2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • leonforce
    #1988
    sziasztok!
    ezen a konfigon menne a jatek..?:
    Pentium DualCore 3.0 GhZ
    2GbRAM
    HD 2600 pro 512Mb(DX 10)
    erdemes megszerezni..?
    koszi..!
  • fishh
    #1987
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem egyutal kérésem is hogy, kiprobáltam a demot és nagyon jo volt!mostanában hozájutottam az teljes verziohoz feltelepitettem és felraktam hozá pár javitást!viszont ahogy elakarom initani kapok egy hubauzit hogy kéri az eredeti cdt!(nem véletlenul)
    anyit szeretnék kérdezni hogy esetleg van valami tukk vagy javitás hogy ne követelje tölem a dct???
    elöre is köszi mindenkitöl!
  • Lespaul22
    #1986
    Azért nem tudod, mert razoros verziód van! De fölös is patchelned mert multizni nem fogsz tudni vele! max hamachin!
  • blabla2
    #1985
    A Hud-ban amúgyis minden ki van kapcsolva nekem az objectiv-jelzéseken kívül. Szóval ott nem lehet. Amúgy a fullscreenhez nincs valami funkció a játék mappájában hogy config az indításhoz?? (hogy ne kelljen újratelepítenem) mer demóval jáccok és nemakarom fullscreenbe.
  • Madmano
    #1984
    El sikerült indítani.A kérdésem:fennvan a magyarítás+az 1.02-patch.De továb nem tudom patchelni(1.1.0,1.1.1).Mikor a patch-et akarom indítani,kiírja:"Az alkalmazás inicializálása nem sikerült!".Mi lehet a hasfájása?
  • Lespaul22
    #1983
    Fullscreen-t szerintem a játékból nem lehet kikapcsolni, de valami rémlik mikor feltelepítettem a játékot az első indításkor asszem rákérdez, h fullscreenbe akarod e küldeni! a célkeresztet meg a HUD Preferenc-be asszem!
  • blabla2
    #1982
    Léci válaszoljatok!!!: hogy ki tudom e kapcsolni valahol a játékban a fullscreen módot, mer nem találom, meghogy a célkeresztet hol tudom kikapcsolni!!!!!!!!!!!
  • Lespaul22
    #1981
    Én nem tudom mit csináltok rosszul! Nekem soha semmi bajom nem volt még az FFOW-al! Teljesen jól működik minden! Amúgy meg lehet hogy 1.1.1-et írt ki neked de tuti, h nem mentek fel a patchek, mert még a régi szerverkereső volt ott! Azért szerintem még egy reinstallt megér! :)
  • liquivent
    #1980
    végül sikerült felküzdenem az 1.1.1. patchet. a videó már úgy készült.
    a patcheket onnan töltöttem le...ahonnan te is írod. mégsem jó.
    azt hiszem maradok a kis klánomnál és a battlefield 2142-nél...
    ez botrányos, hogy ennyire szarul patchelhető legyen valami...
  • Lespaul22
    #1979
    Áhh ez gáz így nálad! arra még az 1.1.0-ás sem ment fel,mert még az uj szerverkereső sem működött! Hogy nem tudtál csatlakozni azt ez magyaraázza... már minden szeró 1.1.1-es vagy 1.1.0-ás! Ha xp-tolod akkor csináld ezt!: Leqrod az egészet megint utána fel és ha lehet töltsd le a patcheket külön külön ahhogy kijöttek!
    http://www.frontlineswar.com/?page=patch
    Innen megteheted itt fentvannak a patchek elejétől fogva! gíy működnie kell!
    Ha így sem műkszik akkor xp ujra! :D
  • liquivent
    #1978
    Felvettem Fraps-el, hogy mi is a probléma a szerverbrowsr-ben.
    Ez az állandó frissítés, nem lehet kiválasztani egy szervert és csatlakozni arra...
    Youtube link...
  • liquivent
    #1977
    Xp-n tolnám...
    A mellékelt képen látható az Ok gomb. Minden egyes file-nál feldobja a kérdést, ha rányomok 666-szor :) , akkor felmegy a patch, viszont utána az 1.1.1-es patch nem megy fel, asszongya szedjem le a helyes verziót.
    HA az 1.1.0-val belépek és a szerver browserben vagyok , akkor állandóan frissíti és nem tudok csatlakozni egyetlen szerverre sem.
    Szóval szopacs...
  • Madmano
    #1976
    Ja a ketté darabolt Razor crack-os verzióm van.
  • Madmano
    #1975
    Kezdek bepöccenni erre a játékra.Tegnap óta raktam fel egy XP-t,de ezen is ugyanazt csinálja,mint tegnap Vista alatt:akarom indítani,erre feldobja a csatlakozás ablakot.Mikor a mégsemre nyomok a csatlakozásnál,kiírja"a fronlines.exe hibát észlelt....blabla...Nagyon kérlek,segítsetek!
  • blabla2
    #1974
    A vista nemgond, nekem megy rajta a demo. De léci írjátok meg h hogy tudom levenni a célkeresztet, meg hogy hogy tudom nem fullscreenbe jáccani.
  • Lespaul22
    #1973
    http://www.kaosstudios.com/ffow-patches/retail.shtml

    Próbáld meg innen! Min játszol Vistán? Lehet az a gond! Amúgy meg ha letörölted a játékot értelemszerüen felrakod az 1.1.0-ás patch-et mert azt az alapra is lehet telepíteni! és utána a mostani 1.1.1-est mert ezt csak 1.1.0-ásra lehet! A lényeg hogy retial dvd-legyen! Bár szerintem a másikal is működnie kéne! nem tudom mi lehet nálad a baj, nekem idáig minden simán ment! Ha vistán játszol akkor lehet, h az a baj! ha a reinstal sem segített!
  • Gando
    #1972
    dehogynem, én is azon játszottam csak a gépem nem bírta játékot :D
  • liquivent
    #1971
    Én is innen szedtem le.
    Az összeset leszedtem, mindenféle verziót, háromszor újra is telepítettem a játékot, mégsincs semmi, nem mennek fel a patchek.
    Illetve a legelső az felmegy, a többi az nem.
    Te melyik patcheket szedted le?

    1. North America, Europe (excluding Germany, Russia, Poland, Czech), Asia Pacific (excluding Australia, Korea, Japan, Taiwan)

    2. Germany

    3. Russia

    4. Korea & Australia

    5. Poland

    és még sorolhatnám...nekem egyértelmű lenne az 1. számú, de azzal ezt a hibaüzenetet dobja...
  • Atika :o)
    #1970
    Hi hamachi nelkul nem lehet neten jatszani??
  • Madmano
    #1969
    Szevasztok.Vistán el sem indul ez a játék?
  • Carlos HUN
    #1968
    elötte a vista hotfix patch is kell :D
  • Lespaul22
    #1967
    hali!

    http://www.frontlineswar.com/
    én innen szedtem és retial dvd...! de nem hiszem, h van különösebb jelentősége! Szerintem rakd ujra a játékot! Nekem működött a patch gond nélkül!
  • liquivent
    #1966
    Hell All!!

    Eredeti játékkal szeretnék játszani, de nem engedi felrakni a patchet.
    A következő hibát írja ki:


    És innen próbálom leszedni a patchet. Tud valaki segíteni, hogy melyik a jó és máködőképes?
    Patchek
  • Balumann
    #1965
    1.0.1.5 verziót tedd fel. Az 1.0.2.0 és feletti verzióknál át lett állítva valami, amitől nem tud kapcsoldni néhány játék, illetve a szervert egyáltalán nem találják meg. Valaki írt valami beállítást - azthiszem pont ebben a topikban - amitől jó, de nem tudom már hogy mi volt.
  • fv82
    #1964
    az köszi! és mégis most melyiket tegyem fel ha újratelepítettem az egészet, hogy hamachizhassak itt?
  • Gando
    #1963
    fúú de jó vagyok :D
  • bakvarnyu
    #1962
    talált
  • blabla2
    #1961
    Hello! Hogy tudom megoldani h ne teljes képernyőbe jáccak a frontlines-sal?????
  • Gando
    #1960
    mert valószínüleg (amugy fingom sincs) a frissebbekkel nem megy
  • fv82
    #1959
    Hali! Miért 1.0.2.0.-nál korábbi verzióval Hamachiztok?
  • Gando
    #1958
    hát nem ott? :D nézze át és kész :D
  • bakvarnyu
    #1957
    ezt aztán jól megaszontad
  • Gando
    #1956
    beállításokban belehet állítani
  • bypass
    #1955
    Üdv mindenkinek!

    Játszik itt vki a multi demóval?
    Ennél lehet vhogy acc-ot reggelni?
    csak hogy ne player84-ként játszon az egyszeri gémer......

    kösz
  • liquivent
    #1954
    sajnos most baszott sokat dolgozok, minden nap 16 órát. (6-22). csütörtökön meg utazok kölnbe, aztán a legközelebbi játékom csak jövőhét kedden lesz. :( bár már most elvonási tüneteim vannak. tudod, a hétvégén volt hendrichnél klántalálkozó. PTD és 818. ezért nem játszott a klán a hétvégén...
    de a többiek lesznek, ha akarsz nyomni. vagy a saját szerveren, vagy mész a buddylist alapján...
    már ha a 2142-t kérded, ha a frontlines-t, akkor szintén érvényes rá a válasz, ami az időpontot illeti.
    pIIrash viszont tolja a demót, ha akarsz valakivel tolni.
    de én eredetivel is tudnék tolni, mármint frontlines-t. ha lenne időm. :(
  • blabla2
    #1953
    Hi! Segítsetek léci hol tudom kikapcsolni a célkeresztet? Nem találom a beállításoknál és fontos lenne! Köszi.
  • Carlos HUN
    #1952
    liquivent este meek fel nyomni melyiken leszel?
  • Gando
    #1951
    még jó hogy eddig nem volt még belőle demo :D
  • liquivent
    #1950
    Látom ebben a topikban is mennek az okos kérdések a warez verzióval kapcsolatban...
    ugyanazt tudom javasolni, mint az Én nagy kedvencemben...
    próbáld ki a demót, ha tetszik, akkor vedd meg.
    azért érdemesebb a demóval kipróbálni, mert az legalább online van, élő emberek ellen, nem pedig "buta" botok ellen...
    Innen le lehet tölteni a pc-s demót: FFOW MP DEMO

    (egy ember a battlefield 2142 topikból...)
  • Lespaul22
    #1949
    Kell az eredeti!