113
sorozat
  • FrezeR
    #73
    ha ez kérdés akkor ez a mai volt az 5. rész :)
  • Nuki
    #72
    Francba, mióta megy már az V. évad a retekklubbon... :o
  • Nuki
    #71
    ez mét bunkóság? csak odaraktam egy szmájlit ^^
    mellesleg én is ezt csinálom, ha egy ilyen közismert sorozat egyik részéről lemaradok, akkor megnézem wikin miről szólt az a rész (SG, Heroes, stb...)
  • Reyes
    #70
    Ehh...

    Bunkó-e vagy

    Különben meg már megszereztem
  • Nuki
    #69
    jujj :P
    szegény...
    olvasd el Wikin miről szól. ott biztos fenn van.
  • Reyes
    #68
    nincs meg valakinek az S02E11?

    Mert az ingyen sorozatos oldalon lévő fájlok fele hibás
  • Sáry
    #67
    Sajna még nincs meg a második évad. Csak a 4. évadot tudom felrakni.
  • Kaszi46
    #66
    küldj egy sms-t 2napos regre, és lekapod mindet. 400-al tölthetsz maximálisan. flashgetbe kell betárazni.(elsőnél megadod hogy hova töltse, mi a kód, rányomsz a legyen alapértelmezett gombra, és utána már a kódot sem kell többet beírnod.)
  • Reyes
    #65
    Áááá, most tartok S02E02-nél és a vége odab@szott rendesen:D

    Sáry: mégis megkérhetnélek, hogy tedd fel a a 2. évadot a 3 résztől kezdve? Mert torrentről soha nem jön le, ingyen sorozatokon meg 9 részre van bontva minden egyes rész, és csak azzal cseszek el egy órát, hogy a gép előtt ülök, aztán nézem, hogy mikor tölhetek... de ha lehet, akkor ne megaupload-ra pls!:)
  • Reyes
    #64
    Jah a másik, ami pöttyet off, hogy feltettem a megaupload plug-in-ját, és amikor le töröltem, az összes könyvjelző mappám elűnt a Firefoxból...:SSS

    ebben nem tudnál/tudna valaki segíteni, hogy még vissza tudom-e őket hozni, vagy megszívtam-e a harcif@szt?
  • Reyes
    #63
    Addi nem akarlak ilyennel zargatni, amíg tudom szedni normálisan, de előre is köszi:)
  • Sáry
    #62
    Ha kell fel tudom tenni az egész évadot!!!!
  • Reyes
    #61
    Köszönöm szépen!
  • Sáry
    #60
    szia
    Ha az első évad 9-része kell akkor itt megtalálod:
    http://www.megaupload.com/?d=I4UTTD8E
  • atomanty
    #59
    hát sajnos 6évaddal ezelötti részek már csak ilyenek :(, nekem a wire 1. évaddal voltak hasonló gondok, de elöbb utóbb csak lejött mind
  • Reyes
    #58
    Nem tudná nekem valaki átküldeni az s01e09-et msn-en, vagy rapidshare-en?
    Mert innen az első két részét a fájlnak hibásan tölti le, akárhányszor próbálkozok, torrentről meg alig jön max 1k-val és nem szeretnék kihagyni egy rész sem

    Valaki kisegítene?
  • Reyes
    #57
    Megoldottam, letöltöttem újra...
  • Reyes
    #56
    Sziasztok!

    Elkezdett érdekelni negem is a sorozat, el is kedztem torrentről letölteni, de ilyn 4 kb-tal csordogált, úgy megpróbáltam ezt az oldalt.

    Le is töltöttem mind a 4 részét a file-nak, csak az a baj, hogy amikor próbálom kicsomagolni, lemezolvasási hibát jelez a rendzser:S Most akkor mi a teendő? Töltsem le újra, vagy az az .sfv fájl kéne, amit nem lehet letölteni?
  • mark oh
    #55
    szeretem ezt a sorozatot.
  • zsirfecske
    #54
    tessék ide is benézni, nagyon jó kis site:
    kemenyzsaruk.extra.hu fórum

    üdv
  • Nuki
    #53
    érettségi :(
    utána lesz mit bepótolnom!!4 :D
  • avcom
    #52
    jó lett, de azért a szezonnyitó rész lett az igazi
  • zsirfecske
    #51
    elindult a season 6 :)

    aki már tart itt, annak javaslom az 5. és 6. évadokat összekötő promosode-ot (figyelem, 5-ik évad végére nézve óriási SPOILER!!!):
    the shield mini episode
  • zsirfecske
    #50
    update:

    bocs, 6. évad kezdése április 3, helyi idő szerint du 4 óra:
    addikt, the shield season 6 counter

    5x05 felirata még készülőben van, a többi részt más fordítja majd. én elvileg nem vállaltam többet ebből a szezonból, max a 6-os évadot csinálom majd ha arra sem lesz ember.

    season 5 dvdrip és tvrip is 4:3-as.

    mindenki legyen addikt, kult sorozat!
  • avcom
    #49
    a season 5 kiadásban elvileg benne kell lennie a "wins and loses"-nek, tud erről valaki valamit esetleg?

    köszi :)
  • Challanger
    #48
    Hali!

    Én még csak most szereztem be a sorozat első három évadját, eddig nagyon jókat hallottam róla. Ezek után kizárt, hogy csalódjak benne.
    Egyetlen kérdésem lenne: Eredetileg is 4:3 képarányban készült a sorozat, vagy csak nekem sikerült valami béna dvd ripet leszednem?
    A legfrisebb epizódok külföldi tv ripjei milyen képarányuak?

    Előre is köszi
  • Nuki
    #47
    se osztrak dij, se film :( a sorozatban kit vagy mit jatszott?
    (mostmar tudom vegre hogy van film is:)
  • FrezeR
    #46
    nem mellesleg az idei oscar díj férfi főszereplő kategória nyertese
  • atomanty
    #45
    a szellemkutyás csóka, ha láttad a filmet
  • Nuki
    #44
    az melyik? :)
  • atomanty
    #43
    hi! köszi az eddigi feliratokat, nagyon jók lettek!

    én az 1. 4 évadot szinkronosan néztem(ami ennél a sorozatnál elég jól sikerült szvsz), de az 5. évadot már a te felirataiddal nézem :) szóval köszi mindent csak így tovább :)

    forest whitaker nagyon jól játszik az 1. 3 részban :)
  • zsirfecske
    #42
    sziasztok. osztok egy kis infót akkor:

    igen, a kemény zsaruk zseniális sorozat, aki nem hiszi kövesse az alábbi linket
    sorozatjunkie - the shield

    az első négy sorozat kivétel nélkül lement már az rtl klub-on is, a szinkronos tvripek, ha nehezen is, de elérhetőek ezekből.

    az 5-ik évad pedig 11 részt ért meg, eddig még csak odakint vetítették, de angol nyelven szintén letölthető. a felirat ezekhez készül, jómagam és egy Justy nevű srác fordításában. jelenleg az első 3 rész felirata van meg, és nemsoká jön a 4-iké is. elvileg mindkét nagy magyar felirat site-on fent vannak/lesznek a sub-ok. további infó az alábbi linken
    the shield s05 felirat projekt

    amúgy forest whitaker csak az 5-ik évadban tűnik fel, de ott féligmeddig főszereplővé válik. a 6-ik évad elvileg ápr. 9-től startol a tengerentúlon.

    üdv, és jó shield nézést mindenkinek!
  • KudySniper
    #41
    Üdv mindenkinek!

    Nem is sejtettem, hogy az SG-n több helyen is van a sorozatról "valami"... :)

    Gyertek a magyar rajongói oldalra is!
    www.kemenyzsaruk.extra.hu
  • jimyke1
    #40
    lessz 6.-ik éved:

    http://www.freevlog.hu/video/3126.html
  • #39
    Nemrég kezdtem a sorozatot. Mit lehet tudni? lesz 6. évad?
  • Nuki
    #38
    fútényleg, ez után itt még nem is néztem körül :)
  • Kaszi46
    #37
    Első 3 évadot innen. Ahogy kijönnek magyar torrent oldalakon a 3. évad hiányzó epizódjai(e13-15), és a 4. évad, azok is fel fognak kerülni.
  • endiboy
    #36
    nincs meg valakinek az első 5 évad ? :D
  • Nuki
    #35
    Ha jól látom ma is adják, csak a legeslegelső résztől (ahogy az ismertetőben ovlastam :)

    01:40-től RTL Klub. aki éjjeliőr annak pont jó időpont XD
  • Nuki
    #34
    ma nem volt rész. ezek szerint vége ennek az évadnak?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kirúgták az 'új' női századost az (utolsó?) részben