146
Meta univerzális bugfeltáró projectje
  • akyyy
    #146
    Zene kateógiába utólsó üzenet:
    22:44

    főoldaon meg 22:23-őt jelez!
  • akyyy
    #145
    H van egy bezárt és törölt topik, ami átkerül a 666 kategóiába.
    Nos ugye akinek megvan a hivatkozása az csak annyit lát, hogy törölve van a topik, vagy nincs ilyen téma.

    viszont ha a topik rss-ét nézzük akkor ott van minden hozzászólás:P
  • blackgamer
    #144
    kereső működésével kapcsolatban vannak észrevételeim

    Magyar témájú játékok című topikot nem dobja ki a kereső a magyar kulcsszóra

    a topikon belüli keresésnél (akár egy pipálható megoldással) részstringekre is lehetne keresni akkor kidobna olyan találatokat is amit toldalék/rag/jel miatt nem ad ki
    ez nagyon hasznos lenne, jelenleg alig található vele valami
    pl. a "játék" keresésre nem adja ki jelenleg a "játékkal", "játékhoz", "játékban", stb...
  • blackgamer
    #143
    [center]
  • MetaMórfózis
    #142
    akyy, greasemonkey a te barátod, meg persze a firefox;)
  • Dj Faustus #141
    "és css-el vagy vmi scriptel nem lehet megoldani, hogy ne használja ezt a javascripts-t?"
    CSS-sel sehogy (nincs módosító hatása a Javascriptre; illetve a képre sem lehet tökéletes - tudni kellene a kép eredeti méretét).
    Egyébként az alább emlegetett szkriptnek kifejezetten az a célja, hogy túl nagy képekkel ne lehessen szétberhelni a fórumot.
  • akyyy
    #140
    és css-el vagy vmi scriptel nem lehet megoldani, hogy ne használja ezt a javascripts-t? Lehet kicsit lámakérdés, sajna a js-t még csak most keztük el tanulgatni, szal még igen az alap dolgok....:(

    és csak arra használnám hogy egy két topikba betenném, tehát nem akarom az összeset (pl ahumoros és aranyoas képeknél pont jó dolog, de pl egy képregényes topikba már elég rossz, hogy olvashatatlan a szöveg
  • Dj Faustus #139
    "Nincs olyan kód, vagy valami a topikokba bannerba, hogy a képek felbontását nem kicsinyíti le?"
    Az SG Javascript kódjában (jelenleg: http://www.sg.hu/js/javascripts.js?ver=20061011) van egy TB_show nevű függvény amiben szerepel az alábbi komment alatt egy átméretező rész:
    // Resizing large images - orginal by Christian Montoya edited by me.
    Na azt a részt kell kiszedni. Greasemonkey Firefox-kiterjesztés talán alkalmas erre.

    De ez nem bug, ez feature.

    "Üdv.Nincs olyan kód vagy valami, amivel egy saját fórumit, vagy gumiszobás fórumot olyan is megtud nézni aki nincs regizve az sg-re?"
    Ilyen nincs.
  • akyyy
    #138
    Nincs olyan kód, vagy valami a topikokba bannerba, hogy a képek felbontását nem kicsinyíti le?
  • akyyy
    #137
    Üdv.Nincs olyan kód vagy valami, amivel egy saját fórumit, vagy gumiszobás fórumot olyan is megtud nézni aki nincs regizve az sg-re?
  • akyyy
    #136
    http://www.sg.hu/forum beallitasok.php - ha ezt akarnám beírni, space nélkül(monjduk valakinek leírni hol kel logót betenni), elég érdekes dolog történik:)
  • Pheaper
    #135
    ;) :) időt figyeljétek :)
  • Csirke4
    #134
    Úgy lett nyitva ahogy priviben írtam?:)
  • DJ Skyline
    #133
    már megkapták!:D kilett tiltva pár ember
  • TothLaci
    #132
    "A bugvadászoknak járhatna ezentúl 1-2 büntipont"
    De csak azoknak, akik ki is használják, vagy fórumrongálásokat követnek el. :)
  • j4n3k
    #131
    ja ok
  • DJ Skyline
    #130
    mert:
    "Thx. És egy konstruktív ötlet. A bugvadászoknak járhatna ezentúl 1-2 büntipont."
    Dichter kommentje

    erre ezt válaszolta St:
    "alapesetben jár, de metamórfózis az én megbízásomra vadászik a bugokra. jobb ha megtaláljuk mintsem kispöcs józsika találja meg és hekkel szét mindent."
  • MetaMórfózis
    #129
    Meta Topic Reloaded
    Engem miért bántanának, semmiokuk reája.
  • j4n3k
    #128
    miért nem metamorfozist bannolták? ő indította el ezt az egészet -.-
  • MetaMórfózis
    #127
    Oááá:)
  • j4n3k
    #126
    LOL -.-
  • Frosty01
    #125
    jaja :D
  • j4n3k
    #124
    látok egy csomó emvert bannolva fórum rongálás miatt. ők azért lettek kibannolva mert ezeket csinálták?
  • Frosty01
    #123
    törölték a másik topikot
  • MetaMórfózis
    #122
    Persze, sokan vagyunk így vele, hogy eddigi tapasztalatokból megnézzük hogy más hogyan vagy megoldotta e az adott problémát.
  • TothLaci
    #121
    Szerintem vannak jó páran rajtam kívül is, akik felfedeztek hibákat, és mégsem használták ki azt. Nekem csak egy előnyöm van abban, hogy máshol észre veszek különböző hibákat... Feltudok készülni rá majd a saját oldalamom.
  • MetaMórfózis
    #120
    Jóneked, énis sokat észrevettem már ami nem is feltétlen jelentős, de nem próbáltam ki őket.:)
  • TothLaci
    #119
    Sok hibát észrevettem ahhoz képest, hogy nem rongáltam a fórumot.
  • akyyy
    #118
    hmmmmmmmmm
  • MetaMórfózis
    #117
    Kifejezetten jó ötlet:)
  • akyyy
    #116
    kiveszem de elárulod hogy kell a semmibe topicot nyitni!!!!!!:D
  • akyyy
    #115
    a figura vagy a mosolygos fej? de msot egy ideog ott lesz, szenvedtem egy picit ezzel a logoval:D biztos megtod csinálni hogy ne lást a logómat:D
  • MetaMórfózis
    #114
    Az az msn figura nem kellett volna oda, gyülölöm az egesz messengeres halozatot, tarsadalmat, programot.
  • akyyy
    #113
  • MetaMórfózis
    #112
    Ákombákom, juj de fázik akabátom:D
    Ez most így jött:D
  • akyyy
    #111
    na mi van? (aki szeretne csatlakopzni szerénykis mozgalmunknak, írjon privit, célunk hogy rájöljünk eme jó kis bugokra, hogy hogyan is lehet csinálni:D )
  • nf1
    #110
    az ilyenekekkel keményen kell bánni :P
  • nf1
    #109
    nekem meg az esgé születési dátum módosytása
  • MetaMórfózis
    #108
    De morcos ma mindenki:)
  • akyyy
    #107
    nekem meg az iwiw születési dátum módosításánka trükkjét :Ö