2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • pekka2
    #2028
    Kösz a tippet, ezt már próbáltam, nem az, aminek hirdeti magát. Google nekem is a barátom.
    Szal, ha valaki el tudná küldeni, nannak nagyon örülnék.
  • bakvarnyu
    #2027
    itt van valami save,gondolom összes pálya: http://games.softpedia.com/progDownload/Frontlines-Fuel-of-War-Savegame-Download-25452.html
  • Lespaul22
    #2026
    Hát, most lépetem fel...csak a kiváncsiság kedvéért! 62szeróon összesen 92-en játszottak...! Ez elég szar...! Sajnálom ezt a játékot. Nagyon jó játék amúgy, csak az elején televolt hibákkal! Mára persze javítottak mindent meg uj pályák meg minden, csak az emberek elpártoltak! Ez van... :S
  • Optimus Prime
    #2025
    Ha a demót még játsszák, akkor nagyobb rá az esély, hogy a teljest is. A népszerű játékok demó szerverein mindig vannak Halo, Half-Life, Battlefield.

    Steamen most tényleg akciós, bár nem sokkal olcsóbb, ám eredeti ára is csak 10 euró. Még kicsivel olcsóbb is, mint a bolti ára.
    A patchel meg sok a gond, ahogy itt is és máshol is olvasni. Nincs egy komplett pakk, hanem úgy kell sorra pakolgatni.
  • pekka2
    #2024
    2019 hsz-re valaki??
    Lécci küldjetek egy mentést!
    Pls!
  • BoKK
    #2023
    Optimus Prime: Én si nyomtam a demot nyáron ,de én a teljesre lennék kíváncsi és ,hogy most mennyien vannak

    bakvarnyu: Én azon gondolkodok ,hogy steam-en megveszem csak hát 12 GB-t kell akkor leszedni.

    Amúgy mibajatok azzal ,hogy le kell szedni a patchet??
  • bakvarnyu
    #2022
    Steamen most akciók vannak és elég "olcsó" kb 8 Euro.Csakhát nem az igazi ha nincs hozzá tok.
  • Optimus Prime
    #2021
    Pedig reménykedtem, hogy a classic kiadás patchelt lesz. :( Bár nem igazi clasic, csak az Entec kidobta módosított borítóval, olcsóbban. Steamen keresztül vette már meg valaki? Úgy talán nincs gond a patchel.

    BoKK: sacc fél éve sokat nyomtam a demót és volt pár szerver úgy 15-20 és népesség is akadt elég. Annyi mindenképp, hogy találj egy szervert játékra.
  • BoKK
    #2020
    Üdv mennyi szerver van?? Mert néztem egy-két internetes szerver keresőn/mutatón és nem volt túl sok csak egy kettőn voltak emberek.
  • pekka2
    #2019
    Hi, ha valaki tudna nekem egy single mentést dobni, arról a pályáról, ahol előszzör ülünk helikopterbe, légyszi dobjon egy privit.
    Összeomlott a rendszerem, és nem akarom előlről kezdeni.
  • Phoenix007
    #2018
    Ahogy láttam ez az óccsó kiadás is v1.0, és elég fapados a peccselés, de hát nem kell túl sűrűn csinálni szerencsére, csak vindóz-összeomlásonként egyszer :)

    Amúgy w77d 3 rugót bőven megér, nagyon fain kis játék. Bár a legjobb multi FPS - szerintem - a Team Fortress 2.
  • Optimus Prime
    #2017
    Azért a demót kipróbálhattad volna. Én úgy szoktam. Persze ha van. Az alapján nem rossz, de nem is a legjobb multis FPS.
    A játék kiadása tényleg classic, vagy csak beakciózta a hazai kiadó? Értem ezt arra, hogy sok classic kiadás már a játék patchelt verzióját tartalmazza és nem kell azzal szöszölni. Főleg ennél, ahogy már olvastam. :S
  • laikuss
    #2016
    Nekem tetszik
  • bakvarnyu
    #2015
    nem rossz ez de azért nem lesz az életed játéka se
  • w77d
    #2014
    ma vettem meg a játékot, még ez előtt nem játszottam vele... meglátjuk megért e 3000ft-ot XD
  • Balumann
    #2013
    Csak a multihoz kell regisztrálni.
  • Colors
    #2012
    sziasztok! úgy tudom, hogy kell interneten regisztrálni a játékot. na most net nélküli gépen single-be tudok vele játszani? persze eredetiről lenne szó. köszönöm a segítséget!
  • gergobaby
    #2011
    Sziasztok! Játszotok még vele Hamachin?
  • Lespaul22
    #2010
    Ilyen a full is... :)
  • Optimus Prime
    #2009
    Fura, nekem 1,5 GB RAM-mal egy Celeron 3 GHz-essel és egy Geforce 8600 GT 256 MB mediumon simán fut, XP SP3 alatt. A demó. Még a régi 6600 GT-m is majd simán ment totál low-n. :D
    Ahogy nézem megosztja a játékosokat a játék. Tény, nem a legjobb multi, de jobb géppel szép grafika. Bár az igaz, hogy strapásabb, mint a többi Unreal 3-as játék. Engem inkább a chat és egyéb hudok hiánya zavar. Nagyon primitív a kezelőfelülete ilyen téren. Vagy ez csak a demó?
  • McCartman
    #2008
    vannak a jatekhoz tört szerverek vagy csak hamán lehet vele neten játszani?
  • steweee
    #2007
    ez a játék mikor jelent meg?

    nem is hallottam róla eddig egyáltalán
  • oroberto
    #2006
    Hi mindenki!

    Szeretnék érdeklödni hogy van-e magyar klán vagy csapat akik együtt szoktak játszani ezzel a játékkal?
  • bakvarnyu
    #2005
    azzal nemigen megy a cod 4 fullon..
    ráadásul a cod 4 be tenyérnyi pályák vannak , itt meg Bf méretűek szóval asz összehasonlítás csacskaság
  • CryBorg
    #2004
    Xp?
  • Balumann
    #2003
    Nekem 2 gb-vel is tökéletesen fut...
  • CryBorg
    #2002
    Hát 1gigával nagyon ne próbálkozz, nálam 4Gigával néha beszaggat, főleg multiban...
    Mondjuk nem értem én sem, mert az fps nem esik le, hanem valahogy olyan "remegős" lesz a játék, multiban igy élvezhetetlen....
  • mike0013
    #2001
    nem feltétlen igaz, amit mondasz, de ne menjünk bele, viszont egyértelműen gyenge a géped erre a játékra:s
  • Balumann
    #2000
    Akkor valószínűleg ez lesz a probléma. A játék unreal3 enginnes, és az inkább shader 3-asokon fut normálisan, mégha nem is tették kötelezővé. Az unreal3 is elmegy sm2-vel, de olyna homályos a kép, hogy nem lehet látni semmit. Ez ráadásul kicsivel gépigényesebb (nem tudom miért...) mint az UT3, vagy pl. a Gears of War.
  • Pretorian
    #1999
    A64 3500+, 1 giga 800-as ram, 256 megás X800 GTO. Nem mai gép az tény, de a legtöbb játék, ami nem igényel 3.0-ás shadereket azért elszalad rajta low-medium beállításokkal, némely jobban optimalizált játék akár medium-high-on is.

    Egyébként a CoD nálad valszeg azért ment fullon, mert az engine alapból nem számolt neked olyan effekteket, amelyeket a hardvered nem lett volna képes megjeleníteni. Szal lényegében fullon volt, de ha megnézted volna egy húzósabb gépen is full beállításokkal a játékot, teljesen mást minőséget láttál volna.
  • mike0013
    #1998
    én azért kíváncsi lennék a configodra... általában kevés ram esetén történik ilyen, hogy minimumon és maxon is szaggat ugyanúgy!
    amúgy meg a cod-ról annyit, hogy az előző gépemen (celeron 3ghz, 1gb ram, 7600gs) ment fullon, szóval...
  • Pretorian
    #1997
    Köszi, már megpróbáltam mindent...
    Drivert cseréltem, kikapcsoltam minden "extrát" a driverben is, a játékban is. Ugyanaz. 2 percig nézem a Deploying feliratot, utána spawnolok, majd folyamatosan áll a játék, percenként kb. 10 képkockát képes produkálni. A géppel semmi gond nincsen, mert minden más játék megfelelően működik. Ez egy zsák fing, úgy ahogy van. :)
  • Balumann
    #1996
    A videókártya driverében próbálgass állítgatni, ott lesz valami magasra állítva amivel nem bírja el a játékot.
  • Pretorian
    #1995
    Na jó, most lett elegem a demóból. Egy olyan konfigon, amin a CoD4 zsírozott villámként hasít medium-high beállításokkal, ez a szar már a menüben is szaggat mint az állat...teljesen játszhatatlan, full és minimum beállításokkal is ugyanúgy (!) szaggat...egy fillért nem adnék a játékért.
  • fv82
    #1994
    Nekem Vista32+SP1-el semmi gáz. Szerintem próbáld felpatchelni és ha nem eredeti, akkor gameburnworld.com -ról patchedhez megfelelő törést is elrakni. Úgy biztos jó lesz.
  • rigaman
    #1993
    Üdv mindenkinek!!
    Én single playerban szeretném nyomni a gamét amikor elindulna az első küldetés kilép a játékból
    léccci segítsetek!!
    vista alatt tolnám
    Előre is köszi
  • Lespaul22
    #1992
    Szerintem telepítéskor rákérdez! De nem vagyok benne 100%ig biztos! Egy próbát mindenképp megér! :)
  • Lespaul22
    #1991
    Ha berakod a Cd-t akkor elindul a játék? Amúgy nincs hozzá semmi trükk! Legalábbis én nem tudok róla! mAx esetleg átalakítani .iso-ba az indítóCD-t aztán beolvastatni Daemonnal, vagy valami hasonlóval! De nem tudom, h működne e úgy!
  • blabla2
    #1990
    Menne szerintem, de próbáld ki a demót és meglátod...
  • blabla2
    #1989
    Segítsetek léci! Akik a demóval jáccottak már léci írjátok meg hogy első indításkor rákérdez e hogy fullscreenben akarok e jáccani. Vagy akármilyen más módot rá hogy ne fullscreenben legyen.