2318
  • léri16
    #1758
    nem tudom hogy vagytok vele, de szerintem a far cry 2 grafikája sokkal szebb!
  • derdani
    #1757
    Mit kell írni a GameSpy ID -hez ?
  • SovereignX
    #1756
    Nekem is Radeon HD 3650es kártyám van és semmi bajom nem volt a Black Friday-nél. Ha volt is valami az esetleg textúra hiba bár én nem vettem észre. Érdekes.
  • TomDantes
    #1755
    Mert Ati kártyád van, azokon itt szar a játék.

    Tedd le tálcára alt+tab -al az segít
  • vasko
    #1754
    Black friday résznél, tartok és nekem itt szétesett a grafika a játékban, nem jelenik meg minden objektum, pl hordók stb. meg nem látni a játék szövegét. Ez mitől lehet?
  • radeer
    #1753
    Köszönöm a kritikát és észrvételeket a munkámhoz. Amiket írtál valóban fedik a valóságot, és az észrevételek helyénvalóak. Éppen ezért szorgalmazom hogy néhány játékossal összehozzak egy kötetlen beszélgetést ( Skype ) a játékról amiben tényleg helyt kapnak ezek a dolgok. A magam részéről mivel egyre újabb és újabb stuffok jönnek folyamatosan amikről mind szeretnék említést tenni, fontos lenne a rákövetkezendő héten egy Podcast rádiós műsor amiben beszélhetnénk a multiplayer dolgokról + a személyes tapasztalatokról, amiből több játékos is ( stratégia, ötletek - megoldás esetleges kényes fagyási problémákra) okulhat.

    Így még mindig szeretnék megkérni 1-2 vállalkozót, hogy a vasárnapi nap folyamán hozzunk össze egy 15-20 perces beszélgetést amiben a játékról beszélünk. Több szem többet lát alapon. A beszélgetést beszerkesztem egy kb 1 órás Podcast adásba, hogy szórakoztató is legyen. Plusszban még lesz szó a műsorban a most hazai mozikba kerülő filmekről, meg újra indult és új sorozatokról ( Terminator, Heroes, Star Wars )

    Tehát vállakozó Brothers in Arms játékosok, kalandra fel .
    Skype címem amin megtaláltok az időpontegyeztetés miatt :
    radEEr2008

    Ja aki nem tudná miről beszéltünk még 1x hátha nem gáz :)

    Chips & Cola magazin Brothers in Arms videótesztel
  • koschwarz
    #1752
    sajnos van ez a rossz szokásom, hogy megveszem a játékokat. még jó hogy itt az sg-n tobzódnak a warez-huszárok, így mire kijön valami addigra tudom hogy akarok-e vele játszani (azaz megveszem) vagy sem (azaz semmilyen formában nem jutok hozzá és telepítem a gépemre).
  • chooselee
    #1751
    Pedig ez a játékboltos rész anno nagyon megfogott...
  • Neoncsoves
    #1750
    sajnos ezeket a részeket kivették:(
  • chooselee
    #1749
    Én voltam nagyon figylemetlen,vagy ezeket a részeket kihagyták a játékból.
    Youtube
  • Ny Papa
    #1748
    Ez a megoldás nem jó.
  • Danecay
    #1747
    Itt nem az irányításukról van szó, hanem arról amit a #1739 commentbe ecseteltem és nem akarom még egyszer leírni. Ha nem világos miről beszéltem, olvasd el még 1X.
    Gondolom amint megjelenik kicsin hazánkban is Te leszel az első ember aki meg fogja venni
  • Danecay
    #1746
    A teherautók mellet egy benzintartályt is ki kell lőni, és csak ezután nyílik ki a kertkapu.
  • a.carkey
    #1745
    Nekem kb. - ha ugyanerről a helyzetről van szó - úgy a 8. körül adta meg, pedig előtte is belelőttem az összes sorompóig megtalált teherautóba.
  • Ny Papa
    #1744
    Köszi szépen,meg próbálom. De már másodszor próbálom.
  • a.carkey
    #1743
    Próbáld újból, ha az #1688-as postnál jelzett helyzetről van szó, míg meg nem adja az összes teherautó kilővését.
  • koschwarz
    #1742
    annyira furcsa számomra a csapattársak állítólagos bénázása. nem nagyképűségből mondom, de mivel mindig is a csapatalapú taktikai fps-ek voltak a kedvenceim, számomra annyira természetes volt már az első két részben is, hogy a két team-et mindig csak külön mozgattam, az egyik fedezőtüzet adott, amíg a másikat mindig a LEGKÖZELEBBI taktikailag megfelelő fedezékbe irányítottam, onnan szerepcsere, stb... ez simán működött az előző részekben is, és minden más hasonló játékban ez az alap taktika.

    persze nem vonom kétségbe, hogy ebben a legújabban nem így van, meg még nem is játszottam vele (hiszen még meg sem jelent...vagy igen?), csak furcsa...
  • Ny Papa
    #1741
    A 3- dik rész vége
  • Ny Papa
    #1740
    Segítsetek.Elérek oda ahol kettős sorompó zárja le az utat ,tovább menni nem tudok.nem tudom,hogy kell. Aki tud segítsen.
  • Danecay
    #1739
    Gratula a videóhoz! Jó volt a teszt, bár helyenként pontatlan és nem ártott volna egy két negatívumot is kihangsúlyozni. Pl. elhangzott, hogy az előző 2 részben is Baker karakterét irányíthattuk. Nos a második részbe emlékeim szerint a már őrmesterré előléptetett Harsock (RED)-et irányíthattuk. A teszt elején felhozott példát, miszerint ha az egyik társunk megbotlik, a másik felsegíti azt, én a játék megjelenését megelőző videókon kívül máshol sajnos nem tapasztaltam, igaz még nem értem a játék végére, de mint írtam, eddig én a játék során nem tapasztaltam hasonlót sem, sajnos. E mellett több olyan dolog is van amiket csak az előzetes videókban láthattunk, pl. karakterünkön nem lógnak, imbolyognak a mellkasára aggatott gránátok, olyat sem tapasztaltam még, hogy a lelőtt társam az ölembe zuhanna, valamint olyan textil, szövet fizikával sem találkoztam még a játékban, mint amilyet egy-egy videóban láthattunk. A grafika tényleg szépnek mondható, de azt azért nem ártott volna elmondani, hogy a nem bejárható, ugyanakkor látható területek meglehetősen elnagyoltak.
    Én mindenféleképpen szót ejtettem volna a játék talán legnagyobb negatívumáról, ami egyébként az előző részeket is jellemezte, a Mestersége Intelligenciáról (AI). Sajnos olyan mint ha a játék készítése során ehhez a részéhez a készítők hozzá sem nyúltak volna, csak egyszerűen átemelték az előző részekből. Néha egyáltalán nem ismerik fel a helyzetet társaink. Amennyiben a játékos egy adott helyre irányítja csapatát, azok hajlamosak azt a legrövidebb útvonalon megtenni, még akkor is ha egyenesen az ellenséges tűzvonalba sétálnak bele, vagy képesek egy derékig érő kőfal ellentétes oldalán elindulni, még akkor is ha fél méter megtétele után át kell mászniuk rajta, hogy a megfelelő helyre el tudjanak jutni. Többször tapasztaltam azt is, hogy sajnos a bazookásom, akkor sem képes eltalálni a számára kijelölt célpontot, hogyha tiszta rálátása van. Itt a fórumon is sokan panaszkodtak pl. arra is, hogy különösen egy adott pályán, társaink sztrájkba kezdenek, és nem hajlandóak tüzelni és azt a pályaszakaszt gyakorlatilag nekünk kell egyedül kvázi kamikaze módon teljesíteni. Továbbá jó lett volna látni, hogy az ellenfél nem csak folyamatos jelleggel védekezik, hanem esetenként ellentámadásba kezd, közelít felénk, nem csak hátrál, próbál bekeríteni, stb.
    Azt is meglehetett volna éppen említeni, hogy nem lett játék megfelelően letesztelve kiadás előtt, pedig ahhoz képest, hogy hányszor tolták el a megjelenést beleférhetett volna éppen. Ez alatt elsősorban az ATI HD VGA-val rendelkező játékosok problémáira célzok, ami a Black Friday pályán jelentkezik, textúrahibák, a játék kilép asztalra, kékhalál, újraindulás, fagyás.


    Szóval, összességében jó játék, én is vártam már nagyon, nem egy átlagos hentelős FPS, de szerintem egy teszt során nem szabad elmenni szó nélkül a hibák mellett sem.

    További jó tesztelgetést!
  • SovereignX
    #1738
    Na előjött egy újabb dolog ami egy kicsit zavar. Utolsó nehézségi fokon játszom már. Az jó, hogy nem látszik miből mennyim van meg hol az ellen. Plusz se iránytű se célkereszt se semmi. Az viszont zavaró, hogy elég körülményes oda irányítani így az embereim ahova szeretném. Jó párszor csak egy hajszálon múlott, hogy nem haltak meg mivel ahelyett, hogy lőtték volna a helyet ők elindultak oda. Így ki kell mászni a fedezék mögül, célra tartani és úgy kiadni a parancsot. Persze a siker így sem garantált. Ez azért fáj :(
  • Hecker007
    #1737
    abban egyetértek hogy az ára az eléggé csillagászati, és nem valószínű hogy ennyibe került kinyomtatni azt az egy térképet, meg csinálni egy 15cm-es figurát
  • DarkSector
    #1736
    jah
    egyetértek.
    ha halott öreganyámról "isten nyugosztalja" egy fényképet árulnának, én is megvenném.
    De attól még nyereségorientált a dolog, és lehúzásról szól.

    Inkább mennyetek el könyvesboltokba, én meg a temetőbe.

    Morbid volt, de ez most komolyan mondtam, mivel a téma is komoly.
  • Hecker007
    #1735
    egy ilyen térkép nem feltétlenül szarság, főleg annak nem akit érdekel egy kicsit a történelem is és képes felfogni hogy amivel játszik az a valóságot igyekszik feldolgozni, nem pedig csak annyit fog fel az egészből hogy "...húúúdejómennyünklőjjünklemindenkit..."
  • DarkSector
    #1734
    Már akit ez a sok szarság érdekel. én valszeg inkább játszani szeretnék.
  • Prince23
    #1733
    * Market Garden hadművelet térképet ábrázoló poszter

    ezért nagyon megérné, de akkor most így nem lesz magyar. vegyük meg mind a kettőt vagy mi? még is mit képzelnek?
  • R3TR0
    #1732
    Volt már?


    Megjelent a Collector kiadás.
    12K

    Angol nyelvű, díszdobozos kiadás. A várhatóan november folyamán megjelenő magyar feliratos kiadásra nem cserélhető át.

    A gyűjtői kiadás tartalma:
    * maga a játék, külön DVD tokban, angol kézikönyvvel,
    * Matt Baker őrmestert formázó, kb 15 cm magas akciófigura,
    * Brothers in Arms képregény (angol),
    * Market Garden hadművelet térképet ábrázoló poszter,
    * 3 exkluzív játékbeli tartalom:
    - All recon reports unlocked
    - Secret Finder
    - Two additional multiplayer characters

  • grebber
    #1731
    Sehonnan MÉG!
  • DarkSector
    #1730
    Magyar szinkront honnan tudom leszedni?
  • kirol
    #1729
    Amúgy ebben van koop mód?
  • derdani
    #1728
    Mit kell beírni a GameSpy ID -hez ?
  • radeer
    #1727
    Sziasztok. Nekem nagyon bejött a játék.
    Készítettem róla egy videóműsort amibe kb. 14-15 perc a BIA ismertető. Ha gondoljátok nézzétek meg.

    BIA:HH videóteszt

    A videó ismertetőjénél az adott linknél megtaláljátok a Blogos oldal és műsor címét amiről itt szó van, ide nem szívesen írom mert utálok reklámozni tudom más sem szereti. Minden héten számíthattok majd hasonlóra. De gondoltam dolgoztam vele annyit, hogy megnézzétek.

    A jövő héten szeretnék összedobni egy rádiós Podcast-et is ahol jó lenne, ha Ti mondanátok el a véleményeteket. Ezeket a beszélgetéseket egy zenés műsor keretében beinzertálnám. Aki tehát szívesen beszélgetne ( értelmesen ) erről a remek játékról és van mikrofonja + Skype-ot is tudja használni az küldjön nekem egy privit és felveszem vele a kapcsolatot.

    (Ui.: Régen voltak B+ és egyébb radiós helyeken játékos műsoraim így lehet néhányan már hallottátok ezeket)
  • m1garand
    #1726
    ha volt náluk clip akkor inkább kilőtték és újat táraztak ezért is tartották pazarló fegyvernek
  • Prince23
    #1725
    Sztem ezt a második világháborúban nem csinálták... lövés közbe kilö 4-et mondjuk és tárazz...
  • m1garand
    #1724
    a félig teli tárat kveszed és helyére rakod a másikat
  • m1garand
    #1723
    clip csere nélkűl is újra lehet tölteni
  • m1garand
    #1722
    na akkor nézd meg a videokat

    http://www.youtube.com/watch?v=--NbefyN0-M&feature=related
  • SovereignX
    #1721
    Nem nem. Az M1 Garandnek rögzített závárzata van. Félautómata lett de nem lehet tárat cserélni. Volt egy film A Discovery Civilization Iwo Jima-tól. Megszólalt nem egy túlélő többek közt amerikai katonák. Az egyikük említette a Garand-et. Jó volt, szerette csak nagy baj volt, hogy nem lehetett tárazni és mikor kifogyott a lőszer akkor egy hangos "csilingeléssel" repült ki tár akármi.

    Plusz azt lehet látni, hogy a golyók - mind a 8 - ilyen fém kazettában vayg mi a francban vannak. Na már most. Ha van még golyó a tárban akkor nem nagyon tudod mellé bepasszírozni a másik tárat.
  • SovereignX
    #1720
    A játékkal nekem igazság szerint egy bajom akadt. Az előző két részhez képest túl könnyű lelőni az ellent. Emlékszem mikor először tettem fel a Road to Hill 30-at. Gondoltam ez is a megszokott háborús játék. Megláttam az első katonát. Fedezék mögül megcélzom a fejét és lövök. A legtöbb játékban el is lehet találni és vége. Meglepődtem, hogy mellé ment. Egy golyó belefér oké. Mikor a 2. tárat ürítettem bele és nem találtam el hát... nagyon meglepődtem. Le kellett rohannom és agyon lőni 2 méterről. Aztán mikor megszoktam a dolgot onnan már nagyon tetszett a dolog. Végül is a valóságban sem lehet vkit csak ilyen egyszerűen lelőni.
    Ez az mit hiányolok a HH-ból. Az előzőkhöz képest "túl könnyű" lelőni őket.
    Viszont óriási pozitívum a gránát dobás. Az előző 2 részben úúú. Nem is nagyon adott és célozni vele. 2-3 embert ha megöltem gránáttal 2 játék alatt.
    Itt legalább látom hova fog esni.
  • SovereignX
    #1719
    Bugot én nem vettem észre. MI hát... lehetne jobb is de ez van. Elhanyagolható hiba. Azért van agya az embernek, hogy használja az MI helyet.
    Útkeresés. Nem szabad nekik túl nagy távot megadni. Úgy kell mint a GRAW-ban. Ott megadhattál minden pontot az útvonal mentén. Itt nem. Küld őket fedezéktől fedezékig és nincs gond. Parancsnokot alakítasz vagy nem?
    Fedezékből lövés. Realisztikus. A valóságban kiállsz a mező közepére és onnan próbálod lelőni az ellent? Ha így menne a valóságban hát...
    Tereptárgyon fennakadás, társak meghülyülnek nem volt.
    Puska lóg a levegőben egyszer kétszer ha láttam ilyet.
    Futás animációja. Ez legyen a legkevesebb.
    Unalmas küldetések? Ez a közkatonák dolga. Nem elit egységeket vezetsz. Ez a közkatonák dolga. Ismétlődés? Ez a valóság.
    Történet. Legjobb az egészben.