268
Ship Simulator 2006
  • Dave000
    #108
    én a Titanic-al jártam így, negogymá a Titanic kerülje ki a kis vitorláshajót, persze utána levonta a damaget és nem tekintette megoldottnak a feladatot :(, de a Titanic az tetszik, főleg hogy lehet mászkálni a fedélzeten..
  • rgida666
    #107
    Remélem ezért nem jár pontlevonás.
  • Papirzacsi
    #106
    Érdemes. Előnyére lett sok új dolog a proginak, csak ami zavar, az a forgalom. Megyek a nagy hajóval, oszt a kis dögök meg szépn nekemjönnek. Nehogymár én figyeljek a konténerszállítóval a kicsikre... :-)
  • rgida666
    #105
    Ez elég jól hangzik, este kipróbálom.
  • Dave000
    #104
    Én nálam különböző hajókon van ilyen, hogy magátol visszamegy a kormány meg a gáz, a nagyokon úgy marad, a kicsiken mindíg visszaáll. Egyébként a víz nagyon tetszik, amikor megy a halyó, azt jól megcsinálták... Vállalkozó kedvűek megcsinálhatnák a Balatont, vagy a Dunát :DD
  • DJ Skyline
    #103
    képet,videót!:D htx
  • Papirzacsi
    #102
    Itt vok ,csak foglalt volt a gép, nem tudtam kipróbálni.

    Jelentem történtek változások a progiban.
    Nem tudom annak köszönhető e, hogy angol nyelvű, de találtam időjárás beállítást, így lehet ködben és nagy szélben hajózni. Bár hullámokat nem korbácsolt, de lehet ez csak pálya kérdése.
    Viszont bekerült a vki által hőn áhított lockolós rendszer. Pontokat kell gyűjteni a küldetésekkel, és ahogy nézem ezek alapján lockolja ki a nehezebb küldiket. Nem emlékszem már hány küldi volt régen, most kerek 40.A "sérülést" pontlevonással jutalmazza.
    Jó hír továbbá, hogy van forgalom a kikötőben, bár az első percben kiderült, hogy nem vmi mesterséges inteligenci által vezértel, mert a szemem elött ment egymásnak egy motorcsónak, meg egy uszály. :-D
    Per pill nem tom mi az oka, de elég zavaró, hogy ha a nyilakkal kormányozok, akkor amint elengedem a gombot, a kormány visszaugrik középre. Valszeg csak én nem ismerem még a billentyűket, ezért van ez.
    Van a cd-n 3 tutorial videó is. Nem emlékszem, hogy a német változatban lett volna.
    Hirtelen ennyi kb 5 perc foglalkozás után. Ja, és a korábbi verzióhoz képest nálam elég jól szaggat.
  • DJ Skyline
    #101
    lehet már végigvitte
  • rgida666
    #100
    Letelt a félóra!
  • ChevyG work
    #99
    tuti nem azért, (több hajó, térkép, mittomén)
  • Bence94
    #98
    helo ne sziggyatok meg de a wana... on fenn van az angol verzio.kb 720mb

  • Papirzacsi
    #97
    Fél óra múlva kiderül. :-)
  • rgida666
    #96
    Erre én is. Több küldetés van benne
  • Papirzacsi
    #95
    Kíváncsi vagyok mitől van 700 mega körül az angol verzió. :-)
  • ChevyG #94
    !!!Ship Simulator 2006 (c) Lighthouse Interactive!!!
  • Istencsászár
    #93
    DEMO!

    Ship Simulator 2006 demo (95mb)
  • w77d
    #92
    kb mennyi lessz az ára?
  • Repülő Gyík
    #91
    Nem.
    Kis gépen is szépen fut!
  • DJ Skyline
    #90
    de majd lesz pár hét múlva
  • george4
    #89
    Ez nemet nyelvu. Angol nyelvu nincs?
  • w77d
    #88
    Erős a gépigénye?
  • Repülő Gyík
    #87
    Igaz!
    A szerkesztőt próbáld ki, nagyon állat, főleg ha két nagy dögöt teszel keresztbe a kikötőbe, és azokkal kinavigálni:)
    A lényeg, nekem nagyon tetszik ez a játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Papirzacsi
    #86
    Sztem pont így jó. Nem vagy megkötve.
    A nehezebb küldi kilockolásának akkor lenne értelme, ha tényleg nehezek lennének a küldik, de ezek nem azok. Nem kell a végén pontosan beállni vagy ilyesmi, nem időre megy(ez a rémálmom, utálom az időlimites küldiket), csak végig kell robogni a csekpontokon. Én úgy tudnám elképzeln iigazán ezt a progit , hogy van eg yadott cél, teszem azt kikötne az egyik molónál vmelyik hajóval, közben a kikötő él, van forgalom, majd mikor sikeresen végigmenővereztél a kikötőn, és megfelleő ehlyen , pozicíióban kikötötted a hajót, akkor elfogadja a küldetést, és akkor mehetsz a következőre. Ebben már lenne kihívás, amiért érdemes a könyebbel kezdeni, és folyamatosan fejlődve haladni a nagyobb hajók felé. De ez az ami nekem hiányzik a progiból, most olyan halott az egész sztem.
  • Repülő Gyík
    #85
    torrent
  • tams044
    #84
    Hol lehet letölteni??????????????????????
  • Repülő Gyík
    #83
    Arra gondoltam, hogy csak akkor tudnám megcsinálni a nehezebb küldetést, ha a könnyebbet már letudtam.
    Szerintem ebbe van realitás!
  • Papirzacsi
    #82
    Nem tudom honnan a bánatból veszed, hogy a küldetéseknek követni kell egymást. Ez finoman szólva is baromság.Má bocs. Ez vmi hülye berögződés más játékokból.
  • Repülő Gyík
    #81
    Ez lemaradt:

    Ami nagyon mókás az egészben, hogy van lehetőséged szerkeszteni küldetéseket, ami azért nem kis dolog a mai játékokban.
  • Repülő Gyík
    #80
    Megnéztem a játékot, és az a véleményem, hogy ez jelenleg valami Béta lehet, mert a küldetések nem követik egymást, hanem azt csinálom meg, amelyik nekem szimpatikus, és nem is jelzi sehol, hogy kész.
    Amúgy szerintem nagyon jó játék. Már nagyon régóta vártam egy olyan játékra, ami tényleg kikapcsol /mármint engem kapcsol ki, nem a gépemet:)/ és azthiszem ezzel én is megkaptam a játékomat! Szép a grafika "relatív", vagyis nekem nagyon tetszik!
    Pár küldetés elég érdekesen van megcsinálva /tankervontatás/, de szerintem pont ez a jó benne!
    És ami nagyon tetszik, az-az hogy lehet a játék közben másra is figyelni, mert eléggé lassuak a hajók többsége, és a cél eléggé messze van!
    Röviden és tömören, aki szeretne kikapcsolódni a pörgős élet, és annális pörgősebb játékok után, és szeretne ismeretlen nehézségekkel megküzdeni, mert már az ellenség megölése nem veszi el a figyelmet a hétköznapokról, az szerintem feltétlen szerezze meg ezt a játékot, mert érdemes!
    Véleményem szerint totál mindegy, hogy Német a játék, mert az Angolt sem értem, és Magyar vagyok, úgyhogy nekem mindkét nyelv Kínai, mint nagyon sok Magyar játékosnak.
  • w77d
    #79
    Remélhetőleg bővíthető és új hajókkal talán föl lehet még dobni
  • ChevyG work
    #78
    VM-nek gondolom
  • Papirzacsi
    #77
    1 giga. Hát az gigalol :-D Nem melékszem telepítve mennit foglalt, és mostmár nem is tudom megnézni, mert nyomtam neki egy efnyócat. :-D
    Biztos nem tud illetve nem ér többet, csak biztos a kiadó hozzáigazította az árat a standardokhoz. :-D Amit lássuk be a proram nem ér el. Jónak találom magát az ötletet, de a megvalósítást kevésbé. Tetszeik ez a mennyunk el a kijelölt mólóig egy konténerszállítóval stb, cél a biztonságok kikötés meg ilyenek. Szóval többet el tudnék képzelni ebben a progiban.
  • Sheffield
    #76
    Tényleg német! Ezt nagyon elszabták a srácok!

    Viszont az érdekes hogy a Schiff 19.95 Euro, a Ship pedig 29.99 Euro. Ennyivel nem hiszem hogy többet érne a Ship Sim.

    Meg a Schiff gépigényénél írják (ha jól olvastam), hogy 1 Giga üres HDD kell neki. De vajon mire? Nekem az egész játék nem nyom többet mint 230 mega. Ilyen sok patch lesz hozzá??
    Schiff gépigény

    ChevyG!

    A fejlesztő ugyan az csak a kiadó más.
  • ChevyG work
    #75
    ehhh, nincs sérülési model???
  • Papirzacsi
    #74
    Hát nem. :-) Egyszer végigvinni a küldiket viszont jó. Bár jobb lenne, ha lenne sérülésmodel, vmi normális, mert az adna egy kis izgalmat a játéknak, mert így büntetlenül végimenni a bólyák között nem túl élvezetes.:-(
  • ChevyG work
    #73
    kicsi esélyt látok arra, hogy két különbözö csapat, két egymástol min 5000km-re lévö helyen, két, egymásra marhára hasonló játékot hoznak össze!


    amugy nem lehet egy nagyon fordulatos, és izgalmas gém...
  • Papirzacsi
    #72
    Nem. Az angol oldalon alul megjelennek a hajók. Kattints a Yachtra, és nézd meg a képeit. Német nyelvű. :-D
    De ha a németen meg angol van, akkor elbták a fiúk. :-D

    Az a pár plusz küldi gyanítom az új(?) hajóból ered talán.
  • Sheffield
    #71
    Mondjuk én sem találtam sok eltérést csak ennyit:

    Schiff Simulator 2006

    Fejlesztő: Vstep
    Kiadó: Astragon
    Megjelenés ideje: 2006. Február 28.
    Küldetések száma: 32 (a hivatalos oldalon 31 van írva de a játékban 32 szerepel)

    Ship Simulator 2006

    Fejlesztő: Vstep
    Kiadó: Lighthouse Interactive
    Megjelenés ideje: 2006. Június 15.
    Küldetések száma: 40

    Az infókat a neten találtam, felelősséget nem vállalok egyikért sem!

    Ha valamiben tévedtem, akkor előre is elnézést kérek!

    Szerintem pont fordítva akartad írni, mert a német oldalon van angol feliratos kép: Kép

    További jó hajókázást mindenkinek!
  • ChevyG work
    #70
    jájj, félre olvastam, ugyan az csak a nyelv más!
  • Papirzacsi
    #69
    Sztem meg igen, de szted miért nem ugyan az? A képek alapján dettó ua. a kettő. Talán csak annyiban különböznek, hogy az angolban van egy speedboat, amire a német nyelvűből nem emlékszem. Ezen kívül az angol szkrínsotjain ugyan azokat a szitukat látom, mint amiket a németnyelvűben végigjátszottam.Sőt, az angol oldalon a képeken a játék menüje német nyelvü... Max talán egy kis hibajavításban lehet több az angol verzió a németnél.