2108



Hamachi-n való játékhoz 1.0.2.0-nél KORÁBBI(!) verziót tegyetek fel.

Ibrik magyarítását megtaláljátok ITT a honlapján.


Konzol előhívása -> #1456
  • Travelos
    #2068
    hahó, senki nem játszik már ezzel?
  • Travelos
    #2067
    ha csak single player érdekel, és azt akarom, hogy a magyarítás is működjön, akkor melyik patch-et kell felraknom?
  • Raptor794
    #2066
    ÜDV Mindenkinek! Hamachi planeten kicsit utána néztem egykét hálózatnak a gamhez innen le tölthetitek a txt file-t.Szinte mindenhol meg van adva a hálozat neve jelszava milyensége .Általában meg patch és hamachi verzió is , vannak állandó online szerverek is rengeteg hálózat van ki listázva. Szerintem itt mindenki talál magának és a verzioknak megfelelö servert a gamhez :

    Letöltőlink : http://data.hu/get/1693514/Fuel_of_War_Hamachi_server_lista.txt.html
    innen le tudjátok tölteni .Jó válogatást!!!!!!!:)))
  • Raptor794
    #2065
    Üdv! Játszik még valaki rajtam és öcsémen kivül, fow-t 1.3 patchel es 1.03 hamachival?

    A hálózat neve: móózi
    a jelszó : móózi
    a lan-része müködik tökéletesen az online sajnos nem ,még nincs rá megoldás egyenlöre.

    1.lépés telepitjük: az alap játékot
    2.lépés telepitjük:"FFOW-EFIS_PATCH_TO_V1.0.1.exe"-t
    3.lépés telepitjük:"FFOW_EFIS_Patch_All_to_v1.1.0.exe"-t
    4.lépés telepitjük:"FFOW_EFIS_PATCH_V1.1.0_TO_V1.1.1.exe"-t
    5.lépés telepitjük:"FFOW_EFIS_PATCH_V1.1.1_TO_V1.2.0.exe"-t
    6.lépés telepitjük:"FFOW_EFIS_PATCH_V1.2.0_TO_V1.3.0.exe"-t
    7.lépés letöltjük innen az 1.3 patchez tartozo cracket->
    :http://d08.gamecopyworld.com/?r=pc_frontlines_fuel_of_war&d=2008&f=vty-f130!7z

  • laca9210
    #2064
    Sziasztok miért van az hogy az első küldetés elött vagyis a hozzá tartozó video után kidob a game egy hibaüzenettel?
  • Narxis
    #2063
    Mert nem támogatott operációs rendszer.
  • CryBorg
    #2062
    Windows7 alatt miért nem megy a gém?
  • Gbor81
    #2061
    Szisztok!Csak azt szeretném megkérdezni,hogy érdemes-e megvennem eredetiben?Mert szivesen kiprobálnám a multi részt,de olvastam itt hogy kevesen játszanak vele,tehát van értelme belevágni vagy már kihalt az egész?
  • brutalg
    #2060
    Ja, és csak azon verziójú szerverekre tudsz belépni ami neked is fel van telepítve.
    A patchekben főleg a multis részek lettek javítva ezért érdemes felrakni a legfrissebbet.
  • brutalg
    #2059
    Sorban le kell tölteni az összes patch-et és telepítemi, csak így engedi felrakni a game
  • Tualatin
    #2058
    Sziasztok!

    Hogyan tudok kiszállni egy járműből, ha már beszáltam, mert nálam az E billentyü nem működik, csak a 'redeploy'?
  • Prof81
    #2057
    Nem hiszem hogy a patchelésen az valamit is javitana sztem,de lehet.:),de pontosoan nem vágom hogy milyen lehetöségek vannak steamen,majd irdle ha gondolod:))
    Amugy valakinek ment a gém 1.3 patchel és hogy csinálta???
    Látom a topik kicsit haldoklig,de csak van valaki kocka:))aki tudja a megoldást
  • Optimus Prime
    #2056
    Én ezért veszem meg majd Steamen, ott talán... jobb.
  • Prof81
    #2055
    Hali
    Megvettem a gamet,de ez a fos patchelés nekem nem jött össze,1.3-as patch sehogy nem raktafel valami nem jo verzios sajzékat irt:).
    Sztem nem volna rosz ha ezeket a patch dolgokat orvosoltákvolna.
  • Optimus Prime
    #2054
    Csekkold le a játék demóját, ott csak multi van. És igen, nagyjából a szokásos multis játékokra hasonlít. A baj az, hogy nagyon kevesen játszanak vele.
  • vikingharcos
    #2053
    sziasztok, biztos volt már ez a kérdés, de nem néztem át az előzményeket, szóval nekem tetszik a játék nagyon, de azt nem tudom, hogy milyen a multiplayere. Tehát windows live-s vagy inkább olyan mint mondjuk egy codnak vagy unreal tournament háromnak, van e kód hozzá vagy hogy? mert ha rendesen csak egy kód és csatlakozol a szerverhez online ranglista bonus materials, etc akkor megvenném mert jó árban van. a honlapjukon meg nem láttam hogy bármit is írna a multiról, szóval ezért kértem a segítéget. előre is köszönöm a válaszokat.
  • Optimus Prime
    #2052
    Ez kimaradt a sorból. Sok vírusírtó nagyon lassítja a gépet, sok játéknál írják is hogy lőjük ki őket.
  • Devil093
    #2051
    Rájöttem mi volt a probléma a kaspersky internet security valamiért laggoltatta de azért köszönöm a segitséget
  • Optimus Prime
    #2050
    Próbakép tedd már fel a demóját. Valamint az említett AMD dual-core-os szoftvert.
  • Devil093
    #2049
    Felraktam a legujabb physX et ugy se jó
  • Optimus Prime
    #2048
    A PhysX driver is fent van? Mert ehhez lévén Unreal3 kell, akár nVidia, akár ATI. Ha jól tudom.
  • Devil093
    #2047
    A menüig eljuttok a de ott is ugyanugy szaggat a driver meg fent van hozzá rendesen
  • Optimus Prime
    #2046
    Egyébként a játék megy? Vagy így a menüig se jutsz el? Vagy nem látni semmit? Esetleg lévén AMD X2 CPU-d van telepítve van az ehhez szükséges szoftver/driver?
  • Devil093
    #2045
    Frissítettem a hangkártya drivert a legujabb videokari driver van fent felraktam az összes patchet(1.3) és még mindig nem jó
  • Optimus Prime
    #2044
    Hát ilyen géppel én sem, de olvastam már ilyen bugot. Nekem a bétánál a 6600 GT-vel se volt ilyen gondom. Sokak figyelmét elkerüli, de van amikor a hangkártya a ludas.
  • Devil093
    #2043
    Sziasztok! azt szeretném megkérdezni hogy miért van az hogy a játékot elindítom és már a bemutató videonál ugy szaggat mint a rosszbaj?
  • fugazo
    #2042
    nem kell eredeti a multihoz!
  • Narxis
    #2041
    Jó kis game, kár, hogy eredeti kell a multihoz. :/
  • fugazo
    #2040
    helló ha valaki szeretne csatlakozni egy jó csapathoz gyertek este 8 után fenn vagyunk
    szervernév:ffowHU
    jelszó:1234
  • bicogeri
    #2039
    Csáó!
    Patch-elés közben ezt írja ki "Callback0D".
    Ezt mért írja ki? vagy egyáltalán ez mit jelent?
  • Bambbu
    #2038
    Sziasztok!

    Mit kell csinálnom hogy tudjak játszani a multijával? vagy multiban?!!!!!!
    segítsetek
  • zetorkapitány
    #2037
    Csáztok! Mikor telepíteném a játékot kiirja hogy kód, megtudnátok mondani a kódját?
  • Kajari82
    #2036
    Mindet megpróbáltam :( sikertelenül.Az a fura,hogy akkor is újra indúl a gépem,ha csak elindítom,néha már a vidonál.
  • Optimus Prime
    #2035
    Talán próbáld a vírusírtót kikapcsolni. Vedd mediumra a grafikát, de 4830-assal nem lehet gond, bár a játék "It's meant to be played". A Net akkor lehet gond, ha túl lassú. Vagy a szerver ahova csatlakozol túl magas ping számú. De megnézem én is a demót, újfent.
  • Kajari82
    #2034
    Nem jött be :( ati hd 4830 catalyst 08.12 a hangkártya integrált ga-ma78g-ds3h gigabyte alaplapé.xp-t használok,avast vírusírtóval.A net hogy okozhatja?
  • Optimus Prime
    #2033
    Driver frissítés és PhysX System Software frissítés. nVidia vagy ATi videókártyád van? Esetleg a net vagy a hangkártya okozhatja. Vagy hogy Vistát használsz.

    Co-op módról nem tudok. Ha gyárilag nem volt nem hiszem hogy utólag került bele. Bár amennyi patch jött ki hozzá...
  • Kaslerka #2032
    Valaki #2030?
  • Kajari82
    #2031
    Hali,bocs most nem olvastam utána.Van egy kis gondom ki szeretném próbálni a játékot,letöltöttem a mpdemo-t,de 3 perc után kifagy,a gépem pedig újra indúl.Ha valaki tud segíteni privibe várom a választ.Előre is kösz.
  • Kaslerka #2030
    Srácok, a patchek után van már benne co-op mód?
  • BoKK
    #2029
    Szóval tényleg elmentek az emberek Hát akkor szerintem én se fogom meg venni mert ez már csak csökkenni fog.