149
  • DjDano
    #29
    "marad mindenkinek a döntés, hogy használja a szolgáltatásokat ingyen és cserébe eladja a lelkét, vagy fizet zsírosan érte valahol máshol"

    Ja a T-online maga az ördög, akinek eladjuk a lelkünket... lol
  • aDannyBoy
    #28
    de már úton van a kicsike :)
  • assdf
    #27
    Hát nem tudom szerintem ez az iwiw és társai amugy is egy nagy marhaság. Persze most nagy divat meg minden de azért megnézem én azt akinek 700 ismerőse van és az tényleg ismerős... persze én is bejelölöm a fél lakótelepet mert már egyszer láttam őket és akkor máris ismerős...
    Aki nekem fontos ismerős annak megvan az email cime, fel van véve msnen , megvan a telefonszáma és ennyi. de megyek elkezdem bejölgetni a lakótelepet... remélem nem adják ki 3. félnek az adatokat...
  • insomniac
    #26
    nem értem miért van ennek ekkora vizhangja..megvették..igen.. és? aki megad bármilyen használható adatot (tel.szám, cím ilyesmik) az hülye... ha meg fizetős lesz aki akar használ mást.
    nem kell ezen rágódni.

    Egyébként sok DJ tényleg komolyan dolgozik.
    ppffffff
    hasonlitsd már össze a legelismertebb DJ és pl a Dream Theater képzettségét, zenei tudását, munkásságát...
  • mesor
    #25
    Vajon milyen adatokat tud meg rólam a nagy T?
    A telefonszámomat (ami nincs megadva és egyébként is Tmobile).

    Vagy esetleg azt hogy milyen sulikba jártam!
    hmm...
    Pánik keltés az megy, de mire a hülyeségre!
  • bertino
    #24
    "Félelem és reszketés iWiW-en. Az adataink a gonosz magenta hadúr kezébe kerültek, és most menekülhet ki merre lát."

    gigaLOL
  • mezeimodell
    #23
    Egyébként sok DJ tényleg komolyan dolgozik.
  • mezeimodell
    #22
    Részlet az IWIW FAQ-jábóL:
    "Ingyenes e az IWIW?
    -Igen! Az iWiW összes funkciója és szolgáltatása ingyenesen használható. A jövőben elképzelhető, hogy lesznek fizetős szolgáltatások, de minden olyan funkció, amit ma használhatsz, a jövőben is ingyenes marad."

    Én ebben nem hiszek, hogy amit most a tisztlet tizenéves kisfiúk használnak, azok továbbra is igyenesek lesznek. De persze majd apukának/ anyukának úgyis lesz pénze az extra cussosok megszerzésére is. Undorító, hogy már a gyerekeket is befertőzi ez a tmocsok.
  • HuMarci
    #21
    Na jó, nem bírom.
    Van egy nagyon hülye példa ebbe a cikkbe.
    "Egy másik megyeszékhelyen élő fiatal rádiós/DJ ismerősöm elsődleges véleménye a düh, de nem az adatok miatt, hanem azért mert látja, hogy valaki ilyen egyszerű ötletből ennyi pénzt tudott csinálni. "
    Na engem ez bosszant de nagyon. Mintha a "dj" olyan sokat dolgozna. Benyom 1-2 cd-t aztán dől a lé. Mi meg zenészek keményen játszunk aztán még így is háttérbe szorolunk. És akkor nem is beszélek arról hogy lassan már egy évtizede tanulok zenélni.
    Na erre varjá gombot!
  • Werewolf
    #20
    Grat a cikkhez! Mindent kellő alapossággal leír.
  • BiG G
    #19
    nemjön be a http://coming.soon :|
  • rotator
    #18
    Ennek olyan fizetett cikk szaga volt.

    Ui.: nem vagyok regisztrálva egyik ilyen oldalon se, nem is voltam soha.
  • icewolf
    #17
    kritikát, de barom vok... cikket.
  • icewolf
    #16
    Pont a cikknek, rég olvastam ilyen jól össze rakott kritikát.

    Akinek ez nem tetszik annak ott az Hi5, a myvip, egyéb dolgok... én személy szerint megmaradok iwiw-en is, de a t-online egy kalap xar. az is volt, az is marad.
  • BiG G
    #15
    sajnos biztos hogy egy részét fizetőssé fogják majd tenni, ettől énis félek... amúgy jó cikk, grat to Dannyboy :)
  • aDannyBoy
    #14
    ember te elolvastad mit írtam vagy csak a leadig jutottál ? :)
  • Balumann
    #13
    áá, 'veszélyes dolgokkal kapcsolatos információ' ezt nem tom mire írtam
  • Balumann
    #12
    Az iwiw jó ötlet arra, hogy a netesek, régi ismerősök megtalálják egymást, vagy ismerősök üzenetet küldhessenek ezen keresztül.
    Akinek megakarják tudni az adatait úgyse itt keresik.
    Aki nem akarja hogy megtalálják, vagy megtudjanak róla 1-2 dolgot, az ne regisztráljon, egyszerü üzenet küldésre, vagy nagyon privát dolgokra ottvan a skype, vagy MSN.
    Akinek meg van esze az nem adja meg a címét, postafiók számát, meg ilyen kártyákkal meg mindenféle veszélyes dolgokkal kapcsolatos információit.
    És gyorsabb lett az iwiw így, hogy a t-onliné ,mikor regeltem még kegyetlen lassan jöttek be a dolgok.
  • Cat #11
    mindent amit beírsz + ezt még összekötheti házon belül ADSL és telefonhasználati szokásokkal, ha akarja.
  • datango
    #10
    amugy milyen adatot tudnak rólam a cégcsere után ? valaki magyarázza már el pls!
  • DjDano
    #9
    az index nevű szennyet én már rég nem olvasom, mert amilyen mocskos stílust üt meg néha, attól hánynom kell...

    Ezt az iwiw ügyet a madárinfluenzához tudnám legjobban hasonlítani, illetve az azt körülvevő pánikkeltést
  • hozzaszolo8
    #8
    Index.hu-n láttam először ilyen jellegű cikket, valszeg nem véletlen, hisz "konkurenciája" az iwiw... a végén még jól is jön a feszkókeltés iwiw körül, biztos sokakat eltántorít :)
  • nyami
    #7
    van benne valami...:c
  • Memory Stick
    #6
    Ez egy szép cikk volt!

    És teljes mértékben egyet értek az írójával!

    Az adatainkat így is úgy is megszerzik... de most hogy megvette a tonlány az oldalt, talán kicsit jobb lesz, és GYORSABB!!
  • DjDano
    #4
    ahogy látom az SG is vészharangokat kongat.. pedig ezt az egész ügyet csak pár nagyszájú paranoiás hőzöngőgép robbantotta ki....

    Bolhából elefánt efektus a köbön!!