2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • Balumann
    #1908
    Én ezt az 1 lehetőséget látom, de ha van más ötletetek mondjátok.
  • Balumann
    #1907
    Felesleges így, nem nagyon fognak így felvenni. Írnak még 3 hozzászólást (kérdeznek) és már senki nem is fogja elolvasni ezt.
    Ha gyűlünk akárhol, akkor fele nem is fog jelentkezni mikor játszanánk, eltűnnek :D
    Hidd el tapasztalat.
    Meg sokan már elítélik a játékot előre. Nem értik meg, hogy ha egy jó kis csapat összeáll akkor egy nagyon gyenge játék is állati jó tud lenni.
    Vagy feleslegesnek tartják és inkább felmennek csak úgy, idegenekkel játszani, meg így összebeszélések nélkül oda menni ahova gondolják...
    Multiban sokkal több lehetőségek vannak. Battlefield 2 is azért volt jó számomra kezdetekben, mert jófej emberkék jöttek, 1 squadba voltunk 6-an, commanderrel is társalogtunk.
    Sajnos akkor akadt, most meg már teljesen más a helyzet, private ranked szerver, stb. Akkor kezdetben, akadós játékkal 6 órát játszottam úgy hogy észre sem vettem, így meg 1 óra után fejfájással kiléptem ahányszor játszani próbáltam.
    És ez van ezzel is, 1x mentem fel idegen szerverre bár hamachin. Elég is volt.
    Valamikor kiírom majd bannerbe, hogy aki szeretne jönni írjon nekem, 2 szobába beosztok majd mindenkit (szerver készítőt mind2-be), és viszont a mikrofont itt közelezővé tenném (Ventrilo-val vagy TS-el). Mert a játékban lévő CHAT nem teszi lehetővé azt, hogy ésszel játszunk, és hogy egy jó kis csapat összeálljon.
  • nemesadam
    #1906
    Veled vagyok szerintem is ösze kéne szedni jó pár embert szóval hogy haladjon is valamit a dolog akit érdekel vegyen fel msnre (profiloban) és ha tényleg sikerül öszeszednünk egy jó kis csapatot akkor tényleg jókat játszhatnánk szóval gyertek.
  • Balumann
    #1905
    Akkor már inkább call of duty vagy Battlefield... Ez a játék egy jó kis privát csapattal lenne jó, ventrilo mellett, úgy 10-12-en.
    Én nem látom sajnos értelmét így felmenni.
  • CryBorg
    #1904
    Nem kell ide Hamachi..
    24.239.236.24 éjjel-nappal
  • Balumann
    #1903
    Nemhiszem, hogy játszik most valaki is Hamachin.
  • SERg
    #1902
    Kell v.mit csinálni hogy menjen hamán ?
  • Balumann
    #1901
    Ha lenne egy jó kis csapat, akkor jó lenne a játék. Így neten és singleben biztos h nem jó.
  • bakvarnyu
    #1900
    Nézz már szét, én nem is azon röhögtem öreg
  • SERg
    #1899
    Ha valakinek kell , bónusz pálya kód :
    sp-village
    sp-street
  • dronkZero
    #1898
    Ja, a zinternet nyilván arról szól, hogy ott csak olyan dolog történik, ami neked tetszik...

    De most komolyan, _te_is_ szarrá fikáztad a játékot, aztán pont itt akarsz rá lúzert találni? Naív vagy, vagy hülye?
  • Heuro #1897
    Ti ketten be is kaphatnátok, ha engedném.
    Nem a primitív élcelődéseiteket akartam olvasni.
  • Qwerty4
    #1896
    Jah.Ez a játék még ingyen se kell sok embernek. xD
  • bakvarnyu
    #1895
    hahaha
  • Heuro #1894
    Eladom a cuccot, számla van.
    6.000,- az ára.
    Értesítést csak a heuro [kukac] freemail [pont] hu címen olvasok.

    Üdv!
  • Heuro #1893
    Kösz!
    De ennyi a single? Lement a koalíciós része.
    A Vörös Csillag Szövetséget nem is lehet választani?
    Háát ... máskor jobban utánanézek.
    Pedig jót játszottam vele.
  • ibrik
    #1892
    Az Unreal-motor miatt van.
  • Heuro #1891
    Ennek kapcsán mégjobban átnéztem.
    A könyvtárszerkezete pl. kísértetiesen hasonlít a Mass Effect-re.
    Vagy ez csak az unreal engine miatt van?
  • Heuro #1890
    Hát az "E" problémát más úton megoldottam, de nagyon gáz az egész.
    Az egér egyik gombját egyszerűen átállítottam "E"-re.
    De ahogy turkáltam az input.ini-kben, olyanokat láttam, amiről a menüben még csak említés sem történik.
    Pl.:
    F5/F9 - Save/load
    És még sok minden.
    Természetesen nem működik.

    És én pénzt adtam érte ... hát nagy marha vagyok
  • Prince23
    #1889
  • ibrik
    #1888
    Agyas...
    A #1456 nem kód, hanem a topikban annak a hozzászólásnak a száma, amelyben leírták...
  • alien0903
    #1887
    Hali
    Tud valaki segíteni, hogy a multit hogy lehet elindítani, ha nem origi a game? A konzolt sem sikerült előhívnom a #1456 -al. Kell-e patch a multihoz, vagy elég az alap játék?

    Előre is kösz.


  • dronkZero
    #1886
    Ja, az is igaz, hogy megkereshetném a konfig fájlt, aztán lehet, hogy kézzel bele lehet barmolni, hogy működjön jól...

    Mindenesetre ez a konfigolási probléma nagyon amatőr. Ez az első játéka fejlesztőknek?

    ...

    Na, megnéztem, ezek csinálták a Desert Combat-ot BF-hez. Hát... Akkor már semmin sem csodálkozom, béna banda... És tényleg ez az első "igazi" játékuk.

    Ha ezt előbb tudom, le sem töltöm...
  • dronkZero
    #1885
    Egyébként én is pont ilyesmi miatt passzoltam ezt a játékot.

    Gyalog, meg helihez van invert mouse beállítási lehetőség, földi járművekhez nincs. Nem hiszem el, hogy a public beta alatt ez nem derült ki. Gondolom kiderült, csak szartak rá.

    Ilyet egy komoly játék nem engedhet meg magának. Ergo ez nem egy komoly játék.
  • Heuro #1884
    Szevasztok!

    Tegnap vettem a játékot, 1.02 patch fent van. Úgy látom, a billentyűzet beállítás nem az erőssége.
    Nálam az "Action" a középső egérgombra van téve. Ezzel be is tudok ülni járműbe, meg minden más is működik vele, DE kiszállni csak az "E" gombbal tudok.
    Viszont a beállító menüben NINCS "E" gombra hivatkozás.
    Na most még akkora probléma nem is lenne ez az "E" gomb, de a játékot a numerikus billentyűzeten játszom (mással nem tudom), és onnan már elég gáz átnyúlkálni az "E"-hez.
    Multinak nincs is értelme nekimenni így. Míg az "E"-t keresem, meg átnyúlok, egy óvodás is fejbelő, vagy kilövi a tankot, mire ki tudnék kászálódni belőle ...

    Hogy erre tudtok e valami gyógyírt?
    Vagy kezdhetem azt, amit a BF-nél? A config fájlok szerkesztését?

    Aztán még:
    - Az XBOX 360 kontroller sem működik. Amikor lövök az egérrel, akkor rezeg piszkosul, majd leesik. De egyetlen gombjára/karjára nem reagál a játék, és beállítási lehetőséget sem látok.
    Ugyanezen a gépen simán ment a Blacksite Area 51 a kontrollerrel.

    És erre van valami ötletetek?

    Hát csak ennyi lenne :-))), de nekem fontos.
  • nemesadam
    #1883
    THE_PLAYER de tegnap még nem volt beírva. (Én voltam a katona veled)
  • CryBorg
    #1882
    Milyen névvel futsz?
  • nemesadam
    #1881
    Én benne vagyok mindenbe játszhatunk hamachin is. De szerintem a 24.239.236.24 szerver non- stop én ott szoktam játszani már ha van ember.
  • Csavez
    #1880
    Csináltam 1 hamachi szobát!
    Network:Fuel of War-csavez
    pass:fow
    A R6V2 hamachis közösség,jól fel lett építve!Köszönet Balunak+pár embernek.
    Minden este vagyunk 7-8-an.(nagyon jó a hangulat)
    Itt is meg kéne hasonlóval probálkozni.
    Meglátjuk mennyien lépnek be.
  • Balumann
    #1879
    A R6V2 topikban pont ezt írtam példának... Hamachis game itt szerintem kihalt hacsak nem játszanak 1-2-en így privátban. Egyszerűen nem lehetett játékot szervezni, összegyűltünk valakik beléptek játszani. Legtöbbet nem is láttam 1 szót se írni, se játékban sem Hamachin. 1-2 kivétellel mindenki ment ész nélkül.
    1 példa, hosztoltam, végre gyűltünk volna, erre azt mondták hosztoljak járművek nélkül (ne kérdezd miért volt jó) -> rehost -> nem jön senki, mert valaki más közbe hosztolt.

    Voice chat nicns a játékban (gondolom patchek közben nem került bele itt). Én nem látom értelmét így felmenni egy szerverre és menni előre, arra vannak jobb játékok is. ^^ Akkor már inkább BF1942 magyar szerver, ahol jó sokan vannak mindig.

    Akik most itt forumoznak (úgylátom már nem azok vannak akik akkor), mit szólnátok ahhoz, ha megpróbálnánk Hamachin játszani, Ventriloval (vagy TS-el, megegyezés alapján), mondjuk 2-3 nap mulva (addig gyűlnénk)?
  • Csavez
    #1878
    Hi!
    Most kezem el a játékot!
    Mindenki a konzol előhívással csatlakozik?Hamachi szoba van?
    Mikor van szerver?
    huu..kicsit sok a kérdés
  • nemesadam
    #1877
    Jó játék volt CryBorg amugy xfire-ed sincs?
  • CryBorg
    #1876
    Msn nincs, amúgy fent vaok most is /NetX/
  • nemesadam
    #1875
    Cryborg ha megadod az msned felveszlek és szolhatnál ha felmész.
  • CryBorg
    #1874
    Én minden este vagyok...1-2órát
    7végén többet..
  • SubZero911
    #1873
    Köszi, megkésve bár, de nagyon köszönöm......
  • uHs Gerzson
    #1872
    Kihaltatók? :S
  • Qwerty4
    #1871
    Battlefieldezz, azt tudtommal sokan játszák multiba. :)
  • nemesadam
    #1870
    Van még valaki aki játszik a 24.239.236.24 szerveren mer ma sem volt fenn senki meg kéne dumálni egy időőontot amikor felmegyünk érdekel valakit?
  • Qwerty4
    #1869
    Na végre!Ezzel működik.Így egy kicsivel normalizálódott a helyzet...