148
  • DanyyX
    #148
    PRC - People's Republic of China

    asszem vmi ilyesmi...

    Az a lényeg, hogy kínai népköztársaság
  • Zolly1975
    #147
    Tisztára Orwell. Úgy látom a szabad választás joga a gazdasági érdekekig tart. Furcsa, h egy tv-gyártó cég a felhasználókat taszító fejlesztést szabadalmaztasson. Lehet h tényleg az van, h el akarják a szabadalmat ásni, ahogy 1ik előző hozzászóló írta?
  • csbi
    #146
    Terooristá
    k fujj! Filips=AL-kaida
  • Ray Z
    #145
    Mér nem azt találják ki hogy lehet átugrani a reklámot? még rosszabítják a helyzetet...
  • nbarnabas
    #144
    LoL
  • tvmaci
    #143
    A reklámblokkok nagyjából egyidőben vannak a két kereskedelmi tv-n. Legalábbis estefelé. Mi van akkor, ha én a másik csatornán lévő reklámblokkot akarom nézni? Azt akarják, hogy lemaradjak a másik csatorna reklámjairól? Felháborító!!!
  • DanyyX
    #142
    -ha már márka, akkor szvsz Panasonic [Mert megérdemli mindenki a minőséget [#vigyor2] ]
    -a társadalomban tényleg nincs se tudatosság, se értelem [többnyire]
    -a philips is kínában v. taiwanban gyárt, meg mindenki IC gyárak, ilyen helyeken vannak, meg az összerakó üzemek is, szoval tökmind1 mit vesz az ember, általában made in PRC [az utolsó betű China-t jelent :)]
  • Ma2ska
    #141
    "Ha van egy kis tudatosság a társadalomban"...ööö, az nincs..
  • vjanika
    #140
    Csatlakozom! Nem kell, nem szabad Philips termékeket vásárolni! Ha van egy kis tudatosság a társadalomban, akkor képes összefogni, hogy ne ilyen philips-ek határozzák meg a feltételeket, hanem mi diktáljunk.
    Valakinek esetleg az is eszébe juthatna, hogy készítsen egy weboldalt, ahol leírnák, mely gyártó termékeinek vásárlását kellene blokkolni és milyen okból. Bár tudom, az összes nagy gyártó ott lenne, különböző indokokkal :-)
    De azért arra is kíváncsi lennék, hogy mit csinálna a Philips, ha mondjuk már 1 hónapja senki nem vett volna philips-es terméket az egész világon....

    Azonban ezzel a philips-es húzással népszerűtlenné válhatnak majd a step-top-box is. Reméljük a Pc-khez kapható Digitális TV tuner kártyák némelyikéből kimarad majd ez a fejlesztés :-) Föként a tajvani gyártmányokra gondolok, abból pedig lessz egy pár...
  • Szemi90
    #139
    A következő találmány a Galaxis Utikalauz gondolatcsapdájának továbbfejlesztése:
    ha nem nézed meg a reklámot, akkor pofáncsap egy szívlapát a padló alól...
    Cool...
  • arty
    #138
    -nem tévézel
    -nem veszel philips terméket, hátha becsődölnek
  • risp
    #137
    Biztos csak azért szabadalmaztatják hogy a szőnyeg alá söpörjék és soha senki ne csinálhasson ilyet, hisz az övék a szabadalom.

    Éljen a filipsz.

    Még szerencse hogy minden valaha volt filipsz cuccom elromlott. Filipsz rulez.
  • szivar
    #136
    Húúú. Ez nagyon jó ötlet a Philipstől. Ha lesz időm tv-zni, akkor majd veszek kettő ilyen kütyüt hogy a VV18-at és a BB21-t egyszerre tudjam majd nézni...
  • h4x0r
    #135
    "Muhaha! Banda!Ha Tv akkor Sony!"

    Ami persze a Sony megoldasat fogja tartalmazni. :)

    Csak a DRM-es dolog miatt mar nem veszek Sanyit. Mellesleg tudatos vasarlo vagyok, ami olyan, mint az elefant: nem felejt. Szal az ilyen cegek assak el magukat. Philipsnek van egy lovese meg nalam, mert meg csak szabadalmaztat.

    Mellesleg eszrevette mar valaki, hogy mindenert ketszer fizetunk? TV dija + reklam. Internet + Netes hirdetesek.

    Az Animal Planet nyomja a legszarabbul, azt a krva tigrises reklamot minden, ismetlem minden blokkban lenyomjak. Unalmas, pedig eloszor meg akartam nezni.

    Hjajj, mive lettunk.

    Ja, es az SG szerkesztesi korlatozasa backspace-szel megkerulheto. :)
  • Gerygrey
    #134
    Na majd akkor nézek nagyot ha a Philips kitalálja a piezo öngyújtót ami nem gyullad meg reklámblokk alatt, én ugyanis reklámblokk alatt szoktam kimenni cigizni :D :D A kapcsolgatást reklám alatt nagy baromságnak tartom és k**ára tud idegesíteni ha valakinél vagyok és ezt csinálja.
  • Baltás Gyilkos
    #133
    No ezzel megölik a DVB-t (Digitális Tv-t) Gratulálok Philips-"ke" igy tovább a baltát már élezem reszkessetek..... "Philips made in bad team" For You? Ha ezt behozzák az összes philips cuccot összetöröm ami itthon van az biztos eddig se néztem tv-t de éljen a polgári engedetlenség
  • Balumann
    #132
    Asszem ha ezt megpróbálják bevezetni, a philips cégnek annyi ^^ ki az a hülye aki direkt olyat vesz majd, amin nem lehet elkapcsolni a reklámnál? :D
  • Balumann
    #131
    Ja a filips-en valahogy átugrot a szemem. Nem is láttam még philips TV-t...
  • Balumann
    #130
    Nemhogy a filmek közötti reklámokat vennék ki ami néha élvezhetetlenné tesz 1-2 jó filmet, hanem még azt se engedik hogy reklám közbe ellehessen kapcsolni a TV-t. És ha én bekapcsolom mondjuk és köbeakarok nézni a csatornákon hogy mik mennek, és reklámot fogok ki akkor várhatom meg midnen csatornán míg vége van mi? Ez azért már túlzás tényleg...nemhiszem el hogy engedélyeznék ezt
  • RpPRO
    #129
    Elolvastam..

    aprilis elseje mar elmult....
  • noss
    #128
    a nyelvtanárodnak is lesz egy két szava a helyesírásodhoz...

    a törvényhozók egy-két szava: "ühüm, aha, hát naés.."

    miért nem engedné az unió?
  • gyunagyos
    #127
    úgye fog összejönni! ha mégis engedélyezik, akkor is kitalálnak rá vmi kütyüt, ami kiszűri azt a jelet ami beindítja a blokkolást! ha nem akkor meg marad a friss levegő!:D:D:D(vagy a biztosíték:D)
  • Televan
    #126
    Azért a törvényhozoknak is lessz egy-két szavuk hozzá.
    Nem hiszem, hogy az unió engedné ezt.

    Szerintem ez csak egy halott találmány lessz.
    Létezik de soha nem vezetik be.
  • Rolesz
    #125
    Muhaha! Banda!Ha Tv akkor Sony!
  • kbupdate
    #124
    jaja, és LESZ BENNE UPS (szünetmentes tápegység) hogy véletlenül se maradj le a reklámokról (ha konnektroból akarnád kihúzni a TV-t).

    Ja és tegyük hozzá, hogy a hangerőt megemelné 80dB fölé, hogy mindenki örvendjen a reklámokon.

    Eszméletlen...
  • winnie
    #123
    okos ötlet, radikális, utálnivaló, de nagyon okos és kikerülhetetlen.
  • Su0my
    #122
    Hűha, lehet paranoia, de ha ezt végigcsinálják, nagyon csúnyí korszaknak nézünk elébe-ez csak a kezdet.. Igaz, ilyen magatartással(cégek érdekei mindenekelőtt) max 30 évig fogunk még szenvedni...
  • Doomista
    #121
    én gyűlölöm a tv-t!
    aligha nézem, csak hetente 1x a vészhelyzetet, na meg a hbo-t.
    azon kiv: házimozizok

    a vészhelyzetben egy reklám van, akkor elmegyek szökségleteimet intézni, inni és kész.
  • vttomi
    #120
    hű, rég láttam már ilyen sok hozzászólást valamihez
  • TommoT
    #119
    *sztem megoldanák, hogy akkor tovább lehessen kapcsolni
    *szabadság
  • TommoT
    #118
    érdekes kérdés
    sztem megoldanák, hogy akkor ne
    de nemsokára a filmkészítúk joga is sérül és akkor a filmről sem lehet elkapcsolni vagy bevezetik az óránként egy perces szünetet amíg lehet kapcsolgatni
    amúgy mi van ha megy a reklám és a konnektorból kihúzom a tv-t? és utána visszadugom? nyílvánvalóan ha bekapcsolom a tv-t és épp reklám megy ahol elindul lehet kapcsolgatni, tehát ha kihúzom és visszadugom akkor annyi
    amúgy elmehetnek a fenébe
    de biztos lehet őket ezért perelni, személyi szabatság korlátozása
  • janos666 #117
    Biztos nem én vagyok az első akinek eszébe jut, de:
    Mi van akkor ha nézek egy filmet, átkapcsolok egy másik adóra hogy ugyan mi megy ott (hátha jobb), és ott épp reklám megy (sokszor vlgignyomkosdok 20 csatornát mire elkezdek nézni valamit...) akkor baeszoptam, és nem válthatok vissza?
  • zentus
    #116
    Megint korlátozni akarnak mindent? Ha jól tudom nem lehet egyéneket korlátozni, meg faxom a reklámokban. Szabadsághoz jog nem sérül? Meg ki aza filipsz? Kb 10 éve nem gyárt normális dolgokat. Néha nézek tv-t de a második réklámnál elmegy a kedvem és megtalálom a kapcsolon az off gombot.
  • lpmaskmancick
    #115
    bassza mge hülye philips!!!
  • SirMaci
    #114
    Én meg nem is nézek TV-t. Úgyhogy aki ezt bevezeti az bekaphatja. a másik meg hogy undorodom a filipszes termékektől.
  • vttomi
    #113
    a TV2 a leghumánusabb, mert ott előre szólnak ha jön a reklám; én már ekkor a némító-gombra teszem a kezem
  • TommoT
    #112
    És mi van ha lekapcsolom a tv-t? Vagy akkor a konnektor is befalazza magát?
    amúgy szemétség
    kezdek hinni az összeesküvéselméletekben
  • Hegyikecske
    #111
    na ezt nekik
  • nbarnabas
    #110
    Már?? Évek óta az egyorás műsorokat 8, 28, 48 percnél szakítják meg.( NGC, és Diszkó )
    A félorásokat meg a felénél. Szóval szvsz teljesen rá lehet készülni, meg álltalában 2-3 percesek, így nem is felejt el az ember visszakapcsolni.
  • sonicXX
    #109
    Azért az ngc és a spektrum is tud unalmas lenni, meg néha amit előadnak, az valami kritikán aluli. Csomó olyan dolgot leadnak 60x, ami már 2 éve sem számított újdonságnak...