmeket. A szereposztások pedig kiválóak - lennének - de olyan gagyi a történet és a párbeszéd, hogy az már félelmetes. Biztos jót akar az öreg, biztos hogy nem szándékosan csinálja ezt a kult játékokkal, de nem hiszem el hogy senki sem veszi észre a stábból hogy ez így málnadíjas...

    De a Blizzard - ha már le "pénzéhes bandázták" páran - talán jobban odafigyel a majdani rendező munkájára, hogy minőségi filmet kapjunk, ne valami D kategóriás, kosztümös baromságot. Bízok benne, hogy a GYU által elindított fantasy reneszánsz csak további fanokat fog szerezni a filmmel. Aztán majd meglátjuk persze ;]

    Hja, és még jön Uwetől a Dungeon Siege adaptáció, amely szintén remek szereposztással rendelkezik, de.... meglátjuk. Far Cry és Postaltól nem félek, ott aztán sok agy nem kell, vér, hullák meg puskák, és csók. FCben egy szép nő (Valerie), aki megfelelő ponton levetkőzik, aztán jónapot.
  • Nuki
    #63
    szerencsére egyet sem láttam pedig írtóra kiváncsi lennék mit nevez mindenki szarnak :o

    élőszereplősön is marha jó lehetne a film, csak nézzétek meg A Gyűrűk Urát :) ott is van számítógépes animáció, és szinészi munka is :]
  • PiszkosFred
    #62
    Hogy ne menne, velem az élen ;] Egy filmet megítélni midnig csak a mozi után lehet, ezért sem értem miért van mindenki elkenődve a hírtől. Majd a premier után már talán helytálló, addig botorság. Én adok egy esélyt és bízok bennük. Uwe filmjeit is végignéztem mindet amit tehettem, így utána már joggal verhetem a fejem a falba... :D
  • Black Hawk
    #61
    1.Szerinted az a 2000000 ember nem megy el megnézni?
    2.Inkábba halál mint még egy Uwe Bolé film XD.
  • PiszkosFred
    #60
    Fantasztikus leleményesség, szerinted miről szól ez a topik ;]
  • #59
    warcraft
  • Iwant2Belive
    #58
    az a baj az élőszereplőssel hogy abban nem igen lehet visszaadni a warcraft rajzfilmes, gyermeteg (nem negatív értelemben, zseniális a cucc) képi világát és akkor már bukott is a dolog, aniációsban viszont ez jól megoldható lenne.
  • Atti12
    #57
    Szerintem jó lesz, mivel a játékot is szeretem
  • Laky
    #56
    csak azért, mert 10-ből 9 topicját bezárták, vagy pedig törölték :)
  • Laky
    #55
    IGEN! IGEEEEN!!!
    Még ennyire soha nem örültem egy filmnek :DDD
    ÁÁÁÁÁ IGEN!
  • PiszkosFred
    #54
    Tévedés. A mozi leforgatása nekik kerül pénzbe. Ha te pedig beülsz és megnézed, akkor kapnak csak pénzt majd. De mivel nem tartanak senki fejéhez sem fegyvert hogy moziba menjen, bárki kitolhat velük a világon, csupán annyit kell tennie, hogy nem megy el moziba/nem veszi meg DVDn. Nemes bosszút lehet állni, a lehetőség adott... ;]

    Egyébként meg a Bloodrayne-t nem lehet alúlmúlni, vagyis ez biztos: akármit is csinálnak, nem ez lesz a legrosszabb mozi a világon... Ha csak Boll bátyó megint át nem veszi az irányítást...
  • Black Hawk
    #53
    Már mindenből pénzt akarnak kihúzni pfjú nem szégyenlik magukat.
  • sweech
    #52
    chuck norris
  • hen-tes
    #51
    WoW intróját van százszor megnéztem. :D
  • Csirke4
    #50
    Dícsérték is mindig a Blizzard animációit és tényleg volt miért!
  • Nenrandil
    #49
    szerintem is Animációs fil ként lenne tuti...Amikor néztem a WIII videóit majd összefostam magam a részletességtől... nagyon ott volt...Mondtam is magamba: ebből mikor lesz már film...
    És annak aki azt mondja hogy Animációs film=mese ajánlom nézze meg a Ghost in the Shell-t a második résszel együtt...Vagy az Animátrixot... Szerintem lehet Animációval is nagyot durrantani, és ha van valami ami megálná a helyét egy ilyen koncepcióban akkor az a Warcraft...Szerintem nagyobb teret adna a látványnak.
  • Nuki
    #48
    szerintem nem. akkor a SC:Ghostot is kidobták volna gagyin pc-re de nem tették. (mert érdeklődés van!) Nem azt mondom hogy szent emberek, mert minden emberben alapból van kapzsiság és önzés, de az elsők között járnak.
  • Bucser
    #47
    Az hogy Blizzard nekem csak azt jelenti, hogy pénzéhes banda.. Számomra a Warcraft 2 óta semmi érdemlegessel nem szolgáltak... (pláne mióta lelőtték a Warcraftos kalandjáték készítését) Úgyhogy nem bízom bennük... Egyáltalán nem...
  • Nuki
    #46
    ja apropó ha Peter Jackson és a stábja venné a kezébe akkor repesnék :p
  • Nuki
    #45
    Gyerekek!!! Blizzardról beszélünk.
    Okosak, nem adják ki akárkinek a filmet, ha a forgatókönyben egy betü akár rossz helyen van, újracsináltatják az biztos, úgyhogy ha lesz is valami, én szívvel lélekkel várom =)
  • Bucser
    #44
    Vagy csak azért World of Warcraft a Címe mert a sok amcsi játékos akik életükben nem láták a WC2-t vagy neadjisten az egyet soha nem tudnák mi is az igazi Warcaft..
  • PiszkosFred
    #43
    Na ha Uwe feltűnik a filmstúdió körül, asszem elszabadul a pokol...
  • Unknow
    #42
    World Of Warcraft gondolom itt arra szolgál címként,hogy az univerzumot kívánják feldolgozni és nem arra,hogy valamely warcraft részt. Sztem nem véletlenül nem Warcraft: Reign of Chaos vagy egyéb lett a címe a cuccnak :P
  • Shiwo
    #41
    jah..elolvastam.. sry :)
  • Shiwo
    #40
    mondom Ogre


    nem pedig Ork

  • hen-tes
    #39
    ogre nem orc, de ilyeneket már bőven el tudnak játszani..
    kétfejre is nem kevés példa volt
    a gyűrűk urában pedig ott voltak azok a hatalmas állatok..
  • Shiwo
    #38
    mondjuk megnézem, ki jáccik el egy kétfejü ogre-mage -t :P
  • Shiwo
    #37
    de akkor a trollokat minimum 210 cm magas, 80 kg tömegü kosarasok jáccák
  • Shiwo
    #36
    WoW az egész világra is utal..már a Warcraft 2 !!-ben, ha beírtad csalásnak , hogy "Disco", ment egy zene, melyben mondták, hogy "Welcome to the world of warcraft"
  • Shiwo
    #35
    hát ha a Warcraft játékok első két egyikét filmesítik meg, vagy egyszerüen a Warcraft 3 elött jáccódik, akko valszeg nem lesznek benne a Taurenek...
  • hen-tes
    #34
    orkokat és trollokat még bőven lehet élőszereplőkkel
  • Shiwo
    #33
    legyen mind2.. orkok, trollok géppel, emberek élő szereplőkkel..
  • Shiwo
    #32


    bár a Hardwired-en azt írja, élőszereplős lesz

    meglássuk..