268
Ship Simulator 2006
  • Willenbrock
    #188
    Kár,pedig milyen jó kis szimulátort lehetne csinálni a Titanicról.Meg pl. a Bismarck csatahajóról is.Tele vagyok jó ötletekkel.
  • Papirzacsi
    #187
    A kérdéseidből ítélve sztem inkább ne vedd meg. Semmit sem lehet cisnálni, amire itt vágysz ,így sztem csalódás lesz belőle. Próbáld ki a demót, ha még ne mtetted meg, illetve itt ott elérhető a progi a net sötét oldalán. PRóbáld ki, mert úgy érzem szívni fogod a fogad a megvétel után.
    De röviden a válasz a kérdéseidre:
    Nem,nem,nem,nem,nem,nem,nincs.
  • Willenbrock
    #186
    Kérdések merültek fel bennem.Felteszem őket.Imádom a régi óriás óceánjárókat,csak a Titanic van benne vagy más is?Lehetne még pl:Lusitania,Mauretania,Bremen,Normandie,Rex,Queen Mary-az 1936-os a szép-Imperator,stb,stb.hogy csak a leghíresebbeket említsem.
    A Titanicnak a belső tereiben is lehet járkálni vagy csak a parancsnoki hídon?
    Fel lehet-e pl. menni az árbockosárba vagy le lehet-e ballagni a kazánházakba,géptermekbe?A legénységet lehet jelentésre bírni?Parancsadási lehetőség van?Így lenne igazán élvezetes.
    Olvastam hogy nincs utas a fedélzeten.Vigasztalásképpen:A valódi Titanicon sem volt mindíg,pl üresen ment a hajógyárból Angliába.Azért a legénységnek kéne látszódni.
    FŐ KÉRDÉS:Lehetséges pl. a Titanic-kal általkelni az Újvilágba-meg lehet-e tenni a Southampton-New York utat?Van napszakváltozás?
    Én csakis a Titanic miatt veszem majd meg ezt.Ám azon kívül sok régi óceánjáró létezett amik még nagyobbak is voltak.Pl.az 1913-as Imperator csak 1 évvel készült később de 4800 tonnával nagyobb volt mint a nagy T.
  • gabber_saviola
    #185
    iszonyat nagy gém :)
  • solle
    #184
    olyan oldaalról nem lehet letölteni ami nem torrentes és nem fizus?
  • rgida666
    #183
    #165
  • solle
    #182
    honnan lehet leszedni a full verziót?
  • DJ Skyline
    #181
    íme! a feladat végére nem kicsit lettem mérges,de majd látni fogjátok a videó utolsó fél percében miért!
  • DJ Skyline
    #180
    kész a videó,már csak felkell tenni! sajna a feltöltési sebességem nem egy turbó (128, azaz olyan 16kb/sec kb)...hiába, valamit valamiért!:)
  • DJ Skyline
    #179
    jó akkor mondom máshogy...nem csak a titaniknál' van így,hanem a konténerhajó is szellemhajó módjára jelent meg,majd csinálok képet,vagy videót
  • PLackó
    #178
    mégis mit vársz a titanictól?Ezesetben normális ha szellemhajót látsz.
  • DJ Skyline
    #177
    az volt a legjobb,hogy épp akkor jött egy konténerszállító,és pár 100 méter kellett az ütközéshez!:D a képen már csak a térképen látszik a kék folt! 1 a baja a játéknak,hogy hiába van maxon a látótávolság,a bólyát látom már,de ha átváltok a bólya nézetére,akkor én nem látszom,hanem egyszer csak mint egy szellemhajó előjövök a ködből!
  • JohnnySmith
    #176
    Jah velem is ez volt :)
  • WiZZaRD
    #175
    nalam a kilepkedos problemat megoldotta, ha csak a monitoron van kep, gyakran ugy szoktam felejteni a tv-n is a kepet, filmezes utan pl., a legtobb jatekot nem szokta zavarni...ezt igen:/
  • DJ Skyline
    #174
    sikeresen végigszántottam a bólyát a titanic komplett baloldalával:D
    a kár szinte aprópénz!
  • Rue East
    #173
    ez is olyan game, mint az MS trainsim
    különösebb értelme nincsen, de leköt, főleg majd mikor jönnek hozzá az új (természetesen userek álltal alkotott) hajók, térképek

  • WiZZaRD
    #172
    bar azt irjak, hogy van bug es a datum mai, elvileg holnapra lesz jo.
  • WiZZaRD
    #171
    sajna:( nekem betolt, hagy is nyomulni picit, aztan vag ki desktopra:(
    hat van meg mit csiholni:(
  • DJ Skyline
    #170
    hát ez a patch nekem nem segített,sőt rontott! besem tölti a feladatot,és kilép az asztalra, a demo küldetést betölti,de lassan,és akadozik...szal frankó! :\
  • DJ Skyline
    #169
    "AI ships brake and try to stop for the player ship"
    itt a lényeg,ami eddig probléma volt mindenkinél,hogy az AI kamikaze módjára jön nekünk!:D
  • WiZZaRD
    #168
    megis van info a javitasokrol:) : http://forum.shipsim.com/viewtopic.php?p=2211
  • WiZZaRD
    #167
    van hozza 1.1-es patch: http://www.shipsim-secure.com/index.php?id=4#
    hogy mit javit, arrol sajna semmi info az oldalon, nem valami bobeszeduek:(. Hatha javit par hibat, nekem csak egy 000 jelu mission tunt fel, demo mission neven, mas valtozast nem lattam igy elsore. Amugy nagyon jo moka, a train simulator ota nem kotott le ennyire semmi:).
  • DJ Skyline
    #166
    frankó a játék,csak egy a baj,hogy minden feladat után kidob az asztalra,ezzel a hibával,ha vissza akarok menni a főmenübe:


    a feladatot megadja amit csináltam előtte,az nem vész el,csak idegesítő,hogy kilép,majd indíthatom el a játékot...
  • rgida666
    #165
    próbáld torrentről

    klikk
  • DarkCruiser
    #164
    geci, négsem jo, virust találtam benne

    (rapidshare s 2részes verzio, a 3részeshez meg vmi kód kellett amit találtam is ott ahonnan odajutottam de nemment azzal se az összeillesztés)

    szal akkor ha vki tud jobbat pls:)
  • DarkCruiser
    #163
    na megvan már töttöm, hogy angol e vagy nem, fogalmam sincs sztem nemaz lesz de mind1má
  • DarkCruiser
    #162
    sziasztok

    angol teljes verziot ingyen warezrol lelehet tolteni? adjatok linket pls nemvok jo ebben mar probaltam keresni :S

    demo tetszett a többi hajó kidolgozása nem épp a legjobb de azér érdekel a teljes verzó=)

    előre is köszi
  • quack
    #161
    nem ismerem a játékot de itt valaki ezt írta: "Jó lett volna, ha minden nagy hajónak lehetne sétálni a fedélzetén nem csak a Titanic –on"
    tehát teljesen ugyanaz szvsz
  • Tufa
    #160
    lehet sétálni a titanicon..
  • CS@
    #159
    Miben más?
  • JohnnySmith
    #158
    HCGamer
    Nekik biztos más verziójuk van vagy nemtom.....

    " Nyílttengeri mókázásaink közepette egyébként felülhetünk a Titanic hídjára is, s megpróbálhatjuk megmenteni a gigászt - s ha esetleg unatkozunk a lassú tempó miatt, akár be is járhatjuk azt gyalogosan!"
  • CS@
    #157
    Erről jut eszembe, hogy a játékkal kapcsolatban csak a legnagyobb gondomat nem írtam le a #152ben: Mégpedig, hogy nem fut ablakban, így aztán semmit sem tudok nézni közben.
  • rgida666
    #156
    Én azt szeretem benne, hogy közben nézhetem a vb-t
  • Repülő Gyík
    #155
    Szerintem pár embert érdekel a játék, csak erről annyira nem lehet mit irogatni!
    Én azt bírom benne a legjobban, hogy kitudok menni bagózni, miközben játszom:)
    Amúgy nagyon hangulatos kis játék. /szerintem/
  • CS@
    #154
    Gondolom nem sokakat érdekel a játék, de azért ITT egy egyszerű scene, háta kell valakinek.
    Küldetés leírás egyáltalán nincs, úgyhogy nagy extrákat ne várjon senki.
    Install: Másold mindkét fájlt a játék könyvtárában található „_Savegames/EN” alkönyvtárba.
  • Gerbill
    #153
    Az valóban dobna valamit a hangulaton ha menne valami kis zene, meg a fél óra alatt 1m-t haladó hajókon lehetne sétálni, esetleg belefért volna valami minigame(A kapitány előkapja a mobilját és játszunk rajta valami bugyuta de szórakoztató játékot).
  • CS@
    #152
    Kipróbáltam én is ezt a játékot és nagyjából az a véleményem mint SötétBarom –nak.

    Marha jó lett volna, ha egy kicsit többet foglakoztak volna vele, és nem maradtak volna ki olyan, alapvető dolgok, mint az irányítás beállítása a nagy hajókon a kellemes lágy zene a kicsi, de gyors hajóknál pörgős jó zene. Jó lett volna, ha minden nagy hajónak lehetne sétálni a fedélzetén nem csak a Titanic –on, ezzel is feldobva az időnként elég unalmas játékmenetet. Esetleg valamiféle egyszerű kampány/karrier mód. A közlekedő hajónak legalább egy minimális Ai, mert így ebben a formában tényleg elég idegesítőek. Azokon a hajókon, ahol látszódni kellene a rakománynak/utasoknak ott ténylegesen látszódhatna, hogy üres vagy van rajta valami.
    Nekem tetszik a grafika és a kezelő felület is bár ez utóbbi elég egyszerű, de legalább jól használható. A küldetés szerkesztőt szintén jó dolognak tartom. Úgyhogy remélem idővel majd lesz belőle a mostaninál egy kicsit komolyabb verzió is.
  • DJ Skyline
    #151
    -igen
    -nem rég
    -igen
  • samhun
    #150
    Már ilyenis van? :)
    mikor jelent meg? a jatek 700mb körül van ugye?
  • w77d
    #149
    Eltűnt a textúra a Titanicról és nem jön vissza akárhányszor indítom újra a gamet!