268
Ship Simulator 2006
  • rgida666
    #148
    4E431-2E0E7-4A5DC-00003
  • jedimarsi
    #147
    Hellósztok!!!! Nekem megvan /remélhetőleg az angol/ Ship Simulator 2006!!!Valaki tudna küldeni egy cd kódot??? Mert sehol se találok hozzáá!!!Előre is köccce!!!
  • rgida666
    #146
    Hosszas kínlódás után végre elindult a game. Magam sem akarom elhinni, de miután feltettem egy codec pack-et elindult.
  • Trucker39
    #145
    A hajókürt jó kérdés miért nem használható.
    A középső kis bot, a hajóorrban elhelyezett, a menetirányra merőlegesen elhelyezett kisteljesítményű hajtómű rendszer. Az a feladata, hogy kis sebességnél a hajó orr részét "mozgatja".
    Mire is jó: Állsz a dokkban konténerszállítóval, ki kellene futni, de ha elindítod a hajó főhajtóművét, végigszántod a hajó oldalát a dokkon. Előtte orrsegédhajtóművel eltávolítod az orrt a dokktól és utána indítassz.
  • Gerbill
    #144
    Még nem játszottam a teljes verzióval, csak a demoval és az a kérdésem volna hogy van e szabad játékmenet, olyasmire gondolok hogy kiválasztok egy hajót és azzal a kiválasztott mapon csak úgy csónakázok a vakvilágba?
  • SötétBarom
    #143
    Bazz, ez a gém lehetőségek tárháza.. Remélem a microsoft, vagy valami nagy cég lecsap az 5letre és csinál egy élvezetes gémet ebből.. (nekem anno a train sim is teccett ).. Jó lenne pl éjjel, viharban hazanavigálni egy halászhajót északon, motorcsónakkal hasítani a dunán, etc...
  • w77d
    #142
    na még két kérdés: 1. A hajókürtöt miért csak a titanicon tudom használni?
    2. Mi az a középső kis csak jobbra és balra mozgatható kar?
  • w77d
    #141
    nekem a titanic szaggat be főként
  • Papirzacsi
    #140
    Én spc eddig nagyon szaggató rész nem találtam, de viszont sokkal lassabb a gém mint a német verzió. (ez a pár újítás ilyen gépigényes lenne?)
  • w77d
    #139
    Gyerekek ez egy-két helyen nagyon szaggat!
  • rgida666
    #138
    Erre már én is gondoltam, de sajnos nem ez a gond.
    Letöltöm a Schiff-et, hátha az megy.
  • Fejes021
    #137
    Passz, de lehet hogy a hozzá adott directX 9.0c segít, vagy egy legújabb driver a VGA-hoz.
  • rgida666
    #136
    Köszi, de nálam több percig is gondolkodik, míg ki nem lövöm. Szal elég gyanús a dolog.
    Egyébként mi a gépigénye?
  • Fejes021
    #135
    Várj, nem fagy ki csak gondolkodik, hogy mért is töltse be ezt a sz@rt.
    Szal nálam is meg szokott állni, van hogy 1 percre is 95%-nál.
  • rgida666
    #134
    Nálam a probléma a warezes verzióval is ugyanaz, küldi indításnál a töltés megáll 95%-kon és nem tölt tovább. Feladatkezelőben azt írja, hogy a questviewer nem válaszol.
    Van valakinek ötlete, hogy ez miért van? Előre is köszi.
  • Papirzacsi
    #133
    Én ezt az ötletet alapból elvetem, mert kell törni a progit.

    Már éppen sikongatni akartam örömömben, mert úgy vettem észre, hogy ha egy irányba megyek egy hajóval, és ő gyorsabb, akkor belassít mögöttem, és ezt alkalmazva egész messzire el is hajóztam, aztán egyszer vmi oknál fogva nem lassított már többször, és lezágolt hátulról. rögötn 4milla jurós sérülés...
    Őszintén szólva úgy gondolom elég idegesítő ez a hiba a készítőktől, és egy ilyennel kiadni nagy baromságra vall.
  • rgida666
    #132
    Nekem olyan gondom van, hogy a játék ugyan elindul, de a küldetés inditásánál (loading enviroment) felmegy a csík 95%-ra és ott megáll, nem tölt tovább.
    Van valakinek ötlete? Torrentes verzió.
    Lehet letöltöm warezről.
  • DJ Skyline
    #131
    persze csak bizonyos embereknél,nem mindenkinél
  • Glpetyus
    #130
    ehhh
  • DJ Skyline
    #129
    nem lehet,hogy csak a warez verzióval van ez,és az eredetivel semmi baj? Half Life 2 Ep1-el is ez van,hogy eredetivel senkinek semmi baja,de warezzal előjönnek bugok,stb...
  • Dave000
    #128
    hát sajna ja, a többi hajót csak mintha zsinóron húznák, ha az útjába kerülsz belédjön és persze tőled vonnak a sérülésért... nem egy küldit buktam be ilyen miatt, és amikor a Titanicnál volt ilyen 1 mérföldre a céltől kb. 20-30 perc hajókázás után és ez miatt nem fogadta el a küldit, kiléptem...
  • Glpetyus
    #127

    Mi,csak úgy pikk-pakk oldalbadurrantanak egy tankert,és még a játékostól vonnak le pontot ?
    Egy nagy tanker,vagy teherhajó,akár 4-5 tengeri mérföldet is megtesz,míg megáll...
  • Braveheart
    #126
    Hát ebből a játékból sokkal többet is ki lehetett volna hozni. Én kb 10 perc után meguntam...
  • Dave000
    #125
    az egy dolog, de nehogymár a sokezer tonnás konténer szállító kerülgessen egy vitorlást, amikor neki ezerszer könnyebb...
  • nagykispeter
    #124
    Neked kell vigyázni
  • dbb
    #123
    Szevasztok,Nekem is megvan a Game de az érdekelne hogy találkozott-e már valaki jégheggyel?vagy ez csak az én álmomban létezik
  • DJ Skyline
    #122
    biztos lesz majd patch,de elég nagy hiba,hogy a többi hajó nekünk jön! :\
  • Fejes021
    #121
    Hát az a helyzet, hogy ez a játék UNCSI.
    Én azt hittem hogy kicsit pergősebb lesz, esetleg, járőrőzi kell a mentő hajóval, és random vizbefúlókat kimenteni.
    Később estleg lesz olyan ,hogy pölö motorcsónak verseny, vagy ilyesmi? Vagy csak menj A-ból B-be, onnan meg C-be, aztán......
    Mert ha nem akkor nekem elég volt 2 "mission", ha annak lehet nevezni ezeket a nem tom miket.
    Szal nekem csalódás volt.
  • Fejes021
    #120
    Jójó, bocs. de ha nem 1024*768 ban töltöd fel hanem kisebben akkor, akkor is kisebb lesz ha sikerül beszúrni
  • Papirzacsi
    #119
    Igen, bár így 3 küldi után már idegesít hogy a hajók nem nagyon vesznek figyelembe. Eddig többször is gond nélkül belémhajtottak. Pl ennél az első konténerszállítós küldinél csak sokadikra tudtam balra fordulni a kikötőhöz, mert mindig jött vki, aki legázolt, miközben én szerencsétlenkedtem a fordulóval.:-D Sajnos olyan messziről nem látni előre a közeledő hajót még a radaron se ,hogy elmeneküljek előle ha esetleg éppen állok. :-D
  • Trucker39
    #118
    Nálam hibátlanul elindult. Tálcára is simán le lehet rakni és nincs vele gond.
    Az első három missiont már lefutottam. Kicsit időigényes a játék, de nagyon pihentető. :)
  • Babajim
    #117
    azt írja ki, hogy nem találja a h60D95D86-D6D6-47C1-84C8-CFBAAF0A632F.dll -t a channel mappában.
  • Dexantreal
    #116
    de nemtom vazze:P..próbáltam és nekem sehogyse megy:P...

    ja és ne lámázzál:P
  • DJ Skyline
    #115
    és mit ír ki pontosan!?
  • Babajim
    #114
    sziasztok!

    Nekem dll hibával el sem indul. Van valami ötletetek?
  • Fejes021
    #113
    Akkor esetleg 800 szor akárhanyasba pakold fel, NEM? (kicsinyícsd le mielőtt felrakod)
  • Dexantreal
    #112
    én majd csinálok szívesen..csak mindig nagyba rakja be nekem,akárhova is töltöm fel..ilyen 1024szer akárhányasba
  • Tatyla
    #111
    ingém shot valaki?
  • Dexantreal
    #110
    A Titanic utasai azok a tengerben alszanak már vagy nemistom hányéve..egyébként én is most kaptam rá csak a témára és szedem le. Kárhogy nincs multiplayer és akkor lehetne versenyezni vagy valami ilyesmi..mittomén

    csak1ötlet volt
  • DJ Skyline
    #109
    utasok vannak a hajókon,vagy "szellemhajó" és nincs sehol senki!?