231
  • Yag
    #231
    Sziasztok!

    Tolja még vlaki ezt a játékot vagy már mindenki megunta?
    Végig játszottátok, vagy esetleg érdektelenségbe merült mivel nem tetszett a nagy többségnek ?
  • Nedved
    #230
    Sziasztok!
    Én holnap fogom kipróbálni a játékot, és az lenne a kér(d)ésem, hogy ennek a játéknak single-be tulajdonképpen mi az értelme, mit kell csinálni, meg ilyenek...
    2. kérdésem, hogy van-e hozzá magyarosítás?
    És végül az, hogy lehet-e vele online-n játszani?
  • Nedved
    #229
    Sziasztok!
    Én holnap fogom kipróbálni a játékot, és az lenne a kér(d)ésem, hogy ennek a játéknak single-be tulajdonképpen mi az értelme, mit kell csinálni, meg ilyenek...
    2. kérdésem, hogy van-e hozzá magyarosítás?
    És végül az, hogy lehet-e vele online-n játszani?
  • angel0616
    #228
    szasztok tagod hát most töltöttem le a játékot és marhára tetszik ugyanis nagy stronghold fan vagyok de nem tudna valaki megdobni egy linkel ahol magyarosítást tölthetek a játékhoz, előre is köszi és aki hozzám vág egyet annak csaókoltatom mindekijét!! CSumeeeesz!!!!
  • Huszita
    #227
    Sziasztok.

    Tudja valaki, hogy a harcolos küldetésben, hogy lehet kiküldeni a katonákat? Mert nekem ez sehogy nem jön össze. Két várost kellene lerombolnom de nem tudom, hogy lehet a katonákat kiküldeni. Valaki segítsen.:-(( Előre is köszönök minden segítséget.
  • totya4
    #226
    Van 1.1 patch, csomó dolgot javítottak, talán így már érdemes elkezdeni...

  • Myron
    #225
    ja bocs, azt hittem ez a Caesar IV topic, akkor nem szóltam :D
  • Myron
    #224
    a lassan de újranő, meg ha lehet importálni akkor tedd azt
  • gabesz1114
    #223
    Sziasztok!
    Remélem tud valaki segíteni. MEgkapta a birodalom a kért búzát, viszont fejlesztenem kéne nagy missulákat, de nem tudok ágyakat csinálni, mert a favágók nem akarnak dolgozni. Meg a fa is elfogyott.
    Tud valaki megoldást???
  • savafan
    #222
    nézz körül a crackdb oldalon
  • Huszi84
    #221
    sziasztok!tudna nekem vki mellékelni egy linket ahonnan le tudná rántani a civcity crack-at??előre is köszi
  • 3P
    #220
    Hogyan lehet visszafizetni Rómának az adóságot?
  • savafan
    #219
    Azt nem tudja valaki, hány küldetés van a játékban?

    Megcsináltam, a Britannia pályát és valaki fejébe zöld "levélkoronát" (most hirtelen nem ugrik be a neve:)) húztak. Felment valami díszlépcsőn és akkor kapta a fejébe a jót. Mivel nem hallgattam az aláfestő zenét és szöveget nem tudom mondtak-e valamit. Utána tovább akartam menni de kilépett az alap menübe és ha küldetést választok az elejéről akarja kezdeni.
  • savafan
    #218
    Két kérdésem lenne:

    1. Volt valakinél olyan, hogy a raktárból elinduló csacsiról eltűnik a kocsi és ezáltal a szállítás úgy valósul meg, hogy a készletből leveszi amikor kikerül az egyik helyről de a másik helyre nem teszi be és nem számolja bele a készletbe? Ezáltal minden egyes szállításnál bukom a mennyiséget:((( Elég nagy a pálya ezért sokat kellene szállítgatnom.

    2. Nincs valakinek egy aránylag nagyobb méretű pálya elmentése? Gondolok itt olyanra ahol már legalább 1 palace is van:))) Csak kíváncsi lennék, hogy másnál mennyire mükszik a "tömbösítés". Már akkora a pálya, hogy egyszerűen besokalltam és nem tudok kikecmeregni belőle. 3-10 pont hiányzik a 95-ös civilizációs mutatóhoz (az 5 palace már megvan) és egyszerűen nem tudom bevinni az utolsó döfést:((( Hátha kapok valami inspirációt mert már nagyon kaotikus a városom. Mostanság ott teszek le valamit ahol van egy kis hely:((
    Ha van valakinek, küldje el! Köszi!

    Előre is köszi!
  • savafan
    #217
    mégis van mód a mentések behozására.
    a mentéseket át kel tenni az újonnan kreált könyvtárba:))))
  • savafan
    #216
    de, sajnos. amúgy nagyon jó lett a magyarítás csak, hát ugye...
  • Sanko
    #215
    ne má
  • Serpa
    #214
  • savafan
    #213
    Na, felkerült a netre:))
    A súgót kivéve le van fordítva minden. Egy hátránya van csak. A magyarítás velejárója, hogy nem lehet behívni a mentéseket:((
  • savafan
    #212
    a magyaritások. hu oldalon nézz szét. ha minden igaz pár perc múlva tölthető:))
  • Kori
    #211
    cím lesz hozzá?
  • savafan
    #210
    Haminden igaz ma-holnap lesz magyarítás a játékhoz:)))
  • Serpa
    #209
    az egyiptomi pályán is ez lesz, de jóval nagyobb mennyiséget kell majd szállíts.
  • A tumi
    #208
    Kosy...
  • savafan
    #207
    A játékmezőn lévő ikonokból látod mennyi gyűlt már össze. Vásárolj be sokkal több búzát mint amit a népek fel tudnak használni és megenni. Mire a 3-4 kört bevásárolod valszeg meglesz a kért mennyiség. Simán vásárolj be 100 egységnyit és akkor nem tudják elég gyorsan feldolgozni:))
  • A tumi
    #206
    Megvan...tényleg a búza volt
    Kosy
  • Serpa
    #205
    a missió előtt kiírja mit kell teljesítened.
    mi van oda írva?
  • Serpa
    #204
    mondom, úgy emléxem 100 búzát kell elküldened.
  • A tumi
    #203
    Tényleg fáradt vok sry
    FRANCIAORSZÁG
  • A tumi
    #202
    Francia ország
    Bocsi már fáradt vagyok.

  • A tumi
    #201
    Massalia-ban vagyok(Dél-Francia ország) itt még nincs háború és a Britannia előtt vagyok.
    Hogyan szállítsak búzát amikor még nem is enged termelni,csak venni és azt felhasználják,lisztnek és kenyérnek.
    És nem is szállítják sehova,csak ott áll a raktárba és élik felfelé.
  • savafan
    #200
    ez britannia elött van vagy azon túl vagy?
    vagy nem is mentél arra? mert ez a szelíd küldetéseknél van.
  • Serpa
    #199
    ha jól emléxem búzát kell szállítani Rómába.
  • A tumi
    #198
    Most egy olyan célkitüzést kaptam ahol ezt kell elérni: Attain Empire Points
    Ennél a küldetésnél mi a cél mert nekem egyfolytában csökken a pontom 0/50-ről indúl gondolom el kell érnem az 50 pontot de most -90/50-en áll és egyfolytában csökken bármit is építek.
    Help!!!!!!
  • A tumi
    #197
    Köszi.....majd próbálkozok.
    :)))
  • savafan
    #196
    Asszem, bár nem biztos, hogy bizonyos dolgokat csak akkor használnak ha már a többi dolgot használják. Tehát ha minden igaz csak akkor mennek templomba házasodni amikor eljön annak az ideje és a többi alatta lévő cucc már mind rendelkezésre áll.
    Pl. nálam a britannia pályán alapból lehet kacsa vagy libafarmot építeni. Annyi sűlt kaját gyártottak le belőle, hogy majdnem két granary telelett. De senki nem vitt egy darabot sem:(( Mert még nem értek el arra a fejlettségi szintre, hogy kelljen nekik és igényeljék.

    De lehet, hogy nem így van:))

    A farmra nincs ötletem, nekem bárhová teszek mennek melózni.
  • A tumi
    #195
    Hello
    Miért lehet az,hogy megépítettem a termőföldeket,utat hozzá,közel van a lakóház mégse megy dolgozni oda senki,körülötte meg melóznak.Meg csináltam templomot,meg fürdőt,kocsmát egymás mellé a központban(!!), utat hozzájuk és nem használják.
    Tipp,valaki?
  • juharfalvi
    #194
    "a ratio az micsoda?"

    Az élelmiszer-adag mértéke. Ha nagyjából középen van a csík, az a normál. Ha jobbra viszed, akkor növeled az adagot, balra pedig csökkented. Ha túl sok élelmiszer van raktáron, akkor jól jöhet.
  • Serpa
    #193
    pontosítsunk.
  • thhommy
    #192
    jah h bele kell esnie a körzetébe ez volt a bajom köszi:)
    még vmi a ratio az micsoda? mer enekm most azzal elégedetlenek az emberek és nemtok sgiteni rajta